Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry salon kosmetyczny w ustce lub słupsku

154 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~WreDoTy!!!~

~WreDoTy!!!~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 03:20:06

Co wy macie do Ok?? Ja mając moze 13 lat miałam robione tam wlosy na pokaz dla studia ... Zajebiste laski tam pracuja miłe,i pełne wiedzy na temat tego co robią !!!!! A panienka która pamięta nie miłe doświadczenia napewno są skutkiem jej zachowania wobec dziewczyn!!!! Nie wydaję mi sie że są niemiłymi kobiecinami .... A po za tym cała Ustka nic tylko ploty i wyzwiska!!! Ludzie weźcie wy sie kur..... do roboty i zajmijcie swoim zyciem i tyłkiem !!!! A nie zza firanki tylko patrzycie co sasiad robi śmiech na sali !!!!! Pogratulować Panią na forum które wyzywaja inne kobiety ... Brak Ci jakiego kolwiek szacunku do ludzi .... Ja mam moze 21 lat i nie pochodze z rodziny wielkich dam !!!! Ale potrafię się zachowac jak człowiek!!! Szczerze polecam dziewczyny z OK !!!! Naprawde warto iść i zobaczycie że miło spedzicie czas ;) Pozdrawiam serdecznie studio OK ...

#22 ~~jaga~~

~~jaga~~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 23:14:46

Podziwiam osoby wyrażające opinię po jednej wizycie - wychodzi nasza polska mentalność -"narzekanie" :(
Pracownicy salonów róbcie swoje i doskonalcie swój warsztat, żeby nie tracić klientek ... "jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził"
Jak mi coś nie pasuje po wizycie w salonie to szukam innego, ale wiem, że jest trudno znaleźć to co w 100% by nas zadowoliło.
Korzystałam z naszych salonów miejscowych, lokalnych i nawet wojewódzkich i trafiłam tylko dwa razy na to ,że byłam w 100% zadowolona z efektu.
Ale nie obwiniam salonów uważam, że moje oczekiwania są większe niż oferta.
Czytamy pisma kobiece, gdzie propagowane jest doradztwo dla kobiet pod kątem fryzur, makijażu, itp i tego oczekujemy --- ale to dziewczyny jest osiągalne w dużych aglomeracjach, a nie w takiej mieścinie jak Ustka.
Szukajcie, a nie krytykujcie " Złość piękności szkodzi"
Pozdrawiam

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2010 - 07:39:49

Polecam z czystym sumieniem studio ok.

#24 ~Żaneta~

~Żaneta~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 14:47:21

Byłam w salonie OK i już pierwsze wrażenie nie było miłe. Poszłam się zapytać o zabieg, na co pani kosmetyczna nawet na mnie nie spojrzała mówiąc do mnie,(poczułam małe zlekceważenie) nie potrafiła mi dokładnie odpowiedzieć na moje pytania które zadałam - a myślę, że bardzo istotne jest aby kompetentnie wytłumaczyć potencjalnemu klientowi na czym polega zabieg. Nie polecam, brak wiedzy widoczny już od progu.

#25 ~Dosia~

~Dosia~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 21:42:36

a ja polecam p. Agatę, usługi w domu u klientki ( Pazurki + makijaże ) Miałam próbny makijaz póki co przed wielką ceremonią ;-)- wyszedł przesliczny,koszt 80 zł - w tym koszt dojazdu i zagęszczania rzęs, przemiła osoba, profesjonalne podejście do klientki, i co najwazniejsze z domu nie musiałam się ruszać. Z całą pewnością skorzystam z usług w dniu ślubu.Paznokcie tez robi ta pani, ja nie miałam zakładanych, ale Pani miała wykonane przez siebie frenche na swoich pazurkach-przesliczne, delikatne, bardzo mi sie podobały. Tel do pani Agi - 0502251018. Pozdrawiam.

#26 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2010 - 22:00:14

Co wy macie do Ok?? Ja mając moze 13 lat miałam robione tam wlosy na pokaz dla studia ... Zajebiste laski tam pracuja miłe,i pełne wiedzy na temat tego co robią !!!!! A panienka która pamięta nie miłe doświadczenia napewno są skutkiem jej zachowania wobec dziewczyn!!!! Nie wydaję mi sie że są niemiłymi kobiecinami .... A po za tym cała Ustka nic tylko ploty i wyzwiska!!! Ludzie weźcie wy sie kur..... do roboty i zajmijcie swoim zyciem i tyłkiem !!!! A nie zza firanki tylko patrzycie co sasiad robi śmiech na sali !!!!! Pogratulować Panią na forum które wyzywaja inne kobiety ... Brak Ci jakiego kolwiek szacunku do ludzi .... Ja mam moze 21 lat i nie pochodze z rodziny wielkich dam !!!! Ale potrafię się zachowac jak człowiek!!! Szczerze polecam dziewczyny z OK !!!! Naprawde warto iść i zobaczycie że miło spedzicie czas ;) Pozdrawiam serdecznie studio OK ...

Jeśli chodzi o fryzjerki to się zgadzam, bardzo miła obsługa, ale jeśli chodzi o kosmetyczki to poraszka ;/ nie miłe, widać że nie do końca wiedzą co robią;/ polecam wszędzie kosmetyczki, ale nie u nich.

#27 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2010 - 22:03:04

a ja polecam p. Agatę, usługi w domu u klientki ( Pazurki + makijaże ) Miałam próbny makijaz póki co przed wielką ceremonią ;-)- wyszedł przesliczny,koszt 80 zł - w tym koszt dojazdu i zagęszczania rzęs, przemiła osoba, profesjonalne podejście do klientki, i co najwazniejsze z domu nie musiałam się ruszać. Z całą pewnością skorzystam z usług w dniu ślubu.Paznokcie tez robi ta pani, ja nie miałam zakładanych, ale Pani miała wykonane przez siebie frenche na swoich pazurkach-przesliczne, delikatne, bardzo mi sie podobały. Tel do pani Agi - 0502251018. Pozdrawiam.

Hej, napisałaś że koszt to 80 zł i wspomniałaś o zagęszczaniu rzęs. Jaka metodą? 1:1 czy kępki?

#28 ~mirka~

~mirka~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 11:14:17

NIESTETY BYŁAM OSTATNIO W SALONIE POD ALBATROSEM I SZCZERZE NIE POLECAM, NIE MIŁA OBSŁUGA, BRAK WIEDZY KOSMETYCZNEJ, MARNE PRODUKTY KOSMETYCZNE.

Gdzie jest ten salon pod albatrosem??????????

#29 ~dana~

~dana~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 19:30:54

Lola taka brudna myjka moze zdarzyc sie wszedzie-------bywałam w roznych salonach fryzjerskich i nie takie rzeczy widziałam ktore mi sie nie podobały----ale to nie powod by odrazu wypisywac takie rzeczy na forum.Na forach o ile mi wiadomo pisze sie wazne informacje np: o pracownikach,o kosmetykach na jakich pracuja,o ich zdolonciach.To mogło byc przypadkowe nie dopatrzenie ze strony fryzjerki.Nie ładnie jest odrazu skreslac dany salon z powodu brudnej myjki.Najwazniejsze jest to czy ci sie podobała wykonana usługa na twojej głowie.Pozdrawaim

Nie tak do konca zgadzam sie z tym , "ze moze zdarzyc sie brudna myjka" NIE!!!!! myjka zawsze powinna byc czysta , salon kosmetyczny , fryzjerski itp powinien zawsze lsnic czystoscia tu chodzi o bezpieczenstwo klienta , to wlasnie w tego typu salonach mozna zarazic sie roznego rodzaju chorobami np. wirusem typu C, wedlug mnie nie ma wytlumaczenia ze to chwilowe niedopatrzenie , trzeba zatrudnic taka ilosc personelu ,aby mozna bylo nadazyc rowniez sprzatac ,o cenach juz nie wspomne!!!!

#30 ~dana~

~dana~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 19:39:46

Zdarza sie , ze korzystam z salonu Sawanna przy ul Grunwaldzkiej w Ustce , zawsze jestem zadowolona Pani Malgosia i Pani Ula to dwie przesympatyczne osoby , bardzo milo spedza sie tam czas (rowniez przy kawce) :)

#31 ~Luiza~

~Luiza~
  • Goście

Napisano 31 październik 2010 - 17:13:44

Witam , po przeczytaniu waszych postów zgadzam się niestety z niektórymi . Korzystam z usług gabinetów kosmetycznych często i także w Ustce . Ostatnio znalazłam ulotkę Mini Medical SPA Usteczka w Ustce i postanowiłam skorzystać z jego usług zupełnie z czystej ciekawości. Pierwsze wrażenie jest dla mnie zawsze decydujące i atmosfera jaka poczułam od progu była bardzo miłym doznaniem. Krótko mówiąc spotkałam tu ogromny profesjonalizm , sterylną czystość i przystępne ceny na miarę kieszeni każdej z nas .Piszę ten post po to aby udowodnić że istnieją w Ustce miejsca mało znane ale warte polecenia. Serdecznie polecam ,a oto ich strona www.usteczka.ustka.pl oraz numer telefonu do Pani kosmetolog 505-338-481.

#32 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2010 - 12:30:12

Polecam Medical SPA Usteczka, pierwszy raz byłam w sierpniu tego roku i już nie mam zamiaru zamienić tego gabinetu na żaden inny..!!Pani Danusia kosmetyczka i właścicielka zrobiła mi najlepszą henne i regulacje brwi, zresztą jest niesamowitym człowiekiem, przy którym czujesz się jak przy swoim najlepszym przyjacielu, stwarza domową i ciepłą atmosferę. Kosmetolog Olga Pani Danusi podopieczna zrobiła mi peeling kawitacyjny ( zabieg oczyszczający twarzy), a na ciało peeling na bazie kawy, manicure i pedicure- jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Poza tym są tam 4 gabinety ( bardzo czysto) jeden gdzie robią manicure i pedicure w drugim zabiegi na ciało i zabiegi wodne, trzeci gabinet to gabinet kosmetyczny z zabiegami na twarz a w czwartym gabinecie jest rehabilitacja- masaże lecznicze, laseroterapia, elektroterapia i inne zabiegi (nie znam się na tym dokładnie) ale szukałam właśnie takiego miejsca w Ustce. Mam teraz wszystko na miejscu:) Pielęgnację i lecznictwo, a do tego najważniejsze niskie ceny:) Polecam dziewczyny:))!! podaję Wam stronę www.usteczka.ustka.pl

#33 ~złośnica~

~złośnica~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 15:56:06

a dobry fryzjer?????

#34 ~alik~

~alik~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 17:57:01

A ja poleca saloon w Zimowiskach ostatnio tam byłem i zrobili mi wszystko jest okey.

#35 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 18:41:00

A ja poleca saloon w Zimowiskach ostatnio tam byłem i zrobili mi wszystko jest okey.

Polecam full serwis

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 20:54:31

Jaka cena?

#37 ~RAWA~

~RAWA~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 22:16:30

Czy ktoś mógłby mi polecić dobry salon kosmetyczny w ustce (ew. w słupsku)? Głównie interesuje mnie makijaż ślubny, ale oprócz tego też manicure i depilacja woskiem...mam nadzieję, że ktoś mi pomoże:)

Ja tam wolę niedepilowane.

#38 ~Ziutek~

~Ziutek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 08:30:38

Chodze do salonu na grunwaldzkiej(klub SAWANA), mila obsluga, profesjonalne wykonanie.

Do Kowalowej...koło kościola.....ona elegancko ogoli, wydepiluje i obetnie nie tylko paznokcie.....?

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 16:20:26

A co sądzicie o tym nowym salonie pasja? dowiedziałam się o nim przypadkiem z ulotki, co prawda wyglądała jak by ktoś ją rękoma wycinał, ale pomyślałam że nie ulotka ma być profesjonalna tylko usługi. Byłam tam i jakoś mnie wcale nie zachwyciło,kosmetyczka nie miła, brak wiedzy i niezbyt dobrze wykonany zabieg,koleżanka była u fryzjera tam,obcinała ją taka niska fryzjerka i nie była zadowolona. Napiszcie gdzie warto iść do fryzjera na czesanie ślubne i na pasemka.

#40 ~rawa~

~rawa~
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 17:13:35

[quote name='gość' timestamp='1297524026' post='567274']
A co sądzicie o tym nowym salonie pasja? dowiedziałam się o nim przypadkiem z ulotki, co prawda wyglądała jak by ktoś ją rękoma wycinał, ale pomyślałam że nie ulotka ma być profesjonalna tylko usługi. Byłam tam i jakoś mnie wcale nie zachwyciło,kosmetyczka nie miła, brak wiedzy i niezbyt dobrze wykonany zabieg,koleżanka była u fryzjera tam,obcinała ją taka niska fryzjerka i nie była zadowolona. Napiszcie gdzie warto iść do fryzjera na czesanie ślubne i na pasemka.
[/quote

A z czego ta niska fryzjerka nie była zadowolona?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych