Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry fryzjer w Lęborku

127 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 13:18:00

Możecie jakiegoś dobrego fryzjera w Lęborku polecić ?

#2 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 17:58:11

Chyba oszalałaś?! W Lęborku?
Nie ma takiego!

#3 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 23:03:02

na ul.jagiellońskiej szukaj slonu fryzjerskiego "AGA" pytaj o szefową -polecam

#4 ~Szczęśliwa~

~Szczęśliwa~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 10:56:39

ja również polecam salon fryzjerski AGA ----pełen profesjonalizm serio tylko tam chodzę bo gdzie indziej to fryzjerki nie rozumieją o co chodzi klientowi:(

#5 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 13:29:25

ja jestem zadowolona z pani Doroty z ulSlowackiego salon u sebastiana. polecam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 16:10:08

obok "Pako" w bramie - POLECAM

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 20:01:07

Mieszkam około 50 km od Lęborka, jak przyjeżdżamy do rodziny to chodzimy wspólnie z synem do fryzjera na ul. Sienkiewicza i nie możemy narzekć, jest oki

#8 ~modna~

~modna~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 12:01:59

evol koło kina-nie polecam ceny jak z kosmosu a palą włosy,obcinają okropnie i do tego obgaduja przy klientach,pod solarium miami-tragedia ta cała emilka to idiotka scina jak jej sie podoba i psuje fryzure,zmienia na inna wg wlasnego widzi misie,na okrzei-tragedia,ta babka co obcina starsza z pieknego boba viktori beckham zrobila prosty gar,porazka uciekac,teraz sprobuje na czołgistow kolo lisa ponoc szefowa jest ok ocenimy,i jeszcze sienkiewicza-ta idiotka zamiast boba zrobila mi grzybka,pol roku w czapce z daszkiem chodzilam,

#9 ~elala~

~elala~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 20:52:33

evol - też nie polecam, spaliły mi włosy :(

#10 ~graz~

~graz~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 00:10:42

evol - też nie polecam, spaliły mi włosy :(

evol, od końca love,,, i to salon fryzzjerski hahaha

#11 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 06:53:38

polecam na sienkiewicza u miłej Pani blondynki nie wiem jak ma na imie, ale chodzę tam od 5-6 lat i zawsze zadowolony

#12 ~ładna fryzura~

~ładna fryzura~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 14:44:16

W Lęborku? nigdy!koło solarium przy kupcu Emilka naburmuszona,Martusia z łaską, że musi komuś włosy robić,po co wogóle pracuje!przy rynku plotkarstwo!polecam PATRYCJĘ pani Anetka zawsze doradzi. Dobry fryzjer jest tez w Wejherowie,nie ma porównania z naszymi salonikami fryzjerskimi.Zawsze miła obsługa ,zawsze do twojej dyspozycji,kiedy Tobie pasuje,a nie im.Doradzą z kolorem,a fryzura zawsze modna,co jakiś czas zmienią fryzurę a nie 10lat to samo!Polecam VIVA Wejherowo

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 15:24:34

polecam na sienkiewicza u miłej Pani blondynki nie wiem jak ma na imie, ale chodzę tam od 5-6 lat i zawsze zadowolony

To chodząc 5-6 lat do tego samego fryzjera nie znasz jej imienia? Już większej bredni dawno nie czytałem. Aczkolwiek? chyba, że się jest tępakiem.

#14 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 22:25:32

Ja jestem zadowolona z salonu fryzjerskiego przy ul.Gdańskiej gdzie szefową jest p.Wioleta Drywa-Grzesik. Aczkolwiek polecam z tego salonu tylko ją.Wiadomo ,że właścicielka stara się aby klient byl zadowolony.Doradzi,dobierze kolor i fryzurę.Polecam.

#15 ~graz~

~graz~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 01:23:43

Ja jestem zadowolona z salonu fryzjerskiego przy ul.Gdańskiej gdzie szefową jest p.Wioleta Drywa-Grzesik. Aczkolwiek polecam z tego salonu tylko ją.Wiadomo ,że właścicielka stara się aby klient byl zadowolony.Doradzi,dobierze kolor i fryzurę.Polecam.

Doradzanie nie jest niczym nadzwyczajnym. Chcąc mieć klientelę zrobi to każda szefowa, każdy szef. Podałaś argumenty, które nie przekonują. Ja tam przestałam chodzić w momencie, w którym zorientowałam się, że wszystkie klientki są tak samo czesane. Ja też. Po prostu - staro ! W nowym zakładzie kolejne rozczarowanie. Źle obcięte włosy chciałam w ramach reklamacji wyrównać (grzywkę). Nie było mowy. Musiałam dołożyć kasy. Podziękowałam. Jestem w trzecim zakładzie fryzjerskim. Ścinałam i układałam włosy. Znowu rozpacz :( Można się wściec !!! Jak te dziewczyny są przygotowywane do zawodu ???? Kto je kształci ???

#16 ~kas~

~kas~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 07:01:33

Bidny ten temat,reklamują się salony fryzjerskie albo potępiają konkurencję . Ja chodzę tam gdzie nie trzeba reklamować i Ty tez znajdziesz tego fryzjera . Reklamy potrzebują słabe salony-proste.

#17 ~stella~

~stella~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 00:48:19

Mieszkam w Lęborku trzy lata i odwiedziłam już wszystkich fryzjerów... Szczerze, jeżeli chodzi o farbowanie to dobrego nie znalazłam. Zawsze włosy były albo z plamami na odrostach, albo spalone, a przy kręconych włosach to tragedia... Kiedyś chyba na Czołgistów u Anity zrobili mi taką pomarańczową plamę na grzywce, że myślałam, że ją obetnę. Usłyszałam że mam sobie kupić granatowy szampon Joanny do blondu. Choć muszę przyznać że szefowa fajnie obcina włosy.

#18 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 14:13:04

Ja poleca Anię która ma salon nad lisem taka blondynka bardzo fajna goraco polecam

#19 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 16:17:24

Ja poleca Anię która ma salon nad lisem taka blondynka bardzo fajna goraco

Również polecam Panią Anię. Zawsze ok fryzura, atmosfera i cena.Przy okazji pozdrawiam!

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 23:36:46

nie polecam salonu InterCosmo przy Starym browarze. Masakra!brak jakiegokolwiek wiedzy na temat farbowania ! mam spalone włosy to dzisiaj je regeneruje.Dodatkowojak idzie się do kogoś na farbowanie to klient nie powinien siedzieć w salonie dłużej niż 2,5 godziny. a ja siedziałam tam od 13 do 18. Właścielka obsługiwała trzy klienki w tym samym czasie. brak profesjonalizmu!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych