Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Dobry fryzjer w Lęborku

123 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 11:09:24

Będzie premia za pilnowanie wpisów na forum? I dodatek za szybkie odpisywanie na nieprzychylne komentarze? Faaaajnie ;-)

#122 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 11:09:32

A salon u p. Drywy koło kina?

#123 ~Niezadowolona~

~Niezadowolona~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 14:33:27

Jeśli chodzi o Coco spa to mogę się wypowiedzieć. ..
Niestety głupia z salonu Pola (gdzie byłam zadowolona) przeszłam do coco aby spróbować czegoś innego. Reklamują się super -wow. Niestety stwierdzam że ani reklama ani ładny wygląd salonu nie odzwierciedlaja kompetencji zawodowych. Farba na moich włosach po powrocie do domu i umyciu wlosów szamponem który poleciła szefowa, zmieniła kolor. Farba straciła kolor. ... jakbym miała szamponetką... po 2 tygodniach moje włosy z chłodnego blondu przemienily się w żółte. Fryzjerka która wykonywała usługę robiła to niepewnie. .. a stylizacja włosów na koniec tragedia. Lepiej wyglądają moje włosy gdy wstanę rano. Wygląd salonu urokliwy ale fryzjerki nie mają pojęcia o niczym nawet o własnym wizerunku. .. fryzjerka powinna zachecac swoim wyglądem a nie odpychac

#124 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 13:55:24

Na pewno nie Anita. Nie wiem jak szefowa, ale jedna z dwóch fryzjerek, Pani Iwona zrobiła mi na głowie taką masakrę, że nawet dobra fryzjerka nie była w stanie odratować mi włosów. Przyszłam ze zdjęciem dobrze zrobionego sombre i dokładnie tłumaczyłam o jaki efekt mi chodzi. Ostatcznie skończyłam z włosami u nasady ciemnobrązowymi, następnie kompletnie białymi, dalsza część jest ruda a końce znów białe. Włosy są zniszczone i popalone, pozbawione pigmentu, liczne plamy, o przejściu w sombre też można zapomnieć. Najgorsza fryzjerka u jakiej byłam, i na pewno długo będę płacić za jej błędy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych