Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry psychoterapeuta Słupsk

98 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Chmurka~

~Chmurka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 18:23:22

Witajcie

Polecam panią Małgorzatę Facciolo dyplomowana psychoterapeutka. Parę miesięcy temu przyjmowała na wojska polskiego, ale od pewnego czasu przyjmuje na mostnika. Jest na prawdę dobra i skuteczna. Widać, że posiada ogromną wiedzę i na dodatek ciągle się dokształca. Kiedyś chodziłam do kogoś innego i na prawdę widzę ogromnę przepaść pomiędzy tamtą a tą panią... Jest szybka, konkretna, doświadczona i posiada ogrom wiedzy psychologicznej tak w skrócie mogę scharakteryzować jej pracę. Angażuję się i na prawdę chcę pomóc rozwiązać problem.. bo niektórzy wiadomo jak robią chca zatrzymać klienta jak najdłużej, aby ciągnąć kasę a prbolem się nie rozwiązuje...tak jak wyżej ktos napisał czasem człowiekowi potrzebna jest rozmowa z miła panią, wygadanie się, lecz jak problem jest na prawdę poważny typu: nerwice, depresje, zaburzenia psychiczne to taka rozmowa nie wystarczy potrzeba wówczas prawdziwego fachowca i ta pani właśnie taka jest zawdzięczam jej na prawdę dużo mogę żyć i normalnie funkcjonować :) wiem, że sama nie byłabym wstanie rozwiązać swoich konfliktów i nie wiem nawet jak by się to skończyło..... wystarczy się przejsć na mostnika i wisi jej szyld poradnia zdrowia psychicznego numer telefonu. Jeśli chodzi o koszta to cena też wydaje mi się przystępna jak ostatnio tam chodziłam to zapłaciłam 50 zł za wizytę. Wspomnę jeszcze, że zna ciekawe techniki i wykorzystuje je w pracy, które pomagają rozwiązać problemy, nieświadome konflikty.

#2 ~yoko~

~yoko~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 13:18:03

.....trochę zaktualizuję opinię...w zupełnosci się zgadzam a opinią wyżej i dodam,ze Pani M. stosuje nie tylko terapie indywidualne.Od jakiegoś czasu uczęszczam na spotkania z męzem..wiecie jak to jest...nie zawsze kolorowo....i juz po kilku wizytach,....zaczynam dostrzegać barwy....rzeczowo konkretnie a co najwazniejsze..odnosisz wrazenie...że te kilkadziesiat minut które spędzacie razem na terapi..naprawde ma sens...nie chce kadzić...cukrzyć...to nie w miom stylu..zapewniam,że samo sie nic nie zrobi, nikt nie odnajdzie optymalnej drogi za nas...ale wkazać kierunek Pani M potrafi....pozdrawiam:)...Ps.wybór zawsze zależy od Ciebie...:)yoko:)

#3 ~malgorzata~

~malgorzata~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 23:39:26

Widze, ze te dwa posty sa wynikiem autorekalmy pani Małgorzaty Facciolo. Wobec tego postanowiłam zabrać głos i napisać swoje zdanie. Niestety nie mogę zgodzić się z rekomendacją usług Pani Facciolo. Niestety sama poddałam się jej pseudo terapii. Wykazała się dużą niedyskrecją i brakiem profesjonalizmu. jest osobą , która nie potrafi słuchać innych i stosuje metodę - ja wiem najlepiej-. Dla mnie to jest osoba , która manipuluje i oszukuje innych. Przestrzegam przed jej usługami.

#4 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 08:38:07

Tylko że z informacji na stronie wynika, że ta pani nie jest psychologiem ani psychoterapeutą. Jest pedagogiem i certyfikowanym trenerem. "Studia pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej" to nie jest ani psychologia ani szkoła psychoterapii dająca certyfikat psychoterapeuty. A psychologia kliniczna na Akademii w Gdańsku to zwykła roczna podyplomówka, na którą może pójść prawie każdy. Z tego, co wiem, to prawo w naszym kraju jest takie, że praktycznie każdy może też otworzyć sobie gabinet psychoterapeutyczny, więc widocznie ta pani z tego skorzystała. Może rzeczywiście jest dobra, nie wiem, nie próbowałam, ale trochę mi się to nie podoba.

#5 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 00:45:24

To nie do pomyślenia, ze osoba bez uprawnień używa tytułu psycholog kliniczny sprawdzić można na stronach kościoła zielono swiatkowcow w Pabianicach i Elblagu. Moze sie w końcu jakieś służby tym zajmą..

#6 ~Obcy~

~Obcy~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 18:08:25

To nie do pomyślenia, ze osoba bez uprawnień używa tytułu psycholog kliniczny sprawdzić można na stronach kościoła zielono swiatkowcow w Pabianicach i Elblagu. Moze sie w końcu jakieś służby tym zajmą..

Pani Iwonko: Ciekawy zwrot... Jakie Służby...!? "SB", "KGB", a może agent Tomek!? :ph34r:

#7 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 09:59:20

To macie Państwo kogoś do polecenia??
pozdrawiam

#8 ~aGATA~

~aGATA~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 13:36:25

Witam. Te wszyskie bzdury które ktoś wypisuje pod adresem Pani Małgosi są nieprawdą. Pani Małgosia ma wiele doswiadczenia jest konkretna i pomoze każdemu kto do niej przyjdzie. Wybaczcie mi ale rozpisywanie się na temat braku kwalifikacji jest nie na miejscu i świadczy o zazdrości tych co nie posiadają żadnego wykstałcenia. Pozdrawiam

#9 Emka

Emka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 14:59:11

Witam. Te wszyskie bzdury które ktoś wypisuje pod adresem Pani Małgosi są nieprawdą. Pani Małgosia ma wiele doswiadczenia jest konkretna i pomoze każdemu kto do niej przyjdzie. Wybaczcie mi ale rozpisywanie się na temat braku kwalifikacji jest nie na miejscu i świadczy o zazdrości tych co nie posiadają żadnego wykstałcenia. Pozdrawiam

A jakiś konkret ? w czym ma wiele doświadczenia i na czym ono polega ? Jakie ma wykształcenie ?
Nie twierdzę że ta pani nie jest psychologiem, po prostu jej nie znam.

Ktoś wyżej pisząc miał rację, że pojawia się teraz sporo gabinetów psychoterapeutycznych a tak naprawdę nie ma pewności kogo w nim spotkamy ;)
roczna czy dwuletnia podyplomówka z pomocy psychologicznej moim zdaniem to za mało, by móc prowadzić psychoterapię ;)
więc prośmy o okazanie dyplomów ukończenia "psychologii" 5cio letniej !!!

Potem taki psycholog może się specjalizować w psychoterapii ale studia ogólne powinien mieć psychologiczne.

#10 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 14:35:31

Najważniejsze jest to że Pani Małgorzata pomaga tym, którzy szukają pomocy a nie wiedzą gdzie jej szukać. Dlatego moim zdaniem liczy się to że wielu ludziom pomogła i pomaga, wykształcenie nie ma tu znaczenia, skoro widać efekty jej pracy to znaczy że wykonuje ją swietnie bo jest do tego powołana.

#11 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 09:34:44

Miałam okazję korzystać z usług pani M. Facciolo, i jestem naprawdę zadowolona. Temat dotyczył granic. To prawda, że jest wiele osób z certyfikatem psychologa, ale to nie oznacza że są to osoby godne polecenia. Ta panie ma naprawdę duże doświadzczenie, i po jej wizycie szczerze ją POLECAM.

#12 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 22:02:14

Koleżanka poleciła mi pania Wiolettą Wiczkowską Etmańską że podobno jest obecnie najlepsza nie tylko jest psychologiem ale też chyba jedynym psychoterapeutą w Słupsku nie wierzyłam w taką pomoc ale naprawdę pomaga mało tego jak nie miałam pieniędzy w pewnym okresie na wizyty powiedziała że mam przychodzić że to jest najważniejsze a zapłacę póżniej gdyby wszyscy lekarze byli tacy...

#13 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 17:05:35

Dyplomowanym psychoterapeutą jest również pani Maja Mordal-Chrzanowska.
Oczywiście jest rownież psychologiem.

#14 ~cola~

~cola~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 21:05:18

M.Facciollo to jakaś szamanka! Nie widzi człowieka na oczy a potrafi ( np. z opowiesci zawziętego męza, ktory szuka haka na zonę w rozwodzie) opisać osobowość! osoby. Normalnie wrózka magiczna z bardzo suuuuuuuubiektywną opinią! Drugą stronę karze, oczernia, ocenia po swojemu a klienta oczywiscie chwali i docenia.
Mało rzetelna i jak dla mnie takie osoby powinny placić karę za podszywanie się pod tytuł psychoterapeuty! Zastanawiające jest to, ze ta pani nie jest lekarzem a podaje ze moze wystawic zaświadczenie z rozpoznaniem! Swiadczy inne tez uslugi "pomocowe" tylko jak dla mnie raczej ludziom szkodzi swoją niekompetencją. Szok, szok, szok!!! Sprawa warta poświecenia UWAGI prokuratury szczególnie. NIE POLECAM!

#15 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 08:34:57

Tak, ja również potwierdzam, że Małgorzata Facciolo to niekompetentna osoba, stawia diagnozy psychologiczne, nie będąc wykwalifikowanym psychologiem-ukończyła roczny kursik , po to, żeby ludzi deptać nie widząc danej osoby na oczy. Jak wróżbitka z tarota stawia diagnozy nie widząc danej osoby na oczy, sam ten fakt potwierdza jej niekompetencje, brak wiedzy, ignorację, arogancję, wulgarność, podłość, chamstwo, przekupstwo(wizyty prywante...o zgrozo), najwyższy czas, żeby tą wróżbitką zajęła się prokuratura, sprawa warta poświęcenia PROKURATURY.Szczególnie zawzięta na kobiety, myślę, że sama ma nieułożone życie osobiste oraz prolemy psychiczne i psychologiczne. Powinna jak najszybciej udać się do prawdziwej poradni zdrowia psychicznego na badanie, żeby więcej nie szkodzić ludziom. Najwyższy czas, żeby jakieś kompetentne słuzby zajęłysię tą szamanką.OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

#16 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 08:41:58

Zielonoświątkowa wróżbitka M.Facciolo z Ustki

#17 ~Piter~

~Piter~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 22:34:01

Na dzień dzisiejszy nie ma ustawy o zawodzie psychologa i psychoterapeuty, więc każdy może otworzyć gabinet i tytułować się jak chce bez żadnych konsekwencji.

Podobnie jest zresztą w innych zawodach. Nawet, gdy zawód dietetyka jest prawnie chroniony to wystarczy się nazwać specjalistą dietoterapii, diet coachem a działalność nazwać nie gabinetem dietetycznym a dietoterapeutycznym lub gabinetem diet coachingu i już problem z głowy. Nawet gdy będzie ustawa o zawodzie psychologa czy psychoterapeuty nadal będzie można nazwać się jakimś doradcą (np. życiowym i o połowę tańszym) i problem będzie rozwiązany.

A pani Facciolo może spokojnie nazywać się psychoterapeutą, bo coś tam z terapii pokończyła. Psychologiem byłoby na wyrost z etycznego punktu widzenia, bo już nie prawnego, gdyż prawo nie ma tu nic do rzeczy w świetle braku ustawy.

A te dyplomowanie psychoterapeutów to możecie do kosza wrzucić. W Polsce istnieje kilkadziesiąt stowarzyszeń psychoterapeutycznych. To są tylko stowarzyszenia, a nie organy rządowe. Najmocniejsze jest owszem PTP, ale można mieć spokojnie certyfikaty inne i nie trzeba być jej członkiem. PTP nie działa tak jak Izba Lekarska, która może odebrać komuś prawo wykonywania zawodu.

Nie tak dawno (10-15 lat temu) prawie żaden z psychologów po studiach nie kończył szkoły psychoterapii, własnej terapii czy superwizji i pracowali, funkcjonowali w zawodzie. Ba...stare wygi się zasiedziały i pracują do tej pory nic nie kończąc z terapii. No i może mają rację, bo badania nad skutecznością terapii są zaskakujące. Na przykład niejednokrotnie początkujący terapeuci lub laicy bez wykształcenia wypadali lepiej niż ci po kursach.

#18 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 13 maj 2013 - 23:31:09

Nie tak dawno (10-15 lat temu) prawie żaden z psychologów po studiach nie kończył szkoły psychoterapii, własnej terapii czy superwizji i pracowali, funkcjonowali w zawodzie. Ba...stare wygi się zasiedziały i pracują do tej pory nic nie kończąc z terapii. No i może mają rację, bo badania nad skutecznością terapii są zaskakujące. Na przykład niejednokrotnie początkujący terapeuci lub laicy bez wykształcenia wypadali lepiej niż ci po kursach.

No ale jednak oni mieli rzetelne przygotowanie po studiach psychologicznych, znali mechanizmy ;) i myślę że jednak dawało im to większe kompetencje niż roczna podyplomówka. Co do Twojego przykładu, to zgadzam się że to zaskakujące ale jednak wytłumaczalne. Ciężko jest ocenić skutki terapii, można to zrobić ogólnie, zbyt wiele zależy od osobowości pacjenta, jego postrzegania rzeczywistości. Poza tym psychoterapeuta nie będący psychologiem może zwyczajnie nie zdawać sobie sprawy z popełnianych przez siebie błędów ;)

#19 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 16:48:49

Boze ... nie rozumiem. Po co ludzie płacicie tyle pieniedzy jak pomoc w sprawach psychologicznych jest na wyciągniecie reki. Ktos pisal ze ta pani Małgorzaty Facciolo bierze 50 zl za wizyte a ja mam zdecydowanie lepszy i tanszy sposob.

Wróżbita Dawid nie myli sie, zawsze szybko i bardzo konkretnie powie co nas w zyciu spotka, jak mamy sobie radzic z problemami a co najlepsze jest konkurencyjny. Bierze tylko niecale 4 zl za rozmowe ! Polecam i zycze powodzenia. Ach na dole przedstawie krotkie CV tego pana, mozna na wlasne oczy zobaczyc i na wlasne uszy uslyszec jak konkretny jest to wróżbita:

:D

Użytkownik żal.pl edytował ten post 14 maj 2013 - 16:50:14

#20 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 14 maj 2013 - 18:05:28

:D :D boski jest ten "Twój" wróżbita, pewność siebie godna podziwu :D Ja co prawda jestem fanką wróżbity Macieja ale przyznaję że ten Dawid bije go na głowę :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych