Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dom Rybaka w Ustce

75 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:47:14

hehe niestety nie placa za abonament i nie ma numeru trzeba isc osobiscie tylko tak mozna sie kontaktowac

#62 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 12:15:06

Ja właśnie wróciłam z Ustki i razem z meżem bylismy pare razy w Domu Rybaka. Lokal ogromny, ciemny, troszeczke przygnębiający klimat i uważam że najwyższy czas na zmiane wyglądu lokalu. Jeśli chodzi o obsługę, to nie moge powiedzieć złego słowa, nas obsługiwano dość szybko, nie czekaliśmy długo na podejście kelnerek, zresztą jest ich tam sporo. Na jedzenie czekaliśmy do 15 min maksymalnie. Samo jedzenie dla nas było dobre, przepyszne pierogi z mięsem, może troche mała porcja, ale w lokalu z pierogami na tej samej ulicy (zresztą absolutnie odradzam ten lokal, dla mnie totalna porażka), różnica w cenie na porcji wynosiła 5 zł.Rybki tez podają dobre, może troszke czasem za mało doprawione, ale w smaku ogólnie ok. My zajadaliśmy się "tanią" flądrą. Deska ryb tez jest dobra, godna polecenia.Spróbowaliśmy tez naleśników, ale szału nie było. Dobre ,ale bez rewelacji. Zasmakował nam tez placek po węgiersku. Ogólnie wrażenia mamy dobre i moge polecić ten lokal. Ceny nie są z kosmosu. Dość dużo ludzi tam przychodzi, co również świadczy o tym, że lokal cieszy sie powodzeniem.

#63 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 13:03:11

po zjedzeniu tam kolacji meczylismy sie calą noc z zatruciem pokarmowym, wiec nie POLECAM

Mieliśmy to samo! będziemy zmuszeni zgłosić to do sanepidu, nie po to mam wakacje żeby spędzić je w toalecie, masakra!

#64 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 13:11:34

Niestety nie mam dobrej opinii o tym lokalu. Dostałam zimny rosół, nie wiem jak może być zimny?! Pływały w nim kawałki jakby spalenizny... Potem było tylko gorzej. Ziemiaki "zapiekane" okazały się ociekającymi olejem spalonymi ziemiakami. Cały następny dzień chorowaliśmy, rozwolnienie i wymioty. Obok nas siedziała pani która dostała zepsutą rybę. Fakt -kelnerka ją przeprosila i nie policzyła za to danie. Obsługa ok, ale jedzenie porażka, naprawdę prżestrzegam, żarcie jak dla świń!

#65 ~Jacenty~

~Jacenty~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 13:12:54

My też się zatruliśmy!

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 08:58:20

bedziecie zmuszeni ? a kto was zmusi ?

#67 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 09:57:14

Zjadłem tam kolacje, niby nic takiego, zwykła grilowana pierś z kurczaka i ziemniaki opiekane w ziołach. Trzeci dzień brzuch mnie boli a pierwszego dnia wnet mi d*** rozerwało po tym żarciu. Nie ma jak na wakacjach zamiast na plaży to siedzieć na kiblu i jeszcze za to płacić.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2012 - 09:06:54

wez stoperan ;]

#69 ~JACEK~

~JACEK~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2012 - 13:28:04

LIPA LOKALA BRAMKARZE TO PUSTE MIĘŚNIAKI.PRZEDEWSZYSTKIM TEN SŁAWECZEK WODOGŁOWIE NAPOMPOWANE STERYDAMI.DUŻO OSÓB NIE CHCE PRZEZ NIEGO TAM CHODZIĆ WIECZORAMI BO SZUKA BEZ BYLE POWODU ZACZEPKI CWANIAK USTECKI

#70 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 22:05:48

LIPA LOKALA BRAMKARZE TO PUSTE MIĘŚNIAKI.PRZEDEWSZYSTKIM TEN SŁAWECZEK WODOGŁOWIE NAPOMPOWANE STERYDAMI.DUŻO OSÓB NIE CHCE PRZEZ NIEGO TAM CHODZIĆ WIECZORAMI BO SZUKA BEZ BYLE POWODU ZACZEPKI CWANIAK USTECKI

HEHEHE PEWNIE PISAŁ TO FACET..SŁAWEK JEST OK,TAK SAMO BŁAZEJ:) JA CZEKAM;

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 15:10:33

ktory slawek ?

#72 ~z ustki~

~z ustki~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2012 - 17:26:04

Dom Rybaka właśnie zakończył kariere, mieli długi i dziś cały lokal czyszczą ze sprzetu...

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2012 - 17:48:54

Kto będzie następny???

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 00:26:43

Dołączona grafika

#75 ~emil~

~emil~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 22:29:56

Czy warto przyjechać w sobotę i pobawić się czy jest przedszkole ?odpiszcie dzięki !!!

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 09:35:07

Czy warto przyjechać w sobotę i pobawić się czy jest przedszkole ?odpiszcie dzięki !!!

Jak byś się wysilił i przeczytał trzy(3) posty wyżej to byś wiedział, że zamkneli! Ale jak dla mnie przyjezdzaj pobawisz sie pomiędzy ciuszkami

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych