Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dokończ zdanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#81 kaja732

kaja732

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1672 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:26:53

Jak cie boli głowa to idż do lekarza a nie obrażaj mnie na forum...brak ci kultury i jesteś niegrzeczna a tak w ogóle czytasz to co piszesz...??? Tak myślałam, że nie. Jeśli obraziłam cię słowem "kochana", to wybacz, sama sobie świadectwo wystawiasz. Bez ciebie na tym forum było spokojniej i milej.

Spytałam gdzie Cię obraziłam że nie bierzesz udziału ? zero odpowiedzi tylko słowotok - średnio kulturalny damo  :D... jestem niegrzeczna? Fajnie :blush:  Lubię być niegrzeczna

Użytkownik kaja732 edytował ten post 28 czerwiec 2013 - 18:27:54

#82 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:27:04

...w zeszłym roku miała romans ze swoim szefem i może udzielić jej cennych porad. Amanda była piękną....

... ponętną Ukrainką. Jej gładkie łokcie i inne części ciała znała znaczna część pracodawców, którzy...

#83 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:28:04

oki, sorry ;)

nie no, ok. Dobrze idzie :D Dawaj :P

#84 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:28:15

...brunetką o latynoskiej urodzie. Żaden samiec nie przechodził koło niej obojętnie. Idealna w każdym calu, a przy tym przebiegła jak lisica. Pomyślala, ze musi byc ostrożna, bo Amanda lubi wykorzystywac ludzi. Postanowiła do planu właczyc również swojego przyjaciela Rodrigo, mieszkał niedaleko Amandy w tej dzielnicy latynoskiej. Zadzwoniła więc do niego i....

#85 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:29:20

Spytałam gdzie Cię obraziłam że nie bierzesz udziału ? zero odpowiedzi tylko słowotok - średnio kulturalny damo  :D... jestem niegrzeczna? Fajnie :blush:  Lubię być niegrzeczna

kaja: albo KISIEL albo kilka klapsów na gołą pupę! przywołuje Panie do porządku!

#86 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:29:36

proponuję ustalić jakąś kolejność :D nie wiem komu mam odpowiadać

#87 kaja732

kaja732

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1672 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:30:47

kaja: albo KISIEL albo kilka klapsów na gołą pupę! przywołuje Panie do porządku!

Jeśli mogę wybrać to to drugie. I już nie psuję zabawy. Ale wkurza mnie takie zarzucanie komuś winy jak się samemu pluje jadem

#88 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:31:32

lepiej pluć jadem, niz wybitymi zębami. dostrzegaj pozytywy, a nie uwieczniaj problemy! żeby mi to było ostatni raz ;)

#89 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:32:59

proponuję ustalić jakąś kolejność :D nie wiem komu mam odpowiadać

Odpowiadaj knurowi, ja na chwilę muszę odejść. Jak wrócę, to coś uzgodnimy :D

A tak btw, to się wciągnęłam :lol:

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 28 czerwiec 2013 - 18:34:29

#90 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:34:30

...brunetką o latynoskiej urodzie. Żaden samiec nie przechodził koło niej obojętnie. Idealna w każdym calu, a przy tym przebiegła jak lisica. Pomyślala, ze musi byc ostrożna, bo Amanda lubi wykorzystywac ludzi. Postanowiła do planu właczyc również swojego przyjaciela Rodrigo, mieszkał niedaleko Amandy w tej dzielnicy latynoskiej. Zadzwoniła więc do niego i....

...poprosiła go o spotkanie. Rodrigo ucieszył się z tel Amandy i poczuł lekki dreszcz, bowiem każde spotkanie z nią było....

popieprzyłam fabułę :D sorry Knurku

Użytkownik Emka edytował ten post 28 czerwiec 2013 - 18:35:54

#91 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:39:52

...dla niego okazją do flirtu. Niestety przebiegłość Amandy nie doprowadziła jeszcze nigdy przystojniaka do sytuacji, że mu uległa. Tymczasem nasza cwaniulka zadzwoniła na domofon Amandy. Budynek był wysoki, 8 pieter w starej architekturze robiło wrażenie. Mieszkania na wzór loftów i niebotycznych przestrzeniach dawały wielki komfort mieszkańcom. Po chwili usłyszala dzwiek otwierającego się zamka weszla, jednak powoli zamykajace się drzwi.... tak... ktoś wszedł za nią. Z dusza na ramieniu podążała do windy, gdy tylko drzwi sie otworzyły, czym predzej weszla do środka. Juz miala odetchnąć z ulgą, gdy ostatnie centymetry bezpieczności zablokował mokasyn obcej osoby. Zdrętwiała, jej ciało przeszył dreszcz. Poczula, że z czoła stacza się kropla potu. Kim była nieznajoma osoba? Nie musiala dlugo czekać, odblokowujące się drzwi ukazały.....

#92 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:41:39

Ty weź się palnij w główkę i wyluzuj :P Gdzie Cię ochrzaniłam że nie bierzesz udziału?

Bo już nie wiem czy bierzesz? czy nie bierzesz? czy po prostu wstyd Ci i moralność nie pozwala na branie ?

"Kochanie" mówi do mnie mama ...

Jeżeli dla ciebie "palnij się główkę i wyluzuj" nie jest obrażliwe, to gratuluję dobrego wychowania....Tym bardziej, że wiesz, że jestem od ciebie dużo starsza, bo pytałaś o to przez komunikator.

#93 kaja732

kaja732

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1672 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:44:03

Jeżeli dla ciebie "palnij się główkę i wyluzuj" nie jest obrażliwe, to gratuluję dobrego wychowania....Tym bardziej, że wiesz, że jestem od ciebie dużo starsza, bo pytałaś o to przez komunikator.

To raczej  Ty pytałaś mnie ile mam lat :D I to na forum. Ja Ci odpisałam na komunikator, bo  akurat mój wiek nie był  tematem do rozmów. Także bądź tak miła i nie przekręcaj faktów i dowodów :D

A co mnie interesuje czy Ty jesteś starsza czy nie? To jest forum. Starszej osobie to ja miejsca w komunikacji np ustępuje. A Ty skoro jesteś starsza to daj przykład "młodzieży", a nie się rzucasz jak ryba bez wody - idac Twoim tokiem rozumowania

Użytkownik kaja732 edytował ten post 28 czerwiec 2013 - 18:48:40

#94 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:44:36

...dla niego okazją do flirtu. Niestety przebiegłość Amandy nie doprowadziła jeszcze nigdy przystojniaka do sytuacji, że mu uległa. Tymczasem nasza cwaniulka zadzwoniła na domofon Amandy. Budynek był wysoki, 8 pieter w starej architekturze robiło wrażenie. Mieszkania na wzór loftów i niebotycznych przestrzeniach dawały wielki komfort mieszkańcom. Po chwili usłyszala dzwiek otwierającego się zamka weszla, jednak powoli zamykajace się drzwi.... tak... ktoś wszedł za nią. Z dusza na ramieniu podążała do windy, gdy tylko drzwi sie otworzyły, czym predzej weszla do środka. Juz miala odetchnąć z ulgą, gdy ostatnie centymetry bezpieczności zablokował mokasyn obcej osoby. Zdrętwiała, jej ciało przeszył dreszcz. Poczula, że z czoła stacza się kropla potu. Kim była nieznajoma osoba? Nie musiala dlugo czekać, odblokowujące się drzwi ukazały.....

...przeciętnego faceta. Nadia cofnęła się lekko zmieszana, mężczyzna wszedł do windy nie spuszczając wzroku z jej twarzy. Dziewczyna udawała że nie czuje niepokoju, gdy stanął na przeciwko, kątem oka przyglądała mu się. Zauważyła, że.....

#95 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:45:04

drogie Panie - zaraz będzie lanie! na PW idźcie i tam się bijcie ;)

#96 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:47:04

...przeciętnego faceta. Nadia cofnęła się lekko zmieszana, mężczyzna wszedł do windy nie spuszczając wzroku z jej twarzy. Dziewczyna udawała że nie czuje niepokoju, gdy stanął na przeciwko, kątem oka przyglądała mu się. Zauważyła, że.....

.... on również spogląda na nią. Delikatny uśmiech nie pozostal niezauwazony i nieznajomy odwzajemnił tym samym. Po raz drugi poczuła dreszcze oraz, ze robi się jej goraco. Delikatnie odkryła kołnierz, ukazujac kawałek swojego delikatnego i zadbanego dekoltu. Nieznajomy wyjął ręce z kieszeni po czym....

#97 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:49:01

.... on również spogląda na nią. Delikatny uśmiech nie pozostal niezauwazony i nieznajomy odwzajemnił tym samym. Po raz drugi poczuła dreszcze oraz, ze robi się jej goraco. Delikatnie odkryła kołnierz, ukazujac kawałek swojego delikatnego i zadbanego dekoltu. Nieznajomy wyjął ręce z kieszeni po czym....

...włączył przycisk ósmego piętra. Nadia zreflektowała się i również sięgnęła dlonią do przycisków. W tym momencie ich dłonie musnęły się i...

#98 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4997 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:50:05

poczym zauważył, że swoje frustracje związane z wykorzystywaniem jej przez pracodawców wylewa na forum, rzucając się z pazurami na każdego z sobie tylko znanego powodu. I okazało się, że jaj psychologiczne wykształcenie przydaje się jak psu...

...:)

Użytkownik niu edytował ten post 15 wrzesień 2015 - 08:07:43

#99 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:51:40

Przepraszam Was za tą prywatność i przeszkadzanie w zabawie ale trudno było się powstrzymać i dawać się obrażać przez kogoś, kogo o kulturę trudno podejrzewać... Bawcie się dalej, ja straciłam ochotę.

#100 kaja732

kaja732

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1672 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:52:22

Przepraszam Was za tą prywatność i przeszkadzanie w zabawie ale trudno było się powstrzymać i dawać się obrażać przez kogoś, kogo o kulturę trudno podejrzewać... Bawcie się dalej, ja straciłam ochotę.

jak się nie ma usprawiedliwienia na kłamstwo to się ucieka :) Pa :)

Użytkownik kaja732 edytował ten post 28 czerwiec 2013 - 18:53:59

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych