Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry ginekolog w Słupsku

277 odpowiedzi w tym temacie

#261 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 18:52:17

Macie jakieś doświadczenia z leczeniem mięśniaków w Słupsku?

Interesuje mnie leczenie z zachowaniem macicy i reszty narządów.

Jak nie w Słupsku to może w okolicy?

Szukam namiaru na lekarza, który "na wszelki wypadek" nie wycina wszystkiego.  

#262 ~bea~

~bea~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 08:49:50

Też szukam ale takiego który ma pojęcie o nowoczesnej antykoncepcji, chciałabym założyć wkładkę levosert w najbliższym czasie, pewnie będę też musiała zrobić badania.

#263 ~dele~

~dele~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 09:42:04

a muszę zapytać swojego czy się zajmuje taką antykoncepcją, tabletki mi wypisuje bez problemu

#264 ~Żenia~

~Żenia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 06:09:19

Miałam wątpliwą "przyjemność"  być konsultowaną przez dr Konefkę w szpitalu w Miastku. Był bardzo nieprzyjemny, arogancki i protekcjonalny. Odmówił szczegółowego badania, które zalecono mi na innym oddziale (z którego skierowano mnie na konsultację). Był tak nieprzyjemny, że wyszłam z sali roztrzęsiona i bliska płaczu. Nigdy nie pozwolę się temu lekarzowi do siebie zbliżyć. Ale podobno dr Konefka taki jest... wiem to od innego lekarza, który z nim współpracuje. Drugi, młodszy lekarz, który chciał przeprowadzić mi zlecone badanie, nie dostał na to zgody dr Konefki, był też zdziwiony jego podejściem do mnie, jako pacjentki. Odradzam dr Konefkę....

#265 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 21:03:27

moze wyzej wspomniana Pani doktor jest w fajna, miła (możnaby wymieniać i wymieniać) ale mam wrażenie, że tak jak należy podchodzi do kwestii kobiet ktore udają sie do jej gabinetu w ciąży. Idąc prywatnie na pierwsza wizyte liczyłam na zrozumienie, miłą atmosfere i wyjasnienie wszystkiego po kolei (szczegolnie w kwestii lekow). Druga wizyta juź mniej fajna, mega opoznienie, wizyta 10minut i 50zł. A człowiek wychodzi i jest głupszy niż wchodził. Duźy plusik za miłą atmosferę, jednak ogromnym minusem jest podejscie do pacjentki indywidualnie, a nie na szybko. W chwili obecnej powaznie zastanawiam sie nad zmianą lekarza

#266 ~Niezadowolona~

~Niezadowolona~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 22:09:15

Palicka hmmm... nie polecam. Byłam jej długoletnią pacjenta. Prowadzila mi dwie ciążę i właśnie ta druga ją pogrążyła. Już podczas prowadzenia pierwszej obiecalam sobie że do niej nie wrócę ale jednak skorzystałam. Mój syn urodził się z bardzo poważna wada serca tzw.HLHS. Nie ma lewej komory serca. Wszystkie badania w tym usg były robione zgodnie z zaleceniami ale pani dr dała ciała. Robiąc usg chyba robiła je tylko dla proformy nie dość że od połowy ciąży nie pokazywała mi synka na ekranie to jeszcze dodatkowo opisy usg ma zapisane w PDF i tylko zmienia dane pacjentki, wymiary dziecka i puszcza z nie prawidłowym danymi. Dziecko nie ma lewej komory a ona mi pisze ze budowa serca jest prawidłowa dwa równomierne przedsionki i dwie równomierne komory a mój syn nie ma lewej komory więc się pytam co ona tam widziała. No tak ale jak się leży na krześle i z łaska na odwal robi usg to nie dziwne. Tylko kasa w głowie. Dziewczyny proszę zastanówcie się jeśli bedziecie chciały aby ta dr prowadziła Wam ciążę. Wiem że każda z nas woli kobietę ale nie kosztem życia własnego dziecka. Nie polecam i nie życzę nikomu tego co teraz ja przechodzę bo walczę o życie dziecka.

#267 ~Była pacjentka~

~Była pacjentka~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 22:25:09

Mam wrażenie że każda z nas jest traktowana jak zło konieczne. Pacjentki są przyjmowane jak by były na jakiejś taśmie. Raz dwa i pół wizycie. Taśmowa robota a już zwlaszcza ciężarne. A co tam i tak przyjdzie- podejście pani dr.
Babka ogólnie miła ale to też zależy od jej humoru, bo to też trzeba trafić. Straszne obsuniecia czasowe. Umawia pacjentki co 15 min a na poczekalni z 2 godziny musisz odsiedziec. A jak chcesz wykonac ktg to nie daj Boże zebys trafila na kolejkę do położnej bo już na pewno masz 2 godziny wyjęte z życia.
No ale to jest żądza pieniądza im więcej tym lepiej. Każda z nas tylko tak raz dwa w biegu nogi rozkłada i nastepna następna. Lepiej wydać te same pieniądze i pójść do bardziej profesjonalnego lekarza który poswieci Ci czas i w zasadzie zapłacisz podobne kwotę za wizytę. Bo podwyżki są wszędzie u niej też.
Odradzam korzystanie z usług tej pani dr. Jeśli chcesz być zadowolona zmień lekarza albo od razy pójdz do innego.

#268 ~Była pacjentka~

~Była pacjentka~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 22:25:32

Mam wrażenie że każda z nas jest traktowana jak zło konieczne. Pacjentki są przyjmowane jak by były na jakiejś taśmie. Raz dwa i pół wizycie. Taśmowa robota a już zwlaszcza ciężarne. A co tam i tak przyjdzie- podejście pani dr.
Babka ogólnie miła ale to też zależy od jej humoru, bo to też trzeba trafić. Straszne obsuniecia czasowe. Umawia pacjentki co 15 min a na poczekalni z 2 godziny musisz odsiedziec. A jak chcesz wykonac ktg to nie daj Boże zebys trafila na kolejkę do położnej bo już na pewno masz 2 godziny wyjęte z życia.
No ale to jest żądza pieniądza im więcej tym lepiej. Każda z nas tylko tak raz dwa w biegu nogi rozkłada i nastepna następna. Lepiej wydać te same pieniądze i pójść do bardziej profesjonalnego lekarza który poswieci Ci czas i w zasadzie zapłacisz podobne kwotę za wizytę. Bo podwyżki są wszędzie u niej też.
Odradzam korzystanie z usług tej pani dr. Jeśli chcesz być zadowolona zmień lekarza albo od razy pójdz do innego.

#269 ~Była pacjentka~

~Była pacjentka~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 22:54:45

Oczywiście mój poprzedni wpis był o pseudo dr Palickiej

#270 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 08:31:46

Palicka? 5 minut na wejscie, rozebranie sie, badanie, wypisanie recept i ubranie sie...z zegarkiem w reku. Gabinet rzeczywiscie czysty, a ceny jak wszedzie. Wole zaplacic wiecej i moc spokojnie o wszystko zapytac i nie czuc sie jak intruz w gabinecie...

Zgadzam się! Wszystko trzeba robić na tempo. Idzie na ilość a nie na jakość.

#271 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 19:00:54

Nie rozumiem wpisów odnośnie dr Markiewicza (gabinet prywatny przy ul. Sołdka 1) - ja mam całkiem inne doświadczenia. U dr Markiewicza wizyta nigdy nie trwała krócej niż 30 min (jak było więcej kwestii do omówienia to nawet godzinę dr Markiewicz mnie trzymał). Jest to doktor bardzo zaangażowany, rzeczowy, cierpliwy, miły, z poczuciem humoru. Dzięki dr Markiewiczowi zażegnałam problemy hormonalne (trwało to parę miesięcy) i mam szansę by zostać Mamą. Jak było ze mną źle to zawsze znalazł czas mimo że wizyta była zaplanowana za parę dni. Jeśli chodzi o kwestie finansowe naprawdę nie poczułam się "oskubana" - pierwsza wizyta 250 zł (badanie gin, usg, badanie piersi, cytologia) kolejne wizyty zdecydowanie mniej mnie wyniosły. Jeśli zajdę w ciąże to nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Z czystym sumieniem polecam dr Markiewicza jako świetnego fachowca i człowieka

#272 ~zośka~

~zośka~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 09:05:36

Mi ten lekarz dobierał antykoncepcję hormonalną, nie mogę narzekać bo też tylko pierwsza wizyta była dość kosztowna ale obejmowała różne badania, teraz kiedy idę tylko po receptę na vines płacę o połowę mniej

#273 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 18:35:22

A MOZE MI KTOS POWIEDZIEC GDZIE PRZYJMUJE DR IWASZKO? ALBO KONEFKA? CZY KONEFKA MA GAB W SLUPSKU? I CO MYSLICIE O DR BORKOWSKIM?

Dr. Konefka przyjmuje na Solskiego 17 w Słupsku, Iwaszko też w Słupsku, ale nie wiem na jakiej ulicy. Podam numer, proszę zadzwonić i dr sam powie. 606349472

#274 ~klaudia~

~klaudia~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 10:17:56

a co sądzicie o dr Szaciłło? aktualnie przyjmuje w salusie.

#275 ~Amcy~

~Amcy~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 15:00:12

Szczerze odradzam ! Do wizyty u pani doktor zachęciły mnie opinie w internecie. Bardzo żałuję swojego wyboru. Od wejścia na prywatną wizytę słyszałam, że pani ma niewiele czasu dla mnie, bo to jej dodatkowe miejsce gdzie przyjmuje (Medica w Gdyni). Przed badaniem Pani zdenerwowała się, że ona od pacjentek oczekuje szybkiego rozluźnienia się, bo ona czasu nie ma, jak już wcześniej wspominała. Podczas badania zostałam skaleczona, za co pani początkowo przeprosiła, ale stwierdziła, że to nie jej wina tylko moja, bo sprawiałam problemy. Nie dostałam skierowania na zbadanie poziomu hormonów, mimo, że wspominałam, że mam problem z poziomem prolaktyny i TSH. Piszę, żeby Was ostrzec przed niekompetencją i karygodnym podejściem do pacjenta. Jeśli chcecie sprawdzić czy w Słupsku też tak to działa, wasza wola.

#276 ~klaudia~

~klaudia~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2017 - 21:57:30

chyba zaszło nieporozumienie - dr Szaciłło jest mężczyzną i ma na imię Krzysztof..

#277 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 18:26:39

Wydaje mi się, że Pani Kamila Sokolnicka-Świercz przyjmuje w tym samym gabinecie, co R.Iwaszko tj. na Filmowej.Na szyldzie na drzwiach wejściowych do gabinetu będzię numer telefonu. Sama jestem ciekawa opinii na temat Izabeli Wawrzyniak i Kamili Sokolnickiej-Świercz.
bardzo dziękuję za pomoc.Słyszałam o tej pani wiele dobrych opinii.

A ja nie polecam.Diagnostyka zglaszanej przeze mnie infekcji polegala na wsunieciu 2 palcow,po czym uslyszalam,ze wmawiam sobie i powinnam isc do psychiatry.Kolejny ginekolog stwierdzil infekcje drog rodnych.

#278 ~Ruda~

~Ruda~
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 18:51:32

Witam. Poszukuję jakiegoś ginekologa w słupsku,który z chęcią pomoże znaleźć przyczynę dlaczego nie mogę zajść w ciążę.
Dr który zajmuje się niepłodnościa.
Dziękuję.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych