Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dostawca internetu

internet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lamusom_narta~

~lamusom_narta~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 10:21:45

W mojej lokalizacji nie mam możliwości skorzystania z oferty telewizji kablowych i aktualnie korzystam z łącza Teleporażki Polskiej, do którego jakości mam więcej uwag niż pozytywnych komentarzy. Podpowiedzcie czy jest jakaś alternatywa. Chodzi mi o zwykła, stabilne łącze internetowe o prędkości conajmniej 10Mb/s.

Internet mobilny odpada ze względu na limity transferu.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 13:32:31

W mojej lokalizacji nie mam możliwości skorzystania z oferty telewizji kablowych i aktualnie korzystam z łącza Teleporażki Polskiej, do którego jakości mam więcej uwag niż pozytywnych komentarzy. Podpowiedzcie czy jest jakaś alternatywa. Chodzi mi o zwykła, stabilne łącze internetowe o prędkości conajmniej 10Mb/s.

W twojej lokalizacji ?

Czyli gdzie na marsie ?

#3 ~porazka~

~porazka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 14:50:54

tylko nie porazka VECTRA - na oslode przy braku transmisji zaproponuja Ci tansza TV

#4 100Marek

100Marek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6114 postów

Napisano 04 luty 2013 - 14:55:25

Mam z Orange (tp) livebox 2.0, internet prędkość 10Mbps (często jest większa), telefon stacjonarny bez limitu rozmów, razem za 89 zł. Nie mam powodów do narzekań.

#5 ~lamusom_narta~

~lamusom_narta~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 14:35:47

W twojej lokalizacji ?

Czyli gdzie na marsie ?

Na osiedlu Akademickim. Teraz mam 2MB/s i przeważnie jest dużo mniej, więc chciałbym zmienić łącze TP S.A na coś innego.

#6 barlett21

barlett21

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 24 luty 2018 - 20:55:45

Jak ipolecacie internet do domu? Nie interesuje mnie mobilny.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 11:15:24

Teleporażke pogoniłem na rzecz Orange. 70 zł za 600MB/s. Działa jak złoto.

#8 Grzegorz26

Grzegorz26

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 13:47:34

Korzystam z sieci PLUS.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych