Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry weterynarz w Słupsku

351 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zielonaherbata~

~zielonaherbata~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2009 - 21:02:53

Poszukuję dobrego weterynarza w Słupsku. Byłam już w klinice przy ul. Armii Krajowej u pana Baczyńskiego i nie jestem zadowolona z oferowanych tam usług. Odnoszę wrażenie,że naciągają.
Słyszałam dobra opinie na temat weterynarza Patryka Rutkowskiego. Czy ktoś mógłby to potwierdzić?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2009 - 21:54:58

Poszukuję dobrego weterynarza w Słupsku. Byłam już w klinice przy ul. Armii Krajowej u pana Baczyńskiego i nie jestem zadowolona z oferowanych tam usług. Odnoszę wrażenie,że naciągają.
Słyszałam dobra opinie na temat weterynarza Patryka Rutkowskiego. Czy ktoś mógłby to potwierdzić?

Daruj sobie P. Rutkowskiego. Albo ALWET na Boya-Żeleńskiego, albo Walkowiakowie na Zyg. Augusta.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2009 - 06:13:41

Ja z całego serca mogę polecić przychodznię na Zygmunta Augusta :) Przesympatyczni ludzie :) i znają sie na rzeczy- pójdziesz raz i się przekonasz, że watro u nich leczyć swojego pupila.

#4 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2009 - 08:03:04

Ja osobiście polecam Arkę z ul. Norwida. Przesympatyczni ludzie, z fajnym podejściem do zwierzaka i kompetentni.
Prawda jest taka, że są ze 3 dobre lecznice w Słupsku, tzn. takie które mają najlepsze opinie. Sama musisz sprawdzić i zdecydować się na jakąś. Chyba wszystkie właśnie tu wymieniono.

#5 ~palona kawa~

~palona kawa~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2009 - 09:10:55

(...)Co do" Arki" to tam za tabletkę na odrobaczenie zapłaciłam 10 zł a u Baczuńskiego za tę samą tabletkę zapłaciłam 5 zł (...)

#6 ~nie lubię kawy:P~

~nie lubię kawy:P~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2009 - 10:25:05

(...)Co do" Arki" to tam za tabletkę na odrobaczenie zapłaciłam 10 zł a u Baczuńskiego za tę samą tabletkę zapłaciłam 5 zł (...)

No jesli ty oceniasz weterynarza po cenie tabletki na odrobaczenie to gratuluję :D
Czemu nie porównasz cen za zabiegi chirurgiczne na przykład(...)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2009 - 13:17:09

Ja osobiście polecam Arkę z ul. Norwida. Przesympatyczni ludzie, z fajnym podejściem do zwierzaka i kompetentni.
Prawda jest taka, że są ze 3 dobre lecznice w Słupsku, tzn. takie które mają najlepsze opinie. Sama musisz sprawdzić i zdecydować się na jakąś. Chyba wszystkie właśnie tu wymieniono.

..a gdzie najtaniej usypiają psy?..bo leczenie zbyt drogie i sąsiedzi skarżą się, że szczekają.. :(

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2009 - 13:18:47

Polecam Patryka Rutkowskiego. Bardzo dobry w tym co robi. Jak dla mnie najlepszy weterynarz w Słupsku. Już nieraz pomógł mojemu psu.

#9 ~gogo~

~gogo~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2009 - 13:53:49

Polecam Patryka Rutkowskiego. Bardzo dobry w tym co robi. Jak dla mnie najlepszy weterynarz w Słupsku. Już nieraz pomógł mojemu psu.

A ja nie polecam pana Rutkowskiego ani tej pani co z nim przyjmuje . Rutkowski dał już popis w schronisku i nie zatuszuje tego uśmiechami. Czasami może mu sie coś uda , licze że z czasem nabierze dystansu do zwierzat i swojego postępowania wtedy może coś z niego będzie. A tymczasem niech sie jeszcze szkoli i uczy .

#10 ~NIKO~

~NIKO~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2009 - 14:02:52

No jesli ty oceniasz weterynarza po cenie tabletki na odrobaczenie to gratuluję :D
Czemu nie porównasz cen za zabiegi chirurgiczne na przykład(...)

Dałam przykład i to wszystko .Chcesz więcej prosze bardzo w "Arce " za sterylizację suczki zapłaciłam 250 złotych a koleżanka u Baczyńskiego zapłaciła 150 zł . Wiedz koleś że ja nie potepiam ani jednego weterynarza w Słupsku niech kazdy ceni swoja wiedze to jego sprawa a moja kogo wybiore . Nie ma co być złosliwym w stosunku do nikogo , kazdy moze pomóc i każdemu może coś nie wyjść .ZYCIE!!!!!. Nie polece tylko nigdy w Zyciu i wszystkich b edę ostrzegac przed klinika na Piłsudskiego !!!!!!!!!

#11 ~~Piotr~~

~~Piotr~~
  • Goście

Napisano 14 październik 2009 - 18:05:15

Ja z całego serca mogę polecić przychodznię na Zygmunta Augusta :) Przesympatyczni ludzie :) i znają sie na rzeczy- pójdziesz raz i się przekonasz, że watro u nich leczyć swojego pupila.

Niestety w moim przypadku zraziłem się do nich.
Po pierwsze: Po skróceniu paznokci moja mała kotka miałczy i gryzie jak dotknę ją w łapkę.
Po drugie po podaniu lekarstwa na odrobaczenie kota zaczęła wymiotować.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2009 - 18:34:40

I nie pomogli? Nie przyszyli ogona?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2009 - 18:37:17

Niestety w moim przypadku zraziłem się do nich.
Po pierwsze: Po skróceniu paznokci moja mała kotka miałczy i gryzie jak dotknę ją w łapkę.
Po drugie po podaniu lekarstwa na odrobaczenie kota zaczęła wymiotować.

TO IDZ DO LEKARZA WETERYNARZA I DAJ SOBIE OBCIĄC PAZNOKCIE I WEZ DLA SIEBIE TABLETKI NA ODROBACZENIE .TAK BEDZIE NAJLEPIEJ.

#14 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 03 maj 2010 - 17:54:04

Spis wszystkich weterynarzy znajdziesz na http://lecznica24.net , może tam będzie informacja o lecznicy której szukasz.

#15 ~edzio~

~edzio~
  • Goście

Napisano 03 maj 2010 - 20:37:19

!. Nie polece tylko nigdy w Zyciu i wszystkich b edę ostrzegac przed klinika na Piłsudskiego !!!!!!!!!

zabił mi psa twierdząc ze wyleczy dawal 100%,wziąl 600zł 8 lat temu i pies zdechl mi w nocy .To jest zabojca zwierzat.Unikać woelkim lukiem tego z Pilsudskiego!!!!

#16 ~N~

~N~
  • Goście

Napisano 08 maj 2010 - 17:41:33

Ja osobiście polecam Arkę z ul. Norwida. Przesympatyczni ludzie, z fajnym podejściem do zwierzaka i kompetentni

Ja w Arce kastrowałam kota i sterylizowałam psa. Poza tym mój pies miał jeszcze wycinany guzek i leczoną chorobę skóry, więc mogę powiedzieć, że trochę wiem o tej lecznicy. Świetni ludzie, mają podejście do zwierząt i, co najważniejsze, skutecznie leczą. Ale fakt, że ceny mają kosmiczne, dlatego zaczęłam się zastanawiać nad przeniesieniem. Jak z cenami w Alwecie?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2010 - 19:12:08

z daleka od Baczyńskiego jesli komus zalezy na zyciu psa.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2010 - 22:39:44

Jadem jedzie od ciebie z daleka , aż śmierdzi na całym forum , chyba jesteś zawistny i zazdrosny bo tobie nic nie idzie . Jesteś zwykła menda co opluwa ludzi wielkiego serca i z ogromnym autorytetem. Uważaj bo los jes przekorny i w ciebie uderzy i jeszcze będziesz popier***ał do Baczyńskiego z podwiniętym ogonem . Jad którym zioniesz zatruwa twój własny organizm więc wyluzuj koleś bo się zaraz posrasz.

#19 ~~hahaha~~

~~hahaha~~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2010 - 23:24:18

Człowiek wyuczyłby się na weterynarza to mieszkałby już w domku jednorodzinnym ...

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 06:01:54

Ale koleś pojechałeś po bandzie - jeśli komuś zależy na życiu psa to TYLKO DO BACZYŃSKIEGO! co nie znaczy że nie ma w Słupsku innych lekarzy oczywiście . Ale jak ci nie zależy to do SCHRONISKA!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych