Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry fryzjer w Słupsku.

522 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~miła~

~miła~
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 17:47:51

Ja polecam świetny salon - super kloryzacja, świetne ceny i w dodatku duża duża pomysłowość i fachowość p.Oli! MICKIEWICZA po schodach w dół (blisko II LO)! W tym samym miejscu jest jeszcze doskonała manicurzystka - wyczarowuje paznokcie!

KONIECZNIE TRZEBA SIĘ TAM PRZEJŚĆ - chodzę od lat i nigdy nie byłam rozczarwana.

ODRADZAM:
- salon w Świcie na samym końcu balkonu - okropna kobieta która nie umie czesać, grzywkę która miała być długa poszłam zaledwie podciąć obcięła mi ją do połowy czoła - wyglądałam jak idiotka, w dodatku ścięła mi boki włosów, do długości grzywki po prostu tam gdzie mialy juz byc dlugie obciela mi rowno z grzywką :/ doprowadzenie tego do ladu zajęło mi pol roku :/ horror!

- odradzam p.A. Durmaj obecnie na Mochnackiego w blokach - nudno, wszystko ulizane, jednakowe, nigdy tak jak chcesz, brak odwagi i kreatywności... w dodatku ona sama jest srednio sympatyczna

- uwazam, ze na Zyg. Augusta nie maja do zaoferowania niczego nadzwyczajnego - po prostu powiewa tam nudą ibrakiem pomyslow, mała fachowość, rutyna,

- Joanna na piętrze Hali Targowej Zyg. Augusta - raz zdarzyło się jej świetnie obciąć mi włosy - absolutnie idealnie, za drugim razem tragedia; kobieta ma ciągotki do modelowania na starą babę, ale przynajmniej jest sympatyczna. Trzeba pilnować jak dziecko

- gość obcinajacy w Podkowie w pierwszym fryzjerze przy windzie... bylam nieco zawiedzona, wlosy brzydko sie ukladaly, mimo ze mialam na nich kilogram kosmetykow, ktore mi nalozyl i niestety nic wiecej tworczego nie zdzialal; srednia atmosfera w salonie;

Niby to ile czasu do P. Oli chodzisz??? napewno nie tak często i nie tak dłgo bo dziewczyn juz tam nie ma!!! sa na wojska polskiego w miejscu gdzie była poczta ;P

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 18:12:38

Najlepsi fryzjerzy są na Manhattanie na 1 piętrze,tam zrobisz wszystko :)

#83 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 22 maj 2012 - 14:59:56

polecam studio Akme na wojska polskiego. mają dobre kosmetyki i zawsze jestem zadowolona... pozdrawiam Monkia

#84 ~sympatyczny~

~sympatyczny~
  • Goście

Napisano 22 maj 2012 - 17:10:30

Panowie pilnujcie swoje dziewczyny i uważajcie na tego fryzjera co jest na ulicy królowej jadwigi bo byzka dziewczyny co przychodzą do niego na"strzyżenie" !!!!

#85 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 21:08:24

A JA W BREW WSZYSTKIM!!!!
POLECAMSERDECZNIE SALON AKME NA WOJSKA POLSKIEGO 49A W SŁUPSKU
FACHOWA OBSŁUGA, KAWKA I CHERBATKA GRATISSS, SUPER DOBIERAJĄ KOLOR I PRACUJĄ NA BARDZO DOBRYCH PRODUKTACH!!
I OD JAKIEGOŚ CZASU SZEFOWA ROBI PRZEDŁUŻANIE RZĘS- RZĘSY JEDWABNE!!! POLECAM

a mi się nie podoba jak obcinają mam wtażenie że wszystko na jedno kopyto, nie jestem zadowolona

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 21:10:08

Nie pójdę tam, gdyż lubię herbatkę a cherbaty nie!

A JA DO PICIA NIC NIE DOSTAŁAM

#87 ~niezadowolony~

~niezadowolony~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 21:14:35

polecam studio Akme na wojska polskiego. mają dobre kosmetyki i zawsze jestem zadowolona... pozdrawiam Monkia

co to za studio z dwoma fotelami a na dodadtek damski i męski pomieszany to krępujące
też szukam dobrego fryzjera i na razie porażka

#88 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 12:37:06

Gdzie na chwilkę obecna mozna isc do dobrego fryzjera? chodzi o uczesanie na jakas okazję, nie o ścięcie wlosow...pomóżcie:)

#89 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 23:47:18

Ja tylko do Gabriela do pani Kasi!!! Nikt nie robi takich pasemek jak ona, nawet ceniony francuski fryzjer był pod wrazeniem.

#90 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 23:55:53

Ja tylko do Gabriela do pani Kasi!!! Nikt nie robi takich pasemek jak ona, nawet ceniony francuski fryzjer był pod wrazeniem.

P :) odaj namiary adres i tel.

#91 ~blondi~

~blondi~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 14:53:27

P :) odaj namiary adres i tel.

a jaka cena balejazu na długich wlosach/>dzieki za odp

#92 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 20:57:25

czy w Słupsku strzyga panie w stroju topless? chętnie popatrzyłbym na bujające się piersi podczas strzyżenia. oczywiście napiwek murowany.

#93 ~LASECZKA~

~LASECZKA~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 10:31:20

czy w Słupsku strzyga panie w stroju topless? chętnie popatrzyłbym na bujające się piersi podczas strzyżenia. oczywiście napiwek murowany.

ja moge cie tak obciac;))ale napiwek musi byc duzyyy;)

#94 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 14:57:52

ja moge cie tak obciac;))ale napiwek musi byc duzyyy;)

a czy mozna liczyć na to, ze podczas strzyżenia będziesz się ocieraal o mnie? ew. czy po strzyżeniu dopuszczasz, żeby przykleic ci banknot w kolicach pępka?

#95 ~LASECZKA~

~LASECZKA~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 15:03:48

a czy mozna liczyć na to, ze podczas strzyżenia będziesz się ocieraal o mnie? ew. czy po strzyżeniu dopuszczasz, żeby przykleic ci banknot w kolicach pępka?

;)and????

#96 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 15:22:50

to wszystko, na więcej jestem zbyt niesmiały.

#97 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 18:18:31

Hej, wybieram się na wesele do Słupska początek lipca, poszukuję fryzjerki która przyjedzie do mieszkania i ułoży mi włosy, (nie znam Słupska ani ulic więc wybranie się do salonu odpada) polecacie kogoś?

#98 ~LASECZKA~

~LASECZKA~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 19:23:58

to wszystko, na więcej jestem zbyt niesmiały.

w łózku tez? ;))ale topless chcesz,,,

#99 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 19:36:57

owszem, taki topless jest przyjemny, dostalbym wzwodu i moze nawet bym w spodniach trysnal. ale na reszte brak mi wyobrazni i odwagi.

#100 ~LASECZKA~

~LASECZKA~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 21:33:48

owszem, taki topless jest przyjemny, dostalbym wzwodu i moze nawet bym w spodniach trysnal. ale na reszte brak mi wyobrazni i odwagi.

a ile masz lat?to moze rozpale ci wyobraznie ja 25;))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych