Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry weterynarz w Słupsku

351 odpowiedzi w tym temacie

#341 ~Rybo123~

~Rybo123~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 12:54:23

Witam,
Jeśli chodzi o alwet- niestety ale więcej już nie pójdę. Moj kot dostał dawkę jak dla świni, i po trzech godzinach od 3 tabletki zaczął tracić równowagę, oczopląs. Rano pojechałam do nich, dostał zastrzyki i kroplówkę na przepłukanie. Zasugerowano mi, ze to zatrucie martwymi robakami i 4 raz trzeba będzie odrobaczyc. Między czasie zasiegnelam opini innych lekarzy wet, pomogła mi koleżanka która współpracuje z gabinetami. Wszyscy jednogłośnie powiedzieli, ze kota by mi zabili- była to reakcja na tabletkę i w dodatku 3, ze mam się nie zgadzać na 4 dawkę. Olśniona poszłam z kotem na ostatnie zastrzyki, oczywiście dalej upierali się, ze to toksyny robaków, nie proponując żadnych dodatkowych badań. Dopiero po mojej sugestii powiedziano mi abym przyniosła kupę do badań. No ale nie przyniosłam. Poszłam na Arki na Norwida, zebrałam kupy i okazało się, ze moj kot nie miał robali. Był czysty. I teraz leczę koty u nich. Narazie nie mam zdania, ale póki co jest ok.

#342 ~Kupakota~

~Kupakota~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 11:34:32

Jakiej konsystencji byla ta kupa?

#343 ~painka~

~painka~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 22:20:41

Dobry niedobry, doceniajmy lekarzy weterynarii, bo to trudny zawod. A samo uzyskanie tego tytulu jest poprzedzone latami nauki. Chociaz i tak, nawet wykonując ten zawod, trzeba ciagle sie doksztalcac.

#344 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 09:30:48

Nie polecam Baczyńskiego. Przywiozłem psa z wypadku z jedną łapą złamaną drugą rozciętą. Obejrzał go wziął pieniądze łapę złamana wsadził w szynę i tak zostawił. Przedniej tego dnia nie ruszył. Na drugi dzień zszył łapę pod narkoza tej złamanej nadal nie ruszył, pieniądze wziął. Zmieniłem weterynarza ten jak go obejrzał za głowę się złapał że prześwietlenie nie zrobione, że łapa do 48 godzin powinna być zrobiona bo już się zrasta. Wsadził psu od razu śrubę. Przednia jak zobaczył jak jest zszyta to samo. Brudna, zszyta na jakieś wszywki, musiał wszystko od nowa zaszyć i wyciąć martwe tkanki. Dr B to tylko kasa a zwierzę niech zdycha. Nie polecam nigdy więcej tam.

#345 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 23:18:16

Pani Wet. z Tygryska na Boh.Westerplatte jest bohaterem. W kryzysowej sytuacji w maju zeszłego roku przyjeła nas poza kolejką, w 20 min postawiła trafną diagnozę, dobrała odpowiednie leki i dzieki niej moja suczka żyje do dnia dzisiejszego. Psiak się męczył strasznie okazało się, że ma kardiomopatię rozprzestrzeniową. Pierwszy "psi kardiolog" w Gdańsku a Pani dr. świetnie sobie radzi. Z całego serca mojego i psiego :) ... polecam

Mi uśmierciła królika, nigdy więcej tam nie pójdę. Dopóki królik nie dostał kroplówki od nich jakoś reagował. Wróciłam po 2 godzinach pow

#346 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 23:19:19

Mi uśmierciła królika, nigdy więcej tam nie pójdę. Dopóki królik nie dostał kroplówki od nich jakoś reagował. Wróciłam po 2 godzinach pow

*Wróciłam po 2 godzinach po zwierzaka a on już odchodził... Nie polecam. Chodzę na Zygmunta Augusta z kolejnym królikiem i jestem zadowolona.

#347 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 07:45:53

Święta Maria Egipcjanka była prostytutką od dwunastego roku życia.

#348 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 10:06:26

Maria Kurcewicz? Ta od podlasiuków?

#349 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 18:02:54

Maria Kurcewicz? Ta od podlasiuków?

Maria Kurcewicz nie została świętą Kościoła, katolickiego z nazwy.

#350 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 18:21:54

Od dwunastego roku życia, ale nie przez całe życie.
Po stokroć odpokutowała wszystko żyjąc pokutnie i samotnie na pustyni.
To jest świadectwo tego, że nawet najgorszy grzesznik może się nawrócić i dostąpić Bożej Łaski.
....

Szczęść Boże. :) 

Dla wszystkich jest szansa, a  mało to ladacznic na tym swiecie.

Wystarczy pojechać do galerii do Słupska, żeby zobaczyć małoletnie galerianki, które sprzedają swoje ciało za np. nowe spodnie levis, albo za sportowe obuwie nike.
To nie dzieje się nawet z biedy, ale często z mody. 
Taki mają sposób na życie niektóre dziewczyny, a później kobiety.
Dotyczy to również płci przeciwnej i trzeciej płci także.

Każdy ma prawo błądzić, ważne żeby się nawrócić za wczasu.

#351 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 18:52:24

Wszystkie religie na świecie są wymyślone przez ludzi.

#352 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 20:13:29

Racja, a kto miał wymyśleć, kosmici ?! Tak czy inaczej Bóg jest jeden.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych