Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry ginekolog w Słupsku

277 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ACIUNIA69~

~ACIUNIA69~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2008 - 13:47:26

WITAM CZY KTORAS Z PAN MOZE MI NAPISAC COS O DR JACKU PILISZCZUKU BO NIE WIEM CZY WARTO U NIEGO SIE LECZYC-Z GORY DZIEKUJE ZA JAKIEKOLWIEK OPINIE!!!!!POZDRAWIAM/

ja też pozdrawiam i przypominam, ze na forum nie piszemy wielkimi literami

Użytkownik peacemaker edytował ten post 16 kwiecień 2008 - 18:11:19

#2 ~joanina~

~joanina~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2008 - 13:03:02

WITAM CZY KTORAS Z PAN MOZE MI NAPISAC COS O DR JACKU PILISZCZUKU BO NIE WIEM CZY WARTO U NIEGO SIE LECZYC-Z GORY DZIEKUJE ZA JAKIEKOLWIEK OPINIE!!!!!POZDRAWIAM/

Warto , warto , bardzo dobry lekarz szczególnie jak są zaburzenia i bardzo dobry człowiek pozdrowienia i szybkiego powrotu do zdrowia .

#3 ~pinimini~

~pinimini~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2008 - 14:15:09

Polecam doktora Teodorowicza. Przyjmuje nad apteka przy kinie Millenium. Wejscie od ul .Bema.Pelna poczekalnia mowi sama za siebie, jednak by dostac sie do doktora nalezy przysc z duzym wyprzedzeniem- nie ma umawiania sie na konkretne godziny. Wizyta trwa od 20 do 30 minut. Fakt jest taki ze u kazdego lekarza sie placi, roznica tkwi w podejsciu do pacjenta i efektach leczenia. Pozdrawiam serdecznie

#4 ~~lalka~~

~~lalka~~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2008 - 14:34:21

Ja nie polecam!!! Może i jest miły ale często spławia pacjentki byle wymówką! Polecam za to dr. Markiewicza. Bardzo dobry lekarz, życzliwy i pomocny w każdej sytuacji. :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2008 - 15:34:34

OJ! Wszyscy LECZĄ DOKŁADNIE..dopóki starczy pacjence pieniędzy..potem to już niestety nie przyjmą...

#6 ~ACIUNIA69~

~ACIUNIA69~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2008 - 10:17:38

bardzo pania dziekuje za jakies podpowiedzi bede wiedziala na czym stoje-dziekuje.

#7 ~kawa~

~kawa~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2008 - 11:19:49

Ja nie polecam!!! Może i jest miły ale często spławia pacjentki byle wymówką! Polecam za to dr. Markiewicza. Bardzo dobry lekarz, życzliwy i pomocny w każdej sytuacji. :)

Polecam dr.Studzińskiego bardzo dobry lekarz i nie spławia pacjentki byle wymówkami.

#8 ~@@@~

~@@@~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2008 - 20:01:44

A ja polecam Kellasa. Przyjmuje w przychodni Kobylnicy, oraz prywatnie w swoim gabinecie w Ustce. Nie zbywa byle czym, czasami mam wrażenie że myśli o moim zdrowiu więcej ode mnie.

#9 ~janga~

~janga~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2008 - 11:50:12

a ja polecam Dr Cieminskiego bardzo dobry specjalista
co do Dr Piliszczuka zawiodlam sie na nim ale doceniam to iz jest dobrym lekarzem i milym czlowiekiem
pozdrawiam

#10 ~anita~

~anita~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2008 - 12:37:30

a ja polecam Dr Cieminskiego bardzo dobry specjalista
co do Dr Piliszczuka zawiodlam sie na nim ale doceniam to iz jest dobrym lekarzem i milym czlowiekiem
pozdrawiam

'Jagna ' czy Ty czasami nie masz wąsów pozdrawiam :P

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2008 - 11:37:21

Polecam dr.Studzińskiego bardzo dobry lekarz i nie spławia pacjentki byle wymówkami.

?podobno bada za KAWĘ? :lol:

#12 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 05 maj 2008 - 22:17:31

No właśnie tego sie spodziewałam zaglądając tu!
Każda po prostu poleca swojego lekarza :D
Pozdrawiam

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2008 - 16:19:57

Tylko nie Markiewicz,mily,ale z diagnozowaniem u niego cos nie tak.Zrobil mi USG,powiedzial wszystko dobrze,a okazalo sie,ze nie bylo dobrze.Skonczylo sie operacja.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 21:45:56

http://www.znanyleka...e-ginekolog.php.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2009 - 16:45:41

Pozdrawiam

KTÓRY GINEKOLOG W SŁUPSKU INFORMUJE O UBOCZNYM DZIAŁANIU HORMONALNYCH TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH?..''Diagnostyka ryzyka nowotworowego przy terapii hormonalnej oraz po stosowaniu hormonalnych środków antykoncepcyjnych.
Badanie obejmuje mutacje genów kodujących białka odpowiedzialne za nadwrażliwość na estrogeny określając tym samym ryzyko zapadnięcia na nowotwory wskutek działania hormonów płciowych.
Badanie to powinna przejść każda kobieta decydująca się na przyjmowanie hormonów płciowych.
Na niekorzystny efekt mutacji szczególnie wpływa zażywanie hormonów przez kobiety przed 35 rokiem życia (antykoncepcja hormonalna), zwiększając 10-krotnie ryzyko zapadnięcia na nowotwory do ok. 90%.
Uszkodzenia (mutacje) tych genów mogą być przyczyną skłonności do tworzenia się wielu nowotworów, takich jak np.:
Rak tarczycy,
Rak piersi,
Rak okrężnicy,
Czerniaki,
Rak jajników,
Rak jelita grubego.
''..KAŻDY ZLECA TABLETKI MŁODYM KOBIETOM NIEŚWIADOMYM ZAGROŻENIA

#16 ~~asia~~

~~asia~~
  • Goście

Napisano 12 luty 2009 - 21:16:04

KTÓRY GINEKOLOG W SŁUPSKU INFORMUJE O UBOCZNYM DZIAŁANIU HORMONALNYCH TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH?..''Diagnostyka ryzyka nowotworowego przy terapii hormonalnej oraz po stosowaniu hormonalnych środków antykoncepcyjnych.
Badanie obejmuje mutacje genów kodujących białka odpowiedzialne za nadwrażliwość na estrogeny określając tym samym ryzyko zapadnięcia na nowotwory wskutek działania hormonów płciowych.
Badanie to powinna przejść każda kobieta decydująca się na przyjmowanie hormonów płciowych.
Na niekorzystny efekt mutacji szczególnie wpływa zażywanie hormonów przez kobiety przed 35 rokiem życia (antykoncepcja hormonalna), zwiększając 10-krotnie ryzyko zapadnięcia na nowotwory do ok. 90%.
Uszkodzenia (mutacje) tych genów mogą być przyczyną skłonności do tworzenia się wielu nowotworów, takich jak np.:
Rak tarczycy,
Rak piersi,
Rak okrężnicy,
Czerniaki,
Rak jajników,
Rak jelita grubego.
''..KAŻDY ZLECA TABLETKI MŁODYM KOBIETOM NIEŚWIADOMYM ZAGROŻENIA

wszystko zabija. zjadamy chleb a w mące z niego zrobionej siedziały robaki i nikt się tym nie przejął, bo dobrze w łapę dostał, by towar przeszedł. tabletki to tylko jeden z wielu wynalazków. samo powietrze zabija nas dwutlenkiem węgla i spalinami z otoczenia więc wniosek nasuwa mi się prosty : nie oddychać ???!!!
co do lekarza Piliszczuka - nie polecam. tak samo jak Markiewicza, choć wiem, że ogólnie jest chwalony. Polecę swojego lekarza, ponieważ jest nie tylko fantastycznym człowiekiem. doskonale wie, co robi. Rafał Iwaszko.
pozdrawiam :)

#17 ~kinguniaa~

~kinguniaa~
  • Goście

Napisano 13 luty 2009 - 14:43:17

Pozdrawiam

Dziwie się,że polecani są sami mężczyżni:):)Ja uważam,że Pani dr Izabella Wawrzyniak jest super specjalistką(nie drogą):),a druga Pani dr to Kamila Sokolnicka-Świercz.Obie Panie mnie leczyły i obie bardzo zaangażowały sie w całą sytuacje.

#18 ~~asia~~

~~asia~~
  • Goście

Napisano 16 luty 2009 - 13:15:46

Dziwie się,że polecani są sami mężczyżni:):)Ja uważam,że Pani dr Izabella Wawrzyniak jest super specjalistką(nie drogą):),a druga Pani dr to Kamila Sokolnicka-Świercz.Obie Panie mnie leczyły i obie bardzo zaangażowały sie w całą sytuacje.

Dr Sokolnicka odbierała mój poród. Akcja do rzeczy, to fakt, tylko szkoda, że wciąż używa techniki wypychania dziecka na świat. Może jest to sposób na pomoc przy porodzie, jednak bałam sie czy całkiem zdrowy..

#19 ~cisza68~

~cisza68~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 13:28:50

Witam! Nie polecałabym żadnego lekarza. Pewnie, że można kierować się wskazówkami innych, ale najlepiej przekonać się samej. Każda z nas bowiem na temat jednego lekarza będzie miała bardzo różne odczucia. Myślę, że idąc do przychodni możemy oczekiwać tylko (albo aż) własciwego podejścia i niezbędnego podstawowego badania, które tak naprawdę nie daje nam żadnej gwarancji. Co innego, gdy wybieramy się prywatnie, płacimy około 150zł i spodziewamy sie zarówno odpowiedniego-ludzkiego podejścia, wysłuchania i bardzo dokładnych badań i informacji. Ale czy tak jest - nie wiem. Pierwszy raz od wielu lat wybieram się prywatnie, bo takie rutynowe wizyty w przychodni przestały mi wystarczać.
Pozdrawiam :)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 21:39:51

Witam! Nie polecałabym żadnego lekarza. Pewnie, że można kierować się wskazówkami innych, ale najlepiej przekonać się samej. Każda z nas bowiem na temat jednego lekarza będzie miała bardzo różne odczucia. Myślę, że idąc do przychodni możemy oczekiwać tylko (albo aż) własciwego podejścia i niezbędnego podstawowego badania, które tak naprawdę nie daje nam żadnej gwarancji. Co innego, gdy wybieramy się prywatnie, płacimy około 150zł i spodziewamy sie zarówno odpowiedniego-ludzkiego podejścia, wysłuchania i bardzo dokładnych badań i informacji. Ale czy tak jest - nie wiem. Pierwszy raz od wielu lat wybieram się prywatnie, bo takie rutynowe wizyty w przychodni przestały mi wystarczać.
Pozdrawiam :)

No wlasnie,nie ma reguly.poszlam prywatnie,zaplacilam,wyszlam cala szczesliwa,ze nic sie nie dzieje,a po 4 miesiacach wyladowalam na stole operacyjnym.Na szczescie wszystko jest ok,ale przed takim lekarzem nalezy ostrzegac,co zrobilam juz wczesniej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych