Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry fryzjer w Lęborku

129 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Azor~

~Azor~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 15:51:53

Przez długi okres czasu korzystałam z usług salonu fryzjerskiego Pola na ulicy Sienkiewicza. Kiedyś było tam rewelacyjnie, teraz porażka.Nie stawia się na jakość tylko na ilość.Mimo umówionej wizyty miesiąc wcześniej do konkretnej fryzjerki obsługiwała mnie praktykantka.Powtórzyło się to wielokrotnie.Mało tego, nie było gdzie usiąść i posadzono mnie na środku salonu na tzw. ,,koźle''. Każdy kto przechodził obok, obijał się o mnie.Panie fryzjerki rozmawiają między sobą,szepczą sobie na ucho,obgadują zamiast zająć się klientką.0 szacunku do klienta.Mimo umówionej wizyty na konkretną godzinę-godzina opóźnienia, bo nagle przyszła koleżanka ,,z ulicy'', która ma pierszeństwo.Miny każdej z fryzjerek pokazują,że pracują tam jak za kare-wiecznie obrażone.A do tego dochodzi wieczny brud,stare grzebienie,sprzęty,brak utrzymywania jakiejkolwiek higieny.BEZNADZIEJA! Nie polecam.

Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Najlepsze fryzjerki zaszły w ciążę i niestety okazuje się, że nikt nie jest w stanie ich godnie zastąpić. I jeszcze ta skacząca uczennica, która już na legalu dobiera się do nożyczek i oszpeca klientów. Mam do niej radę: niech się najpierw umyje, bo wali potem aż w oczy szczypie.

#82 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 15 październik 2016 - 11:50:12

Gosia Klimko i Pani Marzena z Targowej. Wczoraj wyszłam od Poli i to co m zrobiła jedna z fryzjerek na głowie... teraz już wiem że to jakaś uczennica-Wiola, powinny nosić oznaczenia "uczę się, korzystasz na własne ryzyko". Myślę że sama bym się lepiej ostrzygla. Bo to nazwalabym raczej oskubaniem. Jak wróciłam do domu to się popłakałam.

#83 ~adventure~

~adventure~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 11:01:26

Jeżeli chodzi o zakład Pola w Lęborku ta na chwile obecną jest to  najlepszy fryzjer w Lęborku. Mówię tu zarówno o obsłudze,  technice fryzjerstwa, profesjonalizmie oraz wyglądzie salonu, który obecnie wygląda prześwietnie. Co do plotkowania szefowej i jej koleżanek nie ma takiej możliwości bo jest cały czas zajęta tak jak inne dziewczyny a że czasami coś sobie przekażą to nic w tym złego. W innych salonach mówię tu o Lęborku Panie fryzjerki plotkują między sobą znacznie gorzej niż było to opisane gdzieś w postach tego tematu. Do tego pisanie, że fryzjerki sa nie uczesane to lekka przesada-nie mają czasu na robienie się na bóstwo bo to klientki są najważniejsze może w innych salonach są sztuczne lale  ale dlatego że nie mają ludzi i mają czas zając się samymi sobą.Dla mnie najlepszy fryzjer. Oczywiście może ktoś ma inne zdanie ale niech będzie odważny i na forum uzasadni swój wybór.

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 18:03:01

ja z kolei polecam fryzjerkę z coco.SPA (galeria Delfino). widać, że zna się na tym co robi, potrafi doradzić i przede wszystkim bardzo dobrze to wykonać. do tego jest bardzo sympatyczna. próbowałam już kilku fryzjerów w lęborku, ale nikt nie wywarł na mnie tak pozytywnego wrażenia.

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 19:25:09

Dobrze ścina facet w hotelu Victoria w Warszawie. Koszt 350 zl z uczesaniem.

#86 domann

domann

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 15:24:51

Dobrze ścina facet w hotelu Victoria w Warszawie. Koszt 350 zl z uczesaniem.

Kto normalny wydaje 350 zł na fryzjera? :D

#87 ~Ori~

~Ori~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 20:37:45

Salon fryzjerski Renaty Pobłockiej na Kossaka, Pięknie, przytulnie, jest kawa i zadowolenie z fryzury. Pani Renata wysłucha o co chodzi klientce, potrafi doradzić. Zawsze dzwonię aby umówić się na strzyżenie( oczywiście u niej) i wtedy nie czekam godzinami, no i najważniejsze  nie czuję się tam intruzem. A i jeszcze jedno dziewczyny tam pracujące bardzo miłe ale jeszcze się muszą dużo nauczyć od swojej perfekcyjnej szefowej.

#88 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 20:24:03

Pola - tragedia .  Umawiaja na 8 ,  a rozpoczynają pracę o 8.15 .Brak szacunku do czasu klijentek . Zupełny brak profesjonalizmu . Mycie glowy raz goracą raz zimną wodą i do tego nie podkładają ręcznikow , ściekająca woda  moczy odzież . W trakcie ukladania wlosów fryzjerka szuka sprzętu chodzac po całym salonie . NIEDOPUSZCZALNE .Idac do fryzjera chcialabym sie zrelaksowac , a nie stresować.......... 

#89 ~Eleonora Cyber Mocarz~

~Eleonora Cyber Mocarz~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 16:09:03

Bez sensu są pytania na tym forum o dobrego dentystę, fotografa, restaurację ,fryzjera czy ginekologa bo po 1 konkurencja dowala, bo po co ma pracować ,lepiej zrobić czarny pijar niż się wysilić.

po 2 nie zrodził się taki co każdemu dogodził, więc takie forum często staje się pożywką dla sfrustrowanych ludzi którym kawa nie smakowała bo miała piankę na wierzchu ;D

Na dzień dzisiejszy co do fryzjera w Lęborku to jest to temat rzeka ale każdy nawet mało inteligentny lęborczanin widzi i wie gdzie jest najładniejszy salon i ciągle podnoszący swoje umiejętności fryzjerzy używający profesjonalne kosmetyki, nie musi o to pytać na forum.

ps. Hejtowanie innych w sieci to taka nowość naszych czasów, nie mówi się wprost tylko sra się na ludzi w sieci...- łatwo, bezstresowo bo unikasz konfrontacji i czujesz ze się wyżyłeś...taka nowa rozrywka.

#90 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 17:56:19

Chce poprostu zrobic fajna modna trwala poniewaz naprawde nie mam rano czasu zeby ukladac dlugo fryzure Mieszkam pod Leborkiem krotko i naprawde boje sie spalenia wlosow przez jakas pseudo profesjonalistke Prosze pomozcie!

#91 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 00:15:19

Uwaga!!! na salon fryzjerski w Galerii Handlowej PROMENADA. Wcześniej była tam fryzjerka z czerwonymi włosami. Dobrze ścinała i miała pojęcie o fryzjerstwie. GDZIE ONA JEST.

Teraz aż strach tam chodzić. Skóra głowy poraniona i poparzona od farby, a fryzjerka nie ma pojęcia o ścinaniu włosów. Porażka.Mam tylko nadzieję że włosy odrosną a skóra głowy się zagoi.

#92 ~dragos~

~dragos~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 08:47:42

Co sądzicie o wiecznie modnych fryzurach? W sensie - fryzomania.pl/blog/?p=959 Przez lata kombinowałam z fryzurami, ciągle coś zmieniałam, również kolory, ale chyba teraz chcę bardziej na spokojnie podejść do tematu. Co o tym sądzicie? 

#93 ~ziuta~

~ziuta~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2017 - 17:47:38

Pola - tragedia .  Umawiaja na 8 ,  a rozpoczynają pracę o 8.15 .Brak szacunku do czasu klijentek . Zupełny brak profesjonalizmu . Mycie glowy raz goracą raz zimną wodą i do tego nie podkładają ręcznikow , ściekająca woda  moczy odzież . W trakcie ukladania wlosów fryzjerka szuka sprzętu chodzac po całym salonie . NIEDOPUSZCZALNE .Idac do fryzjera chcialabym sie zrelaksowac , a nie stresować.......... 

Dokładnie. A teraz to już jak w salonach trójmiejskich najwyższej klasy :( Trzeba się umawiać miesiąc wcześniej. Gdyby panie trochę szybciej pracowały a nie plotkowały to robota by szła jak z nut

#94 marlenka

marlenka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 14:17:12

Ja znalazłam swojego idealnego fryzjera dzięki poradom na : http://salonsequipme...ty-parlour.html To bardzo subiektywna kwestia, dlatego trzeba samemu trochę po eksperymentować. Na opiniach innych nie można niestety polegać. Pozdrawiam :) 

#95 ~Pani Agnieszka~

~Pani Agnieszka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 22:37:42

Nie polecam salonu fryzjerskiego Weronika. zapłaciłam córce za pasemka które po 1 umyciu się splukaly to nie farba tylko szamponetka tyle pieniędzy w śmieci !!! Drogo i zero wiedzy .

#96 ~staly klijent~

~staly klijent~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 10:32:51

Ja polecam zaklad w Nowej Wsi Leborskiej u Pani Katoliny fajny przytulny zaklad Pani zawsze usmiechnieta. Daja karnety dla Panow i zawsze kawke proponuje jak dla mnie najleprzy zaklad na pomorzu.

#97 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 16:42:23

Oszuści!
Coco spa Lębork- galeria Delfino
Uwaga oszuści! Odradzam każdemu komu przez myśl przejdzie pójście do tego salonu. Przy pierwszej wizycie za zdjęcie koloru, farbowanie na jeden kolor, strzyżenie i modelowanie zapłaciłam 280 zł. Po miesiącu wróciłam. Za samo farbowanie ,bez strzyżenia, zdejmowania koloru i innych dodatkowych usług zapłaciłam 250 zł. Fryzjerki same nie wiedzą co jak mają kasować, motają się kiedy klientka przychodzi tylko na prostowanie włosów, zastanawiają się między sobą czy policzyć taką usługę jako strzyżenie czy czesanie żeby w kasie się zgadzało. Oszuści. Jak można za samo farbowanie włosów na jeden kolor policzyć 250 zł? Oczywiście klientka dowiaduje się o tym kiedy przychodzi czas płacenia, po wykonaniu usługi. Cennik który znajduje się w "salonie" daleko odbiega od tego co przychodzi zaplacić klientce po wykonaniu przez fryzjerkę usługi. Jestem zażenowana tym,że z premadytacją oszukują klientki. Wygląda na to, że to "salon" który samo umycie głowy po farbowaniu czy włączenie suszarki liczy sobie pieniądze. Co do samej jakości farb - żenada jeżeli chodzi o jakość w stosunku do ceny, po 2 tygodniach kolor jest wypłowiały i włosy tracą blask i nadają się do ponownego farbowania. Dużo dłużej na włosach dobrze wyglądają farby marki kemon czy artego. Proszę trzymać się z daleka od tego miejsca jeżeli nie chcecie zostać oszukani. Mam nadzieję że tym wpisem uda się ustrzec kogoś przed tym "salonem".

#98 ~olcia~

~olcia~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 19:17:27

Jak to dobrze że przeczytałam tę opinię !!!! Od dłuższego czasu bezskutecznie próbuję znaleźć dobrego fryzjera w Lęborku. Niestety z blond kolorem lęborscy fryzjerzy nie radzą sobie najlepiej. Dziś moja zaprzyjaźniona kosmetyczka polecała, a właściwie informacyjnie tylko powiedziała mi żebym spróbowała w COCO. Zdesperowana, pełna nadziei ale i obaw zamierzałam się tam wybrać. Po przeczytaniu tej rzetelnej i szczerej opinii chyba jednak zrezygnuję. Bardzo dziękuję za tę opinię!!! uratowałam 250 zł i oszczędziłam sobie  stresu. Pozdrawiam :)

#99 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 11:48:04

Salon cocospa Polecam z czystym sumieniem. Gdy byłam w ciąży włosy zaczely mi leciec i zaden fryzjer nie mogl sprostac moim oczekiwaniom. Dopiero tam pani fryzjerka przeprowadzila farbowanie jak nalezy i polecila serum. teraz mam silne i zdrowe wlosy mimo farbowania, a dodam ze wlosy rozjasniam. od pol roku chodze tylko tam i fryzjerki radzą sobie z tym z czym zaden inny fryzjer w leborku nie potrafi. polecam raz jeszcze.

#100 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:43:33

Nie ma za co Olcia. Niestety, porażka z tym salonem cocospa. Teraz spróbowałam w studio Marzena na Placu Pokoju, byłam raz, wrócę kolejny i wtedy będę mogła się wypowiedzieć. Póki co jestem zadowolona. Jakbyś trafiła jednak na salon który poradzi sobie z Twoim blondem daj znać, bo i mi o ładny blond chodzi. Pozdrawiam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych