Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dołącz do Ruchu Młodych Mlodzieżówki Ruchu Palikota

Legalizacja marihuany zrównoważony rozwój Młoda lewica świeckie panstwo edukacja seksualna nowoczesna demokracja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 RuchMlodych

RuchMlodych

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 lipiec 2013 - 08:40:10

Jesteś zainteresowany działalnością w Ruchu Mlodych w młodzieżówce Ruchu Palikota? Mieszkasz w województwie pomorskim ? Skontaktuj się z nami i przyjdź na spotkanie. Czas na młodych! Czas na Ciebie! Czas na Ruch Młodych! Zapraszamy :)

Tel: 507-471-924
Facebook: RuchMlodych Gdynia lub Ruch Młodych Gdynia Słupsk

Przewodniczący RM OW gdyńsko-słupskiego
Patrycjusz Pasik

Użytkownik RuchMlodych edytował ten post 10 lipiec 2013 - 09:56:07

#2 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 18:00:33

Cześć Paciek,
jestem zainteresowany wstąpieniem do tego ruchu. :)
Jednakże mieszkam aktualnie za zachodnią granicą Polski, aczkolwiek mam też stały meldunek w Słupsku i często przyjeżdżam do Słupska.

Czy zatem mógłbym być w waszej młodzieżówce ?

Ciekawy jestem też czy są jakieś granice wiekowe, gdyż nie mam już naście lat, ale jestem jeszcze całkiem młody i rześki. ^_^

Czy macie jakąś bazę w Słupsku ?

Niedługo przyjeżdżam do Słupska na trzy tygodnie, więc może wpasuję się czasowo na to najbliższe spotkanie.

Bardzo jestem ciekaw tego wszystkiego.
Proszę o odpowiedź na tym forum, jeśli to możliwe.
Pozdrawiam, hej ! :)

#3 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 18:28:19

Byłem niedawno w Holandii i chciałem tradycyjnie zapalić sobie marihuanę ( Jack Herer ewentualnie Maroko ), wchodzę ja sobie do coffee shopu a tutaj niemiła niespodzianka !

Zmieniło się na gorsze niestety, już nie zajarasz jak kiedyś, teraz żeby zapalić to trzeba mieć zameldowanie w Holandii.

Jakież było moje rozczarowanie... <_<

Co o tym sądzisz Patrycjusz ? Czy uważasz że to dobra zmiana ? Dlaczego oni tak to zmienili ?
Czy jeśli kiedyś ewentualnie w Polsce będzie można tak samo jak w Holandii legalnie palić to i tamto, to czy powinno być tak jak teraz w Holandii ?

Oczywiście poradziłem sobie, praktycznie pod każdym coffee shopem zawsze jest jakiś lokalny lump, który za dodatkową opłatą (kilka euro) wejdzie i kupi ci co chcesz, ale chyba nie o to chodzi, prawda ?

Powinno być tak jak kiedyś, że siadasz sobie jak gość i palisz palisz palisz... :D ;)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 18:44:31

Co o tym sądzisz andii ? Zapiszesz się ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 06:04:08

Andii już jest zapisany.

#6 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 07:57:56

Jesteś zainteresowany działalnością w Ruchu Mlodych w młodzieżówce Ruchu Palikota? Mieszkasz w województwie pomorskim ? Skontaktuj się z nami i przyjdź na spotkanie. Czas na młodych! Czas na Ciebie! Czas na Ruch Młodych! Zapraszamy :)

Skorzystaj z okazji, a podziękuja ci jak Jarosławowi Gromadzkiemu, który stworzył od podstaw największy okręg Ruchu Palikota w Polsce. :D

http://www.gp24.pl/a...OMORZE/71306917

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 11:03:09

To wasza elyta yntelygencka!!!!!!!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 11:06:20

Jak ja się ciesze, że tylko 2 lata wam w Sejmie zostały. Nic tylko wam pozostaną homo marsze + wolne konopie. Macie zero pomysłu. Tylko umiecie szopke robić bo hepeningami tego bym nie nazwał. Pozdrawiam

#9 ~MARIUSZ~

~MARIUSZ~
  • Goście

Napisano 02 maj 2014 - 22:33:42

JAK WSTĄPIĆ DO RUCHU PALIKOTA I JAKIE TRZEBA SPEŁNIAĆ WARUNKI

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 16:31:55

Otrzymałem  do skrzynki  ulotkę Europa + Twój Ruch ,  na zdjęciu kandydat do Parlamentu  Europejskiego Maciej Kowalski , czytam jego c.v  ,  przedstawia się jako obywatel świata  ,  mieszkał w Belgii ,Anglii , Afryce  urodził się w Tczewie mówi w trzech językach jego podstawowym programem jest  praca  w  unijnych komisjach praw człowieka  i dlatego chce abyśmy na niego głosowali,

Jestem tym  trochę zdziwiony, kogo on chce  ochraniać ? czyżby ekspansję  na   unijny  szmal  planowali  czy  też   planowały  pano/panie przebierańce typu Grodzka , którym chce  zapewnić wygodne życie  ten pan ?

Na foto są dwie twarzyczki rekomendujące  owego pana  to Kwaśniewski/Stolzman też nie wiem  , które jest jego prawdziwe nazwisko. Twarzyczka  i nos kandydata oraz jego  rekomedujących wskazują na  wspólne pochodzenie z kraju, który jest wielkości naszego województwa  leży na bliskim wschodzie i  dał nam wielu nowych właścicieli którzy przewłaszczyli na swoje konta naszą własność bankową ,przemysłowa  i cała gospodarkę osadzając się na wszystkich stanowiskach administracyjnych w RP  włącznie z sejmem wójtami ,prezydentami ,miast i  prezesami spółek w Słupsku to np. Energetyka Cieplna pod nową nazwa i nowym prezesem

Chcę i życzę sobie  wiedzieć czy ta nowa partia do której ewentualnie chciałbym się zapisać  ze ścisłym jak widzę zarządem żydowskim to partia polska czy kolejny koń trojański z cwaniakami ,   którzy  chcą  zarabiać z  moich   podatków  

po 40 tys, na m-c  a przedstawiają się pod polsko brzmiącymi nazwiskami.

Oświadczam ,ż e drugi raz nie dam się nabrać  na oszustów którzy jak PO nie przedstawiali się jako partia żydów ze ścisłym zarządem  żydowskim jak pamiętamy  panów  z zakonspirowanymi polsko brzmiącymi nazwiskami.

Z tego tytułu proszę założycieli tej  kanapowej partii o wyrażne oświadczenie czy jest ona partią reprezentującą interesy Polaków czy też   kolejny raz poprzebieranych za Polaków Żydów 

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 16:42:44

Otrzymałem  do skrzynki  ulotkę Europa + Twój Ruch ,  na zdjęciu kandydat do Parlamentu  Europejskiego Maciej Kowalski , czytam jego c.v  ,  przedstawia się jako obywatel świata  ,  mieszkał w Belgii ,Anglii , Afryce  urodził się w Tczewie mówi w trzech językach jego podstawowym programem jest  praca  w  unijnych komisjach praw człowieka  i dlatego chce abyśmy na niego głosowali,

Jestem tym  trochę zdziwiony, kogo on chce  ochraniać ? czyżby ekspansję  na   unijny  szmal  planowali  czy  też   planowały  pano/panie przebierańce typu Grodzka , którym chce  zapewnić wygodne życie  ten pan ?

Na foto są dwie twarzyczki rekomendujące  owego pana  to Palikot i Kwaśniewski / Stolzman   też nie wiem  , które jest jego prawdziwe nazwisko. Twarzyczka  i nos kandydata oraz jego  rekomedujących wskazują na  wspólne pochodzenie z kraju, który jest wielkości naszego województwa  leży na bliskim wschodzie i  dał nam wielu nowych właścicieli którzy przewłaszczyli na swoje konta naszą polską własność bankową , przemysłowa  i cała gospodarkę osadzając się na wszystkich stanowiskach administracyjnych w RP  włącznie z sejmem, wójtami , prezydentami miast i  prezesami spółek w Słupsku to np. Energetyka Cieplna pod nową nazwa i nowym prezesem

Chcę i życzę sobie  wiedzieć czy ta nowa partia do której ewentualnie chciałbym się zapisać  ze ścisłym jak widzę zarządem żydowskim to partia polska czy kolejny koń trojański z cwaniakami ,   którzy  chcą  zarabiać z  moich   podatków  

po 40 tys, na m-c  a przedstawiają się pod polsko brzmiącymi nazwiskami.

Oświadczam ,ż e drugi raz nie dam się nabrać  na oszustów którzy jak PO nie przedstawiali się jako partia żydów ze ścisłym zarządem  żydowskim jak pamiętamy  panów  z zakonspirowanymi polsko brzmiącymi nazwiskami.

Z tego tytułu proszę założycieli tej  kanapowej partii o wyrażne oświadczenie czy jest ona partią reprezentującą interesy Polaków czy też   kolejny raz partią  poprzebieranych za Polaków Żydów 

#12 golg

golg

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 06 maj 2014 - 11:51:33

Ruch Palikota zyskał w oczach ludzi, może to i dobrze, przynajmniej nie boi się swoich słów obracać w czyn.

#13 adam dytrych

adam dytrych

Swojak

• PipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 14 maj 2014 - 06:39:31

Tel: 507-471-924
Facebook: RuchMlodych Gdynia lub Ruch Młodych Gdynia Słupsk

Przewodniczący RM OW gdyńsko-słupskiego
Patrycjusz Pasik

dacie prace poparcie macie do unii..

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2014 - 17:07:13

młodzieżówka ruchu palikota? grodzki i palikot potrzebują nowych młodych chłopców?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 22:54:19

Na całe szczęście oni już nie istnieją :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Legalizacja marihuany, zrównoważony rozwój, Młoda lewica, świeckie panstwo, edukacja seksualna, nowoczesna demokracja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych