Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry salon kosmetyczny w ustce lub słupsku

154 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 19:22:47

A co sądzicie o tym nowym salonie pasja? dowiedziałam się o nim przypadkiem z ulotki, co prawda wyglądała jak by ktoś ją rękoma wycinał, ale pomyślałam że nie ulotka ma być profesjonalna tylko usługi. Byłam tam i jakoś mnie wcale nie zachwyciło,kosmetyczka nie miła, brak wiedzy i niezbyt dobrze wykonany zabieg,koleżanka była u fryzjera tam,obcinała ją taka niska fryzjerka i nie była zadowolona. Napiszcie gdzie warto iść do fryzjera na czesanie ślubne i na pasemka.

Na jakiej ulicy jest ten salon pasja?

#42 ~Anon~

~Anon~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 21:15:00

A co sądzicie o tym nowym salonie pasja? dowiedziałam się o nim przypadkiem z ulotki, co prawda wyglądała jak by ktoś ją rękoma wycinał, ale pomyślałam że nie ulotka ma być profesjonalna tylko usługi. Byłam tam i jakoś mnie wcale nie zachwyciło,kosmetyczka nie miła, brak wiedzy i niezbyt dobrze wykonany zabieg,koleżanka była u fryzjera tam,obcinała ją taka niska fryzjerka i nie była zadowolona. Napiszcie gdzie warto iść do fryzjera na czesanie ślubne i na pasemka.

Ojej, trzeba jeszcze umieć pisać, wy wydawać się poważnym. Kosmetyczka jest "nie miła", naprawdę? I to fryzjerka nie była zadowolona, czy klientka?
Ja byłem u fryzjera męskiego, żona u kosmetyczki i jesteśmy zadowoleni.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 10:00:45

ja ostatnio chodzę do pani Mirki na Wilczą koło poczty. Świetna fryzjerka.Zawsze potrafi zrobić mi fajną fryzurkę, a mam naprawdę trudne do strzyżenia włosy. pasemka tez ślicznie wychodza i co najwazniejsze- nigdy u niej nie wyszły żółte, co w innych salonach często sie zdarza.

#44 ~EWA~

~EWA~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 10:13:53

Faktycznie studio OK w Ustce to brak profesjonalizmu, ciasnota i w dodatku różnego typu wpadki (miałam taką, za którą właścicielka nawet nie przeprosiła). Ludzie zacznijcie w końcu wymagać profesjonalnej obsługi, a nie usprawiedliwiać wszelkie niedoróbki i bylejakość. Nigdy nie będzie lepiej póki wszyscy nie zaczniemy więcej wymagać od ludzi, którzy za coś się biorą i wydaje się im tylko, że potrafią robić to profesjonalnie.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 10:18:06

Faktycznie, też przestałam chodzic do OK. , bo pracownice nie zawsze miłe i brak punktualnosci.

#46 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 19:27:27

A co sądzicie o tej nowej kosmetyczce w studiu OK? Ja byłam u niej i jestem zadowolona z wykonania i obsługi.

#47 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 21:00:41

A co sądzicie o tej nowej kosmetyczce w studiu OK? Ja byłam u niej i jestem zadowolona z wykonania i obsługi.

A mnie nie zadowolia :(

#48 ~Rybka~

~Rybka~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 11:59:23

Czy nie uważacie, że temat ten wywoływany jest przez właścicieli zakładów kosmetycznych> W ten sposób robia sobie reklamę. Wiecej ochów i achów świadczy o zakładzie który sie lansuje. Odpowiedzi piszą sami pracownicy.

#49 ~ble~

~ble~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2011 - 15:28:27

Studio o'key jest ok

#50 ~jklrehsg~

~jklrehsg~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 14:03:45

W studiu ok od trzech lat farbuje i podcinam wlosy. nie moge ani jednego złego słowa powiedzieć na dziewczyny, bo zawsze wychodziłam od nich zadowolona, bez różnicy która zajmowała się moją głową
jeżeli chodzi o paznokcie byłam raz i wiecej nie pójdę, co prawda było to póltora roku temu, i może juz jest inna manikiurzystka, ale sie zraziłam.
uwierzcie po jednym nieudanym zabiegu można nie wrócić do salonu, wszystko zależy od tego co kto wymaga, a ja wymagam i czasami "błahostka" może zadecydować o zakończeniu współpracy.

#51 ~Znajoma~

~Znajoma~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2011 - 09:20:04

Pasja salon fryzjerski w Ustce to jest coś :)
POLECAM!!!!!!!!!

#52 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 13:35:03

Nie jestem wlascicielka, ani pracowniczka.

Polecam, bo sama wole chodzic do sprawdzonych gabinetow zarowno lekarskich, jak i kosmetycznych.

Salon PROMENADA KOBIET, polecam wszystkim w 100%.
Pod wzgledem profesjonalizmu,higieny,a takze obslugi.

Salon znajdowal sie na Batalionow Chlopskich w Slupsku, teraz przeniosl sie na Kaszubska i jest w tym nowym kompleksie hotelowym. jeszcze nie bylam, ale jestem pewna, ze tak jak w poprzedniej siedzibie, milo i przytulnie.

Najczesciej korzystam z uslugi pedicure. Mam problemowe stopy, sklonnosci do odciskow, nagniotkow. Pani Kasia bardzo solinie podchodzi do kazdego zabiegu, wykonuje go dokladnie i starannie.
Pedicure wykonywny jest metoda frezarkowa.
Jak zaczelam chodzic do Pani Kasi na pedi to byla jedna z niewielu osob, ktore mialy ten sprzet w Slupsku.
Teraz salonow jest na pewno wiecej, ale kosmetyczkom i pedicurzystkom brak doswiadczenia w poslugiwaniu sie tego typu sprzetem. Robia wiecej zlego niz dobrego.
Nie wciska dodatkowych uslug, doradza szczerze i profesjonalnie. Jestem jej klientka od prawie 3 lat. Wczesniej chodzilam tez na masaze, ale ze wzgledu na czeste wyjazdy musialam zrezygnowac, bo tu liczyla sie regularnosc:(

Kilka razy robilam takze manicure u Pani Agnieszki. Tez bylam bardzo zadowolona.
W salonie panuje mila atmosfera i zawsze ide tam z przyjemnoscia.

Jedyna wada to czasami dlugi czas oczekiwania np. na pedicure. W wakacje, jesli nie zarezerwowalam kilka tygodni wczesniej terminu, to nie mozna bylo sie wcisnac:( No coz, w ,,goracych" okresach lepiej rezerwowac wczesniej.

Mam tez kilak opini na temat innych salonow w Slupsku, ale sa one raczej negatywne, wiec powstrzymam sie od pograzania wlascicieli.Czasami trzeba sie przekonac na wlasnej skorze.

Pozdrawiam

Olga

#53 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2011 - 20:27:55

Polecam serdecznie: ...

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 27 listopad 2011 - 20:37:14
niedozwolona reklama

#54 ~Ustczanka~

~Ustczanka~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 18:34:30

Odświezam temat,
2 lata szukalam kosmetyczki i znalazlam. Od razu widac fach w dloniach i profesionalne podejscie. Nie mowiac o kosmetykach, ktore rzeczywiscie dzialaja. Nawet w najlepszych Spa w regionie nie
bylam tak zadowolona z zabiegu. Polecam. Salon znajduje sie na marynarki polskiej , na przeciwko alkoholi swiata. Telefonu nie mam ale jak bede nastepnym razem to Wam napisze.
Ps. To jest nowy salon.

#55 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 22:21:52

kobieto co ty chcesz od dziewczyn z OK.Tam jest wszystko w jak najlepszym porzadku--------widocznie ty jestes jakas dziwna -----wielka damulke pewnie zgrywasz-a z reszta jak ktos jest wstretny co nawet makijaz mu nie pomoze-----hehehehehe

jasne, tez wiem o niemilej atmosferze w tym salonie, fryzjerki kiedys moze byly dobre ale teraz, robia wszystko odniechcenia, porazka

#56 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 19:48:02

Odświezam temat,2 lata szukalam kosmetyczki i znalazlam. Od razu widac fach w dloniach i profesionalne podejscie. Nie mowiac o kosmetykach, ktore rzeczywiscie dzialaja. Nawet w najlepszych Spa w regionie nie bylam tak zadowolona z zabiegu. Polecam. Salon znajduje sie na marynarki polskiej , na przeciwko alkoholi swiata. Telefonu nie mam ale jak bede nastepnym razem to Wam napisze.Ps. To jest nowy salon.

Witajcie, byłam wczoraj na zabiegu na twarz z energie Q10. Widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. Mam telefon do tej Pani 694833640, jest nawet strona www.kosmetolog-ustka.pl

#57 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 17:22:58

Aura w okrąglaku odpada,koleżanka chodziła ale przestała bo takiego trądziku po zabiegu dostała,ze sie leczyla antybiotykami.Z tego co wiem zasady sanepidu ominiete i to grubo;)

#58 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 15:20:16

Można łatwo się wpakować na minę, zarówno jeśli chodzi o brak higieny jak i na przeterminowane kosmetyki...efekty tak jak mówi Pani wyżej...dermatolog i antybiotyki...chociaż to też nie zawsze pomaga. Ja osobiście polecam NOWĄ kosmetyczkę w Kemonie na Marynarki Polskiej, bo poprzednia była do .... . Ula

#59 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 15:53:53

Dziewczyny macie racje,Aurę w okrąglaku prowadzi przemądrzała babka,która powinna wybrać się do stomatologa,bo strzela po oczach swoim mało czarującym uśmiechem ,kosmetyczka jest wizytówką swojego gabinetu,higiena własna przede wszystkim a pozniej dbamy o innych!!!!

#60 ~JOANNA~

~JOANNA~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 18:12:42

BARDZO ŁADNIE PAZNOKCIE MOŻESZ ZROBIĆ W STUDIU FRYZJERSKO-KOSMETYCZNYM NA WILCZEJ W USTCE U PANI ANI.POLECAM

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych