Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dom Rybaka w Ustce

75 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 20:18:10

dajcie spokoj teraz to jest jedna wielka patologia z pseudo ochrona Slawkiem jako ich szefem gruba parowa ktora zamiast obserwowac co sie dzieje i pilnowac pozadku to pije z kumplami lub oglada sie za panienkami a zonaka z synkiem w domu nastepny bywalec z tego samego kregu Skrzat srat przy wiekszym dymie osrany spier...a gdzie pieprz rosnie osobiscie nie polecam chyba ze ktos lubi meline i margines spoleczny

A co u nas w tej pustce można sie spodziewać ? zawsze kilku deb***i sie zebrało i myślą ze sa gangsta .. he śmiechu warte ... Na ZK nie jeden taki siedział to faje robił za peta :) haha a te nasze ochroniarze to nawet nie wiedzą jak ta praca wygląda.. kiedyś sie przejdę z moim małym koleżka to sie trochę natną i będą chodzić z morda poklejoną :) ha

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 14:46:28

no mateczka chyba lubisz meliny bo tak doskonale wiesz co i gdzie sie dzieje wiec chyba klimatem nie odstajesz, bo gadka na pewno.
jak mi gdzies nie pasuje to nie chodze i nie daje zarobic.

#43 ~DON WASYL~

~DON WASYL~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 21:39:03

A co u nas w tej pustce można sie spodziewać ? zawsze kilku deb***i sie zebrało i myślą ze sa gangsta .. he śmiechu warte ... Na ZK nie jeden taki siedział to faje robił za peta :) haha a te nasze ochroniarze to nawet nie wiedzą jak ta praca wygląda.. kiedyś sie przejdę z moim małym koleżka to sie trochę natną i będą chodzić z morda poklejoną :) ha

Uważaj żebyś ty czasem się nie naciął.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2012 - 08:47:52

Byłam niedawno na tzw.desce z rybami. Potrawa bardzo smakowała i stosunkowo tanio. Niestety- jednak w samym lokalu przydałaby się osoba dokładnie sprzątająca podłogi, czy wymiana podkładek pod talerze.

#45 ~gege~

~gege~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 19:09:57

Byłam niedawno na tzw.desce z rybami. Potrawa bardzo smakowała i stosunkowo tanio. Niestety- jednak w samym lokalu przydałaby się osoba dokładnie sprzątająca podłogi, czy wymiana podkładek pod talerze.

Od przyszłego tygodnia Sławek będzie wymieniał podkładki.

#46 ~patrycja~

~patrycja~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2012 - 16:58:07

BYŁAM W DOMU RYBAKA, CZEKALAM 15 MINUT AZ KTOS DO MNIE PODEJDZIE I NIKT NIE PODSZEDL, OGOLNIE NIE MILA OBSLUGA. MIMO, IZ BYLO TYLKO Z 3 STOLIKI, KELNERKI NAS OLALY I STALY PRZY BARZE. TRAGEDIA!!!!!!!!!!! NIE POLECAM.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 12:10:14

skoro nikt nie podszedl to jak niemila obsluga ? cos krecisz

#48 ~patrycja~

~patrycja~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 16:09:36

podeszlismy, zapytalismy o menu , to nie dala, tylko '' prosze usiasc'' nawet na ''dzien dobry'' nie odpowiedzialy.
I nie krece :)

#49 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 maj 2012 - 08:44:00

ale sciema wciskasz taki kit ze szok bylem tam wiele razy i jakos nie narzekam kelnerki sa mile i zawsze po chwili podchodza i obsluguja gosci a ze jest ich zaledwie dwie to trzeba czasem poczekac

#50 ~patrycja~

~patrycja~
  • Goście

Napisano 06 maj 2012 - 20:42:06

czysto tyko w niedziele co niektore dania okropne i za takie pieniadze nawet surowek nie daja KTO TAM RZADZI !!!!!!!

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 07:52:16

i odgrzany w mikrofali - na dodatek wciaz zimny rosol

#52 ~pati~

~pati~
  • Goście

Napisano 22 maj 2012 - 11:56:44

a jak podobaja wam sie dyskoteki w tym lokalu

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 08:44:30

dyskoteki ? tam tanczysz jak koksy zagraja..1 spojrzenie i gameover.

p.s dziury w dzwiach lazienek udalo sie zlikwidowac ? czy dalej sie sra jak w bigbrother?

#54 ~__JA~

~__JA~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 07:24:04

...a czy ten przybytek...otwarty jest w soboty i jakie panują klimaty ?????

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 13:08:17

klimaty na 2 baty...

milimetr jeszcze zyje ? czy sie zalamal pod wlasnym ciezarem od zezartej fuki.

#56 ~janeczka~

~janeczka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 22:01:55

drodzy wczasowicze co myslicie o Domu Rybaka i pierogarni obok

#57 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 08:07:36

masakra dziadostwo tragedia

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 13:51:08

Napewno warto tam zjesc pizze,sledzika w oleju,wypic herbatke z szerokiej oferty.Obsluga tez sympatyczna.Ostrzegam przed KORSARZEM.Jest brudno,drogo i niezbyt sympatycznie.

Nie polecam pizzy w DR bez grama soli i zjarana na węgiel podeszwa a nie ciasto.I to już nie pierwszy raz!!!!

#59 złośnica

złośnica

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 18:32:15

wszystko stare drogie toaleta jedna a reszta nieczynna szok jak tak mozna do toalety kolejki jak za komuny niech wlasciciel troche pomysli trzeba troche inwestowac a nie tylko kase zgarniac

#60 ~mula~

~mula~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 01:00:30

czy ktos zna nr telefonu do tej restauracji? Ten podany w necie (59 814 76 00) niestety nie dziala. Bede wdzieczna za pomoc

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych