Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry dentysta w Lęborku

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 06:22:10

Szukam,naprawdę kompetentnego lekarza.

#2 ~_ch_~

~_ch_~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 11:34:54

szczerze mogę Ci polecić p. Bartosza Ruteckiego-rzeczowy, konkretny i doświadczony stomatolog, od którego na pewno nie uciekniesz...;) leczyłam tam swoje zęby i moja 4-letnia córeczka też bardzo chętnie chodziła do teo Pana.

#3 ~_ch_~

~_ch_~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 11:35:46

szczerze mogę Ci polecić p. Bartosza Ruteckiego-rzeczowy, konkretny i doświadczony stomatolog, od którego na pewno nie uciekniesz...;) leczyłam tam swoje zęby i moja 4-letnia córeczka też bardzo chętnie chodziła do teo Pana.

#4 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 19:45:26

Ja tez polecam pana Ruteckiego.

#5 ~mc2~

~mc2~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 19:49:46

Ja tez polecam pana Ruteckiego.

Żonka ??? :)

#6 ~mc2~

~mc2~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 19:51:10

Nie twierdzę, że nie jest dobry w swoim fachu, ale z tym doswiadczeniem to nagięłaś.

#7 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 21:22:50

tak powaznie :)- jak mozna ? to gdzie ten Pan przyjmuje i czy ceny ksztaltuja sie normalnie?- czy w Polsce blombuja zeby ze znieczuleniem ? bardzo mnie to ciekawi? tylko na serio !-

#8 ~blomber~

~blomber~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 22:31:12

tak powaznie :)- jak mozna ? to gdzie ten Pan przyjmuje i czy ceny ksztaltuja sie normalnie?- czy w Polsce blombuja zeby ze znieczuleniem ? bardzo mnie to ciekawi? tylko na serio !-

Mieć blomby w pysku
Mieć zęby zablombowane
Poddawać się blombowaniu
Blombować w znieczuleniu
Uzębienie poblombowane
Chodzić do blombera
Gabinet blomberski

Podoba mi się ! Jak diabli mi sie podoba !

Mała - blombują w Polsce w znieczuleniu. Google.

#9 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 23:08:01

Mieć blomby w pysku
Mieć zęby zablombowane
Poddawać się blombowaniu
Blombować w znieczuleniu
Uzębienie poblombowane
Chodzić do blombera
Gabinet blomberski

Podoba mi się ! Jak diabli mi sie podoba !

Mała - blombują w Polsce w znieczuleniu. Google.

:lol: ale smieszne -wszystkich tak lapiesz za slowka - to nie slowka tylko "b" zalecialo na"p"- ale wiadomo o co chodzi !:)??plomba-blomba-bomba!- a co mloda jestem to pomylic sie nie mozna?- przeciez mialo byc tak zatwierdzone pisownictwo w Pl. (piszesz jak wymawiasz)-hahaha- ale choc tu troche wesolo- pozdrowionka czatowcy!!:)

#10 ~pacjętka~

~pacjętka~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 07:25:20

Szukam,naprawdę kompetentnego lekarza.

dobry dentysta to taki, który pomoże w razie konieczności w dni wolne od pracy, poinformuje , że wyjeżdza i poleci zaufany gabinet, to taki dentysta, który przyjmie z bólem po godzinach pracy

#11 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2014 - 14:39:34

Polecam Pana Bartosza Ruteckiego - profesjonalny sympatyczny  - co wazne nie zdziera i nie naraza na zbedne koszty jak wiekszosc cwaniakow,  nie wciska kitu. Chodzilem do tzrech Leborskich dentystow. Probowalem wprowadzic Pana Ruteckiego  w  mala zasadzke by dowiedziec sie  zalezy mu na Moim  zdowiu czy pieniadzach.Kazdego lekarza tak sprawdzam !!!! Okazal sie  Doskonalym  doradca jesli czegos nie trzeba robic to odradza ,  nie grzebie i nie wyciaga kasy. Kazda niepotrzebna ingerencja oslabia zeba - a one 3 razy nie rosna ;-) Teraz juz mam tylko jednego dentyste  i widujemy sie zadko!!!

#12 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 16:35:56

Ja polecam dwóch barci Ruteckich Marcina i Bartosza bardzo dobrzy fachowcy.Przestałam bać się dentysty dzięki miłej i profesjonalnej usłudze. 

#13 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 12:34:26

nie polecam córka z BÓLEM  chciała się zarejestrować i najbliższy termin za ponad  tydzień !!!!!
to ma być lekarz z powołania czy z chęci zysku !!! ?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 20:04:37

A ja chętnie poszłabym do Maca na kawę, lody. Anna- nie chcesz, to nie idź, wolny kraj i każdy robi, co lubi. 

A propos: Nie lubię kawioru, ale to nie znaczy, że markety nie mogą go sprzedawać, bo JA go nie lubię.

Nie bądźcie egoistami, będą miejsca pracy, to jest ważna rzecz, a na takie jedzenie pójdzie ten, kto będzie chciał. Wolny wybór każdego z nas. 

Nie korzystam z MC i nie muszę tam wchodzić a siłownia serwuje sterydy i jest ok :lol:  :lol:

nie polecam córka z BÓLEM  chciała się zarejestrować i najbliższy termin za ponad  tydzień !!!!!

O kim Pani pisze?? o Ruteckich? Ja dzwonię mówię że z bólem i zawsze termin znajdą w ten sam dzien. 

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 13:29:33

Ja polecam p. Kasię z Waryńskiego

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 22:43:40

A ja nie polecam Dr, Ruteckiego .Chodziłam do niego...po pewnym czasie plomba mi wypadła i zmuszona byłam iść do innego dentysty w Człuchowie ,tam na wejsciu zrobili mi fotę szczęk i co się okazało! zęby ładnie odbudowane ale środek wyczysczony beznajdziejnie....i co z tego że tanio !

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 22:45:33

A ja nie polecam Dr, Ruteckiego .Chodziłam do niego...po pewnym czasie plomba mi wypadła i zmuszona byłam iść do innego dentysty w Człuchowie ,tam na wejsciu zrobili mi fotę szczęk i co się okazało! zęby ładnie odbudowane ale środek wyczysczony beznajdziejnie....i co z tego że tanio !

Zapomniałam dodać...jeśli chodzi o Panią Gączarzewicz też jestem na NIE.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 15:20:53

To idź do weterynarza

#19 ~Bartosz~

~Bartosz~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 13:51:46

Dzień dobry.

Z pani Gączarzewicz byłem bardzo zadowolony 3 ubytki w ciągu jednego dnia i plomba nie wypadła a cena była znakomita.

Pozdrawiam

#20 ~Lęborczanin~

~Lęborczanin~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 14:38:02

Szukam jej i szukam, napisz gdzie przyjmuje, proszę to pilne dla mnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych