Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry psychoterapeuta

53 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Chmurka~

~Chmurka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 18:05:55

Witajcie

Polecam panią Małgorzatę Facciolo dyplomowana psychoterapeutka. Parę miesięcy temu przyjmowała na wojska polskiego, ale od pewnego czasu przyjmuje na mostnika. Jest na prawdę dobra i skuteczna. Widać, że posiada ogromną wiedzę i na dodatek ciągle się dokształca. Kiedyś chodziłam do kogoś innego i na prawdę widzę ogromnę przepaść pomiędzy tamtą a tą panią... Jest szybka, konkretna, doświadczona i posiada ogrom wiedzy psychologicznej tak w skrócie mogę scharakteryzować jej pracę. Angażuję się i na prawdę chcę pomóc rozwiązać problem.. bo niektórzy wiadomo jak robią chca zatrzymać klienta jak najdłużej, aby ciągnąć kasę a prbolem się nie rozwiązuje...tak jak wyżej ktos napisał czasem człowiekowi potrzebna jest rozmowa z miła panią, wygadanie się, lecz jak problem jest na prawdę poważny typu: nerwice, depresje, zaburzenia psychiczne to taka rozmowa nie wystarczy potrzeba wówczas prawdziwego fachowca i ta pani właśnie taka jest zawdzięczam jej na prawdę dużo mogę żyć i normalnie funkcjonować :) wiem, że sama nie byłabym wstanie rozwiązać swoich konfliktów i nie wiem nawet jak by się to skończyło..... wystarczy się przejsć na mostnika i wisi jej szyld poradnia zdrowia psychicznego numer telefonu. Jeśli chodzi o koszta to cena też wydaje mi się przystępna jak ostatnio tam chodziłam to zapłaciłam 50 zł za wizytę. Wspomnę jeszcze, że zna ciekawe techniki i wykorzystuje je w pracy, które pomagają rozwiązać problemy, nieświadome konflikty.

#22 ~Noo~

~Noo~
  • Goście

Napisano 31 październik 2009 - 00:27:23

Witajcie

Polecam panią Małgorzatę Facciolo dyplomowana psychoterapeutka. Parę miesięcy temu przyjmowała na wojska polskiego, ale od pewnego czasu przyjmuje na mostnika. Jest na prawdę dobra i skuteczna. Widać, że posiada ogromną wiedzę i na dodatek ciągle się dokształca. Kiedyś chodziłam do kogoś innego i na prawdę widzę ogromnę przepaść pomiędzy tamtą a tą panią... Jest szybka, konkretna, doświadczona i posiada ogrom wiedzy psychologicznej tak w skrócie mogę scharakteryzować jej pracę. Angażuję się i na prawdę chcę pomóc rozwiązać problem.. bo niektórzy wiadomo jak robią chca zatrzymać klienta jak najdłużej, aby ciągnąć kasę a prbolem się nie rozwiązuje...tak jak wyżej ktos napisał czasem człowiekowi potrzebna jest rozmowa z miła panią, wygadanie się, lecz jak problem jest na prawdę poważny typu: nerwice, depresje, zaburzenia psychiczne to taka rozmowa nie wystarczy potrzeba wówczas prawdziwego fachowca i ta pani właśnie taka jest zawdzięczam jej na prawdę dużo mogę żyć i normalnie funkcjonować :) wiem, że sama nie byłabym wstanie rozwiązać swoich konfliktów i nie wiem nawet jak by się to skończyło..... wystarczy się przejsć na mostnika i wisi jej szyld poradnia zdrowia psychicznego numer telefonu. Jeśli chodzi o koszta to cena też wydaje mi się przystępna jak ostatnio tam chodziłam to zapłaciłam 50 zł za wizytę. Wspomnę jeszcze, że zna ciekawe techniki i wykorzystuje je w pracy, które pomagają rozwiązać problemy, nieświadome konflikty.

Dzięki za podpowiedż.

A czy ktoś wie, kto z psychologów przyjmuje w prywatnym gabinecie przy ul. Jana Pawła?
Wiem tylko, że to niedawno otwarty gabinet w przychodni Matki i dziecka.

#23 ~kliknij~

~kliknij~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 00:16:40

Dzięki za podpowiedż.

A czy ktoś wie, kto z psychologów przyjmuje w prywatnym gabinecie przy ul. Jana Pawła?
Wiem tylko, że to niedawno otwarty gabinet w przychodni Matki i dziecka.

??????

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 10:43:15

najlepszy jest dr. Siekiera i jego magiczne pigułki
pozdro dla kumatych :D

ORAZ Słupsk: ul.Kilińskiego 31,ul.Szarych Szeregów 13,ul.Zamenhofa 7 ,ul.Leszczyńskiego 10, ul.Rejmonta 7-KMP ,ul.3Maja -KMP ....

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 10:44:37

Wszystko zależy, jaka idea przyświeca terapeucie- jak wszędzie idea PIENIĄDZA
Jak można psychoterapię przechodzić z całą rodziną jeśli chodzi o seks?
Może wystarczy akupunktura na pośladki... :huh:

chyba lepiej akupunktura na mózg?

#26 ~No,No..~

~No,No..~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 18:19:00

ORAZ Słupsk: ul.Kilińskiego 31,ul.Szarych Szeregów 13,ul.Zamenhofa 7 ,ul.Leszczyńskiego 10, ul.Rejmonta 7-KMP ,ul.3Maja -KMP ....

No,No...
To oni wszyscy biorą magiczne pigułki dr.Siekiery?-na erekcję?,oziębłość?

#27 ~No,No..~

~No,No..~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 18:22:19

chyba lepiej akupunktura na mózg?

Dzięki za podpowiedż.
Z własnego doświadczenia?

#28 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 19:01:25

Witajcie

Witam,
niestety ja zdecydowanie nie polecam tej pani. Nie wiem jaką uczelnię skończyła i jakie kursy, ale jesli uczą tam że można informować jednego pacjenta o stanie zdrowia innego (wyciągnęła kartę i przeczytała o jego problemach podając imię i nazwisko, akurat był to mój znajomy) to taki poziom wiedzy mi nie odpowiada.W czasie sesji odbiera telefony, przez co czułam sie lekceważona. W momencie kiedy po 2 spotkaniu przestałam tam przychodzić wysyłała mi smsy żeby wrócić na terapię. Poszłam do innego terapeuty, aby zpytać czy takie zachownie u psychologa jest normalne, odp nie trzeba sie chyba domyślać. W moim przypadku rozwiązaniem problemów wg pani Facciolo miała byc modlitwa - mąż tej pani jest pastorem zboru Zielonoświątkowców, co usilnie podkreslała-stąd chyba czerpie swoje porady dla pacjentów. Szczerze kiedy zobaczyłam brak szyldu na ul. Wojska Polskiego ucieszyłam się ale widzę że nadal udziela "porad".
Co do ceny: 50 zł kosztowała wówczas nie wizyta a godzina spotkania

#29 ~GENIOO~

~GENIOO~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 23:49:56

Witam,
niestety ja zdecydowanie nie polecam tej pani. Nie wiem jaką uczelnię skończyła i jakie kursy, ale jesli uczą tam że można informować jednego pacjenta o stanie zdrowia innego (wyciągnęła kartę i przeczytała o jego problemach podając imię i nazwisko, akurat był to mój znajomy) to taki poziom wiedzy mi nie odpowiada.W czasie sesji odbiera telefony, przez co czułam sie lekceważona. W momencie kiedy po 2 spotkaniu przestałam tam przychodzić wysyłała mi smsy żeby wrócić na terapię. Poszłam do innego terapeuty, aby zpytać czy takie zachownie u psychologa jest normalne, odp nie trzeba sie chyba domyślać. W moim przypadku rozwiązaniem problemów wg pani Facciolo miała byc modlitwa - mąż tej pani jest pastorem zboru Zielonoświątkowców, co usilnie podkreslała-stąd chyba czerpie swoje porady dla pacjentów. Szczerze kiedy zobaczyłam brak szyldu na ul. Wojska Polskiego ucieszyłam się ale widzę że nadal udziela "porad".

Chyba już Cię lubię :rolleyes:
------------------------
Dodam jeszcze,że wszyscy z tej branży zrobią wszystko dla pieniędzy.Nie ma taryfy ulgowej dla ofiar przestępstw np. po napadzie,
gdzie ludzie ograbieni przez bandytów NIE MAJĄ NA CHLEB. Nie mogą też pracować, normalnie funkcjonować- pobici,ograbieni i sami sobie
pozostawieni. DZIĘKUJĘ BOGU,ŻE PRZEŻYŁEM BO TAK BARDZO GO PROSIŁEM.
-------------------------------------------------------------------------------
Niewiele chciałem-miejsce na oddziale,abym mógł (m-c po napadzie) chociaż raz przyłożyć głowę do poduszki i zasnąć.
Nie czuwać przy drzwiach wejściowych.
Nie oglądać zakrwawionych ścian i podłóg mieszkania.
Zapomnieć o oddechu bandyty i jego buciorach na mojej głowie.
Szukając pomocy w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Wojska Polskiego usłyszałem, że nie powinienem przychodzić, bo mogę sobie
zaszkodzić i cyt" filmów amerykańskich się naoglądałem,głupoty opowiadałem".
Nic sensownego w darmowej, jałowej rozmowie nie usłyszałem.
A co do prywatnych wizyt u psychiatrów,psychologów,psychoterapeutów to najlepiej mieć duży spadek,bogatą rodzinę z zagranicy-
wtedy wiedzą jak pociągnąć wasze sprawy i pieniądze...
Znieczulica wszędzie- W SŁUŻBIE ZDROWIA- NAJWIĘCEJ!

DZIĘKUJĘ BOGU PO RAZ DRUGI, ŻE PRZEŻYŁEM (nowotwór) BO TAK BARDZO GO O TO PROSIŁEM.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2009 - 07:12:43

najlepsza terapia to na sądowej 1 p.Ela!!!!porozmawia, popłacze- wychodzac od niej nie wiesz kto bardziej potrzebował lekarza

#31 ~angel~

~angel~
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 18:59:47

a ja polecam psycholożke z kołłątaja 15. konkretna, wykształcona pani psycholog,

#32 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2010 - 21:57:12

W ktorym miejscu na Wojska Polskiego? Bo wiem, ze kiedys na rogu wojska polskiego w tym budynku gdzie sklep komputerowy byla kiedys taka mila pani ale juz wogole nie ma tam gabinetow lekarskich teraz :(

Został przeniesiony na ulicę Mostnika 7/13.

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2010 - 22:01:20

Witajcie

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2010 - 22:06:33

Witam,

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2010 - 22:26:59

:lol: :lol:

Witam,

Może tylko modlitwa mogła ci pomóc ;) W przypadkach trudnych może lepiej działa niż porady ;) Dlatego nie wiem dlaczego taka rozpacz? Piszesz, że to był Twój znajomy :lol: coś mi nie pasuje, to co szpiegowałaś go u tej pani? Wiedziałaś, że do niej chodzi? Skąd? Może ta pani poprostu coś sprawdziła w twojej obecności? Twój znajomy, dlatego ty już znałaś jego problem. Dziwne... Może ty nie szukałaś pomocy u tej pani, tylko informacji o nim? Dlatego jesteś taka zła na tą panią, byłaś zaledwie 2 razy?... Szkoda, bo znam wielu, którym pomogła w fachowy sposób. Sama ją polecam znajomym, bo jest naprawdę świetna w tym, co robi. Napisz, poznaj i zapytaj innych, którzy byli u niej ...
Znam przypadek pani, która dzięki wizytom u niej pozbyła się ataków padaczki, które dokuczały je od kilku ładnch lat.Postawiła jej bardzo szybko b. trafną diagnozę.Dlatego nie obrażaj ludzi, o których nie wiesz zbyt wiele, albo zbyt mało aby wyrażać swą negatywną opinię...Ludzie szukają naprawdę pomocy, a nie negatywnych uwag rozgoryczonych ludzi.

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2010 - 22:33:19

W ktorym miejscu na Wojska Polskiego? Bo wiem, ze kiedys na rogu wojska polskiego w tym budynku gdzie sklep komputerowy byla kiedys taka mila pani ale juz wogole nie ma tam gabinetow lekarskich teraz :(

Jej gabinet jest na Mostnika 7/13
Polecam :)

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2010 - 22:40:26

Przenisła gabinet na Mostnika 7/13 ;)

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2010 - 22:42:30

Znalazłam ją na Mostnika 7 przez 13 :lol:

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2010 - 22:51:18

Sprawdźcie najpierw jakie kwalifikacje mają Ci "terapeuci", bo często są to pedagodzy z podyplomówką z tzw. pomocy psychologicznej, albo są po jakiś śmiesznych kilkumiesięcznych szkoleniach.
Nie wiem kto to jest wymieniana pani Basia, ale słyszałam że ta pani z rogu W. Polskiego/Kołłątaja nie jest ani psychologiem ani psychiatrą.
Radzę uważać bo takich "psychoterapeutów" jest coraz więcej. W sumie kończąc szkolenie czy podyplomówkę już można sobie taki szyld przypisać :D

Masz rację nie wystarczy, sądzę, że ma więcej niż to ;) Ma wiedzę i doświadczenie, a tego się nie zdobywa w kilka miesięcy na szkoleniach. Jest skuteczna w tym, co robi, to jest dla mnie najważniejsze. Wizyta u niej pomogła mi. Jest godna polecenia :rolleyes:

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 16:46:43

:lol: :lol:

GENIOO też się modlił, to działa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych