Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry dentysta

248 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 15:09:01

[quote name='Gość' date='16 sierpień 2010 - 15:16 ' timestamp='1281964575' post='402956']
tylko w słupsku
Bez konkurencyjna jast Pani Katarzyna Gączarzewicz. Są to opinie ludzi nie tylko z Zachodu, którzy wiedza co to jest stomatologia w dobrym swiatowym wydaniu. Profilaktyka Pani Kasi bije wszelkie rekordy, a leczenie kanałowe nie pozostawia absolutnie żadnych wątpliwości - skutecznie i bez bólu. Do innych już nawet za darmo nie pójdę.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 16:27:05

Potwierdzam, wpawdzie korzystałam u Pani Kasi jeszcze w Cewicach, ale to bardzo dokładna i sympatyczna pani, jest faktycznie super.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 17:23:48

Mariusz Doliński nie Duliński

Nie radzę, z bólem zęba, na kolanach nie przepchnąłem sie przez jego rejestratorkę - brrr, nie polecam.

#64 ~Yola~

~Yola~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2010 - 16:52:07

Potwierdzam, wpawdzie korzystałam u Pani Kasi jeszcze w Cewicach, ale to bardzo dokładna i sympatyczna pani, jest faktycznie super.

Tylko i wyłącznie Pani Kasia w promieniu 80 km. Pójdź i sprawdź. To nic nie kosztuje.

#65 ~agga~

~agga~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2010 - 13:30:52

a czy gdzies mozna wyleczyc zeby pod narkoza???

#66 ~redsla~

~redsla~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2010 - 13:54:49

A w Slupsku, jakiego dobrego dentyste polecilibyscie,drodzy forumowicze?

#67 ~Mała30~

~Mała30~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2010 - 18:34:37

Witam;)ja POLECAM Panią Agnieszkę Jurkiewicz-Łaga...przyjmuje ul armii krajowej 23c/25 tel kom.502375693 to lekarz z powołania ma bardzo niskie ceny i robi tak ze nie boli i wszystko ma bardzo ładny wygląd.Ja osobiście zrobiłam sobie u tej dentystki ząbki i koszt wyniosł 500zł a w porównaniu do innch lęborskich stomatologów to samo kosztowało by w granicach 3tyś.POLECAM GORĄCO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OBY WIĘCEJ TAKICH STOMATOLOGÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też gorąco polecam Te Panią:).Moja cała rodzinka leczyła u niej swoje ząbki:)

#68 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 31 październik 2010 - 10:24:25

Tez polecam panią stomatolog Agnieszkę Jurkiewicz-Łega jest bardzo dobrym stomatologiem ,miła atmosfera.nie spotkałam jeszcze takiego dentyste chodziłam do niej i mam dobrze i tanio zrobione zabki.Polecam

#69 ~z bólem~

~z bólem~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 13:48:09

A w Slupsku, jakiego dobrego dentyste polecilibyscie,drodzy forumowicze?

Najlepszy jest kowal-dentysta, boli krótko.

#70 ~Pirat;)~

~Pirat;)~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 09:00:42

Ten kto boi sie dentysty; niech idzie do Dolinskiego.
Ten kto ceni profesjonalizm; niech idzie do Dolinskiego.
Ten kto chce mieć zdrowe zęby; niech idzie do Dolinskiego.
Moim zdaniem najlepszy dentysta w miescie i jeden z najlepszych w całym wojewodztwie..
Zero bolu, zero stresu:::::::)))))

#71 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 09:04:20

a czy gdzies mozna wyleczyc zeby pod narkoza???

Oczywiscie można. Ale koszt narkozy to około 500-700 żł za pierwszą godzine i 200 za kazdą nastepna.. a z nową metodą
znieczulania tzw. bezinwazyjną leczenie zęba nie boli :)

#72 ~POP~

~POP~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 09:41:06

Ja polecam pana Ruteckiego za szkołą muzyczną, Bardzo miły i rzetelny a i ceny przystępne :)

#73 ~aleko~

~aleko~
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 23:53:21

Oczywiscie można. Ale koszt narkozy to około 500-700 żł za pierwszą godzine i 200 za kazdą nastepna.. a z nową metodą
znieczulania tzw. bezinwazyjną leczenie zęba nie boli :)

A w Lęborku leczy ktoś pod narkozą ?

#74 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 17:36:22

Mam pytanko Pana Ruteckiego Marcina czy Bartka?

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 15:11:45

W kwesti P. Pakieły .

Widzę, dość stare opinie, więc na dzień dzisiejszy mogę jedynie przestrzec. Nie lepszy od innych ale w przeciwieństwie do nich, nie bierze odpowiedzialności za swoją pracę. Robił mi trzy razy tego samego zęba i trzy razy kasował i to nie mało.
Kiedyś podobno było inaczej. Obecnie jak masz gruby portfel i lubisz biegać z bólem kilka razy to jest właśnie idealny gabinet. Na temat Pani pomocnik która "asustuje" wypowiem się krótko ŻENADA , ale skoro Panu Pakiele to nie wadzi to ok. Szkoda, że musiała odejść poprzednia Pani - miła, rzetelna i nie zrzędząca.

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 15:13:25

Dot. P. Pakieły .

Widzę, dość stare opinie, więc na dzień dzisiejszy mogę jedynie przestrzec. Nie lepszy od innych ale w przeciwieństwie do nich, nie bierze odpowiedzialności za swoją pracę. Robił mi trzy razy tego samego zęba i trzy razy kasował i to nie mało.
Kiedyś podobno było inaczej. Obecnie jak masz gruby portfel i lubisz biegać z bólem kilka razy to jest właśnie idealny gabinet. Na temat Pani pomocnik która "asustuje" wypowiem się krótko ŻENADA , ale skoro Panu Pakiele to nie wadzi to ok. Szkoda, że musiała odejść poprzednia Pani - miła, rzetelna i nie zrzędząca.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 17:14:20

A pani Bednarczuk Joanna? Warto iść?

#78 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 07:08:42

każdy dentysta jest dobry jak masz dobre pieniądze do zaoferowania, stać cie wówczas na wszystkie cudeńka nie stworzone, tylko że zaznaczam lepiej od razu wyrwać niż leczyć bo i tak Was przekręci że po 3-4 wizytach na jednego zęba powie "przykro mi ale tego zeba trzeba wyrwać" ja polecam Irenke Sapińską!!!! z mordy śmierdzi jak z paczki papierosów a i promili można się na wąchać np. dobrej wódeczki :mellow:

#79 ~komuna~

~komuna~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 15:23:16

Mam pytanko Pana Ruteckiego Marcina czy Bartka?

Ja chodzilem do Pana Marcina. (nie pamietam dokladnie czy Marcin ale ten szczuplejszy).
Profesjonalnie, uczciwie i miło. Polecam go.

#80 ~mała~

~mała~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 15:42:46

Ja chodzilem do Pana Marcina. (nie pamietam dokladnie czy Marcin ale ten szczuplejszy).
Profesjonalnie, uczciwie i miło. Polecam go.

Ja chodziłam do Pana Bartka (ten większy) bardzo polecam. Tak jak sie bałam chodzić do dentysty, tak teraz chodzę na przeglad ;)i naprawiam to co trzeba.Też raz byłam u Pana Marcina i też OK. Polecam tych dentystów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych