Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry psychoterapeuta Słupsk

96 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Renatka777~

~Renatka777~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 15:02:44

Miałam duże problemy wychowawcze ze swoim dzieckiem, w zasadzie każdy komunikat musiałam dwa razy powtarzać, albo i więcej. Okazało się, że to nie jest kwestia złego nastawienia dziecka, ale innych problemów, bo co innego słyszeć, a co innego słuchać. Dobrze mi to wytłumaczono w centrum Sensorium na Mrówczej w Warszawie. Super miejsce, pracują tutaj ludzie z podejściem do młodych pacjentów. Prowadzona jest w przypadku mojego dziecka metoda Tomatisa i pierwsze efekty pojawiły się już po pierwszych sesjach.

#82 ~carttt~

~carttt~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 12:28:54

Ja to bardzo polecam przy problemach z dzieckiem kontakt z psychologiem. Czasem wystarczy kilka prostych zasad wprowadzić, żeby nagle dziecko zaczęło zupełnie inaczej funkcjonować. U mnie tak było. Synek nie chciał beze mnie zasypiać, grymasił przy jedzeniu, ogólnie było trochę z nim kłopotów. Po konsultacji z psycholog już wiem co robić, żeby dziecko faktycznie zaczęło reagować na to co mówię. Psychologa znalazłam online na stronie e-poradnia.com. Poradnia jest dość wszechstronna, nie tylko psycholodzy tutaj przyjmują. Ja się głównie konsultuję na czacie, ale można też wybrać kontakt przez tel, czy skype.

#83 ~mini897~

~mini897~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 09:32:23

Mogę polecić stronę e-poradnia.com. Tutaj można znaleźć psychologa i wykupić wizytę w formie online. Ja początkowo nie za bardzo byłam przekonana do sesji przez telefon, ale widzę, że to zdaje egzamin. Rozmowa to rozmowa i nawet przez tel mam wrażenie, że mogą czuć się swobodniej i bezpieczniej, bo w końcu jestem w swoim domu, a nie w obcym gabinecie. Mi psycholog dużo pomaga w kwestii radzenia sobie z napięciem, stresem, nerwami i też w życiu małżeńskim które ostatnio u nas przechodzi kryzys.

#84 ~mini897~

~mini897~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 09:32:42

Mogę polecić stronę e-poradnia.com. Tutaj można znaleźć psychologa i wykupić wizytę w formie online. Ja początkowo nie za bardzo byłam przekonana do sesji przez telefon, ale widzę, że to zdaje egzamin. Rozmowa to rozmowa i nawet przez tel mam wrażenie, że mogą czuć się swobodniej i bezpieczniej, bo w końcu jestem w swoim domu, a nie w obcym gabinecie. Mi psycholog dużo pomaga w kwestii radzenia sobie z napięciem, stresem, nerwami i też w życiu małżeńskim które ostatnio u nas przechodzi kryzys.

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 17:19:46

Hej, ja osobiście polecam psychoterapeutę psychoterapia.top :)

#86 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 00:41:29

Szukam psychoterapeuty dobrego w Słupsku.Osoby z wykształceniem,doświadczeniem oraz konkretnej i gotowej do pomocy a nie mędrkowania.Wdzieczna jestem za podpowiedź.Pozdrawiam

#87 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 09:39:37

Szukam psychoterapeuty dobrego w Słupsku.Osoby z wykształceniem,doświadczeniem oraz konkretnej i gotowej do pomocy a nie mędrkowania.Wdzieczna jestem za podpowiedź.Pozdrawiam

Witam. Polecam Pana Roberta Szałka. Przyjmuje na Rynkowej 5. Jest rzeczowym i konkretnym terapeutą. Spotkania z nim na prawdę mi pomagają.

#88 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 09:42:48

Witam. Polecam Pana Roberta Szałka. Przyjmuje na Rynkowej 5. Jest rzeczowym i konkretnym terapeutą. Spotkania z nim na prawdę mi pomagają.

Przepraszam. Nie na Rynkowej a Stary Rynek 5

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 12:22:48

hej, a czy ktoś z was korzystał może z terapii w edu-kreacja.pl? Jakie macie zdanie na ich temat?

#90 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 23:50:51

Dokladnie popieram !
To oszustka . Nie wiadomo jakim cudem uzyskała dyplom.
Jest sprzedajna , za łapówki wystawia opinie nieprawdziwe . Mało tego bezbronnym dzieciom wmawia niesamowite historie ! Ta kobieta powinny się odpowiednie służby zająć . Ludzie nie korzystajcie z tej oszustki Małgorzaty Facciolo.
Widze, ze te dwa posty sa wynikiem autorekalmy pani Małgorzaty Facciolo. Wobec tego postanowiłam zabrać głos i napisać swoje zdanie. Niestety nie mogę zgodzić się z rekomendacją usług Pani Facciolo. Niestety sama poddałam się jej pseudo terapii. Wykazała się dużą niedyskrecją i brakiem profesjonalizmu. jest osobą , która nie potrafi słuchać innych i stosuje metodę - ja wiem najlepiej-. Dla mnie to jest osoba , która manipuluje i oszukuje innych. Przestrzegam przed jej usługami.[/quote]

#91 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 23:51:16

Dokladnie popieram !
Jest sprzedajna , za łapówki wystawia opinie nieprawdziwe . Mało tego bezbronnym dzieciom wmawia niesamowite historie ! Ta kobieta powinny się odpowiednie służby zająć . Ludzie nie korzystajcie z tej oszustki Małgorzaty Facciolo.
Widze, ze te dwa posty sa wynikiem autorekalmy pani Małgorzaty Facciolo. Wobec tego postanowiłam zabrać głos i napisać swoje zdanie. Niestety nie mogę zgodzić się z rekomendacją usług Pani Facciolo. Niestety sama poddałam się jej pseudo terapii. Wykazała się dużą niedyskrecją i brakiem profesjonalizmu. jest osobą , która nie potrafi słuchać innych i stosuje metodę - ja wiem najlepiej-. Dla mnie to jest osoba , która manipuluje i oszukuje innych. Przestrzegam przed jej usługami.[/quote]

#92 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 23:52:15

Dokladnie popieram !

#93 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 23:54:05

Dokladnie popieram !

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 19:55:39

sprawdzona psychoterapia i warta uwagi to marioladumicz.pl z Milanówka

#95 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 15:42:22

Ja za to polecam lekarzy z psychomedic. Bardzo  przyjaźni, konkretni. Nareszcie miałam wrażenie, że ktoś rozumie o czym mówię, o co mi chodzi. Wizyta odbywa się przez wideo konsultację, bo lekarze są z Warszawy.

#96 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 15:58:41

Ja leczę się w Warszawie, ale nie dojeżdżam tylko umawiam się na wideo konsultację w psychomedic. Lekarze są bardzo konkretni i widać, że doświadczeni. Faktycznie słuchają i doradzają, wiec gorąJa leczę się w Warszawie, ale nie dojeżdżam tylko umawiam się na wideo konsultację w psychomedic. Lekarze są bardzo konkretni i widać, że doświadczeni. Faktycznie słuchają i doradzają, wiec gorąco polecam

co polecam

#97 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 15:59:28

Ja leczę się w Warszawie, ale nie dojeżdżam tylko umawiam się na wideo konsultację w psychomedic. Lekarze są bardzo konkretni i widać, że doświadczeni. Faktycznie słuchają i doradzają, wiec gorąco polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych