Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry fryzjer w Słupsku.

520 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 11:50:23

najlepszy fryzjer w Słupsku to KERa , jeszcze nigdy się rozczarowałam ;)

#42 ~janina~

~janina~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2011 - 18:53:02

ten pan mi raz spalił włosy bo za długo mi przetrzymał rozjaśniacz...aaa też nie polecam DUET tragedia.

najlepszy fryzjer jest na Prusa 59 8403007 . Fryzury boskie polecam panią Ewę .

#43 ~Kasia :)~

~Kasia :)~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2011 - 16:36:36

Ja ostatnio byłam u Artura Gruszki w salonie i robiłam włosy u jego pracownicy,chyba ma na imię Wioleta.Jestem bardzo zadowolona szczególnie ze strzyżenia.Polecam

#44 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2011 - 17:07:31

NAJLEPIEJ JAK PUJDZIESZ DO SALONU IMAGE NA MANCHATANIE DO PANI ANI,JEST NAPRAWDE REWELACYJNA.
I W DODATKU JEST BARDZO MIŁA.NAPRAWDE POLECAM.

#45 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2011 - 19:37:18

możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera, bo ja ze swojego nie jestem zadowolona i chętnie bym poszła do kogoś innego

Słyszałam , że w Evicie ma przyjmować od wtorku 12 kwietnia jakiś stylista, który pracował w Akademii Frzyjerskiej Berendowicz-Kublin i u Jagii Hupało. Ponoć jest świetny i super dobiera fryzury,a do tego przystojny i sexi...Myślę, że warto się wybrać.

#46 ~Larysa~

~Larysa~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 17:23:30

Polecam Pana Miłosza z salonu ,, EVITA"- byłam i jestem zachwycona.Mam świetnie obcięte włosy, super dobraną fryzurę i kolor. Do tego fryzjer bardzo przystojny i kulturalny.

#47 ~Odważna~

~Odważna~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 16:44:15

A ja włoski farbuje sama w domu i uwierzcie,mam rewelacyjny kolor,na pewno oryginalny,zauważalny. Jestem osobą która eksperymentuje,nie boi się kolorów i cięć. Nigdy nie farbowałam włosów u fryzjera,tylko strzyżenie.
I mam apel do Pań,które odwracają się na widok fajnie zrobionych włosów,nietypowego ich koloru itp
Nie mówcie :super fryzura,super kolor,ale nie dla mnie!
A skąd wiesz,że nie dla Ciebie? Jak nie spróbujesz to się nigdy nie dowiesz!!!
Ja miałam już na głowie chyba wszystkie kolory i cięcia...i co? włosy mi nie wypadały,a ja wiem w jakim kolorze jest mi najlepiej i w jakim najlepiej się czuję.
Odważcie się kobiety i poeksperymentujcie trochę,naprawdę gwarantuje satysfakcje!!!

#48 ~Lenka~

~Lenka~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 19:07:49

Polecam Pana Miłosza z salonu ,, EVITA"- byłam i jestem zachwycona.Mam świetnie obcięte włosy, super dobraną fryzurę i kolor. Do tego fryzjer bardzo przystojny i kulturalny.

Gorąco polecam Pana Miłosza z ,,Evity" na ulicy Tuwima. Pan Miłosz jest super profesjonalistą, do tego uprzejmy i przystojniak...

#49 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 19:34:49

a czy ktos wie ja Pan Miłosz ma na nazwisko?

#50 ~KLIENTKA~

~KLIENTKA~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 19:45:21

WITAM WSZYSTKICH. Z CAŁĄ GODNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ RÓWNIEŻ DZIEWCZYNY Z MICKIEWICZA: OLE I KINGE( OBECNIE PRZENIOSŁY SIE NA ULICE W.POLSKIEGO 51 W BRAMIE OBOK KASZTANA). PEŁEN PROFESJONALIZM A DO TEGO DZIEWCZYNY SWIETNIE SIE UZUPEŁNIAJA. OLA- FRYZJERKA KINGA- KOSMETYCZKA. JAK I DLA JEDNEJ TAK I DLA DRUGIEJ NIE MA RZECZY NIEMOZLIWYCH. JESLI CHODZI O FRYZJERSTWO I KOSMETYKE MOZESZ U NICH ZROBIC DOKLADNIE WSZYSTKO.OD LAT KORZYSTAM Z ICH USŁUG I ZAWSZE JESTEM ZADOWOLONA. POLECAM WSZYSTKIM

#51 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 21:15:00

zgadzam się wczoraj przypadkiem tam weszłam fajna atmosfera miła obsługa naprawde warto

#52 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 22:10:08

ale tez jest fryzjer na wokulskim a w nim p.Iwonka czy ktos chodzi do niej?bo slyszalam ze czasami spieprzy wlosy czy to prawda?

#53 ~ENNIE~

~ENNIE~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 07:09:07

WITAM WSZYSTKICH. Z CAŁĄ GODNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ RÓWNIEŻ DZIEWCZYNY Z MICKIEWICZA: OLE I KINGE( OBECNIE PRZENIOSŁY SIE NA ULICE W.POLSKIEGO 51 W BRAMIE OBOK KASZTANA). PEŁEN PROFESJONALIZM A DO TEGO DZIEWCZYNY SWIETNIE SIE UZUPEŁNIAJA. OLA- FRYZJERKA KINGA- KOSMETYCZKA. JAK I DLA JEDNEJ TAK I DLA DRUGIEJ NIE MA RZECZY NIEMOZLIWYCH. JESLI CHODZI O FRYZJERSTWO I KOSMETYKE MOZESZ U NICH ZROBIC DOKLADNIE WSZYSTKO.OD LAT KORZYSTAM Z ICH USŁUG I ZAWSZE JESTEM ZADOWOLONA. POLECAM WSZYSTKIM

POLECAM ROBIŁAM TIPSY NA SŁUB + FRYZURE PRÓBNA I WYJSCIOWA POLECAM 100%

#54 ~paula~

~paula~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 13:50:00

salon AKME przy ul.Wojska Polskiego 49aPOLECAM!!!!! PIĘKNY WYSTRÓJ, MIŁA OBSŁUGA I SUPER DZIEWCZYNY. NIGDY NIE MIAŁAM TAK FAJNIE OSTRZYŻONEJ GRZYWKI!! DZIEWCZYNY ROBIĄ ODBUDOWĘ, PIELĘGNACJĘ I TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW!!! FAJNY SALONIK I NIE ŚMIERDZI PAPIEROSAMI JAK U A. GRUSZKI
POZDRAWIAM EKIPĘ AKME I NIEDŁUGO SIĘ POJAWIĘ

PAULA

#55 ~zamachowiec_z_krainy_lalek~

~zamachowiec_z_krainy_lalek~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 18:48:43

U mnie jest najlepiej i najtaniej ale tylko na zero strzyge ale za to mam zajebiste kosiarki marki husqvarna !! lub stihl to wyboru ! Dla stałych klientów rabaty !

#56 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 11:41:15

Polecam Iwonkę i Asię z wokulskiego , bardzo miła atmosfera , zawsze doradzą, pomogą w doborze koloru i ścięcia włosów :))

#57 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 22:04:41

chyba musze sie do nich wybrac ciekawe co mi doradza Dzieki za rade

#58 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 22:56:50

Jesli chodzi o koloryzacje- polecam Anie Zlota na Tuwima-zlote drzwi naprzeciwko wejscia do Wokulskiego. Potrafila wyczarowac z moich skazonym czerwonym pigmentem ciemnych wlosow, piekne odcienie blondu, bez zolci i niszczenia wlosow.
Co do tradycyjnego ciecia- studio fryzjerskie Magia i Aneta Graczyk- na Filmowej-wejscie od strony parkingu strzezonego.
Jest jeszcze pani Ola-specjalistka od szalonych fryzur,typu-"z lewej krotko, z prawej dlugo", wczesniej pracowala na Sienkiewicza, ale ostatnio otworzyla gdzies swoj salon. Niestety nie pamietam gdzie....Moze ktos z Was kojarzy??
Omijam szerokim lukiem Gabriela, a zwlaszcza pracujacego tam pana o wygladzie listonosza- polaczenie slepoty z brakiem talentu. Mam wrazenie ze kazdy pracujacy w tym salonie jest po matematyce na slupskiej AP, bo potrafia tylko liczyc. Stracisz kase i tylko sie wk..... :)

nie obrażaj studentów matematyki na AP

#59 ~MONIKA~

~MONIKA~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 14:22:58

a ja polecam salonik AKME na wojska polskiego w słupsku. chciałam zejść z czarnych włosów do brązu. i Panie w AKME zrobiły to niedrogo i nie zniszczyły mi włosów. mają dużo zabiegów pielęgnujących i odbudowujących na włosy. mam fajny kolor i super fryzurkę pozdrawiam Panie Fryzjerki z AKME.

#60 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 14:08:48

a ja polecam salonik AKME na wojska polskiego w słupsku. chciałam zejść z czarnych włosów do brązu. i Panie w AKME zrobiły to niedrogo i nie zniszczyły mi włosów. mają dużo zabiegów pielęgnujących i odbudowujących na włosy. mam fajny kolor i super fryzurkę pozdrawiam Panie Fryzjerki z AKME.
DZIĘKUJĘ MONIKO ZA RADĘ

ODWIEDZIŁAM FRYZJERKI W AKME I JESTEM ZACHWYCONA.....
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I GORĄCO POZDRAWIAM FRYZJERKI Z SALONU AKME ;-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych