Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry mechanik samochodowy

121 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2011 - 22:32:15

W związku z duż liczbą popełnianych wykroczeń przez zamożnych MECHANIKÓW Poszukuje TEGO DOBREGO jest w okolicy MIASTKA Taki? , czy są tacy? możecie kogoś polecić ? z góry dziękuje za DONOS ;) B)

#2 ~skubi du~

~skubi du~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 10:51:02

W związku z duż liczbą popełnianych wykroczeń przez zamożnych MECHANIKÓW Poszukuje TEGO DOBREGO jest w okolicy MIASTKA Taki? , czy są tacy? możecie kogoś polecić ? z góry dziękuje za DONOS ;) B)

Nie ma takowych mechaników w Miastku..Ci dobrzy,abyło ich kilku zostało wygryzionych przez cwaniaków.
Raczej postawił bym na emerytów jeżeli jeszcze żyją.
Powodzenia.

#3 ~PERD~

~PERD~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 15:35:15

Chciałbym pomóc ale też mi się wydaje że nie ma takiego ... wszyscy pozstawiaja wiele do życzenia mógłbym tak wymieniać ich co do jednego :)

#4 ~burasuka~

~burasuka~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 20:46:53

No,ja dojeżdżam do Slupska z moim autem,sorry ale tylko do jednego warsztatu mam tam zaufanie.W Miastku kiepsko z uczciwymi mechanikami,kilkakrotnie mi to udowodnili.

#5 ~auto juz na szrocie~

~auto juz na szrocie~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 23:03:04

Mechanicy z tzw. Mleczarni..tak sknocili mi auto,że teraz nadaje się na szrot..Wczesniej zespawali mi pęknietą rure..jak zajrzałem po poł roku pod auto aż krew mnie zalała..nasmarkane a nie zespawane..ledwo sie trzymala ta stara rura.
Tam jest dobry tylko elektryk Jasiu S.
Reszta to szkoda dalej pisać.

#6 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 20:14:46

Ponoć jest dobry - drogi na zielonej ale nie miałem przyjemności tam robić auta a co do mleczarni to tam jest tez zakład naprawczy?

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 20:42:06

Wszystko schrzanią, albo zrobią prowizorke. Oczywiście w pakiecie uslug jest wulgarne słownictwo, dym z papierochów, brudzenie tapicerki ufajdanym roboczym strojem i nie dbanie o estetykę. Ale każdy mechanik czuje się panem, bo jest niezastąpiony hę a co.

#8 ~burasuka~

~burasuka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 07:38:04

Ponoć jest dobry - drogi na zielonej ale nie miałem przyjemności tam robić auta a co do mleczarni to tam jest tez zakład naprawczy?

Buahaha z ta Zieloną to dobry żart :lol:

#9 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 08:52:17

:D B) CZYLI W MIASTKU NIE MA MECHANIKA :D to gdzie robicie samochody ? B)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 10:51:03

Szostak jest dobry ale drogi! Jesli jesteś z Miastka to popytaj o Marka S dobry mechanik

#11 ~wlodi24~

~wlodi24~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 11:39:25

Buahaha z ta Zieloną to dobry żart :lol:

autoreklama dla samego siebie zawsze jakiś nieświadomy człowiek to przeczyta i pojedzie tam dobry mechanik jest na jeziornej na złomie rozbiera fure w 20 min hehe

#12 ~córcia~

~córcia~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 15:51:19

Szostak jest dobry ale drogi! Jesli jesteś z Miastka to popytaj o Marka S dobry mechanik

Marek może i dobry ale lubi też jajka zamoczyć,kobity swojej bym nie wysłał do niego,ale teściową tak..gęś czy kura aby dziura,no proszę jak ładnie się zrymowało :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 15:57:18

Mechanicy z tzw. Mleczarni..tak sknocili mi auto,że teraz nadaje się na szrot..Wczesniej zespawali mi pęknietą rure..jak zajrzałem po poł roku pod auto aż krew mnie zalała..nasmarkane a nie zespawane..ledwo sie trzymala ta stara rura.
Tam jest dobry tylko elektryk Jasiu S.
Reszta to szkoda dalej pisać.

Była Mleczarnia to garaże Mleczarni..ulicy nie pamietam,ale blisko byłej mleczarni ś.pamięci.

#14 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 17:34:15

Marek może i dobry ale lubi też jajka zamoczyć,kobity swojej bym nie wysłał do niego,ale teściową tak..gęś czy kura aby dziura,no proszę jak ładnie się zrymowało :)

hehe może nie do końca tak...ale panowie chociaż za ładne oczy niezłe rabaty ;)...panowie auto podstawiajcie wy a do odbioru żonki a wrócą z rabatem ;)...chyba że jest na tyle straszna, że zapłaci podwójnie za mus oglądania buźki bez torby na niej ;DDD...pozdrawiam

#15 ~tutejszy~

~tutejszy~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 21:14:03

Proponuje spróbowaćna przęsinie (pierwsz garaż po prawej)Naprawił mi to co dla INNYCH KOWALI w naszym Miastku było niemożliwe
A cenowo to jest normalnie..czyli na części lepsze jakoścowo musisz głębiej sięgnąć do kieszeni,to jest podstawą sukcesu.
POZDRAWIM !!!

#16 ~krystyna~

~krystyna~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2011 - 21:35:42

hehe może nie do końca tak...ale panowie chociaż za ładne oczy niezłe rabaty ;)...panowie auto podstawiajcie wy a do odbioru żonki a wrócą z rabatem ;)...chyba że jest na tyle straszna, że zapłaci podwójnie za mus oglądania buźki bez torby na niej ;DDD...pozdrawiam

Marek S jest bardzo dobrym mechanikiem i z pewnoscia mozna mu powierzyc auto. Wiesz ze bedzie w dobrych rekach i napewno naprawione. Tak wogole to kilku dobrychmechanikow jest w Miastku, nie sluchajcie i nie czytajcie tych bzdur.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 00:19:45

Marek S jest bardzo dobrym mechanikiem i z pewnoscia mozna mu powierzyc auto. Wiesz ze bedzie w dobrych rekach i napewno naprawione. Tak wogole to kilku dobrychmechanikow jest w Miastku, nie sluchajcie i nie czytajcie tych bzdur.

Krysia bo tak się chyba zwiesz.
Marek Sz. moze i dobry w te klocki..widać że kokietka z Ciebie.. auto ależ oczywiście ..nie czytasz postów powyżej.
Dobranoc :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 09:04:41

Są dobrzy mechanicy, tylko trzeba szukać, a nie po opłotkowych garażach łazić.

#19 ~PRV~

~PRV~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 14:03:47

Są dobrzy mechanicy, tylko trzeba szukać, a nie po opłotkowych garażach łazić.

gdzie? w miastku... heeh dobre

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 18:51:06

Kto chce, znajdzie. Strach napisać o kogo chodiz, bo zaraz konkurencja z zazdrości i miasteckiejz awiści zakracze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych