Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry fryzjer w Słupsku.

520 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2010 - 17:38:48

Ola ma salon na ulicy Zamenhofa 5

#22 ~agus~

~agus~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 13:41:43

nie znam takiego dobrego .. w każdym co byłam obcinają na odp..ierdol i tyle .

#23 ~gosi ania~

~gosi ania~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 22:51:39

Kera na przeciwko kaufalndu:) polecam:). dobre ceny a przedewszyskim dobre kosmetyki i fajna pani Ewa- fachowiec

#24 ~salta47~

~salta47~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 08:15:13

Od dawna korzystam z usług zakładu Pod Emką,na Zygmunta Augusta.Szefowa,prawdziwy doradca w tej

branzy teraz odpoczywa,ale jest nwa pani i jestem zaskoczona mile.Pani pyta,doradza,proponuje.

Pełna fachowość.

#25 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 08:53:19

Witam-ja polecam salon NATALIA na Manhatanie-świetnie dziewczyny znają się na włosach.Strzyżenie,koloryzacja a przy tym świetne porady co do naszych włosów. Box nr 30-po strzyżeniu z przyjemnością wyciągniecie kasę żeby zapłacić i wrócicie tam z powrotem jak tylko odrosną Wam włosy.POZDRAWIAM

#26 ~jessi~

~jessi~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2010 - 22:11:09

byłam dwa razy w salonie NATALIA za pierwszym razem wyszły mi pasemka rewelacyjne a za drugim razem robilam o innym kolorze i wyszły fatalnie kolor był nie takijak mówiłam zamiast doradzic ze wyjda rozowe to cicho siedziala co prawda długo kładła i równo nie na odwal. Za pasemka bierze dosc sporo.

#27 ~Michalek~

~Michalek~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2010 - 15:51:51

Osobiscie korzystam z zakladu pod Emka/Z.Augusta/,jestem zadowolona.Co zauwazylam,ze przychodza tam panie w bardzo roznym wieku,a wiec widac,ze panie fryzjerki potrafia kazdej z nas dogodzic.Ceny zupelnie przyzwoite.

Co moze cieszyc,to troska Szefowej o klienta,niesamowite wyczucie,starannosc.

Dziewczyny sa kiepskie!

#28 ~Zyga~

~Zyga~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2010 - 15:55:45

Ja polecam pana Adama z Gabriel. Zawsze do niego chodzę i nigdy się nie zawiodłam. No niestety ale za dobre usługi trzeba trochę więcej zapłacić :)

Spier***il mi wlosy pod pachami.Nie plecam :lol:

#29 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 20:49:04

Witam, ja polecam z czystym sumieniem Pania Marzenę -w/w wejścia do Wokulskiego(złote drzwi), ona jest niesamowita, dobierze świetną fryzurę i odpowiedni kolor. Polecam

#30 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 14:21:33

witam,
szczerze polecam P.Ole Gwoźdź profesjonalna koloryzacja oraz genialne cięcia. miła atmosfera, zawsze wychodze zadowolona a fryzurka zrobiona super...a to nr do P.Oli dla szukajacych swietnego fryzjera 512516895.

#31 ~mmoniq~

~mmoniq~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 21:23:15

A gdzie ma salon jeśli można wiedzieć?

#32 ~fcuk~

~fcuk~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 22:21:20

A gdzie ma salon jeśli można wiedzieć?

Ola ma salon na Zamenhofa 5. To bardzo fajna i pozytywna osoba :) Do tego naprawde niezla fryzjerka.

#33 ~D.~

~D.~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 16:27:21

Ja polecam świetny salon - super kloryzacja, świetne ceny i w dodatku duża duża pomysłowość i fachowość p.Oli! MICKIEWICZA po schodach w dół (blisko II LO)! W tym samym miejscu jest jeszcze doskonała manicurzystka - wyczarowuje paznokcie!

KONIECZNIE TRZEBA SIĘ TAM PRZEJŚĆ - chodzę od lat i nigdy nie byłam rozczarwana.

ODRADZAM:

- salon w Świcie na samym końcu balkonu - okropna kobieta która nie umie czesać, grzywkę która miała być długa poszłam zaledwie podciąć obcięła mi ją do połowy czoła - wyglądałam jak idiotka, w dodatku ścięła mi boki włosów, do długości grzywki po prostu tam gdzie mialy juz byc dlugie obciela mi rowno z grzywką :/ doprowadzenie tego do ladu zajęło mi pol roku :/ horror!

- odradzam p.A. Durmaj obecnie na Mochnackiego w blokach - nudno, wszystko ulizane, jednakowe, nigdy tak jak chcesz, brak odwagi i kreatywności... w dodatku ona sama jest srednio sympatyczna

- uwazam, ze na Zyg. Augusta nie maja do zaoferowania niczego nadzwyczajnego - po prostu powiewa tam nudą ibrakiem pomyslow, mała fachowość, rutyna,

- Joanna na piętrze Hali Targowej Zyg. Augusta - raz zdarzyło się jej świetnie obciąć mi włosy - absolutnie idealnie, za drugim razem tragedia; kobieta ma ciągotki do modelowania na starą babę, ale przynajmniej jest sympatyczna. Trzeba pilnować jak dziecko

- gość obcinajacy w Podkowie w pierwszym fryzjerze przy windzie... bylam nieco zawiedzona, wlosy brzydko sie ukladaly, mimo ze mialam na nich kilogram kosmetykow, ktore mi nalozyl i niestety nic wiecej tworczego nie zdzialal; srednia atmosfera w salonie;

#34 ~~25~~

~~25~~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 21:47:09

A ja polecam Pana Marcina - CH Manhattan, I piętro, box 25. Sprawnie i ładnie zrobione włoski a do tego miła atmosfera.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 15:48:10

A ja polecam Pana Marcina - CH Manhattan, I piętro, box 25. Sprawnie i ładnie zrobione włoski a do tego miła atmosfera.

Zwlaszcza jak ktos z klientow pierdnie cichaczem jest taka mila atmosfera.

#36 ~monica~

~monica~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 09:58:01

salon Artura Gruszki na niedzialkowskiego..korzystalam z ich uslug dluzszy czas,oddawalam swoje wlosy w rece fachowcow i zawsze mialam swietna innowacyjna fryzurke(takze pod tym wzgledem polecam) az do czasu kiedy zrobiono mi tam pasemka,ktore po myciu glowy zniknely..wrocilam do salonu z reklamacja i uslyszalam..ze jak mi nie odpowiada moge zmienic fryzjera!chyba Arturowi sie w glowie poprzestawialo od nadmiaru zlotowek!dosc czesto mozna sie spotkac z takowym zachowaniem dookola,jesli kupujesz -sprzedajacy jest mily,jesli zwracasz sie z reklamacja-to dawne mile zachowanie gdzies sie ulatnia...hmm.

#37 ~salta47~

~salta47~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2011 - 16:49:25

salon Artura Gruszki na niedzialkowskiego..korzystalam z ich uslug dluzszy czas,oddawalam swoje wlosy w rece fachowcow i zawsze mialam swietna innowacyjna fryzurke(takze pod tym wzgledem polecam) az do czasu kiedy zrobiono mi tam pasemka,ktore po myciu glowy zniknely..wrocilam do salonu z reklamacja i uslyszalam..ze jak mi nie odpowiada moge zmienic fryzjera!chyba Arturowi sie w glowie poprzestawialo od nadmiaru zlotowek!dosc czesto mozna sie spotkac z takowym zachowaniem dookola,jesli kupujesz -sprzedajacy jest mily,jesli zwracasz sie z reklamacja-to dawne mile zachowanie gdzies sie ulatnia...hmm.

Bylam tam raz i o ten raz za dużo.Przereklamowany i to solidnie.

#38 ~salta47~

~salta47~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 10:43:48

Bylam tam raz i o ten raz za dużo.Przereklamowany i to solidnie.

Hojny minusodawco,czy to,że nie byłam zadowolona z usługi też ci sie nie podoba?

Biedny jesteś,wiesz?Tylko ci współczuję,szczerze :)

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 19:12:49

A ja odradzam fryzjerki przy Bomi na tym skwerze, nie wiem, jak sie nazywa ten salon...
Poszlam tam kiedys na obciecie i baleyage. Dlugo zeszlo, bo mam dlugie wlosy, ale chyba fryzjerka powinna wiedziec ile taki zabieg potrwa... Wszystko bylo fajnie milo dopóki zaczely konczyc sie godz pracy fryzjerki. Po zmyciu farby Pani fryzjerka chciala mi tylko wysuszyc wlosy i puscic z "sianem" na glowie na miasto, poniewaz zblizal sie koniec pracy. Pani stwierdzila, ze wyprostowac sobie wlosy moge sama w domu (mimo iz cena zawierala modelowanie). Kiedy powiedzialam, ze nie chce wyjsc z"taka szopa do ludzi" Pani z nerwami zaczela modelowac, prostowac szarpiac niemilosiernie...Nie polecam i tyle.

#40 ~ELA~

~ELA~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2011 - 09:44:28

A ja odradzam fryzjerki przy Bomi na tym skwerze, nie wiem, jak sie nazywa ten salon...
Poszlam tam kiedys na obciecie i baleyage. Dlugo zeszlo, bo mam dlugie wlosy, ale chyba fryzjerka powinna wiedziec ile taki zabieg potrwa... Wszystko bylo fajnie milo dopóki zaczely konczyc sie godz pracy fryzjerki. Po zmyciu farby Pani fryzjerka chciala mi tylko wysuszyc wlosy i puscic z "sianem" na glowie na miasto, poniewaz zblizal sie koniec pracy. Pani stwierdzila, ze wyprostowac sobie wlosy moge sama w domu (mimo iz cena zawierala modelowanie). Kiedy powiedzialam, ze nie chce wyjsc z"taka szopa do ludzi" Pani z nerwami zaczela modelowac, prostowac szarpiac niemilosiernie...Nie polecam i tyle.

ZGADZAM SIE-TEZ BYLAM OK 2 LATA TEMU TO PANI SAPAŁA WRECZ JAK MIALA UCZESAC DŁUGIE WLOSY BO JAK STWIERDZILA;JEST ICH ZA DUZO.....CO ZA CHAMSTWO!!NIGDY WIECEJ

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych