Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry psychoterapeuta Słupsk

98 odpowiedzi w tym temacie

#61 Emka

Emka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 13 luty 2014 - 22:53:50

Pani Facciolo powinna zamknąć usta wszystkim, którzy szydzą z jej ignorancji w dziedzinie psychologii, i pójść na studia psychologiczne, których ukończenie uprawnia do używania tytułu magister psychologii. W dzisiejszym świecie osoby zaawansowane wiekiem też podejmują wysiłek i rozpoczynają studia. Są przecież uniwersytety trzeciego wieku. Nie taki diabeł straszny, jak go malują.

No sorry ale Uniwersytety Trzeciego Wieku są dla emerytów i raczej nie otrzymuje się po nich dyplomów ;)

Ale ogólnie, co do pomysłu ukończenia studiów masz rację.

#62 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 12:40:10

To pani Facciolo jest już emerytka??? Kiedy widzialyśmy sie ostatnim razem poruszała się całkiem żwawo!!!

#63 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 20:18:11

Witam,

jestem w podobnej sytuacji (zostałem oczerniony w "opinii psychologicznej" wydanej przez panią F. na podstawie zeznań byłej partnerki). Jeśli chodzi o prokuraturę, wątpię by chciała się tym zająć, lecz z tego co zorientowałem się po konsultacji z adwokatem - można w tej sprawie wnieść prywatny akt oskarżenia o zniesławienie i o zniewagę. Co Państwo o tym sądzą? Najwyższa pora zrobić porządek z tą obrzucającą błotem szamanką!

Pozdrawiam,

Pokrzywdzony

Witam. Jestem w podobnej sytuacji i w związku z tym proszę o kontakt mailowy: weronikarubin@tlen.pl Pozdrawiam.

Weronika

#64 maturi88

maturi88

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2014 - 13:48:12

Jeżeli szukasz dobrego ośrodka psychoterapii, ja mogę Ci polecić ten Psychoterapia warszawa bo sama musiałam kilka miesięcy temu z niego korzystać. Mają świetnych specjalistów i potrafią naprawdę zająć się swoim pacjentem.

Użytkownik maturi88 edytował ten post 16 listopad 2015 - 13:03:30

#65 shopek

shopek

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 17 wrzesień 2014 - 22:48:35

ja zdecydowanie polecam nie pojedynczą osobę, a cały ośrodek, w którym fachowo się Tobą zajmą pod każdym kątem, wejdź sobie na ich stronę i poczytaj co i jak http://centrumlibero.pl/

#66 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 11:28:05

A zna ktos Roberta Szałka? On jeszcze pracuje gdzieś?

#67 ~margaretka~

~margaretka~
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 20:36:51

A czemu nie chcecie chodzić na terapię do pani Fasoli, to źle leczy?

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 15:35:33

A czemu nie chcecie chodzić na terapię do pani Fasoli, to źle leczy?

A ta Pani ma w ogóle jakieś kwalifikacje do prowadzenia takich terapii, czy jest może tylko czyjąś dobrą znajomą, krewną itp.?

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 14:59:13

Jęsli komuś może to pomóc to ja polecam pania psycholog Wiczkowska-Etmańska byłam jej pacjentką i dużo mi dały te wizyty, mogę podać nr telefonu do rejestracji 607 348 513

#70 ~Stefania~

~Stefania~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 18:14:24

Jęsli komuś może to pomóc to ja polecam pania psycholog Wiczkowska-Etmańska byłam jej pacjentką i dużo mi dały te wizyty, mogę podać nr telefonu do rejestracji 607 348 513

O tej Pani to możnaby książkę napisać, może ma dyplomy, ale zero empatii.... chyba, że po sesji pacjent powinien czuć się sponiewierany i poniżony....? Osobiście odradzam.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2014 - 23:13:27

Ja też polecam panią Wiczkowską-Etmańską

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2014 - 23:21:37

dobrze by było żeby psycholog był w poradni za darmo i dostępny dla wszystkich może tak kiedysśbedzie

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 09:33:06

A ktoś może polecić dermatologa?

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 22:57:36

jaki jest psychiatra dziecięcy w Słupsku?

#75 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 23:48:31

Pani Facciolo chyba znów wyjedzie do Francji, wielka szkoda bo to dobra terapeutka ze świecą takiej szukać.

#76 ~psycholog~

~psycholog~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 19:50:51

Witam. Te wszyskie bzdury które ktoś wypisuje pod adresem Pani Małgosi są nieprawdą. Pani Małgosia ma wiele doswiadczenia jest konkretna i pomoze każdemu kto do niej przyjdzie. Wybaczcie mi ale rozpisywanie się na temat braku kwalifikacji jest nie na miejscu i świadczy o zazdrości tych co nie posiadają żadnego wykstałcenia. Pozdrawiam

Trochę nie do końca tak to działa. Jeśli ktoś polubił tę panią, to fajnie. Ale nie może tytułować się "psychoterapeutą" ktoś jedynie z DOŚWIADCZENIEM. Ta osoba może być ciepłą miłą osobą, która na pewno niejednemu może pomóc, dodać otuchy itp. (a jeśli jest psychologiem może udzielić porady), ale istnieje pewne zagrożenie, że komuś z poważnym zaburzeniem - może nawet zaszkodzić.

Dla wytłumaczenia:

Żeby prowadzić PSYCHOTERAPIĘ, należy skończyć szkołę psychoterapii - 4letnie studia (dla magistrów psychologii lub psychiatrów), lub psychologię kliniczną (ale nie tę roczną podyplomówkę, tylko 4,5 letnie studia, też po magisterce). Więc jak widać wymaga to wielu lat studiów, a przy okazji praktyki klinicznej, jednak samo doświadczenie i empatia nie wystarczy (choć mają one też duże znaczenie).

Najlepiej by było - i tak być powinno -  gdyby empatyczne serce szło w parze z wykształceniem. Więc ja np. zacznę przyjmować na sesje psychoterapeutyczne dopiero najwcześniej za 2 lata. Jak na razie udzielam tylko (i w zasadzie AŻ) "porad psychologicznych", bo na tyle (jeżeli chodzi o terapie indywidualne) pozwala mi tytuł magistra.

I wierzcie, że tu nie chodzi tylko o tytuły czy czepianie się słówek. Psychoterapia jest delikatną dziedziną i jeśli ktoś uważa to za fajny biznes, to niech sobie da spokój. Do tego naprawdę potrzeba odpowiedniej wiedzy, nauki, lat praktyki w odpowiednim kierunku. I serca.

Pozdrawiam.

#77 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 16 październik 2016 - 12:34:45

Pani Facciolo jest bardzo dobrym i skutecznym terapeutą. Nie spotkałam lepszego od niej. Jest skuteczna, doskonale ocenia potrzeby pacjenta, skutecznie pomaga. Terapia u niej zawsze przynosi pozytywne efekty. Przy tym jest sympatyczna, łatwo nawiązuje kontakt. Odniosę się do uwag internautów co do jej kwalifikacji zawodowych. Pani Facciolo ciągle podnosi swoje kwalifikacje, w przyszłym roku kończy drugi fakultet studiów, zna języki obce. Posiada liczne szkolenia specjalistyczne. Nie znam w Słupsku psychoterapeuty o tak wysokich kwalifikacjach.

Polecam ją każdemu. Każdy kto skorzysta z jej usług, nie będzie zawiedziony.

#78 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 11:30:53

Bardzo dobry psychoterapeuta o dużych umiejętnościach i dużym doświadczeniu zawodowym. Konkretna, rzeczowa. Miła, rozmowa z nią to przyjemność. Polecam panią Facciolo.

#79 ~altonka~

~altonka~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 11:56:36

Ja się przeprowadziłam za mężem do stolicy, więc tam już korzystałam z pomocy psychologgia-plus.pl Chodzę do p. Krzysztofa Dziewulaka.

#80 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 23 luty 2017 - 13:03:45

Znowu skasowano cały temat o depresji, później ludziska się dziwią, że piszę w innych tematach.

Dzisiaj jest nie tylko łusty czwartek 23 lutego 2017 wypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Chcesz zrozumieć, dowiedzieć się czym jest depresja ?  Najlepsze 7 filmów objaśniające czym jest i jakie wywołuje skutki, zapraszam na stronę.
http://www.nobody64-...arte-obejrzenia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych