Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

179 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 09:11:59

Panie Janku nie przejmować się proszę krytyka. Dobrze i mądrze pan działa.niektorych krew zalewa ale to ich problem .a ten wystawiony do wiatru niech se wiate postawi.pewnie pierwszy by wyjechał do ministerstwa.szkoda tylko bo wiatr by go zdmuvjnol. .

#42 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 10:47:08

Pan Janek widać w formie .zdrowka i sukcesów życzymy. .Swierzenko pozdrawia..

#43 ~Wystawiony Do Wiatru~

~Wystawiony Do Wiatru~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 14:05:02

Panie Janku nie przejmować się proszę krytyka. Dobrze i mądrze pan działa.niektorych krew zalewa ale to ich problem .a ten wystawiony do wiatru niech se wiate postawi.pewnie pierwszy by wyjechał do ministerstwa.szkoda tylko bo wiatr by go zdmuvjnol. .

Nie jestem zawistny,bo nie mam czego panu Ponulakowi zazdrościć. Spektakularnej kariery w Warszawie nie zrobił. Zresztą, nawet jakby zrobił, to i tak bym nie zazdrościł.Ja mam swoje miejsce na ziemi w Miastku i nikomu niczego nie zazdroszczę. Ciężko pracuję na swoje życie i dobrze mi w Miastku.Może dlatego wkurza mnie to olewanie interesów mojego miasta w momencie, gdy pojawia się lepsza fucha. Tak jak pisałem- funkcja burmistrza to nie jest zwykła robota- zresztą dobrze płatna. Wg mnie to publiczna misja z ogromnym społecznym mandatem zaufania.Pan Ponulak zawiódł mnie na całej linii i dlatego mu nigdy już nie zaufam. Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie na ten temat. I nie zamierzam nikogo przekonywać. To jest tylko prezentacja moich poglądów i innych znanych mi ludzi, z którymi rozmawiam o przyszłości Miastka. To wszystko.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 14:14:23

Funkcja prezesa i jak członkowie zarządu pracują społecznie. . Pan Ponulak tak samo jak pani Danuta pracuje w korporacji..jednak to nie przeszkadza mu udzielać się społecznie np w starcie miastko..a gdzie udziela się pani Danusia?praca na rzecz społeczeństwa jest możliwością pokazania i reklamowania się. .nikt tego startu nigdy niechcial poprowadzić. .start był ruina i to jak Ponulak we współpracy z zarządem trenerami rodzicami i sponsorami zarządza klubem jest przykładem dla odpowiedniego zarządzania. Najzwyczajniej najbardziej ze wszystkich kandydatów nadaje się na burmistrza.i ma mój głos. .widać że pracuje i to społecznie. ...

Kiedy doczekamy się informacji, w jakiej to aktualnie korporacji ciężko zasuwa P? Jeśli jestes tak dobrze poinformowana, to oświeć nas. Bo nie jest to chyba tajemnicą?

#45 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 14:49:15

Nie oceniaj kto jaka karierę zrobił. Patrz na siebie.a na Janka nie musisz głosować jeśli niechcesz.byl u nas w sołectwo i zrobił dobre wrażenie. .także pilnuj swego nosa aby cie wiatr nie przewial.i głosuj na kogo chcesz..tylko szanuj ludzi.pozdrawiam Panie Janku

#46 ~Andzej~

~Andzej~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 14:56:36

Mariuszku może puściły nagranie z sesji powiatu jak głosowałes przeciwko sali. ..

#47 ~Andzej~

~Andzej~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 14:56:46

Mariuszku może puściły nagranie z sesji powiatu jak głosowałes przeciwko sali. ..

#48 ~Wystawiony do wiatru~

~Wystawiony do wiatru~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 15:06:15

Nie oceniaj kto jaka karierę zrobił. Patrz na siebie.a na Janka nie musisz głosować jeśli niechcesz.byl u nas w sołectwo i zrobił dobre wrażenie. .także pilnuj swego nosa aby cie wiatr nie przewial.i głosuj na kogo chcesz..tylko szanuj ludzi.pozdrawiam Panie Janku

Szanuję ludzi. A ocena kandydatów na funkcję publiczne to prawo każdego z nas. Tobie podoba się DOBRE WRAŻENIE (zresztą Ramion też zrobił w poprzedniej kampanii DOBRE WRAŻENIE na wioskach- i co z tego wyszło?) a dla mnie liczą się fakty. Na szczęście na tym, między innymi, polega DEMOKRACJA- na swobodzie głoszenia swoich poglądów. Ale widać komuś tu z demokracją nie po drodze, I to już Twój problem.

#49 ~Leonard~

~Leonard~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 15:06:49

Za Ponulakiem nieprzepadalem jednak z tych wszystkich kandydatów to popracowal w ostatnich latach najbardziej i najefektowniej.rozwoj klubu dobre inicjatywy społeczne piękne boiska masa dzieciaków latających za pilka co jak co ale dobra robota.wiadomo zexsam tego niezrobilo. Jednak dziś to sztuka miec za sobą młodzież która chce podziałać.pozdrawiam i jestem miło zaskoczony ponieważ pierwszy mówiłem że nic z tego niebedzie..pomyliłem się i gratuluję. Pizdrowienia

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 15:15:19

Widać, ze niektorzy kupili elektorat populizmem, nie konkretami (metody rządzącej partii, choć niby inna strona sceny politycznej). Wrazenia, sympatie. Jak długo miastczanie nie uwierzą, że nie o to chodzi, tak długo będą mieć, to co mają: układy, stare twarze i młodych, wyjeżdżających do innych miast.

#51 ~Wystawiony do wiatru~

~Wystawiony do wiatru~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 15:21:04

A może przysnąłeś na chwilę, obudziłeś się i myślisz, że żyjemy w czasach, gdy Pan Ponulak był I Sekretarzem miastackiej PZPR? :)

#52 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 15:22:33

Moze Ponulak powie jak to ciezko pracowal w Warszawie w ratuszu ze miejsca nie zagrzal zajmujac sie niepelnosprawnymi. Moze powie co bylo w Sanoku ze nie dostal absolutorium i papa. Moze powie w ilu spolkach zasiada. Moze powie ze ma fuche w Zakl Wodociag i Kanalizacji w Miastku. Czlowiek nigdzie nie zagrzal miejsca na dluzej

#53 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 15:42:52

W rozmowach ludzi w miastku jednak da się słyszeć sentyment do Ponulaka. Za jefmgo czasów był porządek.mlodziez też bardziej rozpoznaje Ponulaka pi ostatnich osiągnięciach w klubie sportowym.oddam głos na niego.

#54 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 15:47:04

Można nie lubiec Ponulaka ale działa widać konkretnie.jezdzi spotyka się z ludźmi i mówi jak jest i nieodpowiada bajek jak inni.widac że ma szacunek i poważaniem u ludzi.oraz duże znajomości. Kampania jego jest spokojna a ludzie to szanują .

#55 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 15:53:05

W pełni popieram.nieobchodzi mnie co robił gdzie indziej. Dla mnie liczy się co zrobił w miastku i to ostatnio. Facet więcej zrobił niż mówił. A pozostali tylko szczekac potrafią. Nierozumieja że ludzi interesuje przyszłość. Jestem ciekawy jaki program przestawi ..

#56 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 15:53:26

W pełni popieram.nieobchodzi mnie co robił gdzie indziej. Dla mnie liczy się co zrobił w miastku i to ostatnio. Facet więcej zrobił niż mówił. A pozostali tylko szczekac potrafią. Nierozumieja że ludzi interesuje przyszłość. Jestem ciekawy jaki program przestawi ..

#57 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 15:57:14

Panie Ponulak ma Pan duże poparcie w gminie .widać że tutaj chcą Pana oczerniac.ale spokojnie ludzie widzą i czytają a także na szczęście sami myśleć potrafią. Działaj pan tak dalej a napewno wygra pan wybory .a jakby co to na wybory przygotujemy motory.powodzenia

#58 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 16:02:40

Popieram i też zagłosuje na Ponulaka. Jak trzeba będzie to na wybory przygotujemy motory.powodzenia.

#59 ~Andzej~

~Andzej~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 16:07:20

Tylko Ponulak. 100%poparcia

#60 ~Wystawiony Do Wiatru~

~Wystawiony Do Wiatru~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 16:13:05

Oświeć nas, Marto,co, oprócz Startu, zrobił dla Miastka? A może ktoś nam przypomni jakieś wielkie,wymierne dla miasta osiągnięcia naszego byłego burmistrza? Start? Podjął się funkcji- i fajnie, że korzysta z tego młodzież. wg mnie, prezesowanie Startowi, to była zagrywka cec***ąca wybitnie przebiegłego gracza politycznego. Na czymś trzeba było odbudować swój nadwyrężony w Miastku swój publiczny wizerunek :) A że przy okazji miasto skorzystało? Super! Poza tym- programy wyborcze to wg mnie- puste gadanie pod publiczkę. Wydaje mi się, że im mniej kandydat obiecuje, tym lepiej. No i jeszcze jedno. Ponulak musi być ustawiony życiowo,( chociaż nadal nie wiem, czy pracuje, czy jest na emeryturze) skoro ma mnóstwo czasu na brylowanie wśród wyborców. Pozostali kandydaci muszą ciężko pracować na chleb i nie mają czasu na puste pogaduszki- no może pan z Gdańska mialby czas- ale czy mu się chce rozmawiać z prowincjonalnym elektoratem? Tak więc- nie dam się zwieść DOBREMU WRAŻENIU, OGŁADZIE I PRZEDWYBORCZEMU SŁOWOTOKOWI. Stawiam na nowe twarze a nie starych wyjadaczy!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych