Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dokończ zdanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#141 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 10:20:39

ej, ale dlaczego Maja? :lol:

To była woda ze spryskiwacza do kwiatków :D "Wstawaj, Mała"- usłyszała męski głos.

Poderwała się, czując na ciele zimny dreszcz, dłońmi próbowała zakryć nagie piersi.

"Zakładaj bluzkę i idziemy, już po 15"- powiedział rozbawiony sytuacją blondyn. Maja w pośpiechu założyła bluzkę, złapała torbę, ręcznik oraz klapki i skierowali się w kierunku...

#142 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 15:24:08

:D

...sprzedawcy lodów na patyku ….musiała koniecznie się ochłodzić, po dwugodzinnym opalaniu na plaży. Wiedziała, co czeka ją dziś wieczorem, musiała wyglądać wyjątkowo ponętnie na wieczornym koktailu, zależało jej na przystojnym, nowym koledze z biura, stąd zdecydowała się na opalanie topless. Myślała nawet, aby wejść trochę dalej, wewnątrz wydm, żeby opalać się nago, ale jednak spanikowała i zdecydowała się na ręcznik na piasku.

Dzień dobry – jakie lody Pan dziś oferuje? Są może wodno-owocowe? – Są …odpowiedział sprzedawca o mocno opalanej skórze. – Poproszę ananasowe …- dziękuję. Nerwowo rozrywała papierek …nie mogła się doczekać, aż dotknie  językiem zmrożonego loda …ehhh, wreszcie ..hmm, cóż za wspaniały smak …uwielbiam te ananasowe. Lizała łapczywie i prędko …ale mimo to, słodka woda zaczęła słpywać Mai po palcach i nawet nie zauważyła, jak niewielka ilość ananasowej pyszności spłynęła jej po brodzie, potem aż po szyi i …nagle poczuła przyjemny chłód w okolicach piersi …spojrzała w dół i pośpiesznie zaczęła szukać chusteczek w torbie …

Użytkownik zakładka edytował ten post 14 sierpień 2013 - 17:04:00

#143 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 15:25:52

dziwnie się czuję :D

#144 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 15:52:00

ok.

Użytkownik zakładka edytował ten post 14 sierpień 2013 - 17:05:13

#145 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 16:02:29

Wiadomo. Fikcja literacka. Niech sobie będzie :P

Dobra. Cisza. Knurka kolej. Ja Was tu chyba zostawię samych, bo aż jestem ciekawa, co z Majeczką zrobicie ;)

#146 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 17:02:51

/Maja zostaje. EoS tak masz na imię? nie wiedziałem. ale tak jak mówisz, to fikcja literacka i tak to traktujmy/

nic nie znalazła w torebce, a nie chciala okleić sobie palców lepkim sokiem z sorbetu. tymczasem to co się zdarzyło w jednej chwili spowodowało u niej szok, aż nie mogła się ruszyć, stojący obok mężczyzna szybkim ruchem wyjął z kieszeni paczkę jednorazówek, wyciągnął jedną chusteczkę i zręcznie zgiąłwszy ją w pół "złapał kroplę na piersi Mai. skonsternowana Maja nie spodziewała się tego, poczerwieniała na twarzy i zdążyla tylko rzucić słowa: "dziękuję, nie musiał Pan, nic by się nie stało". przystojny szatyn odparł: "mam na imie Marek, cała przyjemność po mojej stronie. Szkoda by było, aby tak ładny kostium poplamił się od soku". Po czym szarmancko kiwnął głową, obrócił się na pięcie i odszedł. Wodziła za nim wzrokiem, nie mogła oderwać oczu od jego zgrabnych pośladków. Dopiero po chwili Maja  zauważyła, że jej su**i sterczały spod kostiumu, niczym szczyty Kilimandżaro, to ją jeszcze bardziej zawstydziło. Czym prędzej okryła się ręcznikiem i skierowała się....

Użytkownik knur edytował ten post 14 sierpień 2013 - 17:05:35

#147 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 19:00:32

Wiadomo. Fikcja literacka. Niech sobie będzie :P

Dobra. Cisza. Knurka kolej. Ja Was tu chyba zostawię samych, bo aż jestem ciekawa, co z Majeczką zrobicie ;)

OK, w porządku, to ja Was tu zostawiam, daruję Mai ;)

btw. Niech się dziewczynka prowadzi grzesznie ;)

Użytkownik zakładka edytował ten post 14 sierpień 2013 - 19:05:07

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych