Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry ginekolog w Słupsku

277 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kawa~

~kawa~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 18:06:43

wizyta u studzinskiego kosztuje obecnie 200 zl
hmm...jak na zwykle usg i cytologie to chyba przesada...
wiem , ze jest dobry ale pacjentki z problemami, ktore musza byc badane np 4 razy w miesiacu, bo maja np. monitoring cyklu to chyba zbyt wygorowana cena.

Skoro piszesz to rób to rzetelnie:zrobioną masz kalposkopię, cytologię, usg piersi,usg szyjki macicy.Nie wiem czy cena wygórowana ale takiego sprzętu n
awet nie ma szpital, a inni mogą tylko pomarzyć.Wyniki badań oprócz cytologi dostajesz od razu.

#42 ~~iza~~

~~iza~~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 18:47:44

[quote name='kawa' date='13.03.2009, 18:06' post='116055']
Skoro piszesz to rób to rzetelnie:zrobioną masz kalposkopię, cytologię, usg piersi,usg szyjki macicy.Nie wiem czy cena wygórowana ale takiego sprzętu n
awet nie ma szpital, a inni mogą tylko pomarzyć.Wyniki badań oprócz cytologi dostajesz od razu.
[/quo

Kolposkopię :)
Zgadzam się w stu procentach. Wychodząc od Studzińskiego wiesz, że jesteś zbadana. Zakładając, że raz do roku robisz rutynowe badanie to 200 zł za wizytę u tego lekarza nie jest dużą kwotą. Po wizycie u niego jakiś czas temu od razu wiedziałam, że raczej nie pójdę do innego ginekologa. A jeżeli chodzi o wizyty w przychodniach, to polecam Kellasa. Przyjmuje w Kobylnicy. Z tym że jeśli jest potzrebne USG to trzeba jechać do Ustki. Ale to też świetny lekarz.

#43 ~cisza68~

~cisza68~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 13:50:05

Hmmmm...tak wczytuję się uważnie we wszystkie posty i naprawdę utwierdzam w przekonaniu, że wszystko zależy od naszych indywidualnych doświadczeń i sytuacji zdrowotnej. Naprawdę nie ma reguły. Każda z nas jest indywidualnością, każda oczekuje własciwego podejścia - i ma do tego prawo i niestety nie każda oceni danego lekarza w podobny sposób, co inne panie. Czytałam tu wypowiedzi nt lekarzy, u których i ja miałam możliwość być, z wieloma opiniami nie mogę się zgodzić. Nazwisk nie będę wymieniać, bo nie czuję takiej potrzeby. Ale wiem jedno, każda z nas niech trzyma się tego lekarza, któremu ufa i który właściwie traktuje pacjentki. A jesli chodzi o odpłatność za wizyty prywatne - różnie sie one kształtują, ale osobiście uważam, że raz w roku mogę nagrodzić siebie i zrobić badania w jednym miejscu, bez konieczności czekania, umawiania i biegania po różnych miejscach. Cenię sobie swój czas i lubię wygodę. Pozdrawiam...

#44 ~Natka2000~

~Natka2000~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2009 - 12:22:12

a co myslicie na temata Kusia?

moje koleżanki chodzą, ja też byłam kilka razy

w zasadzie jestem zadowolona, wizyty niedrogie, ale czasem mu sie spieszy...

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 13:18:57

jAK CENOWO KSZTAŁTUJE SIĘ WIZYTA U iWASZKO? cHODZĘ DO bORKOWSKIEGO I MUSZĘ ZMIENIĆ. sAMA ATMOSFERA JEST PRZERAŻAJĄCA...

Proszę o pisanie małymi literami na forum. Z góry dziękuję :)

Użytkownik Conducator edytował ten post 30 marzec 2009 - 22:29:37

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2009 - 08:59:57

a co myslicie na temata Kusia?

moje koleżanki chodzą, ja też byłam kilka razy

w zasadzie jestem zadowolona, wizyty niedrogie, ale czasem mu sie spieszy...

zgadzam sie z toba, tez chodze do borkowskiego i tez musze zmienic. masz racje atmosfera w jego gabinecie jest przerazajaca, robi wszystko jakby za kare ktos mu kazal....tragedia...nigdy nic nie wytlumaczy, wymadrza sie, wogole nie szanuje mlodych pacjentek., mnie tam traktowal jak jakas gowniare...wypisujac mi skierowanie do szpitala nawet nie poinformowal mnie o tym co wypisuje tylko dal i nic...on sie zachowuje jakby tam w gabinecie za kare siedzial, juz nie wspomne o jego nagminnych ponadgodzinowych spoznien do przychodni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i wychodzenia do domu przed czasem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nieprzyjmowania ciezarnych, ktorym cos dolega a nie umowily sie wczesniej na wizyte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1bezczelny typ i tyle, po co on wogole tam pracuje????skoro widac ze nie lubi tego?!

#47 ~mayka~

~mayka~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 12:31:56

hej też interesuje mnie cena i u Markiewicza (słyszałam, że jest ok) i u Piliszczuka. Jest ktoś bardzo zadowolony ze swojego lekarza i prowadzenia przez niego ciąży? Pozdrawiam! i dzięki!

#48 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 18:55:36

hej też interesuje mnie cena i u Markiewicza (słyszałam, że jest ok) i u Piliszczuka. Jest ktoś bardzo zadowolony ze swojego lekarza i prowadzenia przez niego ciąży? Pozdrawiam! i dzięki!

M.Piliszczuk jak najbardziej godny polecenia do prowadzenia ciązy-wizyta 100-robi wszystkie badania;nowy sprzęt USG-3D,własne KTG-co ważne pod koniec ciąży i naprawdę fachowiec,a jeśli ma jakieś wątpliwości kieruje do Gdańska.Polecam,na pewno będziesz zadowolona.Markiewicza sobie odpuść-w ciągu pół roku dwukrotnie nie rozpoznał wad genetycznych płodu....dziewczyny przezyły szok przy porodach,bo wg pana dra ciaże były na piatkę ,choć chwali się sprzętem...byłam i wiem,że sprzęt do bani....to trochę kiepskie statystyki....Ale z Piliszczuka będziesz zadowolona... :)

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 20:25:45

M.Piliszczuk jak najbardziej godny polecenia do prowadzenia ciązy-wizyta 100-robi wszystkie badania;nowy sprzęt USG-3D,własne KTG-co ważne pod koniec ciąży i naprawdę fachowiec,a jeśli ma jakieś wątpliwości kieruje do Gdańska.Polecam,na pewno będziesz zadowolona.Markiewicza sobie odpuść-w ciągu pół roku dwukrotnie nie rozpoznał wad genetycznych płodu....dziewczyny przezyły szok przy porodach,bo wg pana dra ciaże były na piatkę ,choć chwali się sprzętem...byłam i wiem,że sprzęt do bani....to trochę kiepskie statystyki....Ale z Piliszczuka będziesz zadowolona... :)

Dokladnie,Markiewicz jedzie tylko na opinii,ale jego diagnozy niestety nie sa trafione.Zrobil mi USG,wszystko pieknie,ale krotko.Okazalo sie,ze sie pomylil.Fatalna pomylka,ja to odczulam,a on wzial pieniadze.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 23:19:11

co do piliszczuka tez bym nie byla taka pewna, kolezanke tak trzymal dlugo w ciazy ze dostala zielonych wod i plod dostal tez zakazenia...tez u niego z diagnoza nie za wesolo...najlepsze opinie maja iwaszko ( przyjmuje na filmowej), studzinski( nie wiem gdzie przyjmuje ale ponoc najlepszy no i duzo bierze) no i ordynator usteckiego szpitala-konefka ( cena wizyty 100zl ) co do reszty to jak juz piosalam mieli wiele wpadek co do diagnozy itp

#51 ~zuzka~

~zuzka~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2009 - 07:55:25

a pani doktor M. Palicka?

#52 ~patysia~

~patysia~
  • Goście

Napisano 08 maj 2009 - 07:51:26

WITAM!!! mam do was wielką prośbe chciałabym sie zapisac na swoja 1 wizytę JEDNAK ZALEZY MI ABY TO BYŁA KOBIETA. prosze podajcie mi adresy dobrych specjalistek na terenie słupska najlepiej PANSTWOWO. z gory dziekuje

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2009 - 14:58:17

WITAM!!! mam do was wielką prośbe chciałabym sie zapisac na swoja 1 wizytę JEDNAK ZALEZY MI ABY TO BYŁA KOBIETA. prosze podajcie mi adresy dobrych specjalistek na terenie słupska najlepiej PANSTWOWO. z gory dziekuje

Jezeli moge Ci zaproponowac,to jednak przelam sie i idz do mezczyzny.Podobno sa dokladniejsi w tej dziedzinie.Ja osobiscie polecam Ci dr.Konefke.Jest dosc chlodny,ale rzeczowy.To jest bardzo wazne.Przeciez nie chodzi nam o piekne oczy i usmiech,ale o prawdziwa diagnoze.Jeden szkopul,przyjmuje prywatnie,albo zastaniesz go w szpitalu w Ustce na ginekologii.Uwazam,ze warto.

#54 ~lira~

~lira~
  • Goście

Napisano 13 maj 2009 - 12:42:06

a kto się leczy u dra Ciemińskiego? Albo kto prowadzi tam ciążę?

#55 ~35/36tc~

~35/36tc~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 14:03:53

Uwaga na dr Iwaszko z Ustki

Iwaszko_ustka_uwaga

http://forum.gazeta....5...&a=96278990

#56 ~~popeja2~~

~~popeja2~~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 14:49:57

Witam ja polecam dr. Rafała Iwaszko najlepszy lekarz w Słupsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dwie ciąze mi prowadził i urodził bez żadnych komplikacji!!!!!!!!!!Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#57 ~ate~

~ate~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 14:53:43

Witam ja polecam dr. Rafała Iwaszko najlepszy lekarz w Słupsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dwie ciąze mi prowadził i urodził bez żadnych komplikacji!!!!!!!!!!Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...że prowadził - to bardzo dobrze - ale, że urodził - tu już pełen szacun dla Dra...jo bych tak nie umniał :P

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 14:58:11

Uwaga na dr Iwaszko z Ustki

Iwaszko_ustka_uwaga

http://forum.gazeta....5...&a=96278990

chodzi o doktora Rafała Iwaszko????

#59 ~~popeja2~~

~~popeja2~~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 15:00:05

...że prowadził - to bardzo dobrze - ale, że urodził - tu już pełen szacun dla Dra...jo bych tak nie umniał :P

OK URODZIŁAM!!!!!!!!!!!!

#60 ~ate~

~ate~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 15:04:00

OK URODZIŁAM!!!!!!!!!!!!

...no i czego krzyczy, no czego?..nie pierwsza i nie ostatnia...taka rola kobiety... ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych