Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry mechanik samochodowy

121 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 09:32:21

Dobry mechanik jest w Auto-Marku:)

#42 ~kokot~

~kokot~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 20:57:55

dobry elektryk --> AutoVir na Pasiece koło Nadleśnictwa
dobry mechanik --> Małopolska
dobry diagnosta --> stacja kontroli pojazdów za CPN w strone Słupska

#43 ~chuck norris~

~chuck norris~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 22:23:49

dobry elektryk --> AutoVir na Pasiece koło Nadleśnictwa
dobry mechanik --> Małopolska
dobry diagnosta --> stacja kontroli pojazdów za CPN w strone Słupska

dobry mechanik --> stacja diagnostyczna "Malinowscy" - wyczarują z igły widły :)

#44 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 23:07:23

dobry mechanik co ma w du*** kranik :P i po ten temat?? jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził, jeden jeździ do mechanika i nie ma problemu z niczym drugi maruda pojedzie do tego samego a potem do następnego itd. i zawsze coś nie tak będzie. Piszecie o Szastaku?? a ja pojechałem do niego i 3 tygodnie stał samochód bo nie wiedzieli co z nim i cuda na kiju a wystarczyło filtr paliwa zmienić :P i co mam napisać że jest do dupy??? Byłem u tego na zielonej i zmieniałem coś z zawieszeniem i wszystko grało i co mam napisać ??? że za......y !!! Jeden na drugiego gada a pewnie większość z was to dobrzy znajomi "mechaników" jak nie sami "pseudo mechanicy". Już widzę za chwile w postach pytania i docinki za kim ja jestem itp. otóż oświadczam wszem i wobec że za nikim oraz "jak się uderzy w stół to nożyce się pierwsze odezwą" a prawda i tak się sama obroni. Pozdrawiam wszystkich mechaników jeszcze kilka lat i tak warsztaty pozamykacie bo już teraz do samochodu bez komputera nie podchodź a młotkiem i przecinakiem to będziecie sobie mogli figurkę z drzewa wyciosać :D

#45 ~miś~

~miś~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2012 - 19:43:27

tak jak każdy ma swojego lekarza,tak każdy powinien mieć swojego mechanika, trzeba dobrze szukać, to się znajdzie, Ja swoje auto naprawiam u Karola na Kaszubskiej i jestem zadowolony, ale słyszałem że Marek Ś. i Szastak też jest dobry, POWODZENIA w szukaniu

#46 ~jez~

~jez~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 13:03:46

Swieta racja koles przy mnie rozebral silnik i zlozyl go w jeden dzien kompletny remont zrobil jest mlody ale magik polecam ten warsztat i stacje

#47 ~tmcrit nearer~

~tmcrit nearer~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 13:07:49

Swieta racja koles przy mnie rozebral silnik i zlozyl go w jeden dzien kompletny remont zrobil jest mlody ale magik polecam ten warsztat i stacje bo robie tam przeglady i do kazdego mam jekiegos gratisa

oczywiscie mowa o stacji diagnostycznej Malinowscy

#48 ~tmcrit nearer~

~tmcrit nearer~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 13:08:27

Swieta racja koles przy mnie rozebral silnik i zlozyl go w jeden dzien kompletny remont zrobil jest mlody ale magik polecam ten warsztat i stacje bo robie tam przeglady i do kazdego mam jekiegos gratisa

oczywiscie mowa o stacji diagnostycznej Malinowscy

#49 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 22:57:46

Marek może i dobry ale lubi też jajka zamoczyć,kobity swojej bym nie wysłał do niego,ale teściową tak..gęś czy kura aby dziura,no proszę jak ładnie się zrymowało Dołączona grafika

A czy ten dziarski mechanik ma duży lewarek?

#50 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 10:08:41

A czy ten dziarski mechanik ma duży lewarek?

Jak twój kuferek :)

#51 ~rozmarzona Krystyna~

~rozmarzona Krystyna~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 10:35:19

Ach, to wspaniale, że w naszym mieście jest taki warsztat: z kompleksową obsługą, gratisami i odpowiednimi narzędziami, z ktorego klient/ka wychodzi zadowolony/a!!! :rolleyes:

#52 ~Rozmrożony Krystian~

~Rozmrożony Krystian~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 13:52:47

taaa??
..a scypcyki dobre są na wszystko..tam uscypnie tu ugryzie a jaką dziurkę wywierci moje wiertełko :)

#53 ~drapieżna Krysia~

~drapieżna Krysia~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 19:48:30

Wygląda coraz bardziej obiecująco :) A czy to wiertelko ma moc wiertarki udarowej? Wg kalendarza 7 września to dzień mycia kołpaków, szkoda że nie złożyłam TAM wizyty. Pewnie i to jest w ofercie, a sobote już nieczynne, ech...

#54 ~sunken~

~sunken~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2012 - 10:58:34

Wygląda coraz bardziej obiecująco :) A czy to wiertelko ma moc wiertarki udarowej? Wg kalendarza 7 września to dzień mycia kołpaków, szkoda że nie złożyłam TAM wizyty. Pewnie i to jest w ofercie, a sobote już nieczynne, ech...

Masło to znowu ty;>???

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2012 - 21:22:55

Swieta racja koles przy mnie rozebral silnik i zlozyl go w jeden dzien kompletny remont zrobil jest mlody ale magik polecam ten warsztat i stacje

#56 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2012 - 22:51:31

polecamy RYSIO - MECHANIK WSZYSTKO SPRAWNIE I DOBRZE KOŁO STRAŻY POŻARNEJ. RYSIO W MIEŚCIE A PAPROCH DZIAŁA

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 12:35:17

polecamy RYSIO - MECHANIK WSZYSTKO SPRAWNIE I DOBRZE KOŁO STRAŻY POŻARNEJ. RYSIO W MIEŚCIE A PAPROCH DZIAŁA

Jaki tam Rysio...najlepszy jest ASfalt!!

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2012 - 10:07:49

szostak dobry mechanik ale kombinator nie powierzył bym mu swojego samochodu ;)

#59 ~KimBoKastekniv~

~KimBoKastekniv~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 19:44:46

Marek może i dobry ale lubi też jajka zamoczyć,kobity swojej bym nie wysłał do niego... Dołączona grafika

Jak Twoja 'kobita' tak daje na prawo i lewo, to lepiej nawet do księdza do spowiedzi jej nie puszczaj.
Albo do mnie przyślij :D

#60 ~zejdź na ziemie~

~zejdź na ziemie~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 22:58:56

Jak Twoja 'kobita' tak daje na prawo i lewo, to lepiej nawet do księdza do spowiedzi jej nie puszczaj.
Albo do mnie przyślij :D

taaaa a jak przyjdzie zdecydowana i chetna to takiemu cwanemu przy klawiaturze raptem tulipan więdnie i zmieszany jest jak bigos

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych