Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry fryzjer ustka/słupsk

fryzjer ustka słupsk

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 17:38:15

Witam,
szukam dobrego, profesjonalnego fryzjera który potrafi farbować włosy (jasne) oraz nieźle je przyciąć. Mam włosy do połowy pleców, jasny kolor nie chciałabym ich stracić, a niestety z moich ostatnich doświadczeń wynika, że nie wszyscy są godni polecenia. Kto waszym zdaniem jest najlepszy w regionie. Tylko bez autopromocji proszę. Jak możecie podajcie od razu kontakt.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 23:06:02

Witam,
szukam dobrego, profesjonalnego fryzjera który potrafi farbować włosy (jasne) oraz nieźle je przyciąć. Mam włosy do połowy pleców, jasny kolor nie chciałabym ich stracić, a niestety z moich ostatnich doświadczeń wynika, że nie wszyscy są godni polecenia. Kto waszym zdaniem jest najlepszy w regionie. Tylko bez autopromocji proszę. Jak możecie podajcie od razu kontakt.

po przetestowaniu chyba wszystkich zakładów w Ustce polecam Kadusa na Marynarki p. Agatę

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 07:30:28

po przetestowaniu chyba wszystkich zakładów w Ustce polecam Kadusa na Marynarki p. Agatę

Polecam.

#4 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 07:39:48

Polecam.

to jest obok banku peko sa?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 16:17:29

to jest obok banku peko sa?

Kadus jest naprzeciwko fontanny na Marynarki Polskiej

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 00:48:30

Nigdy nie byłam u pani Agaty w Kadusie, natomiast byłam tam u pani starszej, robiła mi pasemka. Bardzo szarpała za włosy:/ kolor miał być jasny blond,a efekt nie był taki jaki miał być,wyszedł jakiś taki siwy z popielatym i bóg wie jeszcze czym. Poza tym czesała babke przede mną grzebieniem, i tego samego użyła, nie dezynfekując go do moich włosów. Pasemka mam spalone, jak siano jakieś, i nie mogę sobie z tym poradzić. Byłam już w różnych zakładach, ale jej prace oceniam chyba najgorzej razem ze studiem OK w Ustce. Osobiście odradzam ten salon i sama niestety jeżdże do słupska. I mam pytanie do kobiet, gdzie polecacie naprawde DOBRY salon w słupsku? Chyba że jest jakiś inny w ustce godny polecenia, gdzie nie byłam.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 08:16:53

Sebastian wrocil do miasta ; ) z 7 lat nei bylem u fryca..ostatnio sie odwazylem i natknalem sie na jego interes po sklepie COMSERWIS

#8 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 12:56:03

Nigdy nie byłam u pani Agaty w Kadusie, natomiast byłam tam u pani starszej, robiła mi pasemka. Bardzo szarpała za włosy:/ kolor miał być jasny blond,a efekt nie był taki jaki miał być,wyszedł jakiś taki siwy z popielatym i bóg wie jeszcze czym. Poza tym czesała babke przede mną grzebieniem, i tego samego użyła, nie dezynfekując go do moich włosów. Pasemka mam spalone, jak siano jakieś, i nie mogę sobie z tym poradzić. Byłam już w różnych zakładach, ale jej prace oceniam chyba najgorzej razem ze studiem OK w Ustce. Osobiście odradzam ten salon i sama niestety jeżdże do słupska. I mam pytanie do kobiet, gdzie polecacie naprawde DOBRY salon w słupsku? Chyba że jest jakiś inny w ustce godny polecenia, gdzie nie byłam.
No to musialas mieć wcześniej duże problemy z wlosami albo były zniszczone od prostownicy albo wczesniejszych experymentow . Nikt ci potem cudu nie zdziala. Niestety tak to jest. Ja byłam u tej pani i poprosiłam o pomoc bo wczesniej trafiłam do pani eweliny którą ma obecnie zaklad na mar pol nad sklepem sieci plus. To co ona mi zrobiła z wlosami to koszmar siano to nic w porownaniu z tym . Pomylila kolor farby a po umyciu i wysuszeniu wpadlam w panike włosy mi wychodzily garściami i łamały się. Farbę miała przeterminowana i nie daje wogóle odżywek. Na szczescie pani z kemona (starsza)mi uratowala sytuację. I do dziś tam chodze ma kosmetyki z kemona delikatne i umie zawsze dobrac kolor czy fryzure . Ma za sobą duży staż i ciągle jeździ na szkolenia. Polecam

#9 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 18:30:19

Też polecam SEBASTIANA w Ustce

#10 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 18:22:14

Polecam salon Czekolada w ustce.

http://czekolada.ustka.pl/

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2013 - 06:31:40

http://tvnplayer.pl/...2E03,24630.html

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 09:54:07

Saln Sebastian polecam jedyny profesjonalny salon w Ustce. Byłam bardzo zadowolona . Polecam :-)

#13 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 19:22:54

tylko P.Agnieszka z okey.Nikt wcześniej mi tak dobrze nie dobrał fryzurki.Pełen profesjonalizm

#14 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 16 luty 2016 - 21:19:57

Hej, Wiecie co się podziało z nowo otwartym salonem "Biały Lotos" na ul. Polnej w Ustce? Strzygłem się tam dwa razy i z dnia na dzień zakład zniknął. Nie wiecie czy go nie przeniesiono, albo przynajmniej czy fryzjerka nie strzyże gdzieś indziej? Była genialna!

#15 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 14:45:48

tylko P.Agnieszka z okey.Nikt wcześniej mi tak dobrze nie dobrał fryzurki.Pełen profesjonalizm

Również szczerze polecam P. Agnieszkę z salonu OkeY. Bardzo ładnie obcina, modeluje i farbuje!

#16 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 21:52:00

Słabo z fryzjerami w Ustce z tego co widzę. Nie wiem jak Sebastian zajmuje się damskimi czuprunami, ale mojego Pana dwukrotnie ostrzegł beznadziejnie wiec ja się do niego nie odważe pójść. A jeżeli chodzi o Panią z białego lotosu to tez raz zaszłam tam podciac końcówki i zrobila to super. (I chciała za to bagatela 10zl, aż mi się jej żal zrobiło ;-/) Drugi raz już mi się niestety nie udało tam zawitac bo salon zniknął z dnia na dzień a szkoda. Pewnie było za małe zainteresowanie i się nie opłacało :-/ tez chętnie dowiedziała bym się czy ta Pani pracuje gdzieś indziej..może kiedyś sama to przeczyta i odpisze. Ja bym chętnie skorzystała z jej usług. Skusilabym się również na kolor. Droga Pani z bialego lotosu, niech da Pani znać, mogę włosy zrobić nawet w domu!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 12:29:53

odradzam okrągłą na rybackiej pracuje na 100% za kare

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 14:33:56

która to

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 21:21:24

Mnie się wydaje że większość fryzjerek w ustce pracuje bo musi. Nie wiem dlaczego wybrały ten zawód, może nie dostały się do innych szkół i tylko w zawodówce na profilu fryzjerka było miejsce? Niedouczone, bez podstawowej wiedzy, bez pasji bez sensu. Byłam juz w prawie każdym "zakładzie" - bo inaczej tego nie można nazwać i wszędzie tak samo. Jakby za karę robiły. Niedawno umówiłam się do jednego zakładu telefonicznie - uprzedziłam że będzie farbowanie włosów, może pasemka, jak przyjechałam o umówionej godzinie okazało się że ona ma juz nawet w miseczce przygotowaną farbę, nie widząc moich włosów! Schemat, brak wiedzy, brak kompetencji, brak rozumu.

#20 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 14:32:35

Uwaga na strefe ciecia!!! Bo tam pani z brzuchem obgada pol ustki jak i inne klientki, przeklina ze uszy wiedna i kiepsko farbuje!!! Strefa ciecia najgorsza w ustce !

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fryzjer ustka słupsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych