Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry salon kosmetyczny w ustce lub słupsku

154 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ustczanka~

~ustczanka~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2009 - 13:13:28

Czy ktoś mógłby mi polecić dobry salon kosmetyczny w ustce (ew. w słupsku)? Głównie interesuje mnie makijaż ślubny, ale oprócz tego też manicure i depilacja woskiem...mam nadzieję, że ktoś mi pomoże:)

#2 ~~sara~~

~~sara~~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 10:56:41

W Ustce w SPAHotelu Lubicz zrobisz manicure i depilację woskiem ale nie zrobisz makijażu ślubnego, w Słupsku mogę polecić salon Promenada Kobiet na Batalionów Chłopskich

#3 ~schatzik25~

~schatzik25~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 20:47:40

Bron Boze nie idz do studio ok w ustce, tam sa nie mile panie i to co ostatnio mi sie tam przydarzylo....ahhh szkoda gadac, pzdr

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2010 - 16:56:52

Polecam Salon Kosmetyki Profesjonalnej na ul Wczasowej 7. Ceny możesz sprawdzić na stronie: www.salon.ustka.pl

#5 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 luty 2010 - 19:58:32

mailto:aura@aura-kosmetyka.pl Kopernika 17 okrąglak , wejscie od optyka .Polecam !!! Sprawdzone na własnej skórze :rolleyes:

#6 ~~Joanna~~

~~Joanna~~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 14:16:37

Chodzę do salonu na wczasowej 7 zarówno do kosmetyczki jak i fryzjerki i jestem bardzo zadowolona. Od lutego pracuje tam również fryzjerka męska. Miła dziewczyna z dużym stażem. Wysłałam już tam męża. Podoba mu się również i będzie tam chodził. Polecamy :)

#7 ~ehhhhh~

~ehhhhh~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 17:51:56

A ja szczerze nie polecam tego salonu na wczasowej-miałam tam robiony makijaż slubny-probny wyszedł bardzo fajnie ale w dniu ślubu kosmetyczka zrobila mi takie usta że sie w lustrze nie poznalam, poza tym robiłam tam baleyage-na 2 tygodnie przed ślubem-farba mi zeszła i mialam 3 centymetrowy odrost-na wczesniej ustalony termin probnej fryzury Pani nie przyszła bo coś jej wypadło-nie poinformowala mnie o tym. Fryzurę robilam wiec w innym salonie

#8 ~Graża~

~Graża~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 21:55:38

Bron Boze nie idz do studio ok w ustce, tam sa nie mile panie i to co ostatnio mi sie tam przydarzylo....ahhh szkoda gadac, pzdr

kobieto co ty chcesz od dziewczyn z OK.Tam jest wszystko w jak najlepszym porzadku--------widocznie ty jestes jakas dziwna -----wielka damulke pewnie zgrywasz-a z reszta jak ktos jest wstretny co nawet makijaz mu nie pomoze-----hehehehehe

#9 ~monica~

~monica~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 00:57:20

Chodze do salonu na grunwaldzkiej(klub SAWANA), mila obsluga, profesjonalne wykonanie.

#10 ~~ela~~

~~ela~~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 19:36:10

Serdecznie polecam Salon Kosmetyki Profesjonalnej na Wczasowej 7. Robiłam sobie pazurki tipsy świetnie się trzymają. We wrześniu robiłam makijaż ślubny , trzymał się przez całą noc , sam fotograf był nim zachwycony.POLECAM!!!!

#11 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 21:59:00

kobieto co ty chcesz od dziewczyn z OK.Tam jest wszystko w jak najlepszym porzadku--------widocznie ty jestes jakas dziwna -----wielka damulke pewnie zgrywasz-a z reszta jak ktos jest wstretny co nawet makijaz mu nie pomoze-----hehehehehe

graża to Ty pewnie jestes wstretna i do tego pewnie tam pracujesz albo znasz te baby tam jest jedno wielkie guwno
graza to wstretna stara krowa heheheheheheheheheeheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 22:00:25

Serdecznie polecam Salon Kosmetyki Profesjonalnej na Wczasowej 7. Robiłam sobie pazurki tipsy świetnie się trzymają. We wrześniu robiłam makijaż ślubny , trzymał się przez całą noc , sam fotograf był nim zachwycony.POLECAM!!!!

bzdura.... tipsy to porazka

#13 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 20:07:13

bzdura.... tipsy to porazka

Nie zgodzę się, tipsy rewelka. Świetna atmosfera i pełen profesjonalizm.

#14 ~~sylwia~~

~~sylwia~~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 22:59:59

Nie zgodzę się, tipsy rewelka. Świetna atmosfera i pełen profesjonalizm.

Tak zgadzam się tipsy na wczasowej 7 robią super!!! salon godny polecenia!!

#15 ~AMANDA~

~AMANDA~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 23:06:26

NIESTETY BYŁAM OSTATNIO W SALONIE POD ALBATROSEM I SZCZERZE NIE POLECAM, NIE MIŁA OBSŁUGA, BRAK WIEDZY KOSMETYCZNEJ, MARNE PRODUKTY KOSMETYCZNE.

#16 ~LOLA~

~LOLA~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 23:11:59

Hej. salon OK. wydawał mi się spoko, aczkolwiek pani , która miała wymodelować mi włosy, posadziła mnie do mycia przy brudnej myjce po farbowaniu no nie fajnie się poczułam, nie wiem co o tym salonie mam myśleć chyba tylko tyle, że słaba obsługa.

#17 ~lila~

~lila~
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 09:06:48

Hej. salon OK. wydawał mi się spoko, aczkolwiek pani , która miała wymodelować mi włosy, posadziła mnie do mycia przy brudnej myjce po farbowaniu no nie fajnie się poczułam, nie wiem co o tym salonie mam myśleć chyba tylko tyle, że słaba obsługa.

Lola taka brudna myjka moze zdarzyc sie wszedzie-------bywałam w roznych salonach fryzjerskich i nie takie rzeczy widziałam ktore mi sie nie podobały----ale to nie powod by odrazu wypisywac takie rzeczy na forum.Na forach o ile mi wiadomo pisze sie wazne informacje np: o pracownikach,o kosmetykach na jakich pracuja,o ich zdolonciach.To mogło byc przypadkowe nie dopatrzenie ze strony fryzjerki.Nie ładnie jest odrazu skreslac dany salon z powodu brudnej myjki.Najwazniejsze jest to czy ci sie podobała wykonana usługa na twojej głowie.Pozdrawaim

#18 ~Graża4BA1F8~

~Graża4BA1F8~
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 09:12:28

[quote name='aaaa' date='20.02.2010, 21:59:00' post='287811']
graża to Ty pewnie jestes wstretna i do tego pewnie tam pracujesz albo znasz te baby tam jest jedno wielkie guwno
graza to wstretna stara krowa heheheheheheheheheehehehehehehehehehehehehehehehehehequot Kobieto ten twoj komenatarz na temat Ok cytuje---ze to wielkie gowno -----jest tak załosny jak i ty, osoba.Swiadczy to po tym jak piszesz .Zal mi ciebie !!!!!!!!!!! Napisz cos madrego,zabyłysnij czyms ------a nie tylko obelgi !!!!!!!!!!!!!!!!

#19 ~Graża~

~Graża~
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 09:13:54

Kobieto ten twoj komenatarz na temat Ok cytuje---ze to wielkie gowno -----jest tak załosny jak i ty, osoba.Swiadczy to po tym jak piszesz .Zal mi ciebie !!!!!!!!!!! Napisz cos madrego,zabyłysnij czyms ------a nie tylko obelgi !!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

#20 ~asdf~

~asdf~
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 23:24:37

wg. mnie studio OK(w Ustce) jest w porządku jestem stałą klienką i zawsze wychodzę zadowolona . Nigdy nie dopatrzyłam się błędów ze strony personelu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych