Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry ginekolog w Słupsku

233 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 07:56

Orientuje się ktoś, ile aktualnie kosztuje wizyta u dr Święcha?

Ja płaciłam około 70-80 zł za badanie i dodatkowo 10 zł za cytologie.

#202 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 16:55

Dziękuję za odpowiedź. Zróżnicowane ceny, skoro poprzednia osoba napisała kwotę 300zł. Rozumiem, że to zależy z czym idzie się do lekarza i jakie badania lekarz wykonuje.
A długo trzeba czekać na wizytę do dr Święcha? Prywatną oczywiście.

#203 ~Linka~

~Linka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 16:55

Dziękuję za odpowiedź. Zróżnicowane ceny, skoro poprzednia osoba napisała kwotę 300zł. Rozumiem, że to zależy z czym idzie się do lekarza i jakie badania lekarz wykonuje.
A długo trzeba czekać na wizytę do dr Święcha? Prywatną oczywiście.

#204 Ala2

Ala2

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 10637 postów

Napisano 07 maj 2013 - 18:11

Należę do szczęśliwców, bo od lat ten znakomity specjalista, jakim jest dr Jacek Święch jest moim, wybranym przeze mnie ginekologiem z NFZ-tu, przyjmującym w Przychodni na ul. Łokietka. Rzeczywiście cieszy się zasłużonym uznaniem wśród swoich pacjentek.Polecam gorąco.

W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, 

ale o to, by tańczyć w deszczu.

#205 ~Linka~

~Linka~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 14:10

Ponawiam pytanie... Jak długo trzeba czekać na prywatną wizytę do dr Święcha?

#206 ~ELA~

~ELA~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 06:47

DOBROĆ UCZYNIONA DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI, WRACA DO NAS Z PODWÓJNĄ SIŁĄ.

PODOBNO CZŁOWIEK JEST TYLE WART, ILE DOBREGO UCZYNI DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI. POKAŻ WIĘC CO TY JESTEŚ WART I NIE BĄDŹ OBOJĘTNY !!!

MÓJ KOLEGA W POLSCE OD URODZENIA CIERPI NA NIEULECZALNĄ I POSTĘPUJĄCĄ CHOROBĘ ZANIK MIĘŚNI. CHOROBY TEJ NIE MOŻNA WYLECZYĆ, ALE MOŻNA SPOWOLNIĆ JEJ ROZWÓJ. JEDNAK NA TO POTRZEBNE SĄ OGROMNE PIENIĄDZE, KTÓRYCH ROMEK PO PROSTU NIE MA. NIE BĄDŹ WIĘC OBOJĘTNY I POMÓŻ ROMKOWI WALCZYĆ Z TĄ OKRUTNĄ CHOROBĄ. W TEJ NIE RÓWNEJ WALCE, ON SAM NIE MA ŻADNYCH SZANS, ALE WŁAŚNIE DZIĘKI TOBIE, TE SZANSE MOGĄ SIĘ WYRÓWNAĆ. ROMEK MA SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

www.romek.jasky.pl

I TAM ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY JAK MOŻESZ MU POMÓC. JA POMAGAM ROMKOWI NA ILE MOGĘ JUŻ OD KILKU LAT, ALE NIE JEST TO POMOC WYSTARCZAJĄCA, JEDNAK NIESTETY WIĘCEJ SAMA NIE MOGĘ NIC ZROBIĆ. A WIĘC, POMÓŻMY MU WSZYSCY RAZEM !!! IM WIĘCEJ NAS BĘDZIE, TYM BARDZIEJ TA POMOC BĘDZIE SKUTECZNA, A PRZECIEŻ TO JEST WŁAŚNIE NAJWAŻNIEJSZE I O TO CHODZI !!! JEŻELI WIĘC CHCESZ POMÓC ROMKOWI, TO NIE CZEKAJ. JUTRO MOŻE BYĆ JUŻ ZA PÓŹNO !!!

POMÓŻ ROMKOWI I ZAMIEŚĆ SWOJE ZDJĘCIE NA JEGO STRONIE INTERNETOWEJ, A CAŁY ŚWIAT ZOBACZY CO MASZ W SERCU !!! ZOBACZ ILE JUŻ OSÓB I FIRM POMOGŁO ROMKOWI. KLIKNIJ W TEN LINK LUB SKOPIUJ GO DO SWOJEJ PRZEGLĄDARKI

www.romek.jasky.pl/theme_1.php?sub=24836&page=27358

#207 ~Karolka~

~Karolka~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 17:32

Wciąż szukam dobrego i kompetentnego ginekologa.
Dr Palicka nie wywarła na mnie dobrego wrażenia i nie mam zamiaru więcej do niej pójść, inaczej było u dr Święcha. Lekarz bardzo sympatyczny i uprzejmy, z tym że jedynym minusem jest brak usg w jego gabinecie.

Jakiego lekarza polecacie, który podczas wizyty wykonuje badanie usg?

#208 salta47

salta47

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6114 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 18:13

Wciąż szukam dobrego i kompetentnego ginekologa.
Dr Palicka nie wywarła na mnie dobrego wrażenia i nie mam zamiaru więcej do niej pójść, inaczej było u dr Święcha. Lekarz bardzo sympatyczny i uprzejmy, z tym że jedynym minusem jest brak usg w jego gabinecie.

Jakiego lekarza polecacie, który podczas wizyty wykonuje badanie usg?

Nie idz przypadkiem do Markiewicza

#209 Ala2

Ala2

Swojak

• PipPipPipPip
  • 10637 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 18:22

Zawsze polecę, jako najlepszego dr Święcha.

Już wcześniej  pisałam.

Użytkownik Ala2 edytował ten post 26 wrzesień 2013 - 18:23

W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, 

ale o to, by tańczyć w deszczu.

#210 ate

ate

Obserwator rzeczy dziwnych i ulotnych

• PipPipPipPip
  • 1685 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 18:25

Hej.

Dziewczyny, piszę w imieniu Żonki, bo Ona na forum nie zagląda...

Jej ginekolog wyjechał ze Słupska, więc musi znaleźć kogoś innego...

Od kogoś usłyszała o P. Reginie Żero-Nagy...

Znacie Ją? Leczyłyście się u Niej?

Jakieś opinie?

Z góry dziękuję...

Pracujący z rozsądku. Idealista z głupoty. Romantyk z natury. Ateista z braku wiary. Choleryk z konieczności. Forumowicz z nudów.

"Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta" - G.B.Shaw

Zwierzęta są czyste, nie potrafią oszukiwać, żyją według jasnych zasad mających najwyższy sens biologiczny. W każdym swoim czynie są szczere, nawet wtedy, gdy skradają się do ofiary. W naturze obowiązuje odwieczna reguła: drapieżnicy atakują zdobycz - zdobycz pilnuje swego bezpieczeństwa.
Niedopuszczalne jest więc ocenianie zwierząt z ludzkiego punktu widzenia.

Zwierzęta nie są ani okrutne, ani bezwzględne.
Zwierzęta nie uznają jakichś wyimaginowanych ludzkich dekalogów, ale idealnie współgrają z resztą natury.
I w przeciwieństwie do człowieka - niczego nie niszczą...

#211 salta47

salta47

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6114 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 18:31

Hej.

Dziewczyny, piszę w imieniu Żonki, bo Ona na forum nie zagląda...

Jej ginekolog wyjechał ze Słupska, więc musi znaleźć kogoś innego...

Od kogoś usłyszała o P. Reginie Żero-Nagy...

Znacie Ją? Leczyłyście się u Niej?

Jakieś opinie?

Z góry dziękuję...

Nie pomogę,znam tylko jej męża/ortopeda chyba/ Był ordynatorem w Sławnie i chyba jest nadal.Przemiły gość i dobry fachowiec,gdyby coś.

#212 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 19:17

Znam leczę się u niej ale zamierzam zmienić ta baba jest niekompetentna badanie robi w ciągu 5 minut nie słucha swoich pacjentek tragedia i w dodatku przepisuje każdemu takie same tabletki ANTY dziękuję Dobranoc :)

#213 ate

ate

Obserwator rzeczy dziwnych i ulotnych

• PipPipPipPip
  • 1685 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 19:20

Znam leczę się u niej ale zamierzam zmienić ta baba jest niekompetentna badanie robi w ciągu 5 minut nie słucha swoich pacjentek tragedia i w dodatku przepisuje każdemu takie same tabletki ANTY dziękuję Dobranoc :)

Dzięki za opinię...

Dobrej nocy życzę... :)

Pracujący z rozsądku. Idealista z głupoty. Romantyk z natury. Ateista z braku wiary. Choleryk z konieczności. Forumowicz z nudów.

"Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta" - G.B.Shaw

Zwierzęta są czyste, nie potrafią oszukiwać, żyją według jasnych zasad mających najwyższy sens biologiczny. W każdym swoim czynie są szczere, nawet wtedy, gdy skradają się do ofiary. W naturze obowiązuje odwieczna reguła: drapieżnicy atakują zdobycz - zdobycz pilnuje swego bezpieczeństwa.
Niedopuszczalne jest więc ocenianie zwierząt z ludzkiego punktu widzenia.

Zwierzęta nie są ani okrutne, ani bezwzględne.
Zwierzęta nie uznają jakichś wyimaginowanych ludzkich dekalogów, ale idealnie współgrają z resztą natury.
I w przeciwieństwie do człowieka - niczego nie niszczą...

#214 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 19:41

dobranoc

#215 nitka

nitka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 21:06

w jakich dniach i godzinach przyjmuje dr.Palicka na Prostej?

#216 ~Karolka~

~Karolka~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 20:01

Dla wiadomości wszystkich zainteresowanych podaję, że dr Święch ma teraz swój gabinet przy ulicy Lutosławskiego 19.

#217 nitka

nitka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 06 październik 2013 - 17:40

w piątek byłam u dr. Iwaszko w  Salusie. Usg w gabinecie. Lekarz miły , spokojny, nie narzucający się , taktowny. I znalazł coś, czego inni nie potrafili zdiagnozować. Mogę polecić.

#218 ~Karolka~

~Karolka~
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 20:12

w piątek byłam u dr. Iwaszko w  Salusie. Usg w gabinecie. Lekarz miły , spokojny, nie narzucający się , taktowny. I znalazł coś, czego inni nie potrafili zdiagnozować. Mogę polecić.

I ile kosztuje wizyta u dr Iwaszko? Interesuje mnie cena z usg.

#219 niu

niu

*excellentia*

• PipPipPipPip
  • 1741 postów

Napisano 07 październik 2013 - 20:55

I ile kosztuje wizyta u dr Iwaszko? Interesuje mnie cena z usg.

150.

"Gość":

"Tępaki ograniczone tvn-em i tyle wam powiem. Jak JE Vladimir przyjdzie do nas będziecie inaczej śpiewali, a ja nie będę bronił bandy idiotów, będę pomagał ich utylizować. deb***ne prawa człowieka, demokracja i wolność uderzyły wam w te głupie ograniczone łby i myślicie że wszystko wam wolno. Otóż nie. I wam nie wolno i innym nie wolno. Demokracja i kapitalizm to ustrój samodestrukcyjny więc warto poczekać, bo z biegiem czasu nawet wśród was - idiotów - znajdą się ludzie którzy zaczną myśleć samodzielnie a nie jak im podyktują media i w końcu przyznacie rację, że całe swoje dorosłe życie byliście idiotami. Niestety z wami idiotami jest tak, że jak wam się robi przysługę i nazywa idiotami to zamiast pomyśleć - się obrażacie. Jak baby. No, przygłupy, odbijajta piłeczkę z tymi swoimi wypocinami. Idioci. I oczywiste jest że nie mam do was szacunku i jestescie śmieciami nierozgarniętymi, tu polityczna poprawność i kultura osobista nie ma nic do tego - po prostu w pewnym zakresie deb***stwa należy być bezkompromisowym czy to się tobie idioto i tobie idiotko podoba czy nie."                            motylki.gif

#220 Kimm

Kimm

Jestem już innym człowiekiem...

• PipPipPipPip
  • 2569 postów

Napisano 09 październik 2013 - 19:47

150.

Znów podrożało... ^_^

'' Bo przecież  kiedyś łzy  się skończą, lecz  boleć nie przestanie....''

'' Ktoś tutaj był, i uporczywie Go nie ma.....''       

''O tych Orłach co nad nimi,do gniazd  swoich lecą w chmurach...''