Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry psychoterapeuta Słupsk

98 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 18:20:11

Alez droga Emko, ja swojego losu nie oddam w rece byle kogo ! Wrozbita Dawid to klasa sama w sobie, podpowiedzial dokladnie kiedy zniknie mi kurzajka. Polcecam bardzo i prosze tez zwrocic uwage na ceny, ten moj ma stawki juz od 3,92 zł za rozmowe :D Jest wielce wyspecjalizowany, pomaga od spraw sercowych po biznesowe. Prawdziwy fachowiec !

#22 Emka

Emka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 14 maj 2013 - 18:41:27

Mnie rozwaliła u Davida dokładność z jaką określa czas spełnienia się wróżby :D "Pani Wandusia i miłość, Wandusia...dla Ciebie miłość za 18 miesięcy dopierooo" :D

#23 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 20:10:05

Mnie rozwaliła u Davida dokładność z jaką określa czas spełnienia się wróżby :D "Pani Wandusia i miłość, Wandusia...dla Ciebie miłość za 18 miesięcy dopierooo" :D

Haha Emko a zauwazylas jak dokladnie zdiagnozowal problemy zdrowotne u drugiej pani ? "Gorna czesc kregoslupa do naprawy i prawa strona oka" :D No mistrz ! Tak sie zastanawiam po cholere juz są lekarze ? Wrozbita Dawid rozpoznaje schorzenia na odleglosc, bez patrzenia na chorego, karty nie kłamią ! I tylko 3,92 zł za porade, toz to jak za darmo !

Użytkownik żal.pl edytował ten post 14 maj 2013 - 20:10:26

#24 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 14 maj 2013 - 21:23:24

Ta "prawa strona oka" jest najlepsza :D nie widziałam że może bolec np. pół oka, no ale kim my jesteśmy, by spierać się z TAKĄ diagnozą ? :D

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 20:09:59

To prawda Małgorzata Facciolo pisze opinie o danej osobie nie widząc jej na oczy, też ten fakt potwierdzam, żenada, jest to osoba bez kwalifikacji, kompetencji, a koło psychologa to nawet nie siedziała, to wróżbitka, tylko brdzo kiepska. Ludzie jak macie do niej iść to lepiej naprawdę skorzystać z porady wróżbity Daniela i tylko niecałe 4 zł zapłacicie a nie tak dużo za jakieś marne wypociny bez wartości. To arogantka i manipulantka, pseudoterapeutka bez kwalifikacji.Nie dajcie się nabrać i zmanipulować, za pieniądze zrobi wszystko, nie widząc nigdy na oczy człowieka zmiesza go z błotem, ŻENADA, ŻENADA, ŻENADA.....omijajcie tą pseudoterapeutkę.

#26 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 20:13:25

To prawda Małgorzata Facciolo pisze opinie o danej osobie nie widząc jej na oczy, też ten fakt potwierdzam, żenada, jest to osoba bez kwalifikacji, kompetencji, a koło psychologa to nawet nie siedziała, to wróżbitka, tylko brdzo kiepska. Ludzie jak macie do niej iść to lepiej naprawdę skorzystać z porady wróżbity Daniela i tylko niecałe 4 zł zapłacicie a nie tak dużo za jakieś marne wypociny bez wartości. To arogantka i manipulantka, pseudoterapeutka bez kwalifikacji.Nie dajcie się nabrać i zmanipulować, za pieniądze zrobi wszystko, nie widząc nigdy na oczy człowieka zmiesza go z błotem, ŻENADA, ŻENADA, ŻENADA.....omijajcie tą pseudoterapeutkę.

O zgrozo, jak mozna pomylic sie wobec tak znamienitej osoby jaką jest wrozbita DAWID !!! To wielce szanowny pan wrozbita Dawid i prosze zapamietac ! :D

#27 ~Aguś~

~Aguś~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 12:31:03

Dziwne, jak ktoś widzi w kimś dobro i prawde, to zaraz trzeba takiego człowieka zmieszać z błotem. Nie wiem dlaczego Pani tak się uwżięła na Panią Małgosię? Być może postawiła Pani słuszną i prawdziwą diagnozę a teraz PaniJą oczernia. Tak naprawdę wydaje mi si,że musiałaby Pani skorzystać z terapii i psychiatry bo psycholog to dla Pani za mało. Jest Pani osobą o ograniczonych zasobach umysłowych skoro straszy Pani prokuraturą kobietę, która wielu ludziom pomogła i robi to nadal.

#28 ~Aguś~

~Aguś~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 12:43:55

Tak, ja również potwierdzam, że Małgorzata Facciolo to niekompetentna osoba, stawia diagnozy psychologiczne, nie będąc wykwalifikowanym psychologiem-ukończyła roczny kursik , po to, żeby ludzi deptać nie widząc danej osoby na oczy. Jak wróżbitka z tarota stawia diagnozy nie widząc danej osoby na oczy, sam ten fakt potwierdza jej niekompetencje, brak wiedzy, ignorację, arogancję, wulgarność, podłość, chamstwo, przekupstwo(wizyty prywante...o zgrozo), najwyższy czas, żeby tą wróżbitką zajęła się prokuratura, sprawa warta poświęcenia PROKURATURY.Szczególnie zawzięta na kobiety, myślę, że sama ma nieułożone życie osobiste  oraz prolemy psychiczne i psychologiczne. Powinna jak najszybciej udać się do prawdziwej poradni zdrowia psychicznego na badanie, żeby więcej nie szkodzić ludziom. Najwyższy czas, żeby jakieś kompetentne słuzby zajęłysię tą szamanką.OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
Czytając Pani wpis wydaje mi się, że ma Pani coś z deklem. Może Pani nie lubi mężczyzn? Ja uważam, że to Pami Małgosia powinna złożyć donos na Panią do prokuratury, bo oskarża ją Pani o seksizm! do niedopuszczalne! Być może tak Panią zabolała diagnoza jaką Pani Małgosia Pani wystawiła? Ludzie czego wy się czepiacie wykształcenia!!! A jakie wy macie?! gdyby każdego pracę oceniać po wykształceniu a nie po tym co zrobili dla innych ludzi, to połowa ludzkości nie miała by roboty! Niech Pani się leczy u psychiatry bo na psychologa to już za późno! Pani chyba sama siebie nie lubi.

#29 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 31 maj 2013 - 00:56:39

Dziwne, jak ktoś widzi w kimś dobro i prawde, to zaraz trzeba takiego człowieka zmieszać z błotem. Nie wiem dlaczego Pani tak się uwżięła na Panią Małgosię? Być może postawiła Pani słuszną i prawdziwą diagnozę a teraz PaniJą oczernia. Tak naprawdę wydaje mi si,że musiałaby Pani skorzystać z terapii i psychiatry bo psycholog to dla Pani za mało. Jest Pani osobą o ograniczonych zasobach umysłowych skoro straszy Pani prokuraturą kobietę, która wielu ludziom pomogła i robi to nadal.

Nikt tu się nie "uwziął na panią Małgosię" po prostu ludzie piszą, zgodnie zresztą z prawdą, ze ona nie jest psychologiem i tyle ;)

A Ty Aguś statystyki prowadzisz pod jej gabinetem, że wiesz ilu ludziom ona pomogła ?

Mojej koleżance kosmetyczka pomogła, bo miała problem z cerą, chyba powinna się zacząć tytułować dermatologiem :P

#30 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 12:43:14

Szukając pomocy psychoterapeuty, skontaktowałem się z panią Facciolo. Był to rekonesans, chciałem dowiedzieć się nie tylko, ile kosztuje wizyta, ale również jakie są kwalifikacje tego psychoterapeuty, jaka instytucja nadała mu prawo posługiwania się tytułem psychoterapeuty, czy jest członkiem towarzystwa psychologicznego itd. Pani Facciolo postawiła sprawę w następujący sposób: zapytała, czy szukam psychoterapeuty z wykształceniem czy skutecznego. Następnie przez ponad pięć minut pani Facciolo zachwalała siebie jako psychoterapeutę, mówiła o swoich sukcesach zawodowych, o tym, że pomogła wielu osobom (w tym ostatnio wielu mężczyznom), o tym, że jej zadowoleni klienci przyznają jej pierwsze miejsca w rankingach internetowych itd. W moich uszach ta autoprezentacja zabrzmiała jak recytacja źle przygotowanego kandydata na pracownika  w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Wielomówność pani Facciolo, jej zupełny brak dystansu do własnej osoby, narcyzm prawie zniechęciły mnie do niej jako psychoterapeuty. Oczywiście nie umówiłem się na wizytę.

#31 ~lig~

~lig~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 10:45:38

Moj profesor mawiał: "zły psycholog stanowi takie samo zagrożenie jak nóż w rękach szaleńca". Zatem uwaga na szamanów!

#32 tymon

tymon

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 06 czerwiec 2013 - 17:56:43

No ale jednak oni mieli rzetelne przygotowanie po studiach psychologicznych, znali mechanizmy ;) i myślę że jednak dawało im to większe kompetencje niż roczna podyplomówka. Co do Twojego przykładu, to zgadzam się że to zaskakujące ale jednak wytłumaczalne. Ciężko jest ocenić skutki terapii, można to zrobić ogólnie, zbyt wiele zależy od osobowości pacjenta, jego postrzegania rzeczywistości. Poza tym psychoterapeuta nie będący psychologiem może zwyczajnie nie zdawać sobie sprawy z popełnianych przez siebie błędów ;)

Szukając specjalisty warto zajrzeć na  http://www.znanyleka...rzy/psychologia. Znajdziecie wybitnych specjalistów, dobrego psychologa i gabinet psychologiczny na NFZ. 

#33 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 06 czerwiec 2013 - 18:04:56

Szukając specjalisty warto zajrzeć na  http://www.znanyleka...rzy/psychologia. Znajdziecie wybitnych specjalistów, dobrego psychologa i gabinet psychologiczny na NFZ. 

Ja akurat nie szukam ale dzięki :) nigdy nie wiadomo komu i kiedy może się przydać namiar na specjalistę.

#34 ~Pokrzywdzony~

~Pokrzywdzony~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 14:51:25

M.Facciollo to jakaś szamanka! Nie widzi człowieka na oczy a potrafi ( np. z opowiesci zawziętego męza, ktory szuka haka na zonę w rozwodzie) opisać osobowość! osoby. Normalnie wrózka magiczna z bardzo suuuuuuuubiektywną opinią! Drugą stronę karze, oczernia, ocenia po swojemu a klienta oczywiscie chwali i docenia.
Mało rzetelna i jak dla mnie takie osoby powinny placić karę za podszywanie się pod tytuł psychoterapeuty! Zastanawiające jest to, ze ta pani nie jest lekarzem a podaje ze moze wystawic zaświadczenie z rozpoznaniem! Swiadczy inne tez uslugi "pomocowe" tylko jak dla mnie raczej ludziom szkodzi swoją niekompetencją. Szok, szok, szok!!! Sprawa warta poświecenia UWAGI prokuratury szczególnie. NIE POLECAM!

Witam,

jestem w podobnej sytuacji (zostałem oczerniony w "opinii psychologicznej" wydanej przez panią F. na podstawie zeznań byłej partnerki). Jeśli chodzi o prokuraturę, wątpię by chciała się tym zająć, lecz z tego co zorientowałem się po konsultacji z adwokatem - można w tej sprawie wnieść prywatny akt oskarżenia o zniesławienie i o zniewagę. Co Państwo o tym sądzą? Najwyższa pora zrobić porządek z tą obrzucającą błotem szamanką!

Pozdrawiam,

Pokrzywdzony

#35 ~Pokrzywdzony~

~Pokrzywdzony~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 14:52:19

Witam,

jestem w podobnej sytuacji (zostałem oczerniony w "opinii psychologicznej" wydanej przez panią F. na podstawie zeznań byłej partnerki). Jeśli chodzi o prokuraturę, wątpię by chciała się tym zająć, lecz z tego co zorientowałem się po konsultacji z adwokatem - można w tej sprawie wnieść prywatny akt oskarżenia o zniesławienie i o zniewagę. Co Państwo o tym sądzą? Najwyższa pora zrobić porządek z tą obrzucającą błotem szamanką!

Pozdrawiam,

Pokrzywdzony

#36 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 15 czerwiec 2013 - 16:29:12

Witam,

Pozdrawiam,

Pokrzywdzony

Takie "opinie" w sądzie i tak są niewiele warte, więc spokojnie ;)

Jeśli Ty nie byłeś "badany", to jak rzetelny psycholog może wystawić opinię o Tobie ?

Dla sądu to zawsze będzie tylko świstek obrazujący jakie zdanie ma Twoja żona.

#37 Marcin Ślufarski

Marcin Ślufarski

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:07:38

Przepraszam Panią Małgorzatę Facciolo za krzywdę, jaką doznała ze strony osób ją szaklujących i naruszających jej dobra osobiste. Pani Małgorzata Facciolo wykonała dla mojego dziecka dwa badania w sposób rzetelny i uczciwy. Wnioski postawione w opinii są zgodne z dowodami, jakie posiadam. Osoba, która nie zgadza się z tą opinią, napisała na forum internetowym szkalującą informację pod adresem pani Małgorzaty Facciolo, naruszając jej dobra osobiste. Jednak istotne jest to, że swoją opinią Pani Małgorzata Facciolo zwróciła uwagę na dziecko, jego problemy i potrzeby.  Oczywiście nie dla wszystkich taka opinia jest korzystna, natomiast zdecydowanie korzystna dla dziecka. Każdemu, komu dobro dziecka jest  wartością nadrzędną, polecam tę osobę. Nie kierujcie się informacjami internetowymi, pytajcie ludzi, którzy skorzystali z usług Pani Małgorzaty Faccilolo. Na stronie internetowej każdego można zniszczyć . Szukajcie prawdy, nie sugerujcie się wypowiedziami nieodpowiedzialnych ludzi. Prawdę posiadają ludzie poddani badaniom Pani Małgorzaty Facciolo, a nie informacje internetowe.

Marcin Ślufarski

#38 Marcin Ślufarski

Marcin Ślufarski

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:16:02

Przepraszam Panią Małgorzatę Facciolo za krzywdę, jaką doznała ze strony osób ją szaklujących i naruszających jej dobra osobiste. Pani Małgorzata Facciolo wykonała dla mojego dziecka dwa badania w sposób rzetelny i uczciwy. Wnioski postawione w opinii są zgodne z dowodami, jakie posiadam. Osoba, która nie zgadza się z tą opinią, napisała na forum internetowym szkalującą informację pod adresem pani Małgorzaty Facciolo, naruszając jej dobra osobiste. Jednak istotne jest to, że swoją opinią Pani Małgorzata Facciolo zwróciła uwagę na dziecko, jego problemy i potrzeby.  Oczywiście nie dla wszystkich taka opinia jest korzystna, natomiast zdecydowanie korzystna dla dziecka. Każdemu, komu dobro dziecka jest  wartością nadrzędną, polecam tę osobę. Nie kierujcie się informacjami internetowymi, pytajcie ludzi, którzy skorzystali z usług Pani Małgorzaty Faccilolo. Na stronie internetowej każdego można zniszczyć . Szukajcie prawdy, nie sugerujcie się wypowiedziami nieodpowiedzialnych ludzi. Prawdę posiadają ludzie poddani badaniom Pani Małgorzaty Facciolo, a nie informacje internetowe.

Marcin Ślufarski

#39 Marcin Ślufarski

Marcin Ślufarski

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:18:33

Marcin Ślufarski  mój wpis dotyczył dnia 16.06.2013 

#40 ~grażka~

~grażka~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 12:49:16

Czy ktoś coś słyszał o psychologu pawle wierzchowskim??,,,,dostałam na niego namiary ,,ale chcę się podpytać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych