Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry fryzjer w Lęborku

129 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 18:57:32

Poleciłabym Pole z Sienkiewicza....ale to na Warsxawskie zarobki
Strasznie drogo rozboj w biały dzieñ

#102 ~annabell~

~annabell~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 14:06:13

Oszuści!
Coco spa Lębork- galeria Delfino
Uwaga oszuści! Odradzam każdemu komu przez myśl przejdzie pójście do tego salonu. Przy pierwszej wizycie za zdjęcie koloru, farbowanie na jeden kolor, strzyżenie i modelowanie zapłaciłam 280 zł. Po miesiącu wróciłam. Za samo farbowanie ,bez strzyżenia, zdejmowania koloru i innych dodatkowych usług zapłaciłam 250 zł. Fryzjerki same nie wiedzą co jak mają kasować, motają się kiedy klientka przychodzi tylko na prostowanie włosów, zastanawiają się między sobą czy policzyć taką usługę jako strzyżenie czy czesanie żeby w kasie się zgadzało. Oszuści. Jak można za samo farbowanie włosów na jeden kolor policzyć 250 zł? Oczywiście klientka dowiaduje się o tym kiedy przychodzi czas płacenia, po wykonaniu usługi. Cennik który znajduje się w "salonie" daleko odbiega od tego co przychodzi zaplacić klientce po wykonaniu przez fryzjerkę usługi. Jestem zażenowana tym,że z premadytacją oszukują klientki. Wygląda na to, że to "salon" który samo umycie głowy po farbowaniu czy włączenie suszarki liczy sobie pieniądze. Co do samej jakości farb - żenada jeżeli chodzi o jakość w stosunku do ceny, po 2 tygodniach kolor jest wypłowiały i włosy tracą blask i nadają się do ponownego farbowania. Dużo dłużej na włosach dobrze wyglądają farby marki kemon czy artego. Proszę trzymać się z daleka od tego miejsca jeżeli nie chcecie zostać oszukani. Mam nadzieję że tym wpisem uda się ustrzec kogoś przed tym "salonem".

Moliwe, że zapłaciłaś 250 zł, jeśli wzięłaś dodatkową ochronę. Mi na wejsciu powiedziano, że kompleksowa usługa farbowanie, ciecie z myciem itp kosztuje 140 zł za dodatkowe 100 można było z jakimś srodkiem dodatkowo ochronnym.  Mnie przynajmniej poinformowano o takiej możliwości oraz cenie.

#103 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 00:33:14

A czy salon fryzjerski w pasażu handlowym na przeciwko żabki u Pani Angeliki jest godny uwagi? Ktoś moglby podzielić się opinią?:)

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 06:35:59

A czy salon fryzjerski w pasażu handlowym na przeciwko żabki u Pani Angeliki jest godny uwagi? Ktoś moglby podzielić się opinią? :)

Grunt to precyzyjnie zadać pytanie... a ta andżelika to gdzie ?

#105 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 09:27:10

Grunt to precyzyjnie zadać pytanie... a ta andżelika to gdzie ?

Grunt to czytac ze zrozumieniem..
Npisałam dokładnie, że w pasażu handlowym. Oczywiście w Lęborku pasaż handlowy "nad rzeką" jest tylko jeden, mieści on się na ulicy Batalionów Chłopskich, a w nim są 2 salony fryzjerskie... Pierwszy salon- P.Małgorzata Klimko, a drugi P. Angelika Majewska. Opinie na temat pierwszego juz znam. Chodzi mi konkretnie o ten drugi.

#106 ~Olcia~

~Olcia~
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 11:03:03

Nie ma za co Olcia. Niestety, porażka z tym salonem cocospa. Teraz spróbowałam w studio Marzena na Placu Pokoju, byłam raz, wrócę kolejny i wtedy będę mogła się wypowiedzieć. Póki co jestem zadowolona. Jakbyś trafiła jednak na salon który poradzi sobie z Twoim blondem daj znać, bo i mi o ładny blond chodzi. Pozdrawiam!

Klientko!  Myślę, że z pełną odpowiedzialnością mogę Ci polecić ARTRAF na ul. Okrzei. Pan Rafał profesjonalnie zajmuje się moimi włosami. Kolor blond w jego wydaniu - piękny!!!  Moje włosy są dość problematyczne z tendencją do puszenia się i lekko przesuszone. Po wizycie u p. Rafała pięknie lśnią i wyglądają na dużo zdrowsze a co jest najbardziej zadziwiające to p. Rafał uzyskuje ten efekt samym tylko modelowaniem - BEZ PROSTOWNICY!!! W każdym poprzednim salonie panie niestety musiały sięgać po prostownicę żeby je jakoś ujarzmić. Warto zwrócić też uwagę na fakt że używają tam dobrej jakości profesjonalnych kosmetyków. Za usługę farbowania odrostów z podcięciem płacę 140 zł. No i co ważne zajmie się tylko Tobą podczas wizyty (a nie trzema "głowami" na raz, jak to bywa w niektórych salonach). Myślę,że powinnaś spróbować i ocenić na własnej skórze a właściwie na własnych włosach. Powodzenia  :D

#107 ~Olcia~

~Olcia~
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 11:05:19

Nie ma za co Olcia. Niestety, porażka z tym salonem cocospa. Teraz spróbowałam w studio Marzena na Placu Pokoju, byłam raz, wrócę kolejny i wtedy będę mogła się wypowiedzieć. Póki co jestem zadowolona. Jakbyś trafiła jednak na salon który poradzi sobie z Twoim blondem daj znać, bo i mi o ładny blond chodzi. Pozdrawiam!

Klientko!  Myślę, że z pełną odpowiedzialnością mogę Ci polecić ARTRAF na ul. Okrzei. Pan Rafał profesjonalnie zajmuje się moimi włosami. Kolor blond w jego wydaniu - piękny!!!  Moje włosy są dość problematyczne z tendencją do puszenia się i lekko przesuszone. Po wizycie u p. Rafała pięknie lśnią i wyglądają na dużo zdrowsze a co jest najbardziej zadziwiające to p. Rafał uzyskuje ten efekt samym tylko modelowaniem - BEZ PROSTOWNICY!!! W każdym poprzednim salonie panie niestety musiały sięgać po prostownicę żeby je jakoś ujarzmić. Warto zwrócić też uwagę na fakt że używają tam dobrej jakości profesjonalnych kosmetyków. Za usługę farbowania odrostów z podcięciem płacę 140 zł. No i co ważne zajmie się tylko Tobą podczas wizyty (a nie trzema "głowami" na raz, jak to bywa w niektórych salonach). Myślę,że powinnaś spróbować i ocenić na własnej skórze a właściwie na własnych włosach. Powodzenia  :D

#108 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 11:17:22

Olcia, czy to ten pan Rafał, który kiedyś pracował przy ul. 10 marca, a potem ponoć wyjechał za granicę?

#109 ~Olcia~

~Olcia~
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 12:12:56

Olcia, czy to ten pan Rafał, który kiedyś pracował przy ul. 10 marca, a potem ponoć wyjechał za granicę?

Aniu! Nie wiem dokładnie. Wiem natomiast, że pracował kiedyś w salonie BATTIST, a on  mieści się na ul. Bohaterów Monte Cassino. Więc chyba nie  chodzi o "tego" pana Rafała.

#110 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 00:13:29

Aniu to ten sam Rafał, tak jak pisze Olcia pracował wcześniej w salonie Battist

#111 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 05:58:37

Moliwe, że zapłaciłaś 250 zł, jeśli wzięłaś dodatkową ochronę. Mi na wejsciu powiedziano, że kompleksowa usługa farbowanie, ciecie z myciem itp kosztuje 140 zł za dodatkowe 100 można było z jakimś srodkiem dodatkowo ochronnym. Mnie przynajmniej poinformowano o takiej możliwości oraz cenie.

#112 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 06:03:18

Moliwe, że zapłaciłaś 250 zł, jeśli wzięłaś dodatkową ochronę. Mi na wejsciu powiedziano, że kompleksowa usługa farbowanie, ciecie z myciem itp kosztuje 140 zł za dodatkowe 100 można było z jakimś srodkiem dodatkowo ochronnym. Mnie przynajmniej poinformowano o takiej możliwości oraz cenie.

Idąc tym tropem i podsumowując moje pobyty w tym pseudosalonie i przeliczając co ile kosztuje wychodzi na to że dekolorycja włosów kosztuje 30 zł? Wybacz ale nadal uważam że to oszuści.

#113 TeamPlayer

TeamPlayer

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 kwiecień 2018 - 18:25:50

Cięcia czy koloryzacji nie wykonywałabym sama, ale już zabiegi ochronne, wszelkie pielęgnacyjne itp spokojnie wolę robić sobie samodzielnie. To bardzo duża oszczędność pieniędzy, a produkty wykorzystywane w profesjonalnych salonach fryzjerskich dostanę na sklepfryz.pl. Moim zdaniem nie opłaca się przepłacać za wykonywanie tych zabiegów w salonach.

#114 ~Mizuki~

~Mizuki~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 19:58:02

Jest może któraś z pań zorientowana, ile fryzjerki z salonu fryzjerskiego Pola biorą za podcięcie i farbowanie włosów??

#115 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 19:15:28

Ja byłam tam 6 razy i jestem zachwycona!!!!! Zapałce każdy pieniądz żeby tak wyglądać. Nikt nigdy nie zadbał tak o moje włosy, mam idealnie przejście ombre, rozjaśniać je regularnie i w ogóle nie straciły na jakości. Jak widze takie szczoty na głowach babek na mieście to mam ochotę je zaciągnąć do coco na sile. Dla mnie najlepszy salon i najbardziej profesjonalny. Pracuje tam fryzjerka ze wszystkimi dyplomami eksperckimi i tylko ona umie ratować schrzanione włosy. Ja polecam.

#116 ~brit~

~brit~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 18:24:26

Idąc tym tropem i podsumowując moje pobyty w tym pseudosalonie i przeliczając co ile kosztuje wychodzi na to że dekolorycja włosów kosztuje 30 zł? Wybacz ale nadal uważam że to oszuści.

Jak obliczylas na tej podstawie koszt dekoloryzacji? 140 komplet farbowanie z cieciem. 100 za dodatkowy środek ochronny. A te 30 skąd?

#117 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 18:45:19

Ja tez chodzę tam od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Raz zapłaciłam dużo, bo robiłam wszystko na fulla, a potem to już tylko tonowanie i podcięcie. Płace 160 i jest kosmos! Polecam, bo nie ma takiego drugiego profesjonalnego salonu w Leborku

Ja byłam tam 6 razy i jestem zachwycona!!!!! Zapałce każdy pieniądz żeby tak wyglądać. Nikt nigdy nie zadbał tak o moje włosy, mam idealnie przejście ombre, rozjaśniać je regularnie i w ogóle nie straciły na jakości. Jak widze takie szczoty na głowach babek na mieście to mam ochotę je zaciągnąć do coco na sile. Dla mnie najlepszy salon i najbardziej profesjonalny. Pracuje tam fryzjerka ze wszystkimi dyplomami eksperckimi i tylko ona umie ratować schrzanione włosy. Ja polecam.

#118 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 06:33:32

Brit,no właśnie ja pytam skąd skoro z dekoloryzacją zapłaciłam 280 zł a bez dekoloryzacji 250 zł, to pytam czy dekoloryzacja w tym pseudosalonie kosztuje 30 zł? Grunt to czytać ze zrozumieniem. Nadal uważam że to oszuści, paragon swoje, cennik swoje, fryzjerki swoje.
Nie ma to jak komentarze samych fryzjerek i ich koleżanek zachwalających salon. Brawo, na poziomie Lęborka.

#119 ~Dora~

~Dora~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 17:45:39

Brit,no właśnie ja pytam skąd skoro z dekoloryzacją zapłaciłam 280 zł a bez dekoloryzacji 250 zł, to pytam czy dekoloryzacja w tym pseudosalonie kosztuje 30 zł? Grunt to czytać ze zrozumieniem. Nadal uważam że to oszuści, paragon swoje, cennik swoje, fryzjerki swoje.
Nie ma to jak komentarze samych fryzjerek i ich koleżanek zachwalających salon. Brawo, na poziomie Lęborka.

#120 ~Marika 1234~

~Marika 1234~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 17:49:55

Wszystko zalezy kiedy byla dekoloryzacja. Ceny sie zmieniaja dlugosc wlosow rowniez a wystarczylo przed koloryzacja zadac proste pytanie fryzjerce ile bedzie to kosztowalo a jesli kogos nie stac to zawsze mozna farbowaco wlosy w domu. Smieszne jest to co pani wypisuje bo z koloryzacji jest pani zadowolona ale z ceny juz nie i dlatego ma pani prawo kogos oczerniac i obrazac?? Ja jestem zawsze zadowolona z uslug tego salonu i fryzjerek oraz innych pracownikow.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych