Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry fryzjer w Słupsku.

520 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 16:35:30

możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera, bo ja ze swojego nie jestem zadowolona i chętnie bym poszła do kogoś innego

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 17:43:47

możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera, bo ja ze swojego nie jestem zadowolona i chętnie bym poszła do kogoś innego

Osobiscie korzystam z zakladu pod Emka/Z.Augusta/,jestem zadowolona.Co zauwazylam,ze przychodza tam panie w bardzo roznym wieku,a wiec widac,ze panie fryzjerki potrafia kazdej z nas dogodzic.Ceny zupelnie przyzwoite.

Co moze cieszyc,to troska Szefowej o klienta,niesamowite wyczucie,starannosc.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 11:02:50

najlepszy jest Tadziu na Kilińskiego!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 11:35:13

najlepszy jest Tadziu na Kilińskiego!

Ale to jest meski fryzjer i nie chodzi tutaj o jego meskosc,ale o to,ze strzyze tylko mezczyzn.Alez ja jestem powazna,hm.

#5 ~fcuk~

~fcuk~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 17:39:21

Szukasz specjalisty od koloryzacji, odwaznych fryzur czy tylko ciecie?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 19:45:07

Nieee,to byla odpowiedz na poprzedni wpis.

Jezeli juz piszesz o stylizacji fryzur,masz kogos godnego polecenia?Zaklad na Niedzialkowskiego jest moim zdaniem przereklamowany.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 19:45:45

najbardziej interesuje mnie cięcie ale koloryzacją też nie pogardzę:)

#8 ~fcuk~

~fcuk~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 20:26:13

Jesli chodzi o koloryzacje- polecam Anie Zlota na Tuwima-zlote drzwi naprzeciwko wejscia do Wokulskiego. Potrafila wyczarowac z moich skazonym czerwonym pigmentem ciemnych wlosow, piekne odcienie blondu, bez zolci i niszczenia wlosow.
Co do tradycyjnego ciecia- studio fryzjerskie Magia i Aneta Graczyk- na Filmowej-wejscie od strony parkingu strzezonego.
Jest jeszcze pani Ola-specjalistka od szalonych fryzur,typu-"z lewej krotko, z prawej dlugo", wczesniej pracowala na Sienkiewicza, ale ostatnio otworzyla gdzies swoj salon. Niestety nie pamietam gdzie....Moze ktos z Was kojarzy??
Omijam szerokim lukiem Gabriela, a zwlaszcza pracujacego tam pana o wygladzie listonosza- polaczenie slepoty z brakiem talentu. Mam wrazenie ze kazdy pracujacy w tym salonie jest po matematyce na slupskiej AP, bo potrafia tylko liczyc. Stracisz kase i tylko sie wk..... :)

#9 ~DzwonniKzNoterdam~

~DzwonniKzNoterdam~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 22:51:32

Siebie moge polecić. Obcinam na łyso. Szybko tanio profesjonalnie :D

#10 ~~anna~~

~~anna~~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 07:04:29

Nie polecam salonu na Batalionów, nie znam dokładnie nazwy , ale schodkami w dół, koleżanka poszła z włosami do pasa, a wyszła w kasku i pięcioma pasemkami do pasa, na co Pani gfryzjerka stwierdziła "trezba było je tak wycienipować, bo źle wygądały: Porażka

#11 ~niko~

~niko~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 10:10:00

Ja polecam pana Adama z Gabriel. Zawsze do niego chodzę i nigdy się nie zawiodłam. No niestety ale za dobre usługi trzeba trochę więcej zapłacić :)

#12 ~Moni~

~Moni~
  • Goście

Napisano 21 maj 2010 - 21:58:29

polecam bardzo goraco Salon Fryzjerski w Ustce przy Mar Polskeij dawny salon Kadusa pani Ewelina i pani Halinka sa rewelacyjne,siadasz i jestes w dobrych rekach

#13 ~jadzia~

~jadzia~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 06:20:37

polecam bardzo goraco Salon Fryzjerski w Ustce przy Mar Polskeij dawny salon Kadusa pani Ewelina i pani Halinka sa rewelacyjne,siadasz i jestes w dobrych rekach

taaaa jasne ta młoda obcina tak że zostawia kosmyki które potem chowa żeby klinetka nie zauważyła a stara za wszelka cene chce ciąć jak jej pasuje zreszta ostatnio wydymała moja koleżnke - na 4dni przed slubem dzwoni do niej i mowi ze jej nie uczesze bo cos tam....dajcie spokój w ustce nie ma dobrego fryzjera dla mlodych ludzi , moja mama owszem znalzla miejsce ale ona podcina tylko koncówki wiec......szkoda gadac

#14 ~ALINA~

~ALINA~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 11:16:18

Jesli chodzi o koloryzacje- polecam Anie Zlota na Tuwima-zlote drzwi naprzeciwko wejscia do Wokulskiego. Potrafila wyczarowac z moich skazonym czerwonym pigmentem ciemnych wlosow, piekne odcienie blondu, bez zolci i niszczenia wlosow.
Co do tradycyjnego ciecia- studio fryzjerskie Magia i Aneta Graczyk- na Filmowej-wejscie od strony parkingu strzezonego.
Jest jeszcze pani Ola-specjalistka od szalonych fryzur,typu-"z lewej krotko, z prawej dlugo", wczesniej pracowala na Sienkiewicza, ale ostatnio otworzyla gdzies swoj salon. Niestety nie pamietam gdzie....Moze ktos z Was kojarzy??
Omijam szerokim lukiem Gabriela, a zwlaszcza pracujacego tam pana o wygladzie listonosza- polaczenie slepoty z brakiem talentu. Mam wrazenie ze kazdy pracujacy w tym salonie jest po matematyce na slupskiej AP, bo potrafia tylko liczyc. Stracisz kase i tylko sie wk..... :)

NAPISZ PROSZE W JAKICH CENACH MNIEJ WIECEJ FARBUJE WŁOSKI PANI ANNA ZŁOTA NA PRZECIWKO WOKULSKIEGO|?MAM DŁUGIE WLOSY..TAK MNIEJ WIECEJ JESLI SIE ORIENTUJESZ.Z GORY DZIEKI ALINA

#15 ~gabi~

~gabi~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 19:04:36

ja nie polecam fryzjera damskiego na kotarbinskiego kolo pko, koles mi wlosy popalil a o skorze nic juz nie mowie

#16 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 20:35:33

Hej ja wam polecam świetny salon na Bema nazywa się ,,Koliber,, swietnie i profesjonalnie robią włosy oraz paznokcie.Ja byłam tam pierwszy raz z polecenia i robiłam czesanie na śub oraz inne usługi i jestem zachwycona.DROGIE PANIE POLECAM ..katarzyna s ze Sławna

#17 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 20:38:26

Ja polecam pana Adama z Gabriel. Zawsze do niego chodzę i nigdy się nie zawiodłam. No niestety ale za dobre usługi trzeba trochę więcej zapłacić :)

ten pan mi raz spalił włosy bo za długo mi przetrzymał rozjaśniacz...aaa też nie polecam DUET tragedia.

#18 ~Maks~

~Maks~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 20:43:56

Chodzi o włosy na głowie?

#19 ~zYGMUNTA AUGUSTA~

~zYGMUNTA AUGUSTA~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 20:57:18

NAJLEPSZY JEST SALON NA ZYGMUNTA AUGUSTA W SŁUPSKU,NIGDY SIE NIE ZAWIODLAM NA TYM SALONIE,CENY NIE SA TAKIE STRASZNE
JEST TAM MESKI I DAMSKI SUUPER UMIĄ DORADZIC JEZELI MASZ ZNISZCZONE WLOSY,JA MIALAM POPALONONE O TO 5CM TRZEBA BYLO SCIAC I SCIELI I DLUGO CZASU JUZ MINELO I MAM ZDROWE I PIEKNE WLOSY,ALE TEZ TRZEBA UZYWAC ODZYWKE NA WLOSY,TAM W SALONIE POWIEDZIA WAM JAKA KUPIC I TANIA. NAJLEPSZY SALON JAKI KIEDYKOLWIEK JEST,INNE TE MANHATANY TO DO DUPY ZA PRZEPROSZENIEM!

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2010 - 17:34:44

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych