Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry weterynarz w Słupsku

351 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~lubiacy kotki~

~lubiacy kotki~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 20:51:05

Arka na Norwida to super klinika. Pan Harasim uratował mi kotkę.Inny tak by o nią nie walczył. Ma się dobrze i jest cudowną rozrabiarą.
Na Zygmunta Augusta-Walkowiakowie zabili mi kota, podczas zwykłego zabiegu kastracji. Nie zapomnę im tego nigdy

stary wie ze ktos sie zajol twoja kotka?Jezeli nie wytrzymal zabiegu kastracji to rozumie.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 20:58:55

a ja polecam gabinet "Tygrysek" znajdujący się na Westerplatte ! Świetna Pani weterynarz, bardzo sympatyczna, z dużą wiedzą. Ma naprawdę dobre podejście do zwierząt i do każdego podchodzi indywidualnie.

#43 ~lubiana~

~lubiana~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 22:21:33

Arka na Norwida to super klinika. Pan Harasim uratował mi kotkę.Inny tak by o nią nie walczył. Ma się dobrze i jest cudowną rozrabiarą.
Na Zygmunta Augusta-Walkowiakowie zabili mi kota, podczas zwykłego zabiegu kastracji. Nie zapomnę im tego nigdy

Co to za tekst-zabili mi kota! Ryzyko zabiegu jest zawsze. Nie wierzę, że ot tak sobie poprostu wykopyrtnął. Robiłaś mu jakieś badania przed zabiegiem? Zdrowy kot nie umiera podczas kastracji, chyba że rzeczywiście go "zabili"

#44 ~Labradorski~

~Labradorski~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2011 - 08:03:59

polecam zaczęcie takiej dyskusji na Psiej Socjecie

#45 ~Brudasom stop~

~Brudasom stop~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2011 - 10:48:36

Dobry weterynarz powinien usypiać wałęsające się psy. Właściciele powinni być karani mandatem w wysokości 500 zł.
Ah...rozmazyłem się.

#46 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 08:07:44

Nie polecam Alwet w szczególności Pana Baran. Kot nie chciał jeść, prawdopodobnie podjadł jakiegoś kwiatka. Pierwsza kroplówka podawana była przez ponad dwie godziny, druga przez pana Baran w ciągu 15 minut. Na drugi dzień po podaniu drugiej kroplówki kotu spuchła łapa, po poinformowaniu weterynarza, że coś się dzieje ten zlekcewarzył to mówił że nic się nie dzieje, że to normalne owinął łapę i kazał przyjerzdzać na kolejne zastrzyki. Całe szczęście , że poszliśmy do innego specjalisty który stwierdził martwicę, próbował ratować łapę ale niestety w ostatecznosci została ona amputowana. Niekompetencja i nastawienie na zysk to najlepsze określenie działań lecznicy.

#47 ~wielbicielka nimf~

~wielbicielka nimf~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 10:37:03

ja mam papugi i chodzę z nimi tylko do Alwetu na ul Boya-Żeleńskiego, zawsze otrzymuję fachową pomoc

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 20:06:15

Nie polecam Alwet w szczególności Pana Baran. Kot nie chciał jeść, prawdopodobnie podjadł jakiegoś kwiatka. Pierwsza kroplówka podawana była przez ponad dwie godziny, druga przez pana Baran w ciągu 15 minut. Na drugi dzień po podaniu drugiej kroplówki kotu spuchła łapa, po poinformowaniu weterynarza, że coś się dzieje ten zlekcewarzył to mówił że nic się nie dzieje, że to normalne owinął łapę i kazał przyjerzdzać na kolejne zastrzyki. Całe szczęście , że poszliśmy do innego specjalisty który stwierdził martwicę, próbował ratować łapę ale niestety w ostatecznosci została ona amputowana. Niekompetencja i nastawienie na zysk to najlepsze określenie działań lecznicy.

hmmm tak ma na nazwisko? hyhy

#49 ~jutka~

~jutka~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 14:38:23

Od 10ciu lat chodzę ze swoją sunią do Baczyńskiego.
I wiecie co?
Jest świetnym lekarzem mojego czworonoga.

#50 ~marco~

~marco~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 21:37:43

Ja mam szynszylka,a jak co nie którym wiadomo to bardzo delikatne zwierzaczki i w razie potrzeby wybieram sie do kliniki Alwet.Pani Karolina ma odpowiednią wiedzę na ich temat

#51 ~Agnes~

~Agnes~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 09:48:19

a ja powiem tak. Kiedyś miałam sunie, która niestety zdechła przez pana Baczyńskiego- odradzam go, podał inny lek i źle stwierdził co dolega mojej suni. Pies zdechł mi na rękach po przyniesieniu do domu. On robi wszystko dla pieniędzy, nie kocha zwierząt. nic dziwnego, że współpracuje z tymi od Straży dla zwierząt, im też pogratulować. Wielką aferę zrobili, że w schronisku psy się zagryzły, ja pier****, ludzie mam 3 suki, które skaczą sobie do gardeł i tez pewnego pięknego dnia mogę przyjść i któraś będzie leżała zagryziona, i co to oznacza, że jestem złym właścicielem? gówno prawda. jeszcze to coś zwane SOZ, nie chciało mi pomóc rok temu jak zgłosiłam,że na mojej wiosce wyrzucili psa i go kopią i biją, nikt nie przyjechał a jedna z pań tam pracujących widziała to( nie chce pisać nazwiska, stwierdziła, że nic nie może z tym zrobić bo nie ma przy sobie legitymacji, po czym tydzień później byli właściciele zabili tego psa, lub przywiązali go gdzieś w lesie, po psie ślad zniknął.

a teraz o tym co chciałam napisać. Polecam jedynie Pana Patryka z "Parkowej", za każdym razem jak pomaga moim zwierzętom, to robi to z całego serca, zawsze stara się pomóc, jest naprawdę najlepszy w Słupsku, jest miły i przyjazny. A najważniejsze- kocha zwierzęta. Wysterylizował mi trzy moje suki, po czym nie było żadnych powikłań i wszystko goiło się jak najlepiej. Moją starą kotkę, dla której nie było już szans, tez odratował i kot czuje się dobrze i skacze jak młody kotek. Dziękuje mu za każdą pomoc dla moich zwierząt. On naprawdę jest najlepszym weterynarzem w Słupsku.

#52 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2011 - 10:58:40

A ja z całego serca polecam dr Baczyńskiego ! Zajmuję się ratowaniem porzuconych i chorych chow chow. Dr. Baczyński i jego zespół ratowali i leczyli moich podopiecznych. Chow chow to bardzo specyficzna rasa i trudna w diagnozowaniu i leczeniu. Dr. Baczyński uratował życie i to dosłownie kilku moim podopiecznym. Mam do niego 100% zaufanie !

#53 ~kkk~

~kkk~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 22:40:13

a ja polecam panstwa walkowiak i zawsze sluza pomoca sa pod telefonem gdy cos sie dzieje, nie polecam mlodej pani co tam pracuje, dala zle szczepionke przez co pies kulal i jak pojechalismy nastepnego dnia to stwierdzila ze musial zle skoczyc i dala zastrzyki za 40zl i kazala przychodzic przez kilka dni ale nie poszlismy bo po jedym bylo ok. ten mlody lekarz jest swietny zna sie na rzeczy tlumaczy czlowiekowi chorobe psa jak zaden inny. jak usypialismy tam pieska ten pan byl taki wrazliwy czekal z nami nie przeszkadzal naprawde fachowe i mile podejscie do ludzi maja, zreszta widac jak duzo ludzi tam chodzi kolejki sa od rana. pani walkowiak tez swietna naprawde,pies byl po wypadku bo auto go przejechalo ona postawila trafna diagnoze i nie wziela ani grosza bo widziala ze nie ma pieniedzy wlasciciel.mowcie co chcecie ze sa drodzy! ale to tak jak czlowiek idzie do dentysty czy innego lekarza, chcesz fachowa porade to placic a na nfz to porazka.

#54 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 21:49:01

A co z "Tygryskiem"?
Chodzę tam z moim kotem i wydaje mi się być wszystko ok.
Fajna, konkretna Pani Wet., dobre podejście do futrzaka.. na razie tyle.
Co sądzicie?
Chodzimy do Niej, bo słyszałam już tyle złych opisnii o dr Baczyńskim, nie tylko z forum, u Walkowiaków móiwcie, że drogo, Alwet mam za daleko.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 08:34:41

Polecam Patryka Rutkowskiego. Bardzo dobry w tym co robi. Jak dla mnie najlepszy weterynarz w Słupsku. Już nieraz pomógł mojemu psu.

to ten, o którym od kilku dni mówi się Patryk R.?

#56 ~biedroneczka~

~biedroneczka~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 15:14:06

to ten, o którym od kilku dni mówi się Patryk R.?

Dokładnie. To ten sam pan :)Temat rzeka

#57 ~jadwiga~

~jadwiga~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 15:22:13

a ja powiem tak. Kiedyś miałam sunie, która niestety zdechła przez pana Baczyńskiego- odradzam go, podał inny lek i źle stwierdził co dolega mojej suni. Pies zdechł mi na rękach po przyniesieniu do domu. On robi wszystko dla pieniędzy, nie kocha zwierząt. nic dziwnego, że współpracuje z tymi od Straży dla zwierząt, im też pogratulować. Wielką aferę zrobili, że w schronisku psy się zagryzły, ja pier****, ludzie mam 3 suki, które skaczą sobie do gardeł i tez pewnego pięknego dnia mogę przyjść i któraś będzie leżała zagryziona, i co to oznacza, że jestem złym właścicielem? gówno prawda. jeszcze to coś zwane SOZ, nie chciało mi pomóc rok temu jak zgłosiłam,że na mojej wiosce wyrzucili psa i go kopią i biją, nikt nie przyjechał a jedna z pań tam pracujących widziała to( nie chce pisać nazwiska, stwierdziła, że nic nie może z tym zrobić bo nie ma przy sobie legitymacji, po czym tydzień później byli właściciele zabili tego psa, lub przywiązali go gdzieś w lesie, po psie ślad zniknął.

a teraz o tym co chciałam napisać. Polecam jedynie Pana Patryka z "Parkowej", za każdym razem jak pomaga moim zwierzętom, to robi to z całego serca, zawsze stara się pomóc, jest naprawdę najlepszy w Słupsku, jest miły i przyjazny. A najważniejsze- kocha zwierzęta. Wysterylizował mi trzy moje suki, po czym nie było żadnych powikłań i wszystko goiło się jak najlepiej. Moją starą kotkę, dla której nie było już szans, tez odratował i kot czuje się dobrze i skacze jak młody kotek. Dziękuje mu za każdą pomoc dla moich zwierząt. On naprawdę jest najlepszym weterynarzem w Słupsku.

haha, widać , że post pisała durnota ze schroniska - rozpisanie o Baczynskim, SOZie i Panu Patryku R - który usypial tam zwierzeta- BRAWO , kozak w necie , piz%a w świecie . SAME bzdury wypisujesz. Skad wiesz, ze baczynski podal zle leki ? jestes weterynarzem ? :))

#58 ~gugur~

~gugur~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 23:36:51

Jeśli idzie o dobrych weterynarzy w Słupsku to w pełni polecam przychodnię ALWET.
Pod koniec zeszłego roku mojej śwince morskiej zrobiła się na plecach wielka narośl (coś jak kaszak). W przychodni tej nie dość, że fachowo zaopkiekowano się świnką, profesjonalnie wykonano zabiego, to jeszcze lekarze służyli poradą telefoniczną nawet po godzinach pracy! A wszystko to za naprawdę śmieszine małe pieniądze.
Właśnie mija 5 miesiąc od zabiegu, który przeszła świnka i cieszy się doskonałym zdrowiem, a o całym zamieszaniu pewnie nawet już nie pamięta.

#59 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 18:34:13

Baczynski to zwykly naciagacz wykryl u mojego psa niby raka kosci poszlam do innego okazalo sie ze dysplazja po operacji pies do dzis zyje a suczke tak mi odrobaczyl placilam 50zl za to i osobiscie to robil tak ze pies po tygodniu zdychal na robaczyce ale udalo sie uratowac bardzo niemily weterynarz wszystko trzeba z niego wyciagac to za niego prokuratura powina sie wziasc bo slyszalam od wielu ludzi ze nieraz zamiast lekarst wode wstrzykuje zamiast poprawiac sie stan zdrowia zwierzaka jest gorzej

#60 Hackney

Hackney

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 29 maj 2012 - 10:48:50

Tobie w mózg chyba wodę wstrzykują...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych