Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dorosłe Dzieci Alkoholików - terapia

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~egonek~

~egonek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 19:38:43

jestem zainteresowana podjęciem terapii dla DDA w Słupsku,ale z tego,co się orientuję,grupa terapeutyczna "Krąg" jest już zamknięta

wiem również,że taką terapię podjęłoby więcej osób (problem jest powszechny,a zdanie sobie sprawy z konieczności uczestnictwa w terapii to ogromny krok ku lepszemu - normalnemu życiu .. )

czy jest w Słupsku możliwość stworzenia innej grupy,może nowego stowarzyszenia,które zajmowałoby się tego rodzaju działaniem? Czy ktoś chciałby podjąć tego rodzaju wyzwanie?

zapraszam do wypowiedzi również inne osoby,które widzą swój problem i chciałyby porozmawiać,podzielić się spostrzeżeniami,wątpliwościami

zawsze raźniej z kimś,kto ma podobne problemy i jest większa motywacja do działania

#2 ~dda~

~dda~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 13:34:54

Witam
Owszem jest terapia w Kręgu, ale nic nie straciłaś moim zdaniem, że nie dostałaś się do niej. Sama jestem DDA znam dobrego psychologa który może pomóc i mi pomaga, jesli zebrałaby sie odpowiednia grupa to może ona mogłaby poprowadzić ją. Podaj numer gg lub jakis inny kontakt do siebie to może razem coś zdziałamy.

#3 ~Marek7~

~Marek7~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 14:29:37

Witam
Owszem jest terapia w Kręgu, ale nic nie straciłaś moim zdaniem, że nie dostałaś się do niej. Sama jestem DDA znam dobrego psychologa który może pomóc i mi pomaga, jesli zebrałaby sie odpowiednia grupa to może ona mogłaby poprowadzić ją. Podaj numer gg lub jakis inny kontakt do siebie to może razem coś zdziałamy.

#4 ~Marek7~

~Marek7~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 14:32:04

chciałbym dołączyć do takiej grupy, czy temat jest wciąż aktualny?

#5 ~op~

~op~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 11:40:52

właśnie jest ktoś ze Słupska , kto potrzebuje terapii? macie namiary na jakiegoś psychologa czy terapeutę godnego polecenia? najlepiej na NFZ.. moze grupę uda się zebrać?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 15:31:15

Witam

..?..ki licho..? :unsure: ktoś jeleni szuka? :huh: biznes na czimś problemie chce rozkręcić? :angry:

#7 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2011 - 21:51:56

Dołączona grafika

Chcę uzdrowić swoje życie – terapia dla DDA

Zapraszam do skorzystania z nowej formy terapii dla DDA opartej na jedynej tego typu platformie internetowej.

Szczegółowe informacje na stronie: Terapia PILUMNUS

pozdrawiam
Piotr

http://www.terapiadda.dl.pl

#8 ~A DDD?~

~A DDD?~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 18:44:47

O DDD nic się nie mówi.

#9 ~monia~

~monia~
  • Goście