Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry salon kosmetyczny w ustce lub słupsku

154 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 16:30:09

Zależy jaki p Agnieszka ma humor często jest nie miła i opryskliwa A włosy robi dobrze pod warunkiem że jest dokladna

#122 ~patio~

~patio~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 07:26:36

A gdzie proponujecie w najbliższej okolicy rozpocząć naukę zawodu Czy ktoś z was pracuje w tej branży i może powiedzieć, że jakaś szkoła faktycznie go doskonale przygotowała?

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 19:20:00

Pani Agnieszka faktycznie obcina zależnie od dnia i humoru i dziwię się że szefowa trzyma az tyle tam fryzjerek ,które cały dzień obijaja sie a syf po całosci 

#124 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 07:33:02

Czy ktoś mógłby mi polecić dobry salon kosmetyczny w ustce (ew. w słupsku)? Głównie interesuje mnie makijaż ślubny, ale oprócz tego też manicure i depilacja woskiem...mam nadzieję, że ktoś mi pomoże:)

Polecam Studio Urody Zuzanna w Słupsku przy ulicy Wileńskiej.

Robią i manicure i depilację.

Ja jestem z tego miejsca bardzo zadowolona.

#125 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 13:15:53

Nie polecam salonu kosmetycznego box 57 na manhatanie w Słupsku. Pani miła ale co z tego jak po manicure  nabawiłam się grzybicy. Kosmetyczki powinny używać autoklawu czy naczynia do sterylizacji narzędzi. Ostrzegam! Drogie Panie i Panowie uważajcie na pseudo kosmetyczki

#126 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 16:25:12

Dobre kosmetyczki są w Lubiczu

#127 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 09:30:56

Na Manhattanie  w Słupsku jest strasznie wiejsko, a kosmetyczki to po kursach na YouTube, wystarczy się przejść i zapytać o wykształcenie. Teraz każdy może otworzyć box robić paznokcie i nazywać się kosmetyczką a te butki salonami żenada .

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 13:50:03

zapraszam do salonu w MACHOWINIE

#129 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 21:31:59

przez kilka lat byłam stałą klientką fryzjerek studia OK w Ustce, ale po ostatnich wydarzeniach już na pewno tam nie wrócę. Poprosiłam o pofarbowanie odrostów i ładne obcięcie długich do połowy pleców włosów, w klasycznego "boba" pokazałam konkretnie o jaką fryzurę mi chodzi - niby nieskomplikowane a jednak dla niby doświadczonych fryzjerek za trudne. kolor wyszedł do bani, włosy spalone, siano, dramat , ścięcie włosów tragiczne - jakieś schody bez ładu i składu, a chciałam klasycznie, prosto. po umyciu włosów w domu nie dały się ułożyć, koleżanki w pracy stwierdziły jasno - kto ci to zrobił?! fryzjerka ze studia OK. już nigdy więcej! nie polecam! teraz zapuszczam włosy i szukam naprawdę dobrego fryzjera.

#130 ~karola kosek~

~karola kosek~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 07:24:14

Ale otwarcie własnego salonu nie jest specjalnie problematyczne. W zasadzie wystarczy odpowiednio do tego podejść - mnie się to udało przez szkolenia zawodowe w Beauty lux. Nie poświęciłam temu specjalnie wiele czasu, a jednak zakładane cele udało się zrealizować.

#131 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 18:37:59

a gdzie ten salon?

#132 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 12:36:16

Dobre kosmetyczki są w Lubiczu

tylko kibitka u Renaty ul rybacka  warunki koszmarne

#133 ~julka~

~julka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 14:20:07

OK już dawno powinni zamknąć

#134 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2015 - 12:25:33

tylko kibitka u Renaty ul rybacka  warunki koszmarne

najlepsza jest ta czarna co się tak wozi jak guma

#135 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2015 - 12:58:15

długa jest najlepsza

#136 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 13:58:27

ta gruba

#137 dariusz007

dariusz007

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 31 grudzień 2015 - 10:08:12

Ale otwarcie własnego salonu nie jest specjalnie problematyczne. W zasadzie wystarczy odpowiednio do tego podejść - mnie się to udało przez szkolenia zawodowe w Beauty lux. Nie poświęciłam temu specjalnie wiele czasu, a jednak zakładane cele udało się zrealizować.

zgadzam się z tym, dzisiaj otworzyć salon fryzjerski to nie problem, wystarczy wyznaczyć sobie konkretne cele, ale trzeba to również zrobić z jakimś unikalnym pomysłem, tak, aby przyciągnąć do siebie klientów

_ _ _

zagęszczanie włosów łódź

Użytkownik dariusz007 edytował ten post 06 lipiec 2016 - 07:52:58

#138 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2016 - 12:11:16

Katarzyno masz szczęście że to tylko grzybica a nie hiv .żenujące jest to że dzisiaj KAŻDY może otworzyć salon kosmetyczny i nazywać się kosmetyczką .Dziewczyny uważajcie i miejcie oczy szeroko otwarte patrzcie czy panie w salonach sterylizują narzędzia, czy je myją i zmieniają, czy jest czysto to są PODSTAWY!!!!!! pozdrawiam i życzę zdrowia

#139 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 19:24:46

Pani Katarzyno to skandal, żeby w salonie nabawić się grzybicy!!!!życzę zdrowia.Pozdrawiam

#140 ~memdra~

~memdra~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 07:27:47

Wystarczy szkolenie zawodowe + wiele doświadczenia. Wszystkie umiejętności wymagają ciągłego dopracowywania - jeśli będziecie potrafili odpowiednio działać, to z pewnością zauważycie konkretne korzyści, ale też nie oczekujcie ich natychmiast.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych