Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry salon kosmetyczny w ustce lub słupsku

154 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 13:29:27

Polecam Strefa Cięcia p.Lena i p.Paulina obydwie fajnie robią wlosy

#142 Iga88

Iga88

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 00:23:16

Ostatnio byłam na urlopie w Ustce też szukała jakiegoś dobrego salonu ale niestety nikt nie potrafił mi pomóc :(

#143 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 19:32:43

Ostatnio byłam na urlopie w Ustce też szukała jakiegoś dobrego salonu ale niestety nikt nie potrafił mi pomóc :(

Eden - holistyczne centrum urody. Koleżanka bardzo była zadowolona i poleca. Nad siłownią w Ustce się znajduje.

#144 ElMka

ElMka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 30 lipiec 2016 - 19:17:26

Eden jest spoko, w sumie nie ma za dużego wyboru.

#145 Ewelina1

Ewelina1

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 21:36:14

Aktualnie jestem na wakacjach w Ustce więc sprawdzę ten wasz salon :P

#146 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 07:24:16

Jestem kosmetyczką od bardzo dawna i jakoś dawałam sobie radę. Właśnie na podstawie szkoleń - w Beauty lux. Szkolenia pod to muszą być przede wszystkim zawodowe i wymagające. Stopniowo w taki sposób powinno się wam udać zrealizować cele, ale oczywistym jest, że niczego od razu nie zrobicie. Praca....

#147 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2017 - 20:10:27

:)Studio Ok amatorszczyzna :-)

#148 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 10:49:33

dla mnie dobry salon to taki, gdzie od wejscia widac poziom dobrego sprzetu i inwestycje w sprawdzone kosmetyki takie, ktorych nie kupisz w byle drogerii. mam zaufany salon, ktorego nie zmienie glownie tez z racji tego, ze to wlasnie od nich zamawiam kosmetyki do pielegnacji stop, bo jako osoba prywatna nie bardzo moge. maja materialy z kerpro.pl ja jestem zakochana w kremach do pielegnacji stop naprawde super nawilzaja nie to ce te zwykle drogeryjne, ktore przestaja dzialac po godzinie

#149 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 09:29:29

Przychodnia Weterynaryjna Małych Zwierząt

RTG · USG · EKG · LABORATORIUM · SZPITAL
CHIRURGIA · INTERNA · ROZRÓD i POŁOŻNICTWO · DIAGNOSTYKA
DIETETYKA · WYSTAWIANIE PASZPORTÓW · CZIPOWANIE ZWIERZĄT
OBSERWACJE W KIERUNKU WŚCIEKLIZNY

#150 ~Zupa~

~Zupa~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 21:35:36

Czyli piesek też może być piękny :blink:

#151 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 18:28:59

Czy ktoś mógłby mi polecić dobry salon kosmetyczny w ustce (ew. w słupsku)? Głównie interesuje mnie makijaż ślubny, ale oprócz tego też manicure i depilacja woskiem...mam nadzieję, że ktoś mi pomoże:)

Mogę polecię panią na ul.Sprzymierzeńcow 19 ale trzeba iść w bramę na prawo dalej w piwnicznej części ma salon przemiła pani, niedrogo super robi. Polecam.

#152 ~bobalek~

~bobalek~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 06:27:53

CIągły rozwój i zaangażowanie. Jestem kosmetyczką od dosyć dawna. Nie mamy żadnych problemów, rozwijam się i doskonale sobie radzę, ale z drugiej strony wiem, że wejście na odpowiedni poziom również tego czasu musi wymagać. Najważniejsze nastawianie na jakość pracy - same zobaczycie, że jakość daje efekty w postaci klientek. 

#153 ~rozczarowana~

~rozczarowana~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 14:38:08

Nie polecam salonu fryzjerskiego w Ustce LOCZEK na ulicy Przylesie ( kiedyś Walki Młodych), kiedyś poszłam tam podciąć włosy, ta kobieta + 50 lat w ogóle nie zna zasad dobrego wychowania , już na dzień dobry jak weszłam to była nadęta i nafukana, niesympatyczna  do klientek, bardzo roszczeniowa, w trakcie cięcia włosów instruowałam ją co i gdzie mi ma wyrównać, drobne zmiany kosmetyczne, nie chodziło mi o nową fryzurę tylko lekkie podcięcie, w pewnym momencie wybuchła, zaczęła krzyczeć na mnie, że co ja tu niby wymyślam, żebym poszła sobie tam gdzie się szczygłem, bardzo nieprzyzwoite opryskliwe zachowanie i komentowanie moich włosów, moim zadaniem ta kobieta powinna zapisać się na kurs dobrego wychowania albo udać się  do psychologa albo przejść już na emeryturę .... być może jest już wypalona zawodowo, przykre ...........

#154 ~belkara~

~belkara~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 09:54:47

Czy Beauty Lux i ich szkolenie zawodowe wystarczą mi do zawodu kosmetyczki?

Inna kwestia - jeśli moja wiedza jest czysto podstawowa, to powinnam od razu wskakiwać na poziom szkolenia zawodowego? Może na początek spróbować ciut niżej.

Co proponujecie? 

#155 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 20:47:29

drogie Panie, czy ktoras z was zna salon trendylegnica.pl? Warto się tam udać do fryzjera lub kosmetyczki?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych