Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry dentysta

248 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~bebe~

~bebe~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 20:41:08

A co powiesz o Pani Rezmer na ul. Zwycięstwa koło Kupca?

Wilczyńska-Rezmer teraz przyjmuje przy ul.Warszawskiej vis-a-vis gazowni, jeśli z dzieckiem to TYLKO do niej! moja córka ma 6 lat i bardzo chętnie do niej chodzi :-)

#82 ~masakra~

~masakra~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 23:29:06

mam fobię na punkcie zabiegów dentystycznych , w dużej części dzięki samym dentystom, na dzień dzisiejszy bagno w gębie i musze wszystko wyrwać, a tam korzenie same i korony połamane, boję sie okrutnie ! potrzebuję dentystę złotą rączkę od rwania - bez bólu ! zastanawiam sie Mikliński, Doliński Żak - co wy na to ?

#83 ~Yktorn~

~Yktorn~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 23:41:08

mam fobię na punkcie zabiegów dentystycznych , w dużej części dzięki samym dentystom, na dzień dzisiejszy bagno w gębie i musze wszystko wyrwać, a tam korzenie same i korony połamane, boję sie okrutnie ! potrzebuję dentystę złotą rączkę od rwania - bez bólu ! zastanawiam sie Mikliński, Doliński Żak - co wy na to ?

Moim skromnym zdaniem dziś wielu młodych stomatologów z 2-3 letnim stażem jest lepiej przygotowanych do nowocześniejszego leczenia niż stara brygada.

#84 ~masakra~

~masakra~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 23:47:42

a podpowiedz z sercem ! ?

#85 ~Yktorn~

~Yktorn~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 00:12:48

Naprawdę bym chciał, szczerze, ale z racji wykonywanych na tym forum obowiązków , nie mogę wyrażać zdania. Mógłbym być posądzany o stronniczość albo o reklamę.
Wybacz.

:(

Użytkownik Yktorn edytował ten post 14 marzec 2012 - 07:13:12

#86 ~mała~

~mała~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 09:26:48

Już pisalam wyżej ze polecam pana Ruteckiego ,też się bałam strasznie. Wpisz w google Rutecki Lębork tam jest nr. zadzwon umów się.Napewno będziesz zadowolony. Od zębów cały organizm choruje.

#87 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 11:20:07

I co? Byłaś/eś już u jakiegoś dentysty? Ja właśnie jestem w trakcie szukania i bardzo mi zależy na tym aby znaleźć tego odpowiedniego. Czekam na odpowiedź! :)

Przeczytałam wszystkie posty i z opinii ludzi wnioskuję że dobra/dobry jest :
-Pani Katarzyna Gączarzewicz
-Pan Mariusz Doliński
-Tomasz Pakieła.

Bardzo Was proszę o radę do kogo mam się zgłosić. Moim problem jest to, ze strasznie się boje dentystów. Nie byłam już u dentysty ok.10 lat więc moje zęby nie są w dobrym stanie. Pomocy :(

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 18:00:28

I co? Byłaś/eś już u jakiegoś dentysty? Ja właśnie jestem w trakcie szukania i bardzo mi zależy na tym aby znaleźć tego odpowiedniego. Czekam na odpowiedź! :)

Przeczytałam wszystkie posty i z opinii ludzi wnioskuję że dobra/dobry jest :
-Pani Katarzyna Gączarzewicz
-Pan Mariusz Doliński
-Tomasz Pakieła.

Bardzo Was proszę o radę do kogo mam się zgłosić. Moim problem jest to, ze strasznie się boje dentystów. Nie byłam już u dentysty ok.10 lat więc moje zęby nie są w dobrym stanie. Pomocy :(

Tylko nie Doliński :o

#89 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 21:47:18

Jeśli naprawdę boisz się dentysty (zresztą jak ja) polecam p. Marcina Ruteckiego do mnir "przemowił"! Slyszałam, że brat p. Marcina - Bartek też jest ok.Wiesz...młodzi ludzie, świeża nauka, nowy sprzęt a njawżniejsze..nowe podejście. POLECAM!!

#90 ~gośćx~

~gośćx~
  • Goście

Napisano 05 maj 2012 - 23:30:17

Czy ktoś wie gdzie przeniosłą swój gabinet doktor Szczuka ?

#91 ~lbk~

~lbk~
  • Goście

Napisano 11 maj 2012 - 08:43:27

a doktor Warzecha gdzie przyjmuje ? to dobra dentystka>?

#92 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 11:51:28

Mam pytanie do pacjentów dr Pakieły. Czy ktoś miał przeprowadzane wycinanie ósemek schowanych w dziąśle (tzw. dłutowanie) ???

#93 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 19 maj 2012 - 05:38:09

pakieła jest dobry, tylko kasuje jak za złoto... ostatnio zostawiłem u niego 540zł z byłem ok godziny :) co nie zmienia faktu, że jest dobry ale drogi

#94 ~Strachliwy~

~Strachliwy~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 13:54:16

Dentysta dobry w Lęborku , to Marcin Rutecki, bardzo polecam , młody ale konkretny.

#95 ~strachliwy~

~strachliwy~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 14:00:07

Gączarzewicz też zostawia sobie wiele do życzenia, mojemu synowi poblombowała zęby a po roku wszystkie plomby wypadły .

#96 gie

gie

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 31 maj 2012 - 15:00:14

A ja jeżdżę do Sopotu, tu żaden dentysta nie spełnia moich oczekiwań. Tam ceny konkurencyjne a poziom dużo wyższy. Polecam

#97 ~gg~

~gg~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 22:44:48

Gączarzewicz też zostawia sobie wiele do życzenia, mojemu synowi poblombowała zęby a po roku wszystkie plomby wypadły .

Musisz być konsekwentny. Jeżeli Twojemu synowi poblombowała zęby, to po roku wypaść mu powinny BLOMBY.

#98 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 08:47:57

Polecam p. Bednarczuk, ciepła, miła i ma doskonałe podejście do dzieci i nie tylko

#99 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 10:50:29

Ludzie jak nie dbacie o swoje zeby to chociaz dbajcie o zęby swoich dzieci..nie badzcie leniwi przeciez to raptem 3 minuty z rana i wieczorem i zeby beda czyste i zdrowe..i kontrola co 6 miesiecy najlepiej.Warto tez zaplacic dentyscie i poprosic o wytlumaczenie dziecku jak wazne jest mycie zębow.Uwazam ze w Polsce nie ma profilaktyki jest tylko leczenie na nasz koszt...mowia ze dziecku trzeba zaczac myc zeby od 3 ciego roku zycia a to nieprawda trzeba dbac o zeby od samego poczatku i uczyc dziecko nawyku mycia zebow.Wiekszosc tez mysli ze mleczaki wypadna i nie trzeba o nie dbac ale prochnica z zeba mlecznego przejdzie na zab staly.Dlatego warto myc zęby zeby potem nie biegac po dentystach z siedmio czy dziesieciolatkiem bo go juz zeby bola.

#100 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 10:57:49

cos do pana ktoremu synowi wypadly plomby..dentysci o tym nie mowia ale mamy rok gwarancji na to co nam robia wiec jesli sie nie obawiasz kolejnego spartolenia to powinienes zlozyc reklamacje i domagac sie ponownego zaplombowania zebow oczywiscie za darmo..poza tym o tym tez sie nie mowi plomby maja tez swoja zywotnosc jest to okolo 5-7 lat po tym czasie nalezy je wymienic bo..poprostu wypadna..ale malo kto o tym wie bo nie wiem dlaczego o tym wogole sie nie mowi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych