Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry fryzjer w Lęborku

127 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 08:22:38

Również polecam Panią Anię. Zawsze ok fryzura, atmosfera i cena.Przy okazji pozdrawiam!

a ja Bożenkę która pracuje z Panią Anią

#22 ~Napoleonka~

~Napoleonka~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 12:15:02

Na ulicy sienkiewicza w salonie pola to szefowa aleksandra chmiel ma tak beznadziejną fryzurę (nijaką) że aż strach sie oddać w jej ręce, ponadto zaproszono mnie do mycia i w trakcie tej czynności pani ola poprosiła mnie abym chwilkę zaczekała bo musi z kimś tam coś załatwić no i tak czekałam z mokrą głową na fotelu dobre 30 min. Ani nic do picia, nic do czytania, zero skrępowania. Byłam tam kilka razy u różnych pań i nigdy jeszcze nie wyszłam zadowolona. A pani Monika.... Masakra. Zobacze jeszcze tylko u pani Asi i raczej z nich zrezygnuje bo jestem ich klijentką jak narazie tylko dzięki cenie. Salon na 3-. Po programie Ostre cięcie mamy świadomość jak powinna wyglądać dobra obsługa klijenta.

#23 ~Rita~

~Rita~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 13:03:17

Napoleona- nie rozumiem, jak mi się nie podoba to tam nie chodze. ;)  nie masz wyobraźni?mało masz salonów w Lęborku?ps.za rzucanie tu nazwiskami to z tego co się orientuję płaci się niezłe kary;))

#24 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 15:20:37

Na ulicy sienkiewicza w salonie pola to szefowa aleksandra chmiel ma tak beznadziejną fryzurę (nijaką) że aż strach sie oddać w jej ręce, ponadto zaproszono mnie do mycia i w trakcie tej czynności pani ola poprosiła mnie abym chwilkę zaczekała bo musi z kimś tam coś załatwić no i tak czekałam z mokrą głową na fotelu dobre 30 min. Ani nic do picia, nic do czytania, zero skrępowania. Byłam tam kilka razy u różnych pań i nigdy jeszcze nie wyszłam zadowolona. A pani Monika.... Masakra. Zobacze jeszcze tylko u pani Asi i raczej z nich zrezygnuje bo jestem ich klijentką jak narazie tylko dzięki cenie. Salon na 3-. Po programie Ostre cięcie mamy świadomość jak powinna wyglądać dobra obsługa klijenta.

Ty przychodzisz do salonu oglądać fryzury szefowej :lol: Jesteś żałosna, panie są miłe i zawsze proponują coś do picia, chodziłam już prawie do wszystkich lęborskich salonów, tam jestem od lata i wygląda na to, że zostanę dłużej. Trochę przeszkadza mi to, że zawsze trzeba się umawiać. Kiedy nie przyjdę pełno ludzi. Dobre fryzury, doradzają i farbę umieją dobrać. Jak ci się nie podoba to tam nie chodź. Często widzę niegrzeczne i wstrętne klientki, jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził. Ty naucz się ortografii a potem wypowiadaj się o tych fajnych i pracowitych dziewczynach. Pozdrawiam wszystkie Panie z "Poli" i Pana Mariusza za super masaż głowy - dziękuję :D ,

#25 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 09:45:10

nie polecam salonu InterCosmo przy Starym browarze. Masakra!brak jakiegokolwiek wiedzy na temat farbowania ! mam spalone włosy to dzisiaj je regeneruje.Dodatkowojak idzie się do kogoś na farbowanie to klient nie powinien siedzieć w salonie dłużej niż 2,5 godziny. a ja siedziałam tam od 13 do 18. Właścielka obsługiwała trzy klienki w tym samym czasie. brak profesjonalizmu!

Potwierdzam InterCosmo jest do straszne. mam znaszone włosy. w salonie spędziłąm 4 godziny

#26 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 13:23:44

Ja polecam Panią Olę z Mostów, bardzo dobrze farbuje a do tego ma najładniejszy salon jaki widziałam

#27 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 13:41:13

Odradzam totalnie salon Anita na ul. czołgistów! Byłam tam parę tygodni temu aby zrobić sobie parę pasemek brązowych - miałam zbyt jasne włosy- było ich dosłownie kilka. I jakie było moje zdziwienie jak szefowa z uśmiechem na twarzy skasowała mnie 90 zł! Nigdy wiecej nie zamierzam odwiedzić tego salonu. Nie był to pierwszy, ale na pewno ostatni raz. 90 zł za parę pasemek - trochę jednak za dużo

#28 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 13:49:06

Ja juź dawno do tej pani nie chodze, ładnie ścina ale farbuje tak sobie

#29 ~Wacław i Jadwiga~

~Wacław i Jadwiga~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 17:42:06

Ja z kolei polecam zakład fryzjerski w Nowej Wsi Lęborskiej u Pani Sylwii ! Wykonuje każdą usługę dla klientów z pełną perfekcją . Moja żona tak jak i ja już nigdy nie zrezygnujemy z usług tego zakładu fryzjerskiego .Każdy klient traktowany jest indywidualnie , czyli sama Pani Sylwia proponuje fryzurę dla danej osoby . Z czym się pierwszy raz spotkałem ! Zazwyczaj w każdym innym zakładzie fryzjerskim obojętnie w jakim mieście czy nawet w państwie byłem traktowany mechanicznie , czyli mówiłem jak i w których miejscach podciąć włosy i na tym koniec . Słyszał ktoś kiedykolwiek aby fryzjerka pytała się czy może chce pan - pani zmienić fryzurę ? Jaki kolor pan - pani lubi najbardziej ? Czy do pani - pana kształtu twarzy nie lepsza byłaby tak lub inna fryzura ? itd......  .Atmosfera w zakładzie jest bardzo miła wszystkie Panie są zawsze uśmiechnięte . Ot taki sobie niby skromny zakład fryzjerski a obsługa w pełni mistrzowska ! ! !  . Wstyd tylko mi się przyznać że mieszkając już kilkadziesiąt lat w Lęborku , dopiero nasze znajome małżeństwo aż z Sopotu wskazało zakład fryzjerski Pani Sylwii .

#30 ~Karol !~

~Karol !~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 14:02:27

nie polecam salonu InterCosmo przy Starym browarze. Masakra!brak jakiegokolwiek wiedzy na temat farbowania ! mam spalone włosy to dzisiaj je regeneruje.Dodatkowojak idzie się do kogoś na farbowanie to klient nie powinien siedzieć w salonie dłużej niż 2,5 godziny. a ja siedziałam tam od 13 do 18. Właścielka obsługiwała trzy klienki w tym samym czasie. brak profesjonalizmu!

Ja również ! Byłem dziś w tym ""salonie"" Masakra , "Fryzjerka" która mnie obcinała - bez żadnych kwalifikacji ! Miałem dłuższe , dobrze obcięte włosy , poszedłem je nieco skrócić , ona zrobiła mi takie gó*no na głowie , że wstyd się gdzieś ruszyć! Przy suszeniu włosów paliła je ! Odradzam komu kolwiek wizyty w tym "salonie"

#31 ~kasandra~

~kasandra~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 16:31:48

Polecam salon Aga, obydwie panie Agnieszki są dobrymi frzyjerkami. Za to pani Agata super reguluje brwi i robi na nich hennę.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 19:22:11

Głupoty piszesz. Pani Ola nie ma czasu się fryzurować bo wiecznie czesze klientki. Poza tym ma długie włosy, spięte w kucyk więc nie jest to nijaka fryzura. Zawsze proponują mi kawę, nigdy nie czekam z mokrą głową. Wychodzę zadowolona i uśmiechnięta. Stop malkontentkom!!!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2014 - 06:14:00

Popieram i pozdrawiam Panie z Poli, są super :D

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2014 - 12:43:56

Ja z kolei polecam zakład fryzjerski w Nowej Wsi Lęborskiej u Pani Sylwii ! Wykonuje każdą usługę dla klientów z pełną perfekcją . Moja żona tak jak i ja już nigdy nie zrezygnujemy z usług tego zakładu fryzjerskiego .Każdy klient traktowany jest indywidualnie , czyli sama Pani Sylwia proponuje fryzurę dla danej osoby . Z czym się pierwszy raz spotkałem ! Zazwyczaj w każdym innym zakładzie fryzjerskim obojętnie w jakim mieście czy nawet w państwie byłem traktowany mechanicznie , czyli mówiłem jak i w których miejscach podciąć włosy i na tym koniec . Słyszał ktoś kiedykolwiek aby fryzjerka pytała się czy może chce pan - pani zmienić fryzurę ? Jaki kolor pan - pani lubi najbardziej ? Czy do pani - pana kształtu twarzy nie lepsza byłaby tak lub inna fryzura ? itd......  .Atmosfera w zakładzie jest bardzo miła wszystkie Panie są zawsze uśmiechnięte . Ot taki sobie niby skromny zakład fryzjerski a obsługa w pełni mistrzowska ! ! !  . Wstyd tylko mi się przyznać że mieszkając już kilkadziesiąt lat w Lęborku , dopiero nasze znajome małżeństwo aż z Sopotu wskazało zakład fryzjerski Pani Sylwii .

Też polecam. Zawsze bardzo miło

#35 ~Nana~

~Nana~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2014 - 20:41:19

Salon pola jest najlepszy to że pani Ola ma jakąś fryzurę to nie znaczy jakie ma pojęcie o strzyzeniu!! Jest bardzo dobrym fachowcem bo byłam jej uczennica! Pierwsza zasada nie ocenia się książki po okładce!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 05:56:32

Fakt, dba o szkolenie kadry to bardzo dobry zespół, lepszego w naszym mieście nie znam, parę zakładów fryzjerskich mam za sobą, tego jak na razie się trzymam.

#37 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 07:53:53

Ja poleca Anię która ma salon nad lisem taka blondynka bardzo fajna goraco polecam

podpisuj się obiema rękoma:) Ania ok:)

#38 ~gosci~

~gosci~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 06:10:06

Fakt, dba o szkolenie kadry to bardzo dobry zespół, lepszego w naszym mieście nie znam, parę zakładów fryzjerskich mam za sobą, tego jak na razie się trzymam.

Też polecam. Personel super! znają się bardzo dobrze na robocie.

Miłe podejście do klienta. To się chwali!!

#39 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 06:55:41

Czy z radnym Rudykiem już wszystko w porządku? Czy już go zjawy nie nawiedzają?

#40 ~Jozef stalinovitz drugi~

~Jozef stalinovitz drugi~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 12:36:48

Czy z radnym Rudykiem już wszystko w porządku? Czy już go zjawy nie nawiedzają?

Nawiedzaja, oj nawiedzają. Jak cholera.Teraz nawiedza go w nocy ponoć Jaśko od pawełka drugiego. Trzęsie się ale nawiedza. No i te wrzaski: a ja nie mogę, a ja nie mogę. To się kurna felek staje straszne. Taki nawiedzony. Jakby Mamroty ukradkiem opróżniał.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych