Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry fryzjer w Słupsku.

522 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~DOMINIKA~

~DOMINIKA~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 16:51:02

a ja polecam salonik AKME na wojska polskiego w słupsku. chciałam zejść z czarnych włosów do brązu. i Panie w AKME zrobiły to niedrogo i nie zniszczyły mi włosów. mają dużo zabiegów pielęgnujących i odbudowujących na włosy. mam fajny kolor i super fryzurkę pozdrawiam Panie Fryzjerki z AKME.
DZIĘKUJĘ MONIKO ZA RADĘ

ODWIEDZIŁAM FRYZJERKI W AKME I JESTEM ZACHWYCONA.....
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I GORĄCO POZDRAWIAM FRYZJERKI Z SALONU AKME ;-)

dziekuję Iwonko, miałaś rację co do salonu Akme.... Super fryzurkę mi dziewczyny mi zrobiły, jestem zachwycona i trafiłam na promocję z okazji zbliżających się Mikołajek dzwieczyny robią włosy 20% taniej!!! pozdrawiam
[/size]

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 16:55:05

Czy musisz tak się wydzierać ? co, nie masz klientek i w ten sposób chcesz zwrócić na siebie uwagę ? wstyd :huh:

#63 ~kocur~

~kocur~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 17:17:03

Ale to jest meski fryzjer i nie chodzi tutaj o jego meskosc,ale o to,ze strzyze tylko mezczyzn.Alez ja jestem powazna,hm.

Może to rozładujemy?
606311465 napis eska kocurku;) czekam kiciuś:)

#64 ~Colla~

~Colla~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 19:36:17

Jesli chodzi o koloryzacje- polecam Anie Zlota na Tuwima-zlote drzwi naprzeciwko wejscia do Wokulskiego. Potrafila wyczarowac z moich skazonym czerwonym pigmentem ciemnych wlosow, piekne odcienie blondu, bez zolci i niszczenia wlosow.
Co do tradycyjnego ciecia- studio fryzjerskie Magia i Aneta Graczyk- na Filmowej-wejscie od strony parkingu strzezonego.
Jest jeszcze pani Ola-specjalistka od szalonych fryzur,typu-"z lewej krotko, z prawej dlugo", wczesniej pracowala na Sienkiewicza, ale ostatnio otworzyla gdzies swoj salon. Niestety nie pamietam gdzie....Moze ktos z Was kojarzy??
Omijam szerokim lukiem Gabriela, a zwlaszcza pracujacego tam pana o wygladzie listonosza- polaczenie slepoty z brakiem talentu. Mam wrazenie ze kazdy pracujacy w tym salonie jest po matematyce na slupskiej AP, bo potrafia tylko liczyc. Stracisz kase i tylko sie wk..... :)

#65 ~Colla~

~Colla~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 19:44:53

Nie zgadzam się ,że Aneta Graczyk strzyże tylko tradycyjnie ,byłam w różnych salonach w Słupsku i najbardziej byłam zadowolona ze strzyzenia od pani Anety Graczyk ,fryzurka była nowoczesna kreatywna i perfekcyjnie ostrzyżona i dużo się dowiedziałam jak radzić sobie z moimi trudnymi włosami ,naprawde polecam ,salon sie przeniósł na ul.Mickiewicza 12:)

#66 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 20:12:41

Ja dziś byłam w Salonie urody Lorenzo Coletti w Słupsku na ul. Mickiewicza. Muszę powiedzieć, że wypas niesamowity. Fryzjerki są super, fajna muzyczka, kawka, herbatka, dobre kosmetyki Artego i mega oferta kosmetyczna. Ceny jak w innych zakładach. Naprawdę ekskluzywnie i fachowo. Mają fajna ofertę zabiegów na włosy. Ponoć na Vectra będą teraz emitować swój program podobny do metarfozy. Obsługa miła , sympatyczna, nie paląca. Jestem pod wrażeniem. Polecam
Ania.

ich strona jakby ktoś chciał sobie zobaczyć www.lorenzocoletti.pl

#67 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2011 - 09:54:00

Najlepsza wg mnie jest Pani Krysia mająca swój zakład na ul Herbsta 20(albo 22), w "dołku". Ma "rękę". włosy po jej ścięciu rosną jak szalone (wierze w to,że to też od fryzjera zależy:)) no i ceny niskie w porównaniu z centrum Słupska i innymi fryzjerami. Bardzo polecam!...chyba nie obrazi się,jeśli podam Jej numer:) 510 166 309. Pozdrawiam. Kinga

#68 ~Madzix~

~Madzix~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 23:02:01

Pan Miłosz to świetny fachowiec,całkiem inne podejscie do klienta...wszystko tlumaczy a nawet pokazuje jak ukladac fryzure w domu..chodz po jego strzyzeniu nie musiałam tego robic,widac,ze duzo sie szkoli.....a procz tego nie jest zakochany w sobie jak wiekszosc tych fryzjerow.

#69 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 20:05:09

tylko uwaga pod ta emka na fryzjera meskiego tragedja fatalna obsługa to jeszcze drogo a szefowa wstyd jak ona uczy te uczennice tylko pod egzamin i chwali się pucharani

#70 ~LENA~

~LENA~
  • Goście

Napisano 11 luty 2012 - 22:19:00

tylko uwaga pod ta emka na fryzjera meskiego tragedja fatalna obsługa to jeszcze drogo a szefowa wstyd jak ona uczy te uczennice tylko pod egzamin i chwali się pucharani

W EMCE JAK ZAWSZE SIE WEJDZIE TO TYLKO MYJA SOBIE UCZENNICE WLOSKI I FARBUJA A DO KLIENTA NIE MA KOMU PODEJSC CYRK W CYRKU A JAKIE CHAMSTWO...

#71 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 12 luty 2012 - 11:18:07

Polecam Panią Ewę z Salonu Irena na Kotarbińskiego! Zna się na włosach, świetne czesze i farbuje, potrafi doradzić. Ceny nie są wygórowane, chodzę tylko do niej. :D

#72 ~pppp~

~pppp~
  • Goście

Napisano 12 luty 2012 - 21:53:34

Polecam panią Ulę Maciulewicz ma salon na ul. Szczecińskiej .

#73 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 12:19:53

A JA W BREW WSZYSTKIM!!!!
POLECAMSERDECZNIE SALON AKME NA WOJSKA POLSKIEGO 49A W SŁUPSKU
FACHOWA OBSŁUGA, KAWKA I CHERBATKA GRATISSS, SUPER DOBIERAJĄ KOLOR I PRACUJĄ NA BARDZO DOBRYCH PRODUKTACH!!
I OD JAKIEGOŚ CZASU SZEFOWA ROBI PRZEDŁUŻANIE RZĘS- RZĘSY JEDWABNE!!! POLECAM

#74 ~gosc4444~

~gosc4444~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 12:47:33

POLECAM FRYZJERKĘ OLE NA WOJSKA POLSKIEGO, GDZIE BYŁA DAWNA POCZTA. BLISKO KASZTANA. JEST MŁODA I ŚWIETNIE ROBI WŁOSY.

#75 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 21:12:25

nie no cóż za świetna autoreklama lorenzo coletti ;p na każdym możliwym forum znalazłam tą sama wypowiedź, poprostu kopiuj, wklej. Chociaż byście się postarali i zmienili treść na bardziej realistyczną z punktu widzenia potencjalnego klienta...

#76 ~mieszczka~

~mieszczka~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 21:58:57

A JA W BREW WSZYSTKIM!!!!
POLECAMSERDECZNIE SALON AKME NA WOJSKA POLSKIEGO 49A W SŁUPSKU
FACHOWA OBSŁUGA, KAWKA I CHERBATKA GRATISSS, SUPER DOBIERAJĄ KOLOR I PRACUJĄ NA BARDZO DOBRYCH PRODUKTACH!!
I OD JAKIEGOŚ CZASU SZEFOWA ROBI PRZEDŁUŻANIE RZĘS- RZĘSY JEDWABNE!!! POLECAM

Nie pójdę tam, gdyż lubię herbatkę a cherbaty nie!

#77 ~Madzix~

~Madzix~
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 23:38:26

j.w.....ktos zazdrosny,skoro tak pisze i ciekawe skad zna nazwisko?,bo ja i moje kolezanki znamy tylko imie Pana Miłosza...wiec nie rob komus antyreklamy..mała...powinnas miec nick zazdrosna albo kłamca...

#78 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 00:25:53

Nie pójdę tam, gdyż lubię herbatkę a cherbaty nie!

...eee to musisz spróbować, jak raz spróbujesz cherbaty to na herbatę nawet nie spojrzysz. :D ;) ...sama nazwa wskazuje że cherbata ma więcej witaminy C zatem jest zdrowsza. :D

#79 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 21:12:42

nie wiecie gdzie pracuje teraz Pan Miłosz? Dzwoniłam w tym tyg do salonu w którym zawsze pracował a tam mi powiedzieli że odszedł ale niestety nic więcej, nie mam też nr do tego Pana żeby się z nim skontaktować :( pomóżcie

#80 ~michalina~

~michalina~
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 16:45:57

a ja polecam ,,miro expert,, w galeri slupk,mi odpowiada

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych