Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry psychoterapeuta

53 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 17:14:17

Znalazłam ją na Mostnika 7 m 13 :lol:

Tak jest tam, z tego co słyszałem jest superancka w pracy z młodymi. Nawet z dziećmi i nastolatkami. Ma fajne poczucie humoru i naprawdę wizyta u niej mi pomogła dlatego polecam panią Facciolo tym, którzy nie wiedzą gdzie się udać. To prawdziwy i uczciwy człowiek z sercem i pracuje z sercem. Chociaż jest zaangażowana w to, co robi a nie udaje. ta Pani traktuje ludzi po ludzku, nawet dzieci i młodzieżowców, a to chyba najważniejsze gdy ma się problemy, źle się czuje i człowiek nie wie co ze sobą zrobić.
Jej przekonania religijne wcale mi nie przeszkadzają, to tylko dowód na to, że ma wartości i je pielęgnuje. A to jest na plus. traktuje ludzi po ludzku, a to jest takie rzadkie dzisiaj, szczególnie w służbie zdrowia. Takich jak pani Facciolo czy pani basia powinno być więcej - ludzi wykonujących swoją pracę z sercem :)

Opinia pani "ktoś" mnie irytuje, pisze że po drugiej wizycie przestała chodzić, dlaczego do niej wróciła?
Dlaczego nie wybrała od razu innego psychologa? Tylko właśnie ją, tą do której chodził jej znajomy? Ciekawi mnie twoja opinia i coś mi w niej nie pasuje :(
Ty wiedziałaś, że on tam chodzi i nie szukałaś pomocy, ale poszłaś coś sprawdzić. Dlatego ona spojrzała w jego kartę w twojej obecności. To wszystko wyjaśnia. ona miała dowód, a tobie było trudno go zaakceptować. Czuję się jak FBI ;) Pani Facciolo jest sprytna i pewnie cię rozszyfrowała i nie dała ci opowiedzi jakiej byś chciała, dlatego twój gniew. Wiem że ma wyjątkową intuicję i bardzo szybko znajduje przyczyny problemów. Jest naprawdę ciekawą osobą, mało takich psychologów dzisiaj można spotkać. Zna się przynajmniej na tym co robi i szybko, nawet bardzo szybko znajduje przyczynę. Sam tego doświadczyłem. Jest dobra, dlatego polecam :)

#42 ~kukuryku~

~kukuryku~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 18:09:36

Tak jest tam, z tego co słyszałem jest superancka w pracy z młodymi. Nawet z dziećmi i nastolatkami. Ma fajne poczucie humoru i naprawdę wizyta u niej mi pomogła dlatego polecam panią Facciolo tym, którzy nie wiedzą gdzie się udać. To prawdziwy i uczciwy człowiek z sercem i pracuje z sercem. Chociaż jest zaangażowana w to, co robi a nie udaje. ta Pani traktuje ludzi po ludzku, nawet dzieci i młodzieżowców, a to chyba najważniejsze gdy ma się problemy, źle się czuje i człowiek nie wie co ze sobą zrobić.
Jej przekonania religijne wcale mi nie przeszkadzają, to tylko dowód na to, że ma wartości i je pielęgnuje. A to jest na plus. traktuje ludzi po ludzku, a to jest takie rzadkie dzisiaj, szczególnie w służbie zdrowia. Takich jak pani Facciolo czy pani basia powinno być więcej - ludzi wykonujących swoją pracę z sercem :)

Opinia pani "ktoś" mnie irytuje, pisze że po drugiej wizycie przestała chodzić, dlaczego do niej wróciła?
Dlaczego nie wybrała od razu innego psychologa? Tylko właśnie ją, tą do której chodził jej znajomy? Ciekawi mnie twoja opinia i coś mi w niej nie pasuje :(
Ty wiedziałaś, że on tam chodzi i nie szukałaś pomocy, ale poszłaś coś sprawdzić. Dlatego ona spojrzała w jego kartę w twojej obecności. To wszystko wyjaśnia. ona miała dowód, a tobie było trudno go zaakceptować. Czuję się jak FBI ;) Pani Facciolo jest sprytna i pewnie cię rozszyfrowała i nie dała ci opowiedzi jakiej byś chciała, dlatego twój gniew. Wiem że ma wyjątkową intuicję i bardzo szybko znajduje przyczyny problemów. Jest naprawdę ciekawą osobą, mało takich psychologów dzisiaj można spotkać. Zna się przynajmniej na tym co robi i szybko, nawet bardzo szybko znajduje przyczynę. Sam tego doświadczyłem. Jest dobra, dlatego polecam :)

Odezwała się i nasza terapeutka!! Żenada!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 21:17:25

Odezwała się i nasza terapeutka!! Żenada!

Mąż pani Faciollo -niby pastor zboru,ale biznes kręci niezły Jak chcecie kupić chatę za 500 tyś to on poleci Zielonoswiątkowcy to największa biznes grupa ,a pensje pastorałków tez nie sa niskie I dziwić się katolickim hehe -u nich tez dzika konkurencja.

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 20:26:09

[quote name='gość' date='24 sierpień 2010 - 23:42 ' timestamp='1282686150' post='410201']

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 20:27:56

[quote name='gość' date='24 sierpień 2010 - 23:42 ' timestamp='1282686150' post='410201']

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 18:40:18

Mąż pani Faciollo -niby pastor zboru,ale biznes kręci niezły Jak chcecie kupić chatę za 500 tyś to on poleci Zielonoswiątkowcy to największa biznes grupa ,a pensje pastorałków tez nie sa niskie I dziwić się katolickim hehe -u nich tez dzika konkurencja.

Żenada gdy ktoś myśli że wie a wie za mało. Niby dorośli, a zaczęło się nie na temat.
Jak cię kręci biznes to napisz biznes plan i zrób coś a nie zazdrość innym uczyli nas rok temu - nie jest trudno, poradzisz sobie. Terapeutą to nie jestem i wcale mnie to nie kręci wystarczy myśleć dlatego wolałby być agentem FBI albo coś w tym rodzaju. Myślę że mam niezłe możliwośći na swój młody rozum ;) Wiem teraz,dlaczego nie lubię wchodzić na fora bo nic specjalnego na nich nie piszą a przecież mogłoby byc na poziomie i nawet ciekawie gdyby ludzie myśleli trochę a nie zaśmiecali mózgi ludziom i umieli pisać na temat
pozdrawiam i do usłyszenia w następne wakacje początek roku a juz zadają a czasu mało

#47 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 19:27:53

To co robi mąż tej pani to jego sprawa, pensja o której piszesz jest pewnie wypłacana przez członków zboru więc co ci do tego?

Mnie bardziej interesuje czy pani Faciollo jest dyplomowanym psychologiem po 5 letnich studiach? Orientuje się ktoś?

#48 ~Martin~

~Martin~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 12:11:45

Jesli poszukujecie dobrego i emaptycznego psychologa z dużym dośiadczeniem i umiejętnościami, to mogę szczerze polecić wam pana Wojciecha Kopytkę http://snm-pp.pl/ Jest on bardzo sympatyczny i ma pdomiotowe podjeście do pacjenta. Polecam.

#49 ~Grazyna~

~Grazyna~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 07:14:05

Sprawdźcie najpierw jakie kwalifikacje mają Ci "terapeuci", bo często są to pedagodzy z podyplomówką z tzw. pomocy psychologicznej, albo są po jakiś śmiesznych kilkumiesięcznych szkoleniach.
Nie wiem kto to jest wymieniana pani Basia, ale słyszałam że ta pani z rogu W. Polskiego/Kołłątaja nie jest ani psychologiem ani psychiatrą.
Radzę uważać bo takich "psychoterapeutów" jest coraz więcej. W sumie kończąc szkolenie czy podyplomówkę już można sobie taki szyld przypisać biggrin.gif

Tez chodziłam na te grupowe teraoie na ul,W.Polskiego,,,To prawda,ze ci ,,fachowcy,,od terapii nie wiedzą tak naprawdę jak prowadzić terapię. Opanowali jakieś regułki z książek i wydaje im się,ze to dobry sposób,lecz nie na każdego potrzebującego terapii,mało jest zaangażowania i indywidualnych terapii, otwieranie się przed wszystkimi,przynajmniej na początku jest bardzo zenujące. Biorą tylko pieniądze,traktujajc pracę jak każdą inną, a przecież ta praca jest szczególna i trzeba mieć serce i tzw. powołanie, no i oczywiście dobre wykształcenie,fachowe,specjalistyczne.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 14:36:44

cZUŁAM SIĘ JAK W P€ŁAPCE LUB NAWET PIEKLE POSZŁAM DO PANI WICZKOWSKIEJ-ETMAŃSKIEJ Z WOJSKA POLSKIEGO(BO POLECIŁA MI JĄ KOLEŻANKA)I ZDECYDOWANIE MOGĘ POLECIĆ

#51 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 13:29:18

Witam, jeżeli ktoś naprawdę potrzebuje pomocy to z całego serca polecam panią wiolettę wiczkowską-etmańską jest profesjonalna i ludzka stara się naprawdę pomóc, mam nr tel 607 348 513 jest psychologiem i psychoterapeutą Agata

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 19:47:59

ja osobiscie mogę polecić psychoterpię na najwyższym poziomie w Milanówku marioladumicz.pl

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 20:35:13

Moim zdaniem warto skorzystać z usług wroclaw-psychoterapia.com.pl :-)

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2020 - 14:43:45

a czy ktoś z Was korzystał z pomocy psychoterapia-rzeszow.com.pl?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych