Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dobry fryzjer męski

fryzjer meski dobry

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 bekaztypa

bekaztypa

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 październik 2013 - 13:26:12

Witam!
Szukam dobrego fryzjera męskiego w Slupsku, zależy mi na kimś kreatywnym kto zaproponuje jakąś intersującą fryzurę i ją wykona. Jeśli by się ktoś też orientował to proszę o podanie zakresu cen.

Dziękuję i pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 14:13:27

W Słupsku wszyscy fryzjerzy są bardzo dobrzy, znają swój fach i są kreatywni.

Nie są drodzy ceny kształtują się tak od 5 - 5.5 do 10 - 12 złotych. Zależy jak dużo czasu zajmuje wykreowanie fryzury jeżeli włoski są dłuższe, to z myciem, odżywką plus około godziny na cięcie i modelowanie, to tak do góra 12 złotych. Jeżeli pan ma króciutkie włoski, takie kilku milimetrowe i w grę wchodzi tylko maszynka, to cena kształtuje się od 5 do 5.5 Pln.

Czemu pytasz? Chcesz otworzyć salon fryzjerski dla panów i chcesz zorientować się w Słupskim rynku? :) Pozdrawiam. :)

#3 bekaztypa

bekaztypa

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 09 październik 2013 - 14:17:49

Nie, nie mam zamiaru otwierać salonu :) Szukam po prostu dobrego fryzjera który zaproponowałby mi jakąś ciekawą stylizację, bo z tych co byłem to chyba najlepsze wrażenie zrobiły na mnie panie na rogu Wolności.

#4 bekaztypa

bekaztypa

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 09 październik 2013 - 14:28:42

Btw. jestem ciekawy gdzie ostrzyżesz się za 5 złotych i jakiej jakości bedzie to usługa? Dodatkowo co do kreatywności to bym dyskutował, bo szału nie ma/

#5 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4997 postów

Napisano 09 październik 2013 - 14:31:51

Nie, nie mam zamiaru otwierać salonu :) Szukam po prostu dobrego fryzjera który zaproponowałby mi jakąś ciekawą stylizację, bo z tych co byłem to chyba najlepsze wrażenie zrobiły na mnie panie na rogu Wolności.

Akurat o nich też słyszałam wiele dobrego, tylko nie wiem czy jesteś klientem czy chcesz zrobić reklamę. :)

#6 bekaztypa

bekaztypa

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 09 październik 2013 - 15:26:38

skad wy się wzieliście? co by nie powiedzieć to ktoś sie doszuka 2 dna. Dalej czekam na odpowiedź bo uzyskałem tylko bezsensowne odpowidzi (idąc wasza logiką - nabijacie sobie posty czy odpowiadacie?) . Którego fryzjera w Słupsku poleciacie.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 18:58:50

Zluzuj trochę, bo na 6 postów twoich jest 4. ;)

Następnom razom jak będziesz coś krzyczał  o nabijaniu postów, policz swoje. :P

Chyba, że... matematyka była na ostatnim piętrze... ;)

#8 bekaztypa

bekaztypa

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 09 październik 2013 - 19:25:52

Z tym, że moje dotyczą bezpośrednio tematu, a pozostałe to podejrzenia o robienie reklamy. Widzę, że w Twoim przypadku lekcje polskiego z czytania ze zrozumieniem były na ostatnim piętrze...

#9 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 20:34:19

Polecam fryzjerkę na Mostnika. Fajna dziewczyna i bardzo dobrze strzyże. Salon nazywa sie Pretorian.

#10 Sos Czosnkowy

Sos Czosnkowy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 21 luty 2014 - 17:09:59

W centrum chińskim dobrze strzygą.

Kościół także swe owieczki nieźle strzyże.

Lecz najlepiej ostrzygą was na występie ojca Boshabory!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 20:01:56

Polecam fryzjerkę na Mostnika. Fajna dziewczyna i bardzo dobrze strzyże. Salon nazywa sie Pretorian.

Ależ nazwa, wow.

#12 ~wariat~

~wariat~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 08:10:01

polecilbym fryzjera na kilnskiego..byl super za PANI  KRYSTYNY ..teraz omijam.gdyz pan kazik.klientow segreguje..chorych psychicznie nieobsluguje...a szkoda moja rodzina od 1947..byla stalymi klientami tego zakladu .jak zalozyl go  PAN KORDIAS..

#13 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 08:21:19

Polecam salon "Keratyna" na Hubalczyków. Super fachowiec - cudzoziemiec. Zupełnie nowatorskie i indywidualne podejście do klienta. SUPER!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 13:24:43

Polecam sprawdzony salon mlsalon.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fryzjer, meski, dobry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych