Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry psychoterapeuta Słupsk

98 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Valdi2754~

~Valdi2754~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 15:09:44

Miałam okazję korzystać z usług pani M. Facciolo, i jestem naprawdę zadowolona. Temat dotyczył granic. To prawda, że jest wiele osób z certyfikatem psychologa, ale to nie oznacza że są to osoby godne polecenia. Ta panie ma naprawdę duże doświadzczenie, i po jej wizycie szczerze ją POLECAM.

To zależy czego się oczekuje-pogłaskania czy fachowej pomocy.Znam taką panią psycholog która ma nie tylko 5-cioletnie magisterskie studia psychologiczne,ale dodatkowo 4-letnie specjalistyczne podyplomowe w zakresie psychoterapii,do tego 15 lat praktyki-niestety nie ma zwyczaju pchać się na afisz,więc trzeba ją poszukać.Z resztą jej nazwisko było raz wymienione na forum,tyle że przestawione człony(nazwisko dwuczłonowe)

#42 ~ELA~

~ELA~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 06:35:12

DOBROĆ UCZYNIONA DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI, WRACA DO NAS Z PODWÓJNĄ SIŁĄ.

PODOBNO CZŁOWIEK JEST TYLE WART, ILE DOBREGO UCZYNI DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI. POKAŻ WIĘC CO TY JESTEŚ WART I NIE BĄDŹ OBOJĘTNY !!!

MÓJ KOLEGA W POLSCE OD URODZENIA CIERPI NA NIEULECZALNĄ I POSTĘPUJĄCĄ CHOROBĘ ZANIK MIĘŚNI. CHOROBY TEJ NIE MOŻNA WYLECZYĆ, ALE MOŻNA SPOWOLNIĆ JEJ ROZWÓJ. JEDNAK NA TO POTRZEBNE SĄ OGROMNE PIENIĄDZE, KTÓRYCH ROMEK PO PROSTU NIE MA. NIE BĄDŹ WIĘC OBOJĘTNY I POMÓŻ ROMKOWI WALCZYĆ Z TĄ OKRUTNĄ CHOROBĄ. W TEJ NIE RÓWNEJ WALCE, ON SAM NIE MA ŻADNYCH SZANS, ALE WŁAŚNIE DZIĘKI TOBIE, TE SZANSE MOGĄ SIĘ WYRÓWNAĆ. ROMEK MA SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

www.romek.jasky.pl

I TAM ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY JAK MOŻESZ MU POMÓC. JA POMAGAM ROMKOWI NA ILE MOGĘ JUŻ OD KILKU LAT, ALE NIE JEST TO POMOC WYSTARCZAJĄCA, JEDNAK NIESTETY WIĘCEJ SAMA NIE MOGĘ NIC ZROBIĆ. A WIĘC, POMÓŻMY MU WSZYSCY RAZEM !!! IM WIĘCEJ NAS BĘDZIE, TYM BARDZIEJ TA POMOC BĘDZIE SKUTECZNA, A PRZECIEŻ TO JEST WŁAŚNIE NAJWAŻNIEJSZE I O TO CHODZI !!! JEŻELI WIĘC CHCESZ POMÓC ROMKOWI, TO NIE CZEKAJ. JUTRO MOŻE BYĆ JUŻ ZA PÓŹNO !!!

POMÓŻ ROMKOWI I ZAMIEŚĆ SWOJE ZDJĘCIE NA JEGO STRONIE INTERNETOWEJ, A CAŁY ŚWIAT ZOBACZY CO MASZ W SERCU !!! ZOBACZ ILE JUŻ OSÓB I FIRM POMOGŁO ROMKOWI. KLIKNIJ W TEN LINK LUB SKOPIUJ GO DO SWOJEJ PRZEGLĄDARKI

www.romek.jasky.pl/theme_1.php?sub=24836&page=27358

#43 ~commanded etentsj~

~commanded etentsj~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 19:33:05

Czy spotkanie z takim psychoterapeutą ma polegać na tym, że pacjent po krótkim wprowadzeniu przez terapeutę pt. "no to słucham" ma sobie przez 45 min prowadzić monolog, za który przed wyjściem zapłaci??? Nie bardzo rozumiem jaka jest rola takiego terapeuty. Moje doświadczenia wskazują, że to stracony czas.

#44 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 11:05:06

Witam!!
CO TU SIE DZIEJE!!!!!!!!!????????????????
po przeczytaniu wszystkich postow ZWLASZCZA TYCH NEGATYWNYCH OPINII NA TEMAT PANI M. mam kilka pytan do LEPIEJ WIEDZACYCH, NIEZNAJACYCH JEJ I NIEKORZYSTAJACYCH z jej uslug osob :)
1. jezeli nie korzystaliscie z jej uslug, skad wiecie ze jest zla? Czemu ja oczerniacie??
2. co Was obchodzi jej wyznanie? 
3. jezeli wg Was tak latwo otworzyc gabinet bez odpowiednich kwalifikacji, czemu sami tego nie zrobicie??????????
4. jezeli Kobieta prowadzi gabinet od 2006r znaczy to ze ma dla kogo- Slupsk jest maly, gdyby nie pomogla Kwiatkowskiej, Wisniewskiej i Malinowskiemu fama poszla by na Slupsk juz dawno.......

Dla osob zastanawiajacych sie nad Pania M. mam rade:
zastanowcie sie ze WSZYSTKIE NEGATYWNE OPINIE sa na jedno kopyto, czyli PISANE PRZEZ GRONO PRZYJACIOL :/
- nie zna mnie, a ocenia...
- brak kwalifikacjii
POMYSLCIE!!:
jezeli Kowalska pojdzie GDZIEKOLWIEK i powie ze Kowalski ja bije i pokaze siniaka KAZDY, BEZ WZGLEDU NA KWALIFIKACJE jej uwierzy!!!!!!!!!!! czemu ma zakladac ze klamie?? 
TAK DZIALAJA TAKIE GABINETY!!!!
JEZELI JA SZUKAM POMOCY, KTOREJ POTRZEBUJE NIE IDE I NIE WYMYSLAM PROBLEMOW, I NIE PLACE ZA TO DLA ZABAWY!!!!!!!!!!!!
JEZELI CHODZI O SFERE DUCHOWA, kazdy z nas wie ze zawsze w ciezkich sytuacjach i w KAZDEJ RELIGII ludzie szukaja wsparcia swego Boga!!! dla przylkadu polecam ksiazke znanego pisarza Johna Grisham "Testament" :)

A MOJA OSOBISTA OPINIA JEST TAKA:
POLECAM PANIA MALGOSIE, BO JESTEM ZADOWOLONA ZE WSPOLPRACY Z NIA.
TO WSZYSTKO!!
NIE BEDE SIE ROZPISYWALA CHWALILA JEJ, BO SAMI WIECIE PO PRZECZYTANIU POSTOW ZE NIE JESTEM SAMA.
I NIE OBCHODZA MNIE JEJ DYPLOMY CZY ICH BRAK :P

#45 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 12:02:33

Pani Małgorzata jest dobrym psychologiem, zna się na tym co robi!!!Nie rozumiem ludzi którzy ją oczerniają,czepiają się jej !!!To jakiego jest wyznania to jej prywatna sprawa,nie rozumiem co ludziom do tego.

#46 ~Goska~

~Goska~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 12:07:01

Pani Małgorzata umie pomoc ,zna się na tym co robi i jest dobrym psychologiem.Mi pomogła ,i jestem jej za to bardzo wdzięczna!!!

#47 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 12:14:12

Korzystałam z pomocy pani Facciolo,mi pomogła bo jest dobrym psychologiem.Każdemu będę ja polecać!!!

#48 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 12:52:19

wlasnie, osoby ktore byly u pani Malgosi w wiekszosci przypadkow (bo zaden lekarz ani prawnik nie ma 100% zadowolonych klientow!!!) sa zadowolone ze wspolpracy z nia!!!!!!!!!
az przykro gdy uswiadomilam sobie JAK LATWO SKRZYKNAC SIE ZE ZNAJOMYMI, OCZERNIC I OBSMAROWAC KOGOS NA FORUM I ZNISZCZYC MU ZYCIE PRYWATNE I KARIERE ZEWODOWA!!!!!!!!!!!!
az przykro was sluchac!!!!!!!!!

#49 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 15:12:52

Czytam te wszystkie opinie na temat Pani Małgorzaty Facciolo i aż jest mi naprawdę przykro jak można pisać takie brednie. Na terapię do Pani Małgosi uczęszczam już ponad rok. Jest to osoba fantastyczna, jest tak dobrym człowiekiem, że ja osobiście myślałam, że takich ludzi już nie ma na świecie. Ma cudowną duszę i pomoże Ci tak po prostu bezinteresownie !!! Mi Pani Małgosia pomogła bardzo dużo, mogłam na nią liczyć w każdym momencie i nawet na kreskę, albo jak miałam dużo do zapłacenia to dawała mi rabaty :) nie czułam ani przez moment żeby pomagała mi dla pieniędzy !!!  a serca duuużo wkładała w moje problemy i podtrzymywała mnie na duchu w ciężkich chwilach. Wiedząc z doświadczenia, z tego że znam ją już od dłuższego czasu to naprawdę aż łezka kręci się w oku kiedy myślę sobie, co ona czuje kiedy to czyta !!! WSTYD LUDZIE WSTYD !!! Ona naprawdę nie skrzywdziła by muchy !!!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2013 - 21:13:04

Ja również jestem pacjentką Pani Facciolo i czytając te komentarze negarywne jestem w szoku ! Pani Facciolo była bardzo zaangażowana w moją terapię, dała mi takie wsparcie, którego nie dała mi nawet najbliższa rodzina. Mogłam nawet do niej dzwonić lub pisać smsy o każdej porze dnia. Pamiętam, że pewnego dnia wydarzyło się coś w moim życiu strasznego ( przeżyłam traumę z tym związaną i nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić ) to zadzwoniłam do niej o godz. 22 i ona rozmawiała ze mną przez 3 godziny !! Do 1 w nocy !!! Która pani psycholog by odebrała telefon od swojego pacjenta o tej godzinie ???? Kto by się przejął TWOIM problemem ??? Przecież to Twój problem !! O tym, że Pani Facciolo nie jest katoliczką dowiedziałam się po długim czasie terapii. Nigdy nic mi nie mówiła o Bogu i do niczego mnie nie werbowała !! Powiem więcej, uważam, iż to, że ta Pani jest z Kościoła Zielonoświątkowego sprawia, że jest lepszym człowiekiem, bardziej wrażliwym na ludzką krzywdę !! Myślę, że to miłość do Boga sprawia, że wykonuje swoją pracę z tak wielkim zaangażowaniem i poświęceniem !! W trakcie trwania terapii był moment kiedy szukałam duchowego wsparcia i poszłam do swojego księdza proboszcza, księdza katolickiego i co ?? wielkie rozczarowanie, nie odpowiedział na moje pytania, nie powiedział jak mam się modlić, nie dodał otuchy ani nadziei !!! Byłam bardzo zawiedziona i nigdy do niego nie wróciłam !! A przecież w kościele katolickim są setki ludzi, ale nikt nikomu nie pomoże, mogę Ci dać stare ciuchy, które są mi już niepotrzebne, ale żeby poświęcić Ci swój czas i energie ?? To już nie ! Tacy jesteśmy " my cudowni katolicy " !!! A co do tytułów, to uważam, że nie jedna Pani magister psychologii, może zazdrościć Pani Facciolo wiedzy !! Podam kolejny przykład z mojego życia -> Na studiach po skończonych zajęciach z psychologii podeszłam po radę do pani doktor psychologii, psychologa wojskowego, która jeździła z żolnierzami na mijse do Iraku, była postrachem uczelni i ona poradziła mi moje problemy i wyczerpanie leczyć u psychiatry lekami antydepresyjnymi, ponieważ sama jak mi zdradziła w tajemnicy jest w trakcie leczenia depresji !!! Na szczęscie tydzień póżniej trafiłam do Pani Facciolo, która z moich problemów rodzinnych wyciągnęła mnie bez leków psychotropowych, bo jak mi powiedziała takie samo działanie jak antydepresanty ma sport - regularne ćwiczenia aerobowe ( o czym możecie przeczytać w książce D. Amen " Zadbaj o mózg " str. 309  ) Tak więc nie wiem kogo jest lepiej słuchać pani doktor psychologii, która Ci nie pomoże, bo sama ma problemy z samą sobą czy kompetentnej pani pedagog, która w Twój problem włoży trochę serca ???

Ja Pani Małgorzacie Facciolo zawdzięczam wiele, można nawet powiedzieć, że zawdzięczam jej życie !! A to, że jest innego wyznania niż ja ?? Jakie dla mnie ma to znaczenie ??? Gdybym nie trafiła na Panią Facciolo nie wiem jak wyglądałoby teraz moje życie ... dzięki niej jestem zdrowa, szczęśliwa i wolna !! Dziękuję !!

#51 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 12:03:41

Pani Małgorzata Faciollo to wspaniały oddany swojej pracy psycholog. Jest całą sobą zaangażowana w problem pacjenta, daje cenne wskazówki, potrafi empatycznie podejść do moich problemów. Pokazała mi, ze sprawy, problemy, które mnie przytłaczały i przerastały da się zawsze rozwiązać. Jest pomocna o każdej porze. Swoim entuzjazmem i optymizmem pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych.Bardzo obrazowo przedstawia rozwiązanie problemu.Po każdym spotkaniu z Panią Małgorzatą czułam się naładowana pozytywną energią. Dziękuje jej z całego serca że mam w niej oparcie. Podziwiam za wiarę i siłę, dzięki której może nieść pomoc innym. Polecam potrzebującym!    

#52 ~Pacjenci~

~Pacjenci~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 11:26:07

Pani Malgorzato, pięknie sie Pani promuje na tych ostatnich wpisach. Niestety wszyscy juz wiedza, ze oprócz sklocania małżeństw nie potrafi Pani nic innego. Proponujemy rozważyć wyjazd do Francji.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 16:36:10

hehe Adaś, Magdalena Agnieszka Gośka, Klaudia i pozostali obrońcy, na pierwszy rzut oka widać że to jedna os. pisała. Te same sformułowania, nadmierna ilość wykrzykników itd :D

Może zachęćmy moderatora by się przyjrzał nr IP ;) rozmowy samej z sobą, są złamaniem netykiety i regulaminu gp.

#54 ~valdi2754~

~valdi2754~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 10:27:53

Pani Małgorzata Faciollo to wspaniały oddany swojej pracy psycholog. Jest całą sobą zaangażowana w problem pacjenta, daje cenne wskazówki, potrafi empatycznie podejść do moich problemów. Pokazała mi, ze sprawy, problemy, które mnie przytłaczały i przerastały da się zawsze rozwiązać. Jest pomocna o każdej porze. Swoim entuzjazmem i optymizmem pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych.Bardzo obrazowo przedstawia rozwiązanie problemu.Po każdym spotkaniu z Panią Małgorzatą czułam się naładowana pozytywną energią. Dziękuje jej z całego serca że mam w niej oparcie. Podziwiam za wiarę i siłę, dzięki której może nieść pomoc innym. Polecam potrzebującym!

#55 ~valdi2754~

~valdi2754~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 10:39:11

Małe sprostowanie-ta pani nie jest psychologiem i nie tylko nie ma prawa do takiego tytułu,ale też nie ma prawa do prowadzenia działalności psychoterapeutycznej!Zgodnie z Ustawą o zawodzie psychologa (można bez trudu znaleźć w internecie)nawet psycholog może prowadzić samodzielną działalność dopiero po rocznym stażu.

#56 ~Miro~

~Miro~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 11:44:48

Pani Facciolo powinna zamknąć usta wszystkim, którzy szydzą z jej ignorancji w dziedzinie psychologii, i pójść na studia psychologiczne, których ukończenie uprawnia do używania tytułu magister psychologii. W dzisiejszym świecie osoby zaawansowane wiekiem też podejmują wysiłek i rozpoczynają studia. Są przecież uniwersytety trzeciego wieku. Nie taki diabeł straszny, jak go malują.

#57 ~Dagi~

~Dagi~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:48:41

Zielonoświątkowa wróżbitka M.Facciolo z Ustki

Masz jakiś problem do Zielonoświątkowców wstrętna katoliczko ???

#58 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 22:06:34

Masz jakiś problem do Zielonoświątkowców wstrętna katoliczko ???

Po czym wnosisz, że Karolina to katoliczka....i do tego wstrętna ?! :D

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 14:57:13

dokładnie... ;)

#60 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 22:03:52

Ta Pani podczas mojej wizyty odbierala telefon! Mowiac ze to bardzo wazne i ona musi podczas gdy ja sobie cala zaryczana siedzialam na krzesle :) ponad to porownywala moje zachowania do swojego syna?! A na koniec nie poinformowala mnie ze nasz czas przekroczyl juz fodzine i wystawila mi rachunek na 180 zl. Nie polecam nikomu kto zbiera sie w sobie przez pewiem czas pokonujac strach przed wizyta i trafia na ta pania. Nie traccie czasu i swoich nerwow. Nie warto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych