Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry ginekolog w Słupsku

277 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2009 - 12:50:12

Witam, ja nie polecam p.Piliszczuka wg mnie jest lekarzem który spławia pacjentki przy mojej pierwszej ciąży przypuszczał, że jest pozamaciczna jednak nic w tym kierunku mi nie zlecił i poszedł sobie na urlop a ja wierząc mu, że czasami zarodek pojawia się pózniej zaufałam mu i myslałam, że jest wszystko oki. Jednak gdy wylądowałam w szpitalu na stole okazało się to co przypuszczał ale nic do końca z tym nie robił. Teraz prowadzi moją ciążę doktor Rafał Iwaszko jestem z niego bardzo zadowolona od razu na samym początku zlecił mi szereg badań i nie robił z tym żadnych problemów jak to było inaczej u p.Piliszczuka. Ostrzegam przed tym lekarzem, iż nie jedną opinię słyszałam na jego temat od innych jego byłych pacjentek.
pozdrawiam

#22 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 luty 2009 - 21:49:33

A MOZE MI KTOS POWIEDZIEC GDZIE PRZYJMUJE DR IWASZKO? ALBO KONEFKA? CZY KONEFKA MA GAB W SLUPSKU? I CO MYSLICIE O DR BORKOWSKIM?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2009 - 21:50:50

nie poleckam borkowskiego...strasznie niemily...

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2009 - 10:48:17

w usteckim szpitalu pracuje obok dr iwaszko, konefki jeszcze jeden ginekolog ale kurcze wlasnie nie wiem jak on sie nazywa, taki mlody, sympatyczny i nawet przystojny w okularach. czy moze ktos wie o kogo mi chodzi i jak sie nazywa? i czy ma gdzies swoj prywatny gabinet? bardzo mily i dokladny lekarz. badal mnie podczas przyjecia na patologie ciaz. kazde badanie wykonal szczegolowo...przy czym byl barzdo mily, nie marudzil, nie denerwowal sie gdy podczas badan nie wykonywalam do konca jego polecen...pomozcie:)

#25 ~~obserwator~~

~~obserwator~~
  • Goście

Napisano 25 luty 2009 - 13:16:04

ten młody sympatyczny dr to jan lewandowski - polecam super

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 21:20:42

A MOZE MI KTOS POWIEDZIEC GDZIE PRZYJMUJE DR IWASZKO? ALBO KONEFKA? CZY KONEFKA MA GAB W SLUPSKU? I CO MYSLICIE O DR BORKOWSKIM?

Dr.Konefka ma gabinet w Slupsku przy Solskiego,uwazam,ze jest bardzo rzeczowym,konkretnym lekarzem.Wytlumaczy,porozmawia,bylam w szpitalu na ginekologii i szczerze mowie,bylam zadowolona.Zdziwiona jestem opiniami pisanymi przez niezadowolone Panie.

#27 ~daga~

~daga~
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 22:13:07

dr.Rafał Iwaszko moim zdaniem jest jedynym godnym polecenia. Ma czas dla każdej pacjentki. Nie patrzy na zegarek i nie zbywa tak jak np Palicka

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 06:30:43

ten młody sympatyczny dr to jan lewandowski - polecam super

a czy i on ma gdzies swoj gabinet prywatny moze???

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 06:35:06

ja juz do krzysztofa b. wiecej nie pojde

#30 ~sonja~

~sonja~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2009 - 21:48:34

Witam . Od niedawna zaczelam zagladac na Forum. Mieszkalam w Slupsku 30 lat. Od tyluz lat jestm pacjentka doktora Jacka Swiecha. Tak wiec caly swoj w pelni kobiecy czas bylam pod kontrola jednego lekarza. Przed urodzeniem dziecka bralam tabletki antykoncepcyjne. Dr Swiech uswiadomil mnie o wszelkich skutkach ich stosowania. Proponowal inne rozwiazania. Wybralam jednak tabletki. Moj lekarz wiedzial, ze kiedys zdecyduje sie na dziecko. Zalecil mi , abym przed planowanym zajsciem w ciaze zrobila roczna przerwa w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych. Urodzilam zdrowe dziecko. Wrocilam do tabletek. Po kazdej 3 miesiecznej serii tabletek, bylam badana. Raz w roku mialam wykonywane proby watrobowe. Lekarz kierowal mnie takze na badanie krwi. Proponowal zalozenie spirali, czemu sie sprzeciwialam. Majac 4o lat zalozylam spirale. Dzisiaj mam 55 lat i biore plastry chormonalne. Dr Swiech kieruje mnie na USG i mammografie do innego lekarza. Jestem zdrowa. Mam bardzo dobre wyniki. To nie tylko efekt mojej dbalosci o zdrowie, to przede wszystkim madrosc mojego lekarza dra Swiecha. Zaufalam i powierzylam swoje zdrowie odpowiedniemu czlowiekowi. Chcialabym podpowiedziec moim duzo mlodszym kolezankom, aby wybierajac lekarza tak istotnego dla zycia kobiety kierowaly sie takze intuicja. Jezeli chodzi o mnie, to wystarczylo mi kilka minut rozmowy i wiedzialam ze to jest moj lekarz. Jest nim do dzisiaj pomimo, iz od nastu lat nie mieszkam w Polsce. Pozdrawiam.

#31 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2009 - 22:45:27

Ja polecam zdecydowanie dr Studzińskiego . Mądry lekarz , wysokiej klasy specjalista . Wiedza szeroka i na bieżąco .

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2009 - 23:51:37

tak ale studzinski pewnie tylko prywatnie przyjmuje?konefka pewnie tez... a jaki jest koszt wizyty u nich? moze ,i ktos powiedziec?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2009 - 07:28:18

Uwaga na Markiewicza!Mnóstwo błędów diagnostycznych,zarówno w zakresie ginekologii jak i interpretacji wyników USG.Znam dziewczyny,których ciążę prowadził i nie zauważył wad rozwojowych płodu....Znam kobiety,które naciągał na kasę zamiast skierować do szpitala na operację ciązy pozamacicznej.Może i sympatyczny,ale partacz i tyle....W poważnych sprawach radzę do Gdańska pojechać do prof Preissa i nie ufac prowincjonalnym konowałom,którym wydaje się,że są dobrymi lekarzami,a tak naprawdę chcą tylko na nas zarobić...

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2009 - 09:59:33

moja kolezanka tez byla kilka razy u markiewicza i tez zrezygnowala z jego uslug.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2009 - 20:13:47

zdecydowanie dr Rafał Iwaszko - lepszego nie ma. godny polecenia.

#36 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2009 - 20:26:36

Nikomu nie polecam dr Piliszczuka-w poczatkach mojej pierwszej ciazy krzyczal ze "co mam pania wyslac na czyszczenie macicy na oddzial?!!!" porazka, wyszlam i plakalam bo nie wiedzialam co sie dzieje, zero podejscia, cierpliwej rozmowy, nigdy w zyciu moja noga nie stanie w jego gabinecie! Cala ciaze prowadzil dr Markiewicz z szczesliwym skutkiem-corka ma juz 4 lata. Ale różne o nim opinie kraza-cos z ta diagnostyka szwankuje, ja nie narzekam, ale teraz chodze do dr Borkowskiego w przychodni-tabletki-informacja o szkodliwosci jest, badania regularnie sa, wszystko tak jak trzeba i co najwazniejsze na kase chorych w przychodni-POLECAM!

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2009 - 19:51:44

Nikomu nie polecam dr Piliszczuka-w poczatkach mojej pierwszej ciazy krzyczal ze "co mam pania wyslac na czyszczenie macicy na oddzial?!!!" porazka, wyszlam i plakalam bo nie wiedzialam co sie dzieje, zero podejscia, cierpliwej rozmowy, nigdy w zyciu moja noga nie stanie w jego gabinecie! Cala ciaze prowadzil dr Markiewicz z szczesliwym skutkiem-corka ma juz 4 lata. Ale różne o nim opinie kraza-cos z ta diagnostyka szwankuje, ja nie narzekam, ale teraz chodze do dr Borkowskiego w przychodni-tabletki-informacja o szkodliwosci jest, badania regularnie sa, wszystko tak jak trzeba i co najwazniejsze na kase chorych w przychodni-POLECAM!

ja tam chodzilam 2 ciaze do borkowskiego, moze i z diagnoza nie mial ogolnie problemow, ALE TO STRASZNIE, ALE TO STRASZNIE NIEMILY CZLOWIEK. POdczas ciazy mialam dziwne dolegliwosci wiec czym predzej wybralam sie do lekarza a on tak po prostu mnie nie przyjal, poniewaz stwierdzila ze bylam u niego 2 dni przed i nic mi nie dolegalo i nie mozliwe ze w ciagu jednego dnia zrobilo mi sie to co zrobilo( niewazne o co chodzi) i kazal mi sie umowic na jakis termin i dopiero przyjsc...a innych pacjentek w tym czasie nie mial, wiec co mu zalezalo mnie przyjac...innym razem przychodze do przychodni a on ubrany wychodzi ( w godz pracy!!!!!) i z takim tekstem: tyle czasu nikt nie przychodzil, nikogo nie bylo, trzeba bylo przyjsc wczesniej. teraz to ja sobie do domu na obiad( czy na cos tam, juz nie panietam na co) wychodze i wroce za godz, niech pani sobie teraz poczeka!!!!!!!FAjnie co nie????!!!!a pozatym spoznia sie do pracy nieraz 40 min nieraz godzine- to u niego standard. wypisuje cos w karcie nie informujac o tym pacjentki, nie wytlumaczy nic. niemily i juz. chodzilam tam tylko dlatego ze na kase chorych, ale prywatnie w zyciu bym do niego nie poszla

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 23:02:05

zdecydowanie dr Rafał Iwaszko - lepszego nie ma. godny polecenia.

a ile kosztuje u niego wizyta? i u studzinskiego i konefki ile?

#39 ~winna~

~winna~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 19:16:53

wizyta u studzinskiego kosztuje obecnie 200 zl
hmm...jak na zwykle usg i cytologie to chyba przesada...
wiem , ze jest dobry ale pacjentki z problemami, ktore musza byc badane np 4 razy w miesiacu, bo maja np. monitoring cyklu to chyba zbyt wygorowana cena.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 21:03:50

wizyta u studzinskiego kosztuje obecnie 200 zl
hmm...jak na zwykle usg i cytologie to chyba przesada...
wiem , ze jest dobry ale pacjentki z problemami, ktore musza byc badane np 4 razy w miesiacu, bo maja np. monitoring cyklu to chyba zbyt wygorowana cena.

na glowe upadl ten czlowiek czy co? 200zl?ludzie bez przesady a zna ktos cennik konefki lub iwaszko?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych