Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry psychoterapeuta Słupsk

98 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Renatka777~

~Renatka777~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 15:02:44

Miałam duże problemy wychowawcze ze swoim dzieckiem, w zasadzie każdy komunikat musiałam dwa razy powtarzać, albo i więcej. Okazało się, że to nie jest kwestia złego nastawienia dziecka, ale innych problemów, bo co innego słyszeć, a co innego słuchać. Dobrze mi to wytłumaczono w centrum Sensorium na Mrówczej w Warszawie. Super miejsce, pracują tutaj ludzie z podejściem do młodych pacjentów. Prowadzona jest w przypadku mojego dziecka metoda Tomatisa i pierwsze efekty pojawiły się już po pierwszych sesjach.

#82 ~carttt~

~carttt~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 12:28:54

Ja to bardzo polecam przy problemach z dzieckiem kontakt z psychologiem. Czasem wystarczy kilka prostych zasad wprowadzić, żeby nagle dziecko zaczęło zupełnie inaczej funkcjonować. U mnie tak było. Synek nie chciał beze mnie zasypiać, grymasił przy jedzeniu, ogólnie było trochę z nim kłopotów. Po konsultacji z psycholog już wiem co robić, żeby dziecko faktycznie zaczęło reagować na to co mówię. Psychologa znalazłam online na stronie e-poradnia.com. Poradnia jest dość wszechstronna, nie tylko psycholodzy tutaj przyjmują. Ja się głównie konsultuję na czacie, ale można też wybrać kontakt przez tel, czy skype.

#83 ~mini897~

~mini897~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 09:32:23

Mogę polecić stronę e-poradnia.com. Tutaj można znaleźć psychologa i wykupić wizytę w formie online. Ja początkowo nie za bardzo byłam przekonana do sesji przez telefon, ale widzę, że to zdaje egzamin. Rozmowa to rozmowa i nawet przez tel mam wrażenie, że mogą czuć się swobodniej i bezpieczniej, bo w końcu jestem w swoim domu, a nie w obcym gabinecie. Mi psycholog dużo pomaga w kwestii radzenia sobie z napięciem, stresem, nerwami i też w życiu małżeńskim które ostatnio u nas przechodzi kryzys.

#84 ~mini897~

~mini897~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 09:32:42

Mogę polecić stronę e-poradnia.com. Tutaj można znaleźć psychologa i wykupić wizytę w formie online. Ja początkowo nie za bardzo byłam przekonana do sesji przez telefon, ale widzę, że to zdaje egzamin. Rozmowa to rozmowa i nawet przez tel mam wrażenie, że mogą czuć się swobodniej i bezpieczniej, bo w końcu jestem w swoim domu, a nie w obcym gabinecie. Mi psycholog dużo pomaga w kwestii radzenia sobie z napięciem, stresem, nerwami i też w życiu małżeńskim które ostatnio u nas przechodzi kryzys.

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 17:19:46

Hej, ja osobiście polecam psychoterapeutę psychoterapia.top :)

#86 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 00:41:29

Szukam psychoterapeuty dobrego w Słupsku.Osoby z wykształceniem,doświadczeniem oraz konkretnej i gotowej do pomocy a nie mędrkowania.Wdzieczna jestem za podpowiedź.Pozdrawiam

#87 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 09:39:37

Szukam psychoterapeuty dobrego w Słupsku.Osoby z wykształceniem,doświadczeniem oraz konkretnej i gotowej do pomocy a nie mędrkowania.Wdzieczna jestem za podpowiedź.Pozdrawiam

Witam. Polecam Pana Roberta Szałka. Przyjmuje na Rynkowej 5. Jest rzeczowym i konkretnym terapeutą. Spotkania z nim na prawdę mi pomagają.

#88 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 09:42:48

Witam. Polecam Pana Roberta Szałka. Przyjmuje na Rynkowej 5. Jest rzeczowym i konkretnym terapeutą. Spotkania z nim na prawdę mi pomagają.

Przepraszam. Nie na Rynkowej a Stary Rynek 5

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 12:22:48

hej, a czy ktoś z was korzystał może z terapii w edu-kreacja.pl? Jakie macie zdanie na ich temat?

#90 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 23:50:51

Dokladnie popieram !
To oszustka . Nie wiadomo jakim cudem uzyskała dyplom.
Jest sprzedajna , za łapówki wystawia opinie nieprawdziwe . Mało tego bezbronnym dzieciom wmawia niesamowite historie ! Ta kobieta powinny się odpowiednie służby zająć . Ludzie nie korzystajcie z tej oszustki Małgorzaty Facciolo.
Widze, ze te dwa posty sa wynikiem autorekalmy pani Małgorzaty Facciolo. Wobec tego postanowiłam zabrać głos i napisać swoje zdanie. Niestety nie mogę zgodzić się z rekomendacją usług Pani Facciolo. Niestety sama poddałam się jej pseudo terapii. Wykazała się dużą niedyskrecją i brakiem profesjonalizmu. jest osobą , która nie potrafi słuchać innych i stosuje metodę - ja wiem najlepiej-. Dla mnie to jest osoba , która manipuluje i oszukuje innych. Przestrzegam przed jej usługami.[/quote]

#91 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 23:51:16

Dokladnie popieram !
Jest sprzedajna , za łapówki wystawia opinie nieprawdziwe . Mało tego bezbronnym dzieciom wmawia niesamowite historie ! Ta kobieta powinny się odpowiednie służby zająć . Ludzie nie korzystajcie z tej oszustki Małgorzaty Facciolo.
Widze, ze te dwa posty sa wynikiem autorekalmy pani Małgorzaty Facciolo. Wobec tego postanowiłam zabrać głos i napisać swoje zdanie. Niestety nie mogę zgodzić się z rekomendacją usług Pani Facciolo. Niestety sama poddałam się jej pseudo terapii. Wykazała się dużą niedyskrecją i brakiem profesjonalizmu. jest osobą , która nie potrafi słuchać innych i stosuje metodę - ja wiem najlepiej-. Dla mnie to jest osoba , która manipuluje i oszukuje innych. Przestrzegam przed jej usługami.[/quote]

#92 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 23:52:15

Dokladnie popieram !

#93 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 23:54:05

Dokladnie popieram !

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 19:55:39

sprawdzona psychoterapia i warta uwagi to marioladumicz.pl z Milanówka

#95 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 15:42:22

Ja za to polecam lekarzy z psychomedic. Bardzo  przyjaźni, konkretni. Nareszcie miałam wrażenie, że ktoś rozumie o czym mówię, o co mi chodzi. Wizyta odbywa się przez wideo konsultację, bo lekarze są z Warszawy.

#96 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 15:58:41

Ja leczę się w Warszawie, ale nie dojeżdżam tylko umawiam się na wideo konsultację w psychomedic. Lekarze są bardzo konkretni i widać, że doświadczeni. Faktycznie słuchają i doradzają, wiec gorąJa leczę się w Warszawie, ale nie dojeżdżam tylko umawiam się na wideo konsultację w psychomedic. Lekarze są bardzo konkretni i widać, że doświadczeni. Faktycznie słuchają i doradzają, wiec gorąco polecam

co polecam

#97 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 15:59:28

Ja leczę się w Warszawie, ale nie dojeżdżam tylko umawiam się na wideo konsultację w psychomedic. Lekarze są bardzo konkretni i widać, że doświadczeni. Faktycznie słuchają i doradzają, wiec gorąco polecam.

#98 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 13:18:36

W Szczecinie tylko SZARWIŁO Gabinety Specjalistyczne. Już praktycznie się rozwodziłem, a żona zaproponowała, aby się przejść. W ramach, że tak powiem ciekawości poszedłem. Nie narzucano na mnie w końcu poczucia winy. Żona zrozumiała swoje błędy wobec mnie. Dla mnie objawienie przyznam szczerze, bo nie sądziłem, że do siebie wrócimy. Jakoś inaczej teraz patrzę na żonę, mam więcej szacunku, ona wyraźnie do mnie również. Powtarzamy spotkania raz na kwartał mniej więcej, aby omówić bieżące sprawy i trochę skorygować podejście. 

#99 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 09:42:24

Również nie polecam usług pani Małgorzaty Facciolo. Rozgadała sie  z byłym męzem alkoholikiem manipulator tak że nie zwracała na mnie wogule uwagi nie słysząc mego wystarszonego głosu o pomocy na przemoc  męża. Mojego błagającego wzroku i w tle mego cichego głosu. Byłam w głębokiej depresji poprzez przemoc w domu, ale całe szczescie uratowala mnie inna pani psycholog zanim skonczylam z soba...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych