Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry serwis komputerowy w slupsku.

101 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ricz~

~ricz~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 23:42:55

@up
jeśli naprawiają tak dobrze komputery jak robią strony internetowe to full profeska musi być haha

#22 ~basior~

~basior~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 16:20:30

Potwierdzam opinię pani Barbary o serwisie na Julia Tuwima, ostatnio dałem laptop do naprawy z powodu przegrzewania, podejrzewałem wiatrak, ponieważ strasznie hałasował, okazało się, że po prawdopodobnej wymianie albo oczyszczeniu, problem nie został zdiagnozowany, a mimo wszystko musiałem zapłacić 150 zł, prawdopodobnie za samo przedmuchanie. Nie polecam, nie odbiera telefonów starych klientów ani sms-ów.

#23 ~basior~

~basior~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 16:24:58

Potwierdzam opinię pani Barbary o serwisie na Julia Tuwima, ostatnio dałem laptop do naprawy z powodu przegrzewania, podejrzewałem wiatrak, ponieważ strasznie hałasował, okazało się, że po prawdopodobnej wymianie albo oczyszczeniu, problem nie został zdiagnozowany, a mimo wszystko musiałem zapłacić 150 zł, prawdopodobnie za samo przedmuchanie. Nie polecam, nie odbiera telefonów starych klientów ani sms-ów.A laptop jak się grzał, tak dalej się grzeję do 45.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 20:40:41

A co z tymi koło rolniczego domu towarowego się stało? oni byli dobrzy w tych budkach przy ulicy? przeniśli się ?

#25 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:58:05

MadMax- Manhattan. Serdecznie polecam.

#26 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 20:20:43

Polecam serwis MadMax na Manhattanie albo w Podkowie.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 10:37:19

Potwierdzam opinię pani Barbary o serwisie na Julia Tuwima, ostatnio dałem laptop do naprawy z powodu przegrzewania, podejrzewałem wiatrak, ponieważ strasznie hałasował, okazało się, że po prawdopodobnej wymianie albo oczyszczeniu, problem nie został zdiagnozowany, a mimo wszystko musiałem zapłacić 150 zł, prawdopodobnie za samo przedmuchanie. Nie polecam, nie odbiera telefonów starych klientów ani sms-ów.

Dałem do naprawy tablet,wysłałem go tam do tego serwisu i niemoge go odzyskać już mineło 2 miesiące a ja mam daleko do słupska może by mi ktoś pomógł w odzyskaniu tego tabletu

#28 ~Teh~

~Teh~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 09:59:34

Ja osobiście polecam serwis: 

www.serwisomega.pl

Naprawiają kompa tanio i dobrze

#29 ~Agniecha~

~Agniecha~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 21:00:29

Ja osobiście polecam http://serwis24.slupsk.pl. Tanio i profesjonalnie!

#30 ~Lekas~

~Lekas~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 09:11:46

Zgodzę się co do Serwisu Omega. Prawdziwi profesjonaliści z tego co widziałem. Warto ich wybrać.

#31 ~Daz~

~Daz~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 10:17:25

Co racja to racja. Mi osobiście pomogli bardzo szybko z moim badziewnym kompem za co bardzo im dziękuje w sumie.

#32 ~Fertad~

~Fertad~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 11:23:02

Zgadza się. Sam miałem okazje korzystać z ich serwisu i powiem, że warto. Mają naprawdę ciekawe produkty.

#33 ~art-bas~

~art-bas~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 12:07:17

http://www.art-bas.pl

#34 ~Hegs~

~Hegs~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 08:36:12

Produkty? Myślałem, że ten wspomniany przez was serwis zajmuje się tylko naprawą sprzętu komputerowego.

#35 ~Cef~

~Cef~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 09:38:05

Bo pewnie zajmuje, ale ludzie nie odróżniają produktów od innych rzeczy, że tak powiem.

#36 ~Defav~

~Defav~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 11:15:55

Co do serwisu Omega. Powiem, że miałem okazje kilkakrotnie naprawiać tam sprzęt. Naprawdę dobra firma muszę przyznać.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 14:49:29

odradzam  "PC ARENA" oddałam w marcu laptopa do naprawy wyłączał się i zawieszał zapłaciłam 250zł a po 2 miesiącach zaczęło się robićto samo!!! Niby mi dysk twardy wymienili na poprzednim 5lat mi działał a teraz niby wymienili i po 2 mies siadł !!! ODRADZAM!

#38 ~Astren Serwis komputerowy~

~Astren Serwis komputerowy~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 06:59:11

Serdecznie pragniemy powitać Państwa na naszej stronie internetowej. Jest nam niezmiernie miło za zainteresowanie naszą ofertą w zakresie naprawy komputerów i laptopów.

Nasi fachowcy to odpowiedzialni partnerzy, którzy starannie poddają krytycznej analizie potrzeby Państwa a w rezultacie są w stanie zaproponować optymalne rozwiązania w zakresie usług informatycznych.

Profesjonalizm to przede wszystkim ludzie, a żaden sukces nie przychodzi nagle. W naszej firmie zostały zastosowane kontrole pod kontem jakości i terminów wykonywanych napraw.

Astren Notebook Serwis

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piatek 8:00 - 20:00
sobota - niedziela 10:00 - 18:00
email: biuro@astren.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami i opiniami na stronie:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! :) 

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 13:53:16

A co sądzicie o Atecomie na Kołłątaja?

#40 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 16:50:16

Kiedyś na Norwida był fajny sklep ale już go zamknęli. Szukałem serwisu i ktoś mi ich polecił komputer naprawili dobrze. Sprzęt działa do dziś :) a teraz to ja już sam nie wiem gdzie mam iść żeby dobrze naprawili.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych