Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry serwis komputerowy w slupsku.

101 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2009 - 19:46:18

Witam, przejde do rzeczy, padl mi dysk zewnetrzny 500 gb firmy maxtor. Spadl on z wyokosci ok 15 cm i przestal dzialac. Potrzebuje dobrego fachowca ze slupska ktory sie zna na naprawach uszkodzen fizycznych dyskow. Musze koniecznie odzyskac dane ktore na nim sa ale nie widzi mi sie wysylac dysku do Gdanka czy tez Warszaway i placic krocie. Mam nadzieje ze dysk nie jest na tyle uszkodzony by byl problem z jego uruchomieniem... moze trzeba bedzie wymienic glowice... Znacie moze jakis serwis komputerowy ktory zajmuje sie takimi rzeczami ?

Użytkownik Razor edytował ten post 29 listopad 2009 - 19:50:06

#2 ~HDD~

~HDD~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2009 - 19:51:03

Podpytaj w PC ARENA

#3 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2009 - 19:52:01

Podpytaj w PC ARENA

no tak myslalem wlasnie ze Krzychu moze bedzie wiedzial ale z tego co mi znajomi mowil to on sam z rok temu wysylal jakis dysk do wawy i go niezle za niego skasowali...

#4 ~R@dek~

~R@dek~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2009 - 19:55:34

Przykładowy cennik .

#5 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2009 - 19:57:24

Przykładowy cennik .

no wlasnie, sam widzisz jakie kosmiczne ceny sobie zycza. Dane moge sobie sam odzyskac bo mam troche tego softu no ale z uszkodzeniem mechanicznym racej sobie nie poradze dlatego szukam fachowca.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2009 - 20:14:46

mój kolezka robi takie rzeczy po godzinach,jest zawalony robotą ale spytam jutro czy miałby czas

#7 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2009 - 20:18:23

mój kolezka robi takie rzeczy po godzinach,jest zawalony robotą ale spytam jutro czy miałby czas

Jesli sie dobrze na tym zna to dzieki, moze sie przydac :)

#8 ~je2bny~

~je2bny~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2009 - 22:06:38

Jesli sie dobrze na tym zna to dzieki, moze sie przydac :)

Widziałem w Realu taki serwis komputerowy [jak byłem ostatnio, to jeszcze go nie było].
Wejście bliżej OBI, widać zaraz po wejściu.

#9 ~sun~

~sun~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 23:37:33

I jak wygląda sytuacja z dyskiem?
udało się odzyskać dane?
pozdrawiam :)

#10 ~Stolp~

~Stolp~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 18:31:36

Może ktos poleci jakiegos speca , spaliło mi się coś w kompie ....

#11 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 11:25:20

Jestem szefem IT w dużej warszawskiej firmie.
Jeżeli szukasz dobrych fachowców to tylko Technosiła Piastów Warszawska 39 lok 3 www.technosila.pl tel 511-22-1164 . Serwis jest koło Warszawy, ale można zawsze wysłać kurierem, z tego co wiem to zamawiają swojego kuriera za 20zł
Kolesie naprawiają laptopy w 2 dni robocze - wymiana chipsetu graficznego.
Jeżeli ich poprosisz to zrobią jeszcze tego samego dnia - przynosisz rano, odbierasz popołudniu.
Laptopy po zalaniu, których nie naprawiły inne serwisy w większości udaje im się postawić na nogi ( a jest to częsta usterka w mojej firmie jak pani z kadr wyleje cały dzbanek kawy na laptopa ). Podejmują się wszystkiego i nie wybrzydzają, do tego jak im się nie uda to nie kasują za diagnozę - jest to ewenement jeżeli chodzi o serwisy.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 18:03:13

a ja polece swojego kolezke informatyka,robi wszystko w kompach z zewnątrz i wewnątrz,nawigacje,monitory,notebooki 609280377

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 12:30:33

na Manhatanie, na górze.

#14 barbara32

barbara32

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 21:17:32

nie radze naprawde szczerze z całego serca wybierac sie na juliana tuwima naprzeciwko inkubatora przetsiebiorczosci, to zwykly oszust!!!! mieciac czekam na zwrot komputera, nie odbiera tel, nie odpisuje na sms, Komputer miałbyc po tyg. sprawa prawdopodobnie trafi na policje.oszczedzcie sobie nerwów, ja jestem wykonczona,

#15 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 18:33:01

inter arena ustka randka z szefem gratis;)

#16 ~Best Pecet~

~Best Pecet~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 21:37:05

Masz problem z komputerem. Nie wiesz jak go rozwiązać. Możesz zgłosić się do mnie. Oferuję:
- Pogotowie komputerowe 24h,
- Instalacja systemu operacyjnego,
- Instalacja oraz aktualizacja oprogramowania,
- Tworzenie kopii bezpieczeństwa,
- Konfiguracja routerów,
- konfiguracja podłączenia do Internetu,
- Odzyskiwanie danych,
- Sieci komputerowe,
- Usuwanie wirusów komputerowych,
- Tworzenie stron www, w tym rozbudowanych portali i sklepów internetowych,
- Wdrożenia systemów finansowo-księgowych,
- Opieka Informatyczna,
- Serwis Komputerowy.
Oferuję konkurencyjne ceny oraz pełną dyspozycyjność.
Kontakt:
Słupsk
tel: 519 513 085
e-mail: best.pecet@gmail.com

#17 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 23:49:53

Polecam dobry Serwis komputerowy | laptopów | konsol działający w Krakowie, ale obszar mają na całą Polskę. Naprawiałem u nich laptopa HP dv6700 wymiana układu, dali mi 12 miesięcy gwarancji pisemnej i mineły prawie 2 lata i sprzęt wciąż działa... mogę polecić z czystym sumieniem... ta firma nazywa się SCALCOM - NOTEBOOK SERWIS adres strony ich www.scalcom.pl jak możecie dzwoniąc do nich to mówcie, że dzwonicie z forum gp24 :-)

#18 ~BykuPL~

~BykuPL~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 23:52:23

Polecam dobry Serwis komputerowy | laptopów | konsol działający w Krakowie, ale obszar mają na całą Polskę. Naprawiałem u nich laptopa HP dv6700 wymiana układu, dali mi 12 miesięcy gwarancji pisemnej i mineły prawie 2 lata i sprzęt wciąż działa... mogę polecić z czystym sumieniem... ta firma nazywa się SCALCOM - NOTEBOOK SERWIS adres strony ich www.scalcom.pl jak możecie dzwoniąc do nich to mówcie, że dzwonicie z forum gp24 :-)

Też dawałem do nich laptopa, długo czekałem około 2 tygodni, ale podobno mieli dużo sprzętów w naprawie... w sumie nie mam nic złego na ich temat po za tym, że mają troszkę drogo... :-/

#19 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 02 luty 2013 - 14:54:23

Kilka razy kozystałam z serwisu na Piłsudskiego 12/czerwony domek,numer mogłam pomylić/.Sympatycznie,niedrogo i w miarę możliwości prędko.

Panowie w Realu są dobrzy,ale też zawaleni robotą,nie udało mi się skorzystać,chociaż słyszałam dobre opinie o tym serwisie.

#20 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 19:49:58

A ja polece wam serwis Creative Media. Podam namiary telefon 721 381 125 i możecie też na stronie ich zobaczyć http://creativemedia.net.pl
Polecam wszystkim!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych