Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry fryzjer w Lęborku

127 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Marchewka w ..............~

~Marchewka w ..............~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 13:20:43

Czy z radnym Rudykiem już wszystko w porządku? Czy już go zjawy nie nawiedzają?

Rudyk, widzisz to, że czarna dziewka musi iść do pierdla. W końcu jakaś miernota co znęcała się nad swiomi owieczkami wyląduje w pierdlu. Tam juz inne miłośniczki odosobnienia zrobią z niej niepokalaną od urodzenia.

Hahahaha.

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 13:54:07

Ja z pełna odpowiedzialnością polecam salon fryzjerski Apollo pani Trybańskiej. Zawsze miło i uprzejmie.

#43 ~zadowolona.~

~zadowolona.~
  • Goście

Napisano 16 maj 2014 - 13:47:54

Witam jestem klienta salonu Itnercosmo w Leborku kolo browaru. Korzystam tam z uslug juz od 6 lat . Nie zdarzylo mi sie wyjsc z tam tad nie zadowolona . Bardzo polecam , jak dla mnie ekipa profesjonalna . Pozdrawiam . ; )

#44 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 10:23:19

Ciężko się zdecydować do którego się wybrać... opinie są różne

#45 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 10:23:48

Ciężko się zdecydować do którego się wybrać... opinie są różne

#46 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 06:00:24

A znacie i   jaka jest Wasza opinia o salonach :

1.- ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKI MAŁGORZATA KLIMKO
( ................................................................................................... )

2.- SALON FRYZJERSKI "SEBASTIAN" SEBASTIAN PAWELCZYK
( ........................................................................................... )

( ...............................................................................................

................................................................. )

Użytkownik Yktorn edytował ten post 17 luty 2015 - 07:58:48
Reklama

#47 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 04:35:03

Nie wiem dlaczego mój post został potraktowany jako reklama ?  Bzdura kompletna.  

Poprosiłam o opinie o tych dwóch salonach, bo tylko te dwa w pięknym mieście Lęborku pracują na poszukiwanych przeze mnie kosmetykach (farba do włosow),  A że mam do Lęborka ponad 80 km, chciałam dowiedzieć się o kunsztcie zawodowym prezentowanym przez fryzjerów z tych salonów. 

Trudno więc, reklamować (!) już nie bedę, do Gdańska pojadę, a Lebork straci klienta.

#48 ~goyyyalla~

~goyyyalla~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 15:48:37

A ja ostatnio odwiedziłam salon "Battist" i cóż mogę powiedzieć?!? Pan Łukasz z kolorem poradził sobie świetnie, poza tym sympatyczny człowiek po czym Szef wziął się za obcinanie. Nie widział suchego włosa. Miał podciąć końcówki a opierdzielił mi tak włosy, że chyba baca lepiej owce strzyże. Cena usługi jak na Lębork to SZOK!!! NIE polecam!

#49 ~niezadowolona~

~niezadowolona~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 19:37:11

A ja ostatnio odwiedziłam salon "Battist" i cóż mogę powiedzieć?!? Pan Łukasz z kolorem poradził sobie świetnie, poza tym sympatyczny człowiek po czym Szef wziął się za obcinanie. Nie widział suchego włosa. Miał podciąć końcówki a opierdzielił mi tak włosy, że chyba baca lepiej owce strzyże. Cena usługi jak na Lębork to SZOK!!! NIE polecam!

Też raz odwiedziłam ten salon i był to jedyny a zarazem ostatni raz.Obcinał mnie sam szef. Nie byłam zadowolona.Wyglądałam jak "główka zapałki z dużymi ubytkami siarki" .Szkoda, bo zachwalano mi ten salon i dlatego tam poszłam.Niestety ostatni raz.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 20:06:54

A mnie interesują Wasze opinie o nowym salonie na ul. M. Reja Studio Dominik czy jakoś tak. 

#51 ~Zainteresowana~

~Zainteresowana~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 11:20:26

A co myslicie o salonie ANITA na ulicy Czołgistów  w Lęborku czy mozna tam znaleźć dobrą lub dobrego fryzjera, bo polsecno mi ten salon

#52 drzazga

drzazga

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 20:03:11

Możecie jakiegoś dobrego fryzjera w Lęborku polecić ?

Czy w tym przypadku pan Moderator nie widzi,że to jest reklama ?

Pan moderator chyba wybiórczo przesuwa w cien posty,tylko w/g jakiego klucza ?

#53 ~Ańdzia~

~Ańdzia~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 20:00:36

Nie polecam salonu na ul.Sienkiewicza.Szefowa pani Ola "wygryzła się" i stała się osobą nie sympatyczną albo miała zły dzień i tylko dla mnie była taka nie miła.10 lat farbowałam sobie włosy na blond,do tego prostowanie,co miesiąc lub dwa farbowanie odrostu.Włosy już były suche,łamliwe,zniszczone.Poszłam do nich zasięgnąć informacji że chcę pofarbować włosy na brąz.Właścicielka robiąc coś we włosach klientce,bardzo się popisywała i podśmiewała się ze mnie,udzielając mi odpowiedzi.A to że z blondu mogą wyjść zielone,a to że by musiała zrobić jakąś dekoloryzację za 350 zł,która niszczy a i mnie nie stać na takie rzeczy.A to żeby poczekać z 2 lata aż będzie duży odrost.Ogólnie nie sympatyczna osoba.Koleżanka chodzi do fryzjera co i rusz na placu pokoju,pani fryzjerka z czarnego zrobiła blond a innej z blondu czarny a ta ma tyle dyplomów na ścianie a jakieś bzdury mi tu opowiada i jeszcze głupio się przy klientach popisuje.Pojechałam do Wejherowa do fryzjera i z blond włosów zrobiła mi pani piękny czekoladowy brąz.Włosy ufarbowane,podcięte,fryzurka ładna,zdrowe włosy.Czyli jak ktoś chce i ma umiejętności a fryzjer chyba powinien je mieć,to można wszystko zrobić.Dodam że zapłaciłam 120zł.Nie polecam salonu na Sienkiewicza i nie ze względu na jakoś usług,bo nie dano mi tego sprawdzić ale ze względu na nie miłą obsługę klienta.

#54 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 11:24:21

Ja jestem od paru lat klientką tego salonu i polecam. Wprawdzie pani Ola nigdy mnie nie obsługiwała ale uważam ten salon za bardzo profesjonalny. Panie często się szkolą bo czasami odchodzę od drzwi a o przyjęciu bez zapisów to moge pomarzyć. Owszem w innym salonie przefarbowano mnie z ciemnych na blond ale włosy tak zniszczono i dopiero po kuracji w tym salonie powoli wróciły do normy. Nie wiem czy taka gwałtowna zmiana koloru nie zniszczyła pani włosów, to czas pokaże. Myślę, że pani Ola zna swoją wartość i nie wchodzi każdemu w cztery litery. Ja cenię sobie szczerość a nie fałszywą grzeczność. Mnie odpowiada ich profesjonalizm, jak się zawiodę to zmienię salon.

#55 ~Ańdzia~

~Ańdzia~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 17:29:00

Nie rozumiem tego komentarza.Nie oczekiwałam że ktoś będzie mi wchodził w cztery litery,nie po to tam szłam.Szłam po poradę a usłyszałam drwiny przy innych klientkach,co jest niekulturalne i na pewno innym by się też nie spodobało.Uważam że jeżeli coś mi nie pasuje mogę tu bez wulgaryzmów i sprawiania przykrości wyrazić swoje zdanie.Moje włosy nie ucierpiały,mam brązowe teraz włosy.Uprzejma pani w Wejherowie doradziła mi w kwestii pielęgnacji.Uważa Pani że traktowanie ludzi z kulturą to fałszywa grzeczność?idąc do sklepu po chleb też chcemy być mile obsłużeni.Cieszę się że pani odpowiada ten salon.Mnie nie odpowiada.Duży minus za obsługę,więcej na pewno go nie odwidzę.A uważam że zarówno ja jak i pani możemy wyrazić tutaj swoje zdanie nie kłócąc się przy tym.

#56 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 07:36:39

na ul.jagiellońskiej szukaj slonu fryzjerskiego "AGA" pytaj o szefową -polecam

a gdzie tam fryzjer przy ul. Jagiellońskiej?

#57 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 17:47:41

Nie rozumiem tego komentarza.Nie oczekiwałam że ktoś będzie mi wchodził w cztery litery,nie po to tam szłam.Szłam po poradę a usłyszałam drwiny przy innych klientkach,co jest niekulturalne i na pewno innym by się też nie spodobało.Uważam że jeżeli coś mi nie pasuje mogę tu bez wulgaryzmów i sprawiania przykrości wyrazić swoje zdanie.Moje włosy nie ucierpiały,mam brązowe teraz włosy.Uprzejma pani w Wejherowie doradziła mi w kwestii pielęgnacji.Uważa Pani że traktowanie ludzi z kulturą to fałszywa grzeczność?idąc do sklepu po chleb też chcemy być mile obsłużeni.Cieszę się że pani odpowiada ten salon.Mnie nie odpowiada.Duży minus za obsługę,więcej na pewno go nie odwidzę.A uważam że zarówno ja jak i pani możemy wyrazić tutaj swoje zdanie nie kłócąc się przy tym.

No to po co ta pisanina? Mam inne zdanie - też moje. W tej kwestii wolno tylko zgadzać się z panią? Dla mnie to najlepszy salon w mieście, jak na razie, jeszcze raz powtarzam - zawiodę się to spadam stamtąd choćby do Wejherowa.

#58 ~Kasia z NWL.~

~Kasia z NWL.~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2015 - 19:15:25

Do klientki.Jak ci się nie podoba jej pisanina,to nie właź na ten profil.Bo odpowiadając na jej post,to z twojej strony to też jest pisanina.Mogłaś w ogóle nie odpowiadać na jej post i moim zdaniem też piszesz jakieś bzdury o "czterech literach".Nie umiesz normalnie wyrazić zdania to nie wyrażaj.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 07:17:57

Czy ktoś się orientuje który fryzjej pracuje na elumenie ?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 17:01:25

Do klientki.Jak ci się nie podoba jej pisanina,to nie właź na ten profil.Bo odpowiadając na jej post,to z twojej strony to też jest pisanina.Mogłaś w ogóle nie odpowiadać na jej post i moim zdaniem też piszesz jakieś bzdury o "czterech literach".Nie umiesz normalnie wyrazić zdania to nie wyrażaj.

Tylko prymitywy lubią jak im się liże cztery litery :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych