Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry salon kosmetyczny w ustce lub słupsku

155 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 21:17:44

Sraką!!!! :D

Oj! To nie ma się czym chwalić.Ale wszystko przed Tobą.Pozdrawiam.

#82 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 15:54:36

Jeśli ktoś chodził do Kemona wcześniej i wie jaka kiedyś tam była załoga(halina,ula,dorota,ewelina) to szybko się połapie że halina i dorota to teraz kemon a ula i ewelina to stara pasja, zmiana nazwy na wena od jakiegoś czasu. Nie wiem czy zauważyłyście ale ciągle Kemon najeżdza na wene i tylko zachwala że w Kemonie to i tamto, i nagle się o zabiegach kosmetycznych tam tak super zrobiło, halina tnie najlepiej itd. Nie jestem fryzjerką, nie mam salonu i nie będę nikogo zachwalać i promować, ale patrzcie po postach,ktoś już wcześniej zauważył że to wszystko piszą tylko właściciele i pracownicy...żal dla Kemona że wypisuje takie bzdury i sam się zachwala... Nie chcę posądzać ale wydaje mi się że wszystko to pisze ta kosmetyczka,aby zrobić sobie reklame... Taka jest moja opinia...

Nie kochana opisałam to ja i moje dwie koleżanki, które zostały potraktowane w niezbyt dobry i profesjonalny sposób jak na salon (vena)przystało. Chodzimy teraz do kemona a że wcześniejsze i świerze jeszcze sprawy veny w nas obudziły chęć pomocy czytelnikom i tyle. Nie wiem czy kemon się tu wypowiedział ale moje koleżanki klikały razem ze mną. Mało jest profesjonalnych zakładów więc jeśli to miało pomóc to pisałyśmy. :))Pozdrawiam

#83 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 15:54:23

Witam , po przeczytaniu waszych postów zgadzam się niestety z niektórymi . Korzystam z usług gabinetów kosmetycznych często i także w Ustce . Ostatnio znalazłam ulotkę Mini Medical SPA Usteczka w Ustce i postanowiłam skorzystać z jego usług zupełnie z czystej ciekawości. Pierwsze wrażenie jest dla mnie zawsze decydujące i atmosfera jaka poczułam od progu była bardzo miłym doznaniem. Krótko mówiąc spotkałam tu ogromny profesjonalizm , sterylną czystość i przystępne ceny na miarę kieszeni każdej z nas .Piszę ten post po to aby udowodnić że istnieją w Ustce miejsca mało znane ale warte polecenia. Serdecznie polecam ,a oto ich strona www.usteczka.ustka.pl oraz numer telefonu do Pani kosmetolog 505-338-481.

Bylam, sprawdzilam. i POLECAM. bywalam juz w wielu gabinetach i salonach. jestem bardzo trudna klientka i wymagajaca. i wyszlam zachwycona, zrelaksowana i czulam sie o wiele piekniejsza..... :D . i spotkalo mnie cos wielce zaskakujacego. pani kosmetyczka ( doskonale przygotowana do swojego zawodu) byla tylko dla mnie. nie bylo telefonow i "tylko" henny w miedzy czasie, ani innych klientek. ja, ona i swietna muzyka relaksacyjna. moje mile panie, po kilku godzinach spedzonych w gabinecie kosmetyczki na koniec zamowilam sobie masaz goracymi kamieniami u pana masazysty w drugim gabinecie. i to byla juz wisienka na torcie. moje akumulatory byly naladowane na kilka tygodni przynajmniej.... i juz nie moge doczekac sie kolejnych wakacji w Ustce aby sie tam umowic.....

#84 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 17:52:50

Z tego co się orientuje to sprawdzony gabinet kosmetyczny w ustce to PRESTIGE

#85 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 23:02:29

Ja przychylam się do opini powyżej. Serdecznie polecam panią Edytkę (www.kosmetolog-ustka.pl). Prócz fachowej, profesjonalnej obsługi ,Pani jest po prostu przesympatyczna. Polecam gorąco!

#86 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 12:26:14

Ostatnio koleżanka zrobiła mi prezent w formie zaproszenia do nowo otwartego salonu w Ustce PRESTIGE Instytut Piękna i Harmonii. Muszę przyznać że byłam miło zaskoczona miłą obsługą i całą resztą. Z manicure byłam zadowolona oraz z masażu jaki dostałam. Myślę że pozostałe usługi również są na takim poziomie. Na pewno to sprawdzę J W salonie można naprawdę się odprężyć i zrelaksować. Bardzo ładnie urządzony salon. Ma swój klimat :) Salon bardzo mi się podobał i na pewno do niego wrócę :)

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 09:10:30

czy Tego idiotę Artura może ktoś upomnieć za wklejanie swojej villi pod linkami sugerującymi cos zupełnie innego ? stać Cię synus na bijanie to może wykup reklamę ?

#88 ~AGNES~

~AGNES~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 11:46:36

Zgodzę się z Marta. Również korzystałam z usług Pani Natalii w salonie PRESTIGE na Żeglarzy w Ustce i jestem bardzo z niej zadowolona. Pazurki zrobione miałam super do tego sam klimat jaki tam jest już relaksuje :)

#89 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 09:53:30

Polecam nowo otwarty salon kosmetyczny w Ustce "PRESTIGE" ul Żeglarzy 12 .Bardzo profesjonalna obsługa ,Pani Natalia jest bardzo miłą i sympatyczną osobą,jest bardzo dobrą kosmetyczką i masazystką .Jestem bardzo zadowolona z Pani Natali usług i będę stałą klientka wiem ,że spod tych rąk wyjdę z bardzo zadowolona .Bardzo Polecam tym wszystkim panią i paną którzy chcą wyglądać i czuć sie atrakcyjnie i zadbanie .

#90 ~KINGA~

~KINGA~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 10:03:20

Polecam salon kosmetyczny Prestige ul żeglarzy .Napewno wyjdziesz bardzo zadowolona ,mozna jeszcze skozystać z masarzu ,poniewaz Pani Natali jest tez wspaniałamasarzystka

#91 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 10:06:53

PRESTIGE UL.Żeglarzy ,to jest to czego szukałam dla siebie ,koleżanek ,męża .Uwielbiam ten salon odnowy urody

#92 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 14:20:53

czy ma ktoś kontakt do veny?

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 19:08:01

czy ma ktoś kontakt do veny?

ja mam: 503-179-824

#94 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 19:24:23

A ja polecam Olgę z Studia Ok

#95 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 22:59:19

To w końcu na jakiej ulicy jest ten burdel, niedługo amerykańcy przyjeżdżają i już mnie się pytali. ?

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 23:01:25

To w końcu na jakiej ulicy jest ten burdel, niedługo amerykańcy przyjeżdżają i już mnie się pytali. ?

Ty jednak prostak jesteś ...

#97 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 23:15:08

Sorry , ale nie korzystam z takich przybytków ,
ale przyjeżdża klient i się pyta , dlaczego mam go nie poinformować?

#98 ~Lucjusz~

~Lucjusz~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 23:38:27

Sorry , ale nie korzystam z takich przybytków ,
ale przyjeżdża klient i się pyta , dlaczego mam go nie poinformować?

Z tobą, jak z przysłowiową świnią. Napluj w oczy, to powie, że deszcz pada. Jesteś kompletnie nierozgarnięty albo ... żal mi ciebie człecze marny :)

#99 ~Roksana~

~Roksana~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 19:14:06

A co sądzicie o Wiolecie Kopcińskiej (szefowej ) Studia OK w Ustce ????

#100 ~ustczanka~

~ustczanka~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 22:52:58

...kolejny nowy salon prestige,który sam siebie zachwala. Normalnie nędza, ale co się dziwić... W końcu jesteśmy tylko w (p)ustce...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych