Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry dentysta Ustka

74 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 14:58:20

ja w szoku jestem ze w ustce jest tylu dentystow. chyba ze mowa takze o slupskich.

#42 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 09:22:17

Kto ma numer do dr.Mariana Nowaka???

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 19:16:28

ja wszystkim, którzy boją się wizyt u dentysty polecam Panią Marię Cieślik - w Ustce przyjmuje w przychodni wojskowej. Mnie skutecznie wyleczyła ze strachu przed wszelkimi zabiegami dentystycznymi:)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 22:05:03

ja wszystkim, którzy boją się wizyt u dentysty polecam Panią Marię Cieślik - w Ustce przyjmuje w przychodni wojskowej. Mnie skutecznie wyleczyła ze strachu przed wszelkimi zabiegami dentystycznymi:)

Dokladnie. Bylam dzis na wizycie, przed gabinetem trzeslam sie jak galareta, a wyszlam z usmiechem na twarzy. Pani doktor b. mila, sympatyczna, pyta, czy boli, delikatnie obchodzi sie z pacjentem.

#45 ~CVudotwórca~

~CVudotwórca~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 22:33:32

Mam nowoczesny gabinet stomatologiczny.
Usuwanie zębów metodą wybuchową, kumulacyjną.
Ładunek C4
Miejscową.
Bez znieczulenia.
Pacjent wychodzi zadowolony.
Płatność - Sejm RP, przelew wieczysty
:lol: :lol:

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 08:10:46

Dokladnie. Bylam dzis na wizycie, przed gabinetem trzeslam sie jak galareta, a wyszlam z usmiechem na twarzy.

chyba zajarac ci dala ....kryptoreklama

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2012 - 10:21:56

chyba zajarac ci dala ....kryptoreklama

a po co mialabym reklamowac, skoro przyjmuja na nfz...? :blink: za nic nie placilam, a Pani stomatolog super, a uwierz ostatnio odwiedzilam sporo stomatologow i w panstwowych gabinetach zawsze przyjmuja Cie z łaska, jakby za kare, a tu w Ledowie az sie zdziwilam...

#48 ~ząb trzonowy~

~ząb trzonowy~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2012 - 11:05:34

Najlepszy Tomek Rachwał, super gabinet, pełen profesionalizm, otwarty na nowoczesne metody.To mój stomatolog od 20 lat, wcześniej próbowałem u innych... odpadają.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 12:19:23

Najlepszy Tomek Rachwał, super gabinet, pełen profesionalizm, otwarty na nowoczesne metody.To mój stomatolog od 20 lat, wcześniej próbowałem u innych... odpadają.

To chyba niewidomy jestes... koles loil to rece sie trzesly ze w sasiednim gabinecie niechcaco zeby robil. teraz podobno przestal

#50 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 05:55:01

WITAM POTZREBUJE DOBREGO LEKARZA DO WYRWANIA ZEBA 8 KOGO POLECACIE MI PROSZE POLECIE MI
i zbey nie było drogo lub na ksiazeczke zdrowia

#51 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 05:56:30

Kto ma numer do dr.Mariana Nowaka???

witam mozesz podac mi nuemr do dr.Nowaka to moja poczta renata3337@wp.pl

#52 ~Niezadowolona z chirodent~

~Niezadowolona z chirodent~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 11:29:41

Obsługa w chirodent znakomita tylko nie pojde tam wiecej dlatego ze po kazdym wyjsciu z gabinetu placilam wiecej niz sie umawialam.
Przed wizyta byłam specjalnie sie zapytac ile mniej wiecej bede płacic za dwie plomby zeby czuc sie przygotowanym i nie swiecic oczyma. Dwie recepjonistki i pani doktor powiedziały ze mam sie przygotowac na 150-250 zł. Ok nie ma problemu. Po wyjsciu z gabinetu kazano mi zaplacic 450 zl. Oczywisie dostałam oczoplasow poniewaz to były tylko dwie maciupkie plombki a nie leczenie zebow. teraz minelo poł roku od tamtej wizyty a tam gdzie załozono mi te plomby zrobil sie stan zapalny. Wiec nie wroce juz tam bo powiedza ze to nie ich wina i teraz z leczeniem po powyzej 1000 pewnie zapłace. Myslalam ze jezeli sie płaci to sie bardziej przykladaja ale sie zawiodłam poraz kolejny.

#53 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 11:41:19

witam mozesz podac mi nuemr do dr.Nowaka to moja poczta renata3337@wp.pl

DR NOWAK za wyrwanie ze znieczuleniem bierze 60 - 80zł za 1 ząb.

#54 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 09:16:21

Ceny są okropne !!!!

#55 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 06 marzec 2013 - 20:48:37

Ceny są okropne !!!!

Zgadzam się z Tobą bez dwóch zdań!

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 13:15:55

Jak kogoś stać na wyjazdy to i na zdrowie chyba nie skąpi ?

#57 ~iwka~

~iwka~
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 10:30:08

najlepsza jest dr Skotnicka,przyjmuje na słowiańskiej,ceny ma w normie ,a materiał solidny. nie odwala fuszery. :rolleyes:

heh.mi leczyla żeby prywatnie.1 plomba wyleciała po mcu.jak poszlam to znow mnie skasowala za tego samego zeba.pozatym wszystkie leczone żeby poszly...plomby wypadly po 1,5 roku.i znow musze isc ale do innego.bo kase wyrzuciłam a teraz znow będę musiala leczyc.

#58 ~Andrzej Zagrodny~

~Andrzej Zagrodny~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 12:15:55

Poszukuję dobrego dentysty w Ustce Kogo aktualnie polecacie?

#59 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 12:17:25

Poszukuję dobrego dentysty w Ustce Kogo aktualnie polecacie?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 11:42:41

hirodent

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych